Opinie o Afisz 24 w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Afisz 24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Afisz 24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afisz 24 w Gdańsk

My jesteśmy zadowoleni z korzystania z portalu Afisz24 - w stosunku do konkurencji relacja cena jakość jest dość pozytywna

ralf
@Michał

Jaka usługa? Moje ogłoszenie nawet się nie ukazało a fakturę otrzymałem w tempie ekspresowym! Nie robią tak naprawdę nic o czym deklarują w umowach. Zwykli oszuści.

Mary
@ralf

Czy zebraliście już jakąś grupę? Jakiś wspólny kontakt? Bo jestem kolejną osobą, która dołączyła do oszukanych. Dzięki serdeczne za odpowiedź!

jatoja

maja drugie konto na gowork, gdzie jest mnostwo spamu i same pozytywne opinie. Sprytne.

oszukana

mam to samo co Wy...

Uwaga

Ktoś próbuje "zaspamować" ten wątek, by ukryć prawdziwe wpisy na temat portalu Afisz24.eu. Proszę czytać początek tego wątku -tam są prawdziwe opinie!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Afisz 24? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Alice

Uważajcie na tych naciągaczy, oszukują ludzi na zasadzie pobieraczek.pl. Gruby przekręt, na 3600 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lola

Bo to program wysyla faktury, automat, tak jak i wszystkie maile, ktore nawet nie sa do konca po polsku

Aga Wrocław

Witam, my też mamy ich na karku . Ale od dziś jest nowa sytuację w kraju i miejmy nadzieje , że rodacy w parlamencie szybko uporają się z takimi czarodziejami szybkiej kasy.

ralf

Witam, Z mojego rozpoznania wynika że jest nas znacznie więcej (lekko ponad 100 firm). Wspólnie możemy zadbać o dobry zespół prawników, bo sprawa prosta nie jest.

Oszukana firma
@ralf

Ralf, czy już poczyniliście jakieś kroki w stronę pozwu firmy Afisz? Moja firma również została oszukana i szukam sposobu na rozwiązanie tej przekłamanej umowy bez ponoszenia kosztów. Jak mogę skontaktować się z firmami, które są w podobnej sytuacji?

Aga

To jest firma, która naciąga inne firmy na koszty. Ogłoszenie, które dodałam miało być bezpłatne a przyszła faktura do zapłaty a za nią wezwanie. To jest firma windykacyjna, która w ten sposób pozyskuje dla siebie wierzycieli. UWAGA BĘDZIE I INNE PROGRAMY W TV TEZ BĘDĄ NIEBAWEM BO NIKT TEGO TAK NIE ZOSTAWI, KTO JEST MĄDRY.

oszukana2

nikt nic nie PODPISAŁ!!! wystarczy, ze sie zalogujesz i juz mam platne konto! Dziwne ze nie ma nigdzie o tym informacji, nawet po załozeniu konta powinienies dostac potwierdzenie tego faktu iz jest to platne, a tu nic tylko mail. Skoro wlascicielem portalu jest firma windykacyjna to nie pieprz głupot tomek bo cel ich dzialania jest jasny!

Oferty Pracy

Specjalista ds. sprzedaży Afisz24.eu 2015-10-12 Żródło: Gowork.pl Tarnobrzeg (podkarpackie) Rekrutacja przez link referencyjny http://afisz24.eu/display-job/455   Zrób pierwszy krok do kariery, u Nas od samego początku będziesz miał szansę rozwijać swój potencjał realizując ciekawe zadania pod okiem profesjonalistów! Opis stanowiska:    ·          sprzedaż produktów Nationale Nederlanden·      &nb

Zostaw merytoryczną opinię o Afisz 24 - Gdańsk

Afisz 24