Opinie o Education Unlimited projekt Mobipro w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Education Unlimited projekt Mobipro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Education Unlimited projekt Mobipro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Education Unlimited projekt Mobipro w Gdańsk

johny

jedna sciema ten cały program

Bartosz

ausbildung hahahaha szkoda gadać jak dobrze nie umiecie po Niemiecku nawet nie jedżćcie do szkoły bo was wywalą po paru tygodniach a co innego sie tyczy azylantów spoza Unii Europejskiej jak tych Afryki czy ciapasów z Bliskiego wschodu ich nie mozna wywalić bo gdzie oni wrócą, był jeden murzyn to sie uczył hallo dobrze szprechać przez 4 miesiace i dalej gada helloł jajka idzie tutaj znieść, gadałem z innymi ludźmi to paru wywalili juz polaków z szkół ze względu na słabą znajomość języka, ale ci co mają azyl to nie= taka jest polityka Angeli Merkel i świetlanej Unii Europejskiej Polaków dalej traktują jako tanią siłe roboczą pojedziecie z Programu Mobipro to zaobaczycie yunge polnische schnell arbeit, a weźcie sobie więcej kasy bo z przelewami tu jest od pracodawców przewalone jak zapłaci to zapłaci albo nie zapłaci jechać i (usunięte przez administratora) na Niemców nawet Hitler takiej ekspansji nie miał mobigówno TSCHUS POLACY NIWNIACY

YOUNG 1995

potwierdzam opinie wczesniejsze brak profesjonalnego przygotowania do polakow tak jak kolega pisał wczesniej niektórzy mieli problemy z otrzymaniem pieniedzy od pracodawcow za praktyki

tomasz osten pol

Guten Tag Polacy-młodzi polacy, jestem w Rostocku i powiem jedno rzucił tą szkołę tutaj ponieważ za te 818 euro nie da się przeżyć samemu, znalazłem prace tutaj. Jeśli ktoś myśli że za taką kwotę sie utrzyma to musi ci ktoś pieniądze przysłać z polski lub też znajdziesz sobie pracę na weekend tylko że tutaj w starym DDR jest ciężko z pracą na weekend.

Czy po rozmowie w Education Unlimited projekt Mobipro rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

wort

tak słownik

ANGELA MEREKEL

BĘDZIESZ CHODZIŁ PRZEZ PRAWIE 600 GODZIN NA KURS W POLSCE PRZEZ KTÓRY PRZEROBICIE 3 KSIĄZKI W 3-4 MIESIĄCE NIEREALNE SIE NAUCZY, A POJEDZIESZ TAM I CIE WP..ERDOLĄ DO HOSTELU Z 8 GREKAMI W JEDNYM POKOJU, A KURS W NIEMCZECH DO DU..Y BO JADĄ KOLEJE SŁOWKA NOWE ATY JESZCZE SIE PIERWSZYCH NIE NAUCZYŁES Z KUSRU W POLSCE, KASE OD PRACOAWCY DOSTANIESZ JEŚLI BĘDZIE CHCIAŁ CI DAĆ PRACODAWCA OKOLO 200 EURO, JEDNYM NIEDALI PRACODAWCY TAK MIELI GRECY, DOSTANIESZ 600 EURO I ZA TO ZAPŁAC MIESZKANIE 300 EURO, ŻARCIE 250-300 I NA BILET NA AUTOBUS NIE MASZ , ALE JAK CHCESZ ZMARNOWAC CZAS TO JEDŹ, A I NIE MASZ PEWNOŚCI CZY CIE PRACODAWCA ZOSTAWI PO 6 TYGODNIACH JEDNEGO KOLESIA PRACODAWCA WYWALIŁ PO 2 TYG BO SŁABO MÓWIŁ PO NIEMIECKU ON MU LINKS A POLAK RECHTS IDZIE, JA JESTEM W NIEMCZECH POJECHAŁEM NORMALNIE ROBIĆ A NIE SIE W JAKIES SZKOŁY BAWIĆ, A PAN BAROSZ Z GDAŃSKA I KAMYSZ TO WAM NAOBIECUJA GÓRY I DOLINY A BEDZIE NIZINA

Azubi
@ANGELA MEREKEL

Nie jest tak, jak pisze "Angela Merekel".Kurs w Polsce trawal 520 godzin i kto chcial opanowal niemiecki na tyle, ze mogl komunikatwnie porozumiewac sie. Oczywiscie 3 ksiazki przerobic, a wszystko zrozumiec i nauczyc sie, to malo realen w tak krotkim czasie. Nikt nikogo nie " wypier....", nie wiem, skad masz takie wiesci.Wystapily sytuacje, ze to Polacy zachowywali sie karygodnie. Po dwoch tygodniach praktyki nie wyrzucil NIKT nikogo , chyba, ze ten ktos pomylil prace z zabawa. Program finansuje utrzymanie sie w Niemczech i kazdy otrzymuje na to 818,00Euro miesiecznie. twoje informacje sa bledne!!! No jesli ktos, po 4 mies. kursie myli "links" i"rechts" to znaczy, ze nic na kursie nie robil, powinien sie wstydzic, to sa podstawy... Program "The Job of My Live" jest bardz dobry, tylko trzeba dojrzec do niego. -

bydgoszcz
@Azubi

tak a chlopaka z polnocnej polski wywalił pracodawca po 2 tygodniach ze wzgledu na mała znajomosc jezyka niemieckiego

pipe4ek

proszę opowiedzieć bardziej szczegółowo, co jest nie tak

co tam był

odradzam wyjazd do DDR na praktyki

zadowolona
@co tam był

Nie zgadzam się z tą opinią. Jest wręcz odwrotnie. Przed naszym wyjazdem WBS przyjechał do nas osobiście na spotkanie,dokładnie wszystko nam wytłumaczyli, a na Education Unlimited zawsze można było liczyć, z każdą pierdołą można się było zgłosić i liczyć na wsparcie.

wolny

Witam, chciałbym państwa w szczególności młodych ludzi którzy by planowali wyjazd do Niemiec na praktyki z firma Gdańska jest nieprofesjonalna jak i ten Niemiecki WBS TREINING AG. Zero przygotowania dla ludzi którzy tam wyjechali na praktyki, zostawia was samych i sobie radź

M
@wolny

zupełnie się nie zgadzam - cały wyjazd był świetnie załatwiony od początku do końca, w Polsce i na miejscu w Niemczech też. Jak ma się problem wystarczy poprosić o pomoc, a pracodawca jest też bardzo w porządku. Jak ktoś się boi odezwać, bo nie chciało mu się uczyć języka mimo zapewnienia świetnego kursu, to już jego sprawa...

Zostaw merytoryczną opinię o Education Unlimited projekt Mobipro - Gdańsk

Education Unlimited projekt Mobipro
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Armii Krajowej 73
    81-844 Gdańsk