Opinie o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

kogiel

Myślę że praca w Unimet Tychy stała się o wiele przyjemniejsza od kiedy młody właściciel przeniósł pana dyrektora tam gdzie powinien znajdować się od samego początku,czyli na funkcję odpowiadającą jego prostackim,chamskim,zachowaniom,szkoda tylko że tak późno.Gratulację dls Pana dyrektora z okazji zmiany stanowiska pracy,he,he.

Formacja NS

Chciałabym chciała, chciałabym chciała..

Formacja NS

A gdybym był młockowym, z fabryce z młockiem szalał, to co byś powiedziała, czy coś byś przeciw miała..

tajniak

Następny do wylotu jest witek z wyr, który już jest na celowniku dyrekcji, z tych samych powodów co stary futro.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. na stanowisko Operator Wózka widłowego - Tychy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

a jak tam stary futro? kradnie dalej?

kruk

można tak powiedzieç o całej firmie.Dozór który tam pracuje nie znalazł by miejsca w porządnych firmach

Futro

Na Wyry lepiej sie nie przyjmuj. Tam dwaj ćwierćinteligenci maestro i wicio leczą swoje kompleksy. Wiem co mówię, bo przez kilka lat byłem tam brygadzistą. I nawet ja nie mogłem tam wytrzymać. Brak jakiejkolwiek przyjaznej atmosfery. Jeżeli ktoś jest chociaż trochę inteligentny to gdy zorientuje sie jak to wszystko na Wyrach funkcjonuje to od razu się zwalnia. Robią tam tylko żule z bardzo niskim IQ (podobnie jak maestro i wicio) którymi bardzo łatwo manipulować. Inteligentne osoby już się stamtąd pozwalniały.

solidny bezrobotny

mam doświadczenie w pracy na piłach, czy są przyjęcia na wyry? zadowoli mnie 1700-1800 zł

krok
@solidny bezrobotny

Daj sobie spokój z tą firmą,to tak jakbyś się przyjął do PGR-U,za komuny.

nagaprawda II

ni ma źle. Ja tam robię swoje i żyje

NagaPrawda

Najgorsza "firma" w jakiej pracowałem, robol musi tyrać że pot kapie z... a brygadziści i kierownicy NIC nie robią (przykład idzie z góry) tylko z ukrycia planują podwyżki norm żeby się podlizać właścicielowi. Produkowany asortyment to jedno wielkie (usunięte przez administratora)reklamacje non stop, większość norm można zrobić pod warunkiem, że się nic nie je, nie pije i nie chodzi do WC przez 7,5h a normy ciągle idą w górę. Gratuluje właścicielowi takiej pseudo firemki, która robi (usunięte przez administratora)detale i sprzedaje za gruba kasę dużym firmom jako towar pełnowartościowy. Zarobki średnie, z czego część na przelew a część NA LEWO BEZ PŁACENIA PODATKU. Ogólnie BARDZO ODRADZAM.

?

Policz sobie sam. Na wyrach masz stawkę 9 zł.nettogodz. większość norm jest śmiesznie niskich, więc średnio w miesiącu zrobisz 130-150% normy, czasem i 200%, połowę dniówek w miesiącu robisz po 10 godzin, dojdzie jakaś sobota, premia od 200 do 400 zł. Jedni zarabiają 1600 zł inni 3000 zł. Warunki pracy fatalne, w zimie można zamarznąć, mistrz [usunięte przez admina], myśli tylko o sobie, maszyny są dla niego ważniejsze niż ludzie, [usunięte przez admina], musisz uważać przy nim na słowa bo to konfident, z tobą niby pięknie gada, a potem donosi majstrowi. Więc jeśli takie warunki ci pasują to zapraszamy na wyry.

Brytan.

Hehe, ciekawe rzeczy tu się widzi. Ale moim zdaniem to wszystko prawda. Wyry to taki Gułag.

pracownik wyr

[usunięte przez admina] I tak za niedługo dwuch pracowników będzie mniej bo my w dwuch szukamy roboty i jak tylko znajdziemy to od razu sie zwalniamy. Mamy już tego dość że jedna osoba dostaje wiecznie najlepszą robote i zarabia po trzy tysiące a reszta tyra za dwa tysiące z nadgodzinami. Ta osoba prawie zawsze robi operacje 58/303 58/304 i 361 10. Takiej roboty można zrobić 200-250 % normy i sie wychodzi za dniówke ponad dwie stówki. ŻE sobie tego nie wymyślam to za dowód są karty pracy i Dyrekcja może sobie to sprawdzić. Jak już sie zwolnie to w dniu w kturym odbore swiadectwo pracy pójde do szefa i dużo rzeczy mu powiem. nara.

PRAWDA O WYRACH

Ciekaw jestem czy właściciele firmy wiedzą, że mają w swoich szeregach pracownika notorycznie pijącego w pracy. Chodzi o [usunięte przez admina]. Za swoje lewe usługi dla sąsiednich firm obok korzyści finansowych bardzo często dostaje również od nich alkohol ( jest to najczęściej czteropak piwa albo przysłowiowa flaszka). Owe ,,napoje'' [usunięte przez admina] na bieżąco opróżnia w pracy. Praktycznie nie ma dnia , żeby od[usunięte przez admina]nie było czuć alkoholu. [usunięte przez admina]

ggg

Nie mam nic do tej firmy,właściciel w porządku,ale ludzie tworzą w niej fatalną atmosferę,chodzi głównie o małego karakana który myśli że w sportowym aucie będzie młodszy[usunięte przez admina]

A.B.

a ja tam lubie majstra:) przynamniej pozwala pić piwo w robocie i możemy palić przy maszynach

PRAWDA O WYRACH

Dziś parę słów o organizacji pracy na Wyrach. Praca jest dzielona przez widzimisię mistrza[usunięte przez admina]i jedne i te same osoby dostają robotę lepszą a inne gorszą, ale nie o tym chciałem pisać. Jak wygląda organizacja pracy na Wyrach? Otóż gdy zamowień jest mało wszystko jako tako działa. Natomiast gdy zamówienia w jednym czasie się kumulują wszystko przestaje funkcjonować. Ale po kolei. Przykładowo jednego dnia jest kilka zamówień z Tychów i w tym momencie mistrz[usunięte przez admina] traci głowę. Nie potrafi nad tym zapanować. Najczęściej każe wszystkim przerwać aktualną pracę i zaczyna po wszystkich wrzeszczeć, że z robotą się nie wyrobimy. Chodzi po hali z z kąta w kąt i panikuje, bo nie wie jak to wszystko zorganizować. Robota pilna, a ludzie i maszyny stoją, bo mistrz-[usunięte przez admina] nie potrafi tego wszystkiego ogarnąć. Czasem trwa to nawet godzinę, co przy pilnych i licznych zamówieniach jest ogromną stratą czasu. Dziwi mnie, że osoba na stanowisku mistrza nie potrafi sobie poradzic z presją. Zawsze mi się wydawało, że osoby na stanowiskach kierowniczych (a taką na Wyrach jest mistrz) powinny być opanowane, inteligentne i potrafiące dobrze organizować pracę, A mistrz-[usunięte przez admina]a z Wyr nie posiada żadnej z wymienionych cech. On natomiast podczas nawału pracy bardzo często wpada w furię, wykazuje kompletny brak organizacji pracy, a o inteligencji ma takie pojęcie jak Tusk o rządzeniu krajem. I nie dość, że nie potrafi zorganizowac pracy to jeszcze bardzo skutecznie ją dezorganizuje. Przy osobie tak często wpadająca w panikę organizacja pracy na Wyrach tak własnie wygląda i wyglądać niestety będzie.

PRAWDA O WYRACH

Dzisiaj parę słów o ogrzewaniu na Wyrach, a własciwie o jego braku. Jest tam bowiem możliwość ogrzewania olejowego hali. Ogrzewanie można ustawić w pozycji od 1 do 5. Oczywiście mistrz-komunista wogóle nie dba o zdrowie pracowników i włącza ogrzewanie dopiero wtedy, gdy na zewnątrz temperatura spadnie poniżej zera. Wtedy ustawia ogrzewanie w pozycji 1 co właściwie nic nie daje. Gdy temperatura na zewnątrz spadnie do ponad minus dziesięciu stopni wtedy mistrz-[usunięte przez admina] ,,w trosce'' o pracowników zwiększa ogrzewanie do 2 !!! Na hali panuje wtedy temperatura maksymalnie 6-7 stopni. A najzabawniejsze jest to, że uparcie twierdzi iż zwiększenie skali ogrzewania nie spowoduje wzrostu temperatury na hali. Dziwi mnie, że ktoś taki ukończył wogóle szkołę podstawową, bo z jego wiedzą wątpię, aby ukończył jakąkolwiek inną szkołę.[usunięte przez admina]. Dodam jeszcze, że mistrz- [usunięte przez admina] zainstalował sobie w biurze grzejnik elektryczny, który jest włączony na maksymalne grzanie i temperatura w jego biurze nigdy nie spada poniżej 25 stopni. Coś mi się wydaje, że najwyższy czas, aby oddział na Wyrach odwiedził Inspektor Pracy. Cdn...

dziwny typek

Na wyrach robota byłaby spoko gdyby nie[usunięte przez admina]. Ja tam byłem brygadzistą, zarabialem po trzy tałki jednak się zwolniłem bo z tym[usunięte przez admina] nie idzie wytrzymać. Sam szuka problemów, wiecznie nic mu sie nie zgadza, bo prostak nie potrafi nawet dobrze liczyć. Gdy były dwie zmiany to przynajmniej na drugich zmianach mieliśmy luz.[usunięte przez admina]nie było, to był spokój. Zrobilo się robotę i o 20tej jechało się do domu. Ja z Witkiem moglismy nawet sobie dorobic do wypłaty użyczając okolicznym firmom wózka wildłowego. Przy dobrych miesiącach szło dorobić nawet do 500zł. Zresztą witek to trzy razy tyle, bo on przyjeżdzał Żukiem i wywoził złom. Jak sam mi mówił to za kasę ze sprzedaży złomu kupił sobie passata. Taki życiowy nieudacznik, ale jak doić firmę to on dobrze wie. Trochę dziś wypiłem i musiałem to napisać chociaż o tym co się dzieje na wyrach to mógłbym pisać i pisać. Nara.

Markus

mnie sie tam podobo w unimecie. polepszylo sie

Zostaw merytoryczną opinię o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Murarska 17A
    43-100 Tychy

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.