Opinie o Education Unlimited projekt Mobipro w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Education Unlimited projekt Mobipro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Education Unlimited projekt Mobipro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Education Unlimited projekt Mobipro w Gdańsk

obserwator Nowy wpis

bo w tym programie nie wazne ilu z was skonczy szkole ,ale to zeby was jak najwiecej weszlo w ten program.nic nie rozumiecie,za to ,ze wy w ten program wejdziecie to oni maja od niemieckiego posredniaka kase od łebka.dlatego na poczatku sa mili koordynatorzy a potem maja was gleboko w 4 literach,jak dostana kase.W Braunschweigu chlopaki mieszkali w hotelu z cpunami albo na parkingach przy CPNie bo koordynatorka zapomniala poszukac mieszkania dla ludzi.opoznienia z wyplatami byly dwu tyg,dziewczyny glodowaly,bo koordynatorka w Portugalii balowala.Mialy przydzial do pracy poza rejonem ponad 60 km,to jak pracodawca przetrzymal je ,ze ostatni bys odjechal,to nie mialy za co i czym do kwatery wrocic ,w ciemnym lesie,bez swiatla,szczekanie psow i zywego ducha w okolicy bo przelozony byl totalnym skur....nem bez serca.A najgorsze ze do tego glodne caly dzien,chociaz obowiazywal jeden posilek to i tak go nie dostaly.Bez znajomosci jezyka nikt z was nie ma szans,wierzcie mi.widzialem te cała sytuacje na wlasne oczy ,przez co ci mlodzi ludzie musieli przejsc.Ten program jest tylko dla sluchaczy z dobrym niemieckim -minimum,a nie jak was laikow z kilkoma zwrotami po niemiecku .Wysylaja na niechybne traktowanie,bo niemcy sa niecierpliwymi pracodawcami.Pracuje tu 20 lat i znam ich.Odradzam totalnie Braunschweig,tu nikt wam nie pomoze,a wine zwala i tak na ciebie. Szkoda tylko nerwow i waszego zdrowia.

amsk Nowy wpis

Pewnie @Adam, zobacz, że ostatnio pokazało się u nich tylko ogłoszenie na specjalistę ds. windykacji. Oczywiste jest, że wymagają odpowiedniego doświadczenia, ale nie jest to nic dziwnego, bo przecież to się dodatkowo przekłada dobrze na wynagrodzenie u nich.

Adik Nowy wpis

Jak tak czytam tą większość postów to tylko widzę ściemnianie ludzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli, 500 + im się należy i tylko narzekają na osoby innej rasy. Śmiech na sali. Lepiej się nie wypowiadajcie bo straszycie młodych, którzy chcą wyjechać aby właśnie robili na takich Paca...ów jak Wy a z życia nic nie mieli. Ps. Poziom życia w Niemczech o co najmniej 60 % wyższy niż tutaj w polsce - kraju "mlekiem i miodem płynącym". Pieniądze wystarczają na opłaty, wyżywienie i żeby sobie jakiś grosz też przyoszczędzić. Mieszkanie od 200-300 euro (kawalerka 30-40 m2), wyżywienie i przyjemności (kino, teatr etc.) też z 300 euro a reszta na konto do oszczędności ;) Każdemu powiem wprost JECHAĆ JECHAĆ JECHAĆ - kto nie spróbuje ten żałuje ! Kurs ok tylko dużo materiału naraz zsumowane - nie jesteś w stanie się tak szybko nauczyć (tylko podstawy tak do A2)- nauka języka dopiero zaczyna się na miejscu w Niemczech jak jesteś już zmuszony używać go w praktyce ;)

VOLKSDEUTSCH Nowy wpis
@Adik

ta 800 euro wyżyć w szkopach chyba wegetować

robak

to już ostatnia edycja niestety. za dużo taniej siły roboczej się zjechało.

Czy po rozmowie w Education Unlimited projekt Mobipro rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
marian kowalski 2

polscy młodzi multikulti szariat zaniedługo bedziecie mieli w waszych dojczach a angela do panamy (usunięte przez administratora) i hahuhu aja sobie do USA wyjechałem i baybay, a wy zapierda.....lajcie na szkopów DEBILE

marian kowalski

tak najlepiej altenpflege, żeby stary SS-man (usunięte przez administratora) podcierać co Polaków rozwalali

leipzig

haha naiwniacy pojedziecie i z powrotem zjedziecie tłuki młode z polski,

krakusik96

kto jedzie do Katowice bo ja tam w poniedziałek zmierzam z Krakowa?

michal

własnie złozyłem papiery, laski z biura we wszystkim mi pomogly. jade do siostry, ktora jest juz w programie - magda pozdrawiam cieplutko. ktoś w tym roku leci do Lipska?

Alo

jestem drugi rok w Schwerin i sobie chwale. jak sie przepierdziela hajs na fajki i wóde to nie starcza na życie, proste. dla wszystkich wachających sie - DA SIE WYŻYC i odłożyć czesc. pozdro

Msss
@Alo

A gdzie dokladnie robisz w Schwerin? Bo ja szukam ofert pracy w tym mieście na pordukcji i chyba nieumiejetnie szukam w internecie. A interesuje mnie fabryka zajmujaca sie filetowaniem ryb.

pozytywnie

Byłam w Gdańsku osobiście porozmawiać z panią w biurze i cały ten projekt brzmi obiecująco. Wiadomo, że trzeba mieć jakieś drobne oszczędności, ale praktycznie wszystko jest za darmo. W Polsce nikt by nam nie zafundował kursu za free i jeszcze płacił za to, że sobie do szkoły chodzę. Składam papiery.

Dziewczyna23
@pozytywnie

ja chyba tez bede skaladac papiery.. ;)

kamiloo

Powiem tak. Wróciliśmy po kilku miesiącach, bo to jest normalna praca jak w Polsce tylko zapieprzasz tam bardziej jak tu. Zero nauki tylko zrób to i tamto. U nas w pl to pogadają z Tobą, jest czas na papierosa a tam (usunięte przez administratora) trzeba aż z (usunięte przez administratora) cieknie za te 800euro, Nic z tego nie oszczędzicie, mówię to wam na stówe, ledwo starczy by jakos życ. To juz lepiej się przeprowadzic do wrocławia czy krakowa jak u was pracy nie ma i tam zarobić tez te 3 tys i mieć po pracy jakieś życie towarzyskie a nie tylko praca i dom...

ciekawy na wyjazd
@kamiloo

Kamiloo napisz jaki zawód robiłeś i dlaczego wróciłeś konkretnie i ilu was wróciło bo ja chce się zapisać na ten program i jakie trzeba ponieść koszty finansowe

MH

Jakie to typowe: zero wysiłku i chęci, tylko wymagania i sięganie po kasę. To jest program dla osób, które chcą się ostro uczyć niemieckiego w Polsce, a potem dalej w Niemczech i nowego zawodu. Wylecieć z programu i firmy można tylko na własne życzenie.

Maciek Rostock

Hej. nie wiem w ogóle z czego tworzycie te wszystkie wymyślone historie. nie uczyliście sie - to teraz nie dziwcie sie, ze pracodawca nie chce was w swoim zakładzie. ja z Alicja jesteśmy 2 rok w Rostocku i DA SIE WYŻYĆ, hajs przysyłają co miesiąc, opiekun zawsze w kontakcie. widać że narzekają ci, co spodziewali sie ze dostaną kase za nic :) pozdro, Maciek

munchen 1234657=raus

potwierdzam komentarze ja wróciłem po 2 miesiącach strata czasu Niemcy to juz nie są Niemcy to United States of Deutschland same ciapasy i murzyny jak to by widział mój dziadek z Wehrmachtu to do grobu by chciał wrócić= ein REICH

munchen 1234657=raus

proszę nie słuchać tych pozytywnych komentarzy o tym projekcie ja zmarnowałem przez ten idiotyczny program 1000 euro= 4112zł i z tego nic nie osiągnołem. Pracodawca nie płacił mi należności za praktyki w czasie z obsunieciem do 3 miesięcy a jak dzwoniłem do Education Unlimited żeby pomogli to mnie odsyłali do WBS TRAINING AG a że nic nie mogą tylko się dogadać z pracodawcą i klops, musiałem prosić znajomych i rodzinę żeby mi przysłali parę Euro na jedzenie bo bym z głodu umarł po opłaceniu czynszu i materiałów do nauki jak- bilet, zeszyty jak ktoś chce sobie pozwiedzać werk w niemczech niech jedzie i się wkurza na tych szkopów z NRD BLOKI NAWET W POLSCE ŹLE BUDOWALI A CO DOPIERO RELACJE POLSKO - NIEMIECKIE POZDRAWIAM I ODRADZAM TEN ZAKŁAMANY PROGRAM =

Niemiec

Ja uważam,że program jest świetny. Bardzo lubię pracować w Niemczech,nie przeszkadza mi bycie popychadłem i kimś od czarnej roboty. Zakolegowałem się z Turkiem i 2 Grekami i miło spędzamy czas. 10/10 PS: Taki żarcik

schengen ENDE
@Niemiec

A ten filmik promocyjny to tak do jasności ich opiekunem jest polka a w pozostałych miastach czy wioskach same niemki lub niemcy jak dobrze nie umiesz mówić po niemiecku szprechać to macie przewalone a juz nie mówiąc o nauce w szkole same nauczyciele niemcy trzeba JEZYK znać na poziomie min. B1 i to dobrym a i oceny są odwrotne do polskich stopni LERNEN DEUTSCH

powrót
@schengen ENDE

ja też wróciłem po kilku miesiącach, ale tylko dlatego, że miałem barierę językową. W tym roku chcę ponownie wystartować w programie, nie wiem jeszcze, czy będę mógł, ale bardzo bym chciał. Pracodawca był fajny, dużo mogłem się nauczyć. Wystraszyłem się języka, ale chcę spróbować jeszcze raz.

Maciek Rostock
@schengen ENDE

to po to masz tyle kursu przewidzianego, zebys sie uczył, a nie udawał ze sie uczysz. jezu, serio ogarnijcie sie

kuzynka

POLECAM projekt MobiPro! Moja kuzynka wyjechała w ramach tego programu w zeszłym roku i jest bardzo zadowolona, planuje zostać tam na stałe. Jak przyjeżdża do Polski to bardzo zachwala sobie zarówno szkołę jak i pracodawców.

rostock 18947568

ja mam jedno pytanie dlaczego robią młodych polaków w konia polacy przez niemców wspierani szczyt absurdu POZDRAWIAM Z ROSTOCKU, CHODZI o płatnosci za praktyki

warszawiak

odradzam ten program

Zostaw merytoryczną opinię o Education Unlimited projekt Mobipro - Gdańsk

Education Unlimited projekt Mobipro
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Armii Krajowej 73
    81-844 Gdańsk