Opinie o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frega Frejowski Garbol sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Tragedia jeśli chodzi o pracę przedstawiciela ! Po drodze giną gadżety i inne gratisy, a PH zostaje tym "błaznem". Przez tą firmę naprawdę można stracić dobrą opinię u klientów. Nie polecam ! Lepiej już na zasiłku niż tu.....

znachor

Praca jak w każdej firmie.Płaca bardzo skromna,minimum.Ale się nie podoba ? To do widzenia.

były!!!!

mix - 2013-04-11 21:10:29 Rrrrrr - 2013-02-24 08:14:45 czy kierowcy maja badania sanepidu zeby wozic spozywke. trzeba to chyba zgłosicZaczołem tam prace jestem 3 dzień i pracuje po 12 godz jako przedstawiciel ,co z nodgodzinami wyzysk jak niewiem zastanawiam się nad odejściem ale mam 2 dzieci i co mam być czarnym niewolnikiem?

kolo

Witam wszystkich.Nie znam sytuacji w waszej firmie bo nigdy tam nie pracowałem.Myślę jednak że są znacznie gorsze.Jest taka już niewielka regionalna firemka Valdi łódż , może tam spróbujcie.Jest to jedyna firma w Polsce z tej branży do której zawsze są przyjęcia , ale najpierw poczytajcie opinii.Ma najwięcej wpisów w Polsce , a administrator i tak już usunął ok. 200 wpisów. Tam to jest prawdziwy Sajgon.(usunięte przez administratora) szef wspólnie z dwiema niedorobionymi córkami , zieńciem nygusem i szpiclem doprowadzają pracowników do rozpaczy.Pieniądze ustawowe 1600 brutto i nakaz sprzedaży badziewnych towarów.Spróbujcie tam przepracować 6 miesięcy to póżniej każda firma będzie super.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Frega Frejowski Garbol sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Specjalista IT
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
mix

Rrrrrr

czy kierowcy maja badania sanepidu zeby wozic spozywke. trzeba to chyba zgłosic

jjjj
@Rrrrrr

czy szefowie nie widza co dzieje się na magazynie. kiedyś tam pracowałem. znajomi zostali. kierownik magazynu ma ggzies prace, brakuje ludzi sam nie wyrabia szykuje faktury, jeździ wózkiem, nie przyzna się ze brakuje ludzi bo gzie miałby lepiej, w godzinacz pracy bierze firmowego busa robi prywatna robote a potem zostaje 200 faktur nie zrobionych. Przejrzyjcie szefowie na oczy

katapulta

fr - 2013-01-19 17:20:51 właśnie kazali wymontować albo samemu płacic sobie abonament. chyba szkoda dołozyc te 5,5 zł do samochoduCiekaw jestem miny kierownictwa,jak przyjdzie piątek i dostaną cztery wypowiedzenia hahahahah!!!!!

jeszcze pracownik
@katapulta

czy ktoś ma jakieś informacje nt. zamknięcia oddziałów Lublin, Stalowa Wola i chyba Sanok. Jak to się odbędzie i kiedy, czy pracownicy otrzymają odprawy jak przy zwolnieniach grupowych z przyczyn ekonomicznych?

ROMEK
@jeszcze pracownik

frega lublin morze do końca roku pociągnie potem podobno kierowcy mają jeżdzić po towar do innych oddziałów typu biala zamosć czy radom pomysł jest wyssany z palca i na dłuższą mete nie wykonalny choćby czasowo nie mówiąc już o innych aspektach tego absurdalnego pomysłu.

fr
@jeszcze pracownik

chodzi o kierownika magazynu z Kielc.? to popieram. odwala prywatną robote w godzinach pracy a faktury zostają niezrobione

fr

pantiktak

Właśnie właśnie i ja bym się chciał dowiedzieć o tych długach jak to niby miało wyglądać? Ze swojego doświadczenia powiem że nic ciekawego nie ma w tej firmie, zero rozwoju, zero wsparcia a plany coraz większe...

pytam?

Kolego, co miałeś na myśli pisząc o długach? Czyżby ktoś z firmy bawił się na Twoje konto. Jeśli piszesz o czymś to pisz dokładnie o co Ci chodzi. Chyba,że jest to żal po odejściu z pracy.

freguś

juz nawet radia zabronili słuchać bo szkoda zaplacic jednego abonamentu. dobrze ze nie kazali wymontowac radyjek z samochodów

xXx

zlodziejska firma nie polecam Auta zima na oponach letnich Pelna odpowiedzialnosc za samochod Zarobki (podstawa bardzo niska) choc jak ktos sie stara mozna zarobic na premiach Nie mniej firma wogole nie dbajaca o pracownika i majaca w (usunięte przez administratora) ie jego racje Skonczylem wspolprace z dlugami wyjetymi z kosmosu Nie polecam

r-m

\"obniżenie kosztów utrzymania firmy\" ... czyim kosztem jak nie PH i kierowców :/

fregowski

teraz to juz bedziemy pracowac w firmie ROYAL /agencja pracy z wrocławia/ nie we fredze. ciekawe komu to wyjdzie na dobre bo pracownikom napewno nie.

tadek_niejadek

RUDY 102 - 2012-02-06 21:30:29 Witam chodzi mi o fregę Oddział Sandomierz teraz Stalowa Wola ,powiem tak tam jest jak w kinie światło gaśnie wszystko ginie .Pani (usunięte przez administratora)U nawet nie potrafi się wysłowić zero polszczyzny np a gdzie to jest odpowiedz tamok heee a nie wspomnie o jej zastępowym(usunięte przez administratora) niemylic z jakimś raperem (usunięte przez administratora)nawet nie porównam do 14 latka chwaqli się że on jest made in orginał nawet (usunięte przez administratora)to podkreśla ano był ale nie powiedział belmondo że pracował w ZOO i SPRZĄTAŁ WYBIEGI NIECH SIĘ CIESZY ŻE NIE LWÓW .gosc (usunięte przez administratora) przebiegły aby tylko wyciągnąć coś na temat inne a broń boże jak masz (usunięte przez administratora)na wypłatę niejeden wielbłąd zapiął mu rufę.Dlatego chodzi taki spięty i naprężony...chyb że to mięśnie takie napięte po robótkach ręcznych w zoo na manhattanie. Zapier...z taczkami i wywoził guano od słoni a chwalił sie że to była taksówka.Pozdrowienia dla Stefana.

rudy102

Ty człowieku cierpisz na pewno bo nawet pisanie przychodzi Ci z trudem.polecam słownik ortograficzny chyba że pracujesz na magazynie to towar poznajesz po wyglądzie etykietki.Znajomość pisowni zupełnie nie potrzebna.(usunięte przez administratora)

frega

witaj witaj oj bedą,mieli ciepło,,,zmiany beda w kierownictwie w częstochowie i dobrze jak nic nie robia pozdrawiam was gorąco nie dajcie sie i rozwalcie to jak piszecie hahah super wreszczie ktos to zrobił

stefan

hehe we fredze to sie tyle zarobi, ze hoho

PanSamochodzik

hehe czytajac wasze opisy podpsisuje sie pod nimi, na szczescie juz nie Frega;) w drugiej firmie jest prac jest jazd sa o wiele wieksze plany ale sa narzedzia, jest kierownik co nigdy sie obojetnie plecami nie postawił wobec pracownika, jest wypłata, samochod osobowy az chce sie pracowac;) Zycze innym kolegom zeby i oni mogli zaznac takiego luksusu. Pozdrawiam

tomek

jakby sie nie dało ropy spuszczać z samochodów, nikt by tam nie pracował jako kierowca ...

Zostaw merytoryczną opinię o Frega Frejowski Garbol sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frega Frejowski Garbol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Frega Frejowski Garbol sp.j.