Opinie o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frega Frejowski Garbol sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

masakra frega pracowałem tam rok za najnizsza krajową , a jak dostawałem niby premie 150 zl , to mi dziady zabierali za płatności MASAKRA GARBOLE I SMIESZNY WÓJCIK

A.

A co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku kierowcy? Jak z czasem pracy i czy jest to praca dla kobiety, czy niekoniecznie?

B

Zapomnij o premiach, chyba że jesteś jakąś rodziną z kimś z góry. W innym przypadku premia obiecana jest tylko cząstkowa niż wypracowana. Inaczej sobie liczą niż wynika z założeń. A z tego co wiem to oddziału w Lublinie nie ma, został zlikwidowany.

mimi nio

przyszedł z Dysa zastał odd.Lbn murowany zostawił rozje..ny. logistyk piłkarz.:)linie parkingowe malować z klimkiem:)

czakareke król Albani
@mimi nio

"krul" wioski Cały Dys niedługo wyjdzie z bezrobocia.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Frega Frejowski Garbol sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
zochna

Konkretna lipa.Zero ładu i składu.Płaca marna.A jeśli chodzi o godziny pracy to podlega pod kodeks pracy.W umowie jest 40 godz tygodniowo,a rzeczywistość to około 55.

mimi nio

cuda nie mają końca , decyzje są godne nobla.

czerwony kapturek:)

w Lbn oczywiście , od rekrutacji ph i planowania tras kierowcom , mógłby się od niego uczyć David Copperfield.

Jojcyk

Ogromne wymagania, ciągły pościg szczurów, bardzo słabe zarobki, brak możliwości dogadania się z kimkolwiek, stare samochody, kierownik - paranoik i cham. Tyle w temacie.

do jojcyk
@Jojcyk

W którym oddziale "kierownik-paranoik i cham"?. Damy nagrodę za dobrą pracę.

szkoda
@do jojcyk

Chyba wiem w którym oddziale. Jak dla mnie zero profesjonalizmu, trzeba zgadywać co szanowny Pan ma na myśli. I co najgorsze inna rozmowa o kasie a inna wartość na koncie.

Firma wporządku, fajni ludzie, kierownictwo też robi swoje, dobrze wspominam okres gdy tam pracowałem jako PH, zarobi jak wszędzie mogły by być wyższe- polecam.

tyrka
@Michał

Grażynka ze Stalowej coś nabroiła a może znasz jakieś szczegóły bo jestem ciekawy.

pozdrawiam środkowym palcem

oddz. Lbn odkąd pojawił się "błękitny napastnik" 20 ligi i jego genialne pomysły , rotacja w ph i sprzedaży wzrosła do poziomu "kup sobie coca cole ,pobiegaj na orliku a wieczorem na disco polio do remizi.

@pozdrawiam środkowym palcem

hehe a no :)

znachor

TO jest fakt że najlepsi odchodzą. Laik przychodzi na próbny okres potem idzie do konkurencji ze stażem we Fredze. Zamiast dać po parę groszy do pensji i niech tyra...

obywatel

Kolego mysle ze to czym sie poruszaja to nie jest najważniejsze. Ale glownie sa to nowe pandy. A sama struktura firmy jest do bani dozo osob do myslenia i nikt nic madrego nie wymysli. Tylko to jak cie oszukac na marży zebys za dozo nie zarobil.

ad xxx

z reguły są to seicento bądź nowsze pandy

XXX

Jakimi autami śmigają PH w Frega ?

stas

zaczynaja cos myslec w tej fredze tylko szkoda ze tak pozno jak juz polowa PH siedzi w konkurencji

Torbacz

Trzeba powiedziec szczerze, bo widze ze slabo tutaj pisza o oddziale w Stalowek Woli. Pracowalem tam jakis czas i katastrofa straszna. Praca fajna, choc podwyzki Byly ostatnio chyba za(usunięte przez administratora) Jest jeden WIELKI problem tam, przez ktory ludzie uciekaja.(usunięte przez administratora)

motyl

pracowałem jeden wieli [usunięte przez moderatora] w tarnowie syf i nic wiecej [usunięte przez moderatora]

Lidka
@motyl

Niezbyt wielki wybór towarów spożywczych i szkoda, że po wysłaniu nie można niczego dołozyć, jak się o czymś zapomniało, albo jak nie było w momencie składania zamówienia. Kierowcy uprzejmi.

Lidka
@motyl

Johny

Możecie napisać jakie prawko trzeba mieć żeby się załapać do pracy. Dzięki

piotruś pan

w oddziale w lbn dzieją się cuda ,nowa pani kierownik zatrudnia po rodzinie,awansuje towarzystwo własnej adoracji,nowy kierownik transportu ma genialne pomysły,no ale my teraz wkońcu przy żłobie to pożądzimi ludżmi jak nam się zechce.

?

masakra , to FREGA STALOWA WOLA

Zostaw merytoryczną opinię o Frega Frejowski Garbol sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frega Frejowski Garbol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Frega Frejowski Garbol sp.j.