Opinie o Expedite Consulting Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Expedite Consulting Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expedite Consulting Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expedite Consulting Group w Warszawa

Monika Kowalska

Jestem niestety osobą niepełnosprawną, a dzięki tej firmie znalazłam godną pracę na lata. Mogę polecić z czystym sumieniem.

@Monika Kowalska

Haha jaka ? Skoro nawet na liście pracowników Cie nie ma i na stronie zespołu? Oj niby robicie PR ale nawet tu jest słabo......

Elżbieta

@kitil, to co piszesz to poważne zarzuty. Przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum, dlatego wszystkie informacje, które tu podajesz powinny być prawdziwe i uzasadnione. Jeśli są kłamstwem to pamiętaj, że mogą znaleźć konsekwencje w świecie po za internetem. Czy miałeś okazje współpracować z firmą Expedite Consulting Group? Jeśli tak to powiedz, czy pracodawca oferuje benefity dla pracowników?

Były pracownik.
@Elżbieta

Droga Elżbieto, nie jestem kitkil tylko innym użytkownikiem. Rzeczywistość rynky pracy dla niepelnosprawnych jest taka, że benefity brak-jest za to ciężka praca za najniższą, przez dwa-pierwsze trzy mce jeszczę człowiek musi dołożyć do tego interesu (zakup narzedzi pracy itp) Tak patologicznie źle wygląda cały rynek pracy dla osób niepełnosprawnych w Polsce. Pracodawca ma 2400złotych dopłaty z PFRON na mnie (stopień znaczny schorzenie szczegolne), ja dostawałem 1488. Obowiazkami mogłem obdzielic dwoje zupełnie zdrowych ludzi i mieliby dość po tygodniu. Firma nie płaci ekwiwalentu za sprzęt (komputer, słuchawki, abonament za Internet) co łamie przepisy prawne ustawy o telepracy. Niepelnosprawni nie mają często wyboru jeżeli chodzi o prace i z desperacji biorą byle co. Nawet kosztem utraty resztek watlego zdrowia. Wiec gratuleje ze żyjesz w tej "lepszej" rzeczywistości. Mogłabyś nam biednym niepelnosprawnych osprawnym napisać, jak Twój pracodawca traktuje Ciebie, ale tak szczerze?

@Były pracownik.

Ten wątek dotyczy pracy w Expedite Consulting Group, więc na tym się skupmy. Czyli rozumiem, że miałeś za dużo obowiązków - czy rozmawiałeś na ten temat ze swoim pracodawcą? Mówiłeś o tym, co według Ciebie jest do zmiany?

@Elżbieta

@Elżbieta. Proponuję czytać ze zrozumieniem lub zająć się inną pracą. Nigdzie @Były pracownik nie pisał o zbyt dużej liczbie obowiązków. Pisał natomiast jak nisko jest opłacany przez Expedite, pisał również, że nie otrzymywał ekwiwalentu za sprzęt do pracy. Pisał również że nie niepełnosprawni nie mają wyboru pracy. W skrócie marne pensje, brak ekwiwalentu brak ofert pracy. Droga @Elżbeta co Expedite z tym zrobiła i zrobi?

kitil

Pralnia pieniędzy, przykrywka i wyłudzenia na biednych niepełnosprawnych. Dziwne karty na które przelewane jest wynagrodzenie. Szczerze omijać z daleka

Elżbieta

@Wikko, pamiętaj, że wyrażasz się na forum publicznym, więc informacje które zamieszczasz powinny być prawdziwe i uzasadnione. To co piszesz to poważne zarzuty, więc powinieneś się zastanowić czy warto takie rzeczy publikować na forum. Ponadto Twoja wypowiedź zawiera mało informacji o pracy w Expedite Consulting Group. Mile widziane są informacje o umowie jaką pracodawca daje na start, atmosferze pracy jaka panuje w firmie czy dodatkach finansowych.

Olo
@Elżbieta

@Elżbieta- Informacje od Wikko są jak najbardziej cenne dla potencjalnego pracownika jak płaca nie na konto tylko na podejrzane karty. Sądzę i chyba wszyscy się zgodzą że nie ma nic ważniejszego jak wypłata wynagrodzenia i to w terminie i na konto a w tej formie to chyba nie ma. Z tego co słyszałem to firma daje tylko umowy B2B, żeby móc się wymigać z płacenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Expedite Consulting Group? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Luxx

Pani Elzbieto rozumiem Pani dyplomacje widocznie Pani jest od tego żeby dobrze pisac i bronic tej firemki. Wiem co bylo usuniete, niekorzystne informacje bez wulgaryzmow

Elżbieta

@Luxx, pracodawca nie ma możliwości zapłacenia za usuwanie komentarzy. Usuwane są tylko wpisy, które łamią regulamin forum Gowork. Jeśli jakieś opinie zniknęły to znaczy, że zawierały wulgaryzmy lub obrażały konkretną osobą. Cały regulamin możesz przeczytać tu: https://www.gowork.pl/regulamin Jest za to możliwość założenia złotego profilu. Możesz o tym przeczytać pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil

Elżbieta

@Monika Kowalska, o to dobra wiadomość. Co chcesz powiedzieć przez stwierdzenie 'godna praca'? Czy mogłabyś napisać jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Piszesz, że z czystym sumieniem możesz polecić pracę w Expedite Consulting Group, zatem chętnie się dowiem jakie jeszcze są plusy pracy w tej firmie.

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Mam zamiar aplikować i szukam informacji o pracy w firmie.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Elżbieta

Na swojej stronie internetowej https://www.expedite-group.com.pl/o-nas/kariera/ firma publikuje kilka aktualnych ofert pracy. Czy jest może ktoś kto brał udział w rekrutacji i mógłby się z nami podzielić swoimi odczuciami? @Bartosz A ty? Mógłbyś się z nami podzielić pozytywna stroną pracy Expedite Consulting Group?

Barbara
@Elżbieta

Jest moderator tzn. w firmie było nie ciekawie. Próbują zakryć coś- widać to po usuniętych postach.

Bartosz

Konkurencja inspiruje do pisania?

Elżbieta

@Darek Każdy pracownik ma inne priorytety. Dla jednego ważne będzie wynagrodzenie, dla inne atmosfera. Może warto przekonać się samemu o warunkach pracy w firmie Expedite Consulting Group i złożyć swoje CV? Rozmowa kwalifikacyjna to doskonała okazja, do zadania interesujących nas pytań.

Elżbieta

@Motyl @Monika Forum GoWork.pl nie służy do opisywania prywatnych spraw pracowników. Jeżeli posiadacie odpowiednie dowody na złą atmosferę w pracy, proszę napiszcie lub podajcie konkretną sytuację. Na forum GoWork.pl publikowane są zarówno negatywne jak i pozytywne komentarze, nie mogą one jednak łamać regulaminu i muszą być zgodne z prawdą. Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą?

Darek
@Elżbieta

Chyba brak zainteresowania pracą w tej firmie. Po komentarzach widzę, że nie ma sensu tracić czas i cierpliwość i pieniądze. Niech szukają gdzie indziej (usunięte przez administratora).

Jerzy

Podpowiedzcie czy warto aplikować?. Tak różnie piszecie i trudno podjać decyzję.

Miłka

Można dowiedzieć się czegoś więcej? Byłam tam na rozmowie i mam mieszane odczucia...

Rozczarowany

Moim zdaniem najgorsza firma w jakiej pracowałem. (usunięte przez administratora) Nie polecam . Szkoda czasu

qaza
@Rozczarowany

Tak to prawda !

elka

nie polecam - "gruszki na wierzbie"!! i strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Expedite Consulting Group - Warszawa

Expedite Consulting Group
1.6/5 Na podstawie 45 ocen.

Expedite Consulting Group