Opinie o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

koleżanka

Witam , wprawdzie nie pracuję tej firmie i nie znam ludzi tu pracujących ,ale bardzo dobrze znam osobę która tu pracowała i była nękana jak również obrażana na forum firmy .I to wy pracownicy tego zakładu macie coś z głowami ,prowokujecie ,obrażacie kolegów i koleżanki .Takie jest moje zdanie, ponieważ ona nie jest jedyną ofiarą zamieszczanych na tym forum wypowiedzi dorosłych ludzi.Zgadzam się z forumowiczem umieszczającym tekst ,,że żle się to czyta ", przed umieszczeniem kolejnych tekstów puknijcie się w głowę.Jeszcze dodam coś do wypowiedzi na temat zwolnienia koleżanki ,z tego co wiem to przyczyną jej zwolnienia był brak pracy ,a piszecie że ktoś załatwił jej to zwolnienie , czyli ta osoba przyczyniająca się do jej zwolnienia będzie żyła ze świadomością tego co robiła ,i tego co zrobiła .Znam ją bardzo długo i wież że powiedziała prawdę . Zachęcam do zastanowienia się przed napisaniem kolejnej wypowiedzi w końcu jesteście dorosłymi ludzmi .

Hej ,pracowałam parę lat temu w tej firmie i widzę że dalej nic się nie zmieniło, ludzie dalej zajmują się nie sobą a innymi. Z tego co wyczytałam ,domyślam się którą to(usunięte przez administratora)a w rzeczywistości było inaczej ,pozdrawiam

taki ktoś

Witam czy mógł by ktoś coś powiedzieć o tej firmie ? interesuje mnie praca ,zarobki,itp-pozdrawiam

sss

Się przejmujesz niech sobie popiszą

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. na stanowisko Operator Wózka widłowego - Tychy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
ARNI22

.......wysoka tyko powiem ci jedno że ona to dawno olała co piszecie ale JA nie . Dowiedziałem się paru rzeczy ,bo ona mi nic nie powiedziała i ktoś (usunięte przez administratora) tego co wiem ,to ona za kilka dni będzie wiedziała kto ma grubą ,dużą dziurę i(usunięte przez administratora)NIEGO ,nie dziwię się teraz ze nie chce spotykac się z kimkolwiek .

wysoki

(usunięte przez administratora) idź gdzieś do pracy i zacznij pisać na innym forum,bo tutaj to co piszesz nie robi na nikim wrażenia,masz coś (usunięte przez administratora)z głową i zawsze miałaś,a chłopcy z unimetu mają Cie w (usunięte przez administratora) i zawsze mieli,patrz tam poukładać sobie życie bo masz w nim taki bałagan jak w głowie.Narka.

Zawsze kobieta wyjdzie na tą najgorszą ,a incydent między Panią (usunięte przez administratora)ylko udowodnił ze tak jest .Od początku było wiadomo że to się tak skończy ,bo w tym wypadku chodziło o (usunięte przez administratora)a pracownik nie ma szans(usunięte przez administratora),szkoda dziewczyny ,a jeszcze ,doszły jej inne duże problemy.

Tymczasowy spokój w pracy ,a na forum jak zwykle gorąco ,to prawda Ona żyje życiem innych ,wróci to się zacznie kto jak ? i kto z kim ?

GEMPI 677

Witam. Wtrącę się troszkę w ten wasz temat .Przeglądając wpisy na forum doszedłem do wniosku że natrętnie interesujecie się innymi a,nie sobą .Ta Pani która zaczęła wyzwiskami od pontonów jest nieżle zdemoralizowaną kobieciną i zwracanie uwagi na takie osoby jest żenujące ,one lubią kiedy zwraca się na nie uwagę ,tym żyją, czysta paranoja może zacznijcie opisywanie tej Pani , wydaje Mi się że oto właśnie jej chodzi .

no

tak jak milosc kopytnego ,jeszcze nie wie do której ,ale miłosc wszystko zwycięzy podobno

lkk

Ja nie wiem czemu nie bierzecie przykładu z dyrektora,on kocha tylko jedną kobietę, miłość przezwycięży wszystko,

toto

czy ah-med to ahmed czy to faktycznie reklama przychodni medycznej?.Jeśli nie, to Ahmedowi proponuję sprzedaż dywanów a nie wymądrzanie się.

normalny

Ludzie co Wy robicie !,potrzebne są te wyzwiska ,w kazdym tekście ,mozna się ponabijac z roznych przezwisk ,ksyw ale wy najnormalniej nękacie i może bogu ducha winne osoby..

detall

SŁYSZELIŚCIE ! podobno będą nadgodziny .GIPA dostała pilne zamówienie na MISKI I DONICE dla ,,KULI SZPIEGULI ''

da

Pytaj Pana w okienku

Ałrelia

Witam . Ja również uważam że żenujące jest to wyzywanie od pontonów , a wręcz nękanie koleżanki . Głupota ,to nic innego jak brak wiedzy,nawet ideał znajdzie w sobie coś negatywnego , dla tej laski najwidoczniej życie to opisywanie innych zwłaszcza na forum..

.....bo po 1...jest mu to na rękę że ludziska te głupoty wypisują,a po 2 są osoby które żyją tym forum,dla nich dzień bez forum to dzień stracony.....rozumiesz to?!

niby ponton

Ten(usunięte przez administratora)powie WAM tyle , nauczcie się poprawnie ortografii,a dopiero póżniej wypisujcie dalej te bzdury !

Siema. Obecnie poszukuje pracy i tak czytam te wasze wypowiedzi forumowiczów,i w odniesieniu do tematu który tu zaistniał powiem wam j że, każdy ma swój gust ale JA osobiście wolę kobiety o wydatniejszych kształtach , a już na pewno nie analfabetkę bo to dopiero jest obciach dla mężczyzny.........nara ,pozdrawiam .

ponton

nie ma analfabeci piszemy osobno

Zostaw merytoryczną opinię o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Murarska 17A
    43-100 Tychy

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.