Opinie o Quest for English w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Quest for English. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quest for English o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quest for English w Warszawa

Witam Zakupie quest English - żółty adamek.n@interia.pl

KasiaKKK

Widzę, że fajną reklamę sobie tutaj zrobiliście, większość postów pisana przez tę samą osobę. Po kilku lajwach widzę, że pan Krzysztof Sarnecki średnio zna angielski, często popełnia wiele błędów, więc nie wiem jak to z kursem.

błąd
@KasiaKKK

każdy popełnia błędy :-}

Pswel K
@KasiaKKK

Masz racje, pomyłki sie zdarzają, ale czy jest to powód do jakiejkolwiek dyskwalifikacji produktu? Kazdy ma prawo do pomylki....użyta przez Ciebie forma "lajwa" też budzi pewne podejrzenia;))))

martro2

Witam!!! chętnie odkupię Six Pack zielony komplet...podaje swojego e-maila martro2@o2.pl

beta

Czytam opinie, ale nie znalazłam żadnej konkretnej, że kurs six pack źołty ukończony, są efekty lub ich brak. Cena trochę za wysoka, że inwestować tak w ciemno, może ktoś ma do sprzedania six pack zółty, chętnie odkupię, beata5003@gmail.com

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quest for English. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.

Obejrzałem webinar zachęcił mnie nie powiem, ale pewnie to miał na celu mówię ok może bym sobie taki kurs sprawił naglę się otrząsłem cena spora.. ale oczywiście nagle promocja z 1400 na 900 zł no i do tego ograniczona czasowo Zwykła manipulacja klientem rodem z mango no cóż nie polecam

Miły

Witam! Jestem po zółtym Six Pack i polecam w 100% ,wytłumaczone perfekt ,jak ktoś się zastanawia to nie ma nad czym . Polecam! Mogę odsprzedać jak ktoś jest zainteresowany. zagadkowy85@gmail.com

Obejrzałem kilka filmików i kurs wydaje mi się świetny, niestety cena jest dość wysoka... Czy jest tu ktoś, kto rzeczywiście zrobił kurs i mógłby się odezwać i odpowiedzieć na kilka pytań? Czy ktoś zaczynał z poziomu zero i po tych obiecanych 3 miesiącach bez stresu zaczął mówić po angielsku? Czy macie porównanie z innymi metodami nauki typu https://fiszkoteka.pl/ (cena znacznie bardziej przystępna) lub też tego typu darmowymi kursami http://kursangielskiego.com/ ? (wybrałem pierwszy lepszy z brzegu, za darmo. Muszę naprawdę szybko nauczyć się mówić po angielsku. Doradźcie.

Rafał Rogowski
@Marcin

Ja jestem rozczarowany tym kursem. Jezdze czesto za granice i musze uzywac jezyka angielskiego w pracy. Ten kurs mi niewiele wniósł a kosztowal sporo w porownaniu do innych.

Rafał Rogowski

Kupilem kurs po promocyjnej cenie za jakies 900 zl. Bylem mega pozytywnie nastawiony po tym jak zobaczylem filmiki Paba Sarneckiego na (usunięte przez administratora) Niestety kurs okazal sie dosyc kiepsko przygotowany a materialy w nim zawarte posiadaja wiele błędów. Audio dostarczone na pendrivie pochodzi chyba z lat 70 ubieglego wieku. Jest owszem pomocne ale kiepskiej jakosci. Napewno nie warto placic takiej ceny za ten kurs. Szczerze nie polecam

coś mi tu śmierdzi

@Renata Tak jak już Ella wyżej zauważyła, dokonałaś operacji zmiany płci w trakcie pisania tego wpisu? @Sławomir @Jacek 11 minut różnicy pomiędzy dodaniem przez was wpisów, czyli tyle ile mniej więcej zajęłoby napisanie kilku linijek tekstu. Wygląda legitymacyjnie.

Renata

W końcu kurs który nauczył mnie języka angielskiego. Materiał przystępnie podany, wartością dla mnie był lektor, który w ciekawy nienachalny sposób tłumaczył mi jak nauczyć się czasów, gramatyki, idiomów, wszystko co potrzebne żeby móc się komunikowac. Kupiłem bo zachęcił mnie slogan, angielski w 3 miesiące od podstaw, gwarantujemy. I co mogę powiedzieć? zrobiłem go w 4 dlaczego? Bo wolałem sobie dłużej powtarzać i utrwalać, ale gdybym szedł wg planu to pewnie też miałbym opanowany na poziomie komunikatywnym. Ale wolałem być pewny ze się uda:D Taka polska nieufność :) Gorąco polecam pierwszy poziom Six Pack English warty jest tej ceny! Teraz czekam na przesyłkę drugiego poziomu dla średnio zaawansowanych SixPack+.

Ella
@Renata

Renata jesteś kobietą czy mężczyzną. Używasz imienia żeńskiego a piszesz jak mężczyzna? Bardzo to podejrzane!!!!! Od 04-2017 zrobiłeś/łaś kurs w 3 miesiące a mamy dopiero czerwiec 2017. Ten wpis to jakaś ŚCIEMA !!!!!

Jacek J.

Postanowiłem zakupić kurs Six Pack English właśnie ze sklepu Quest For English. Podoba mi się, że są konkretnie i jasno wyjaśnione lekcje i ćwiczenia. Nie znając języka angielskiego zaczynam rozumieć język angielski i pisownię. Pan Krzysztof jest pozytywnie nakręcony i jest dobrym nauczycielem. Lekcje z nim są proste i konkretne, co pozwala na ewaluację u mnie nauki języka angielskiego z lekcji na lekcję. Pozytywnie odebrałem materiał SOS English - dobrze się słucha i można uczyć się w samochodzie.

Sławomir

Jestem bardzo zadowolony z jakości kursu wideo oferowanego przez Quest For English oraz z tego, że zainwestowałem w siebie decydując się na jego zakup. Bardzo się cieszę, że z problemem nauki języka trafiłem do Państwa. Podobał mi się sposób, w jaki Pan Krzysztof prowadzi wykład, w jaki zachęca do nauki, zdejmując jednocześnie ciężar ewentualnych pomyłek z osoby która poznaje arkana języka obcego. Po raz pierwszy ktoś w jasny sposób przedstawił główne zasady jakimi rządzi się język angielski. Do tej pory tłukłem przeróżne ćwiczenia starając się domyślić i samodzielnie odkryć te zasady. Udawało się to tylko w ograniczonym zakresie i było źródłem frustracji w przypadku niepowodzeń.

Arek K

Mimo faktu iż firma jest stosunkowo nowa, działa pod patronatem Quest Change Managers. Głównymi udziałowcami tego projektu jest Krzysztof Sarnecki i Jan Kałuża co jest bardzo ważną informacją. To oni są autorami fenomenalnego kursu nauki języka angielskiego. W 3 miesiące od zera do poziomu komunikatywnego. Tak po 3 miesiącach można pewnie czuć się z angielskim. Podczas pracy widziałem zadziwiające przypadki gdy osoby starsze 65 + po tych 3 miesiącach wolały rozmawiać ze mną po angielsku, studenci czy maturzyści to samo. Sam jestem świeżo po studiach i to co było na uczelniach i szkołach jedynie mnie zniechęciło do dalszej nauki. Dlatego stwierdziłem, że skoro już tu pracuje to spróbuje, no i moja frustracja się skończyła. Krzysztof Sarnecki świetnie opracował model marketingowy tego kursu, jest to kurs Video ! Siadam kiedy chce, słucham kiedy chce a mój trener/nauczyciel jest cały czas ze mną. Co jakiś czas organizowane są webinary, które poszerzają wiedzę z kursu co w połączeniu z bezpłatnymi materiałami na kanale YT staje się konkretnym programem, który działa. Może i cena kursu jest wysoka, jednocześnie sam kurs+materiały YT+ wiedza z webinarów powodują że ta kurs wart jest tej ceny w 100%.

godzilla
@Arek K

Mam 71 lat i podstawy j. angielskiego wyniesione z nauki na studiach technicznych. Wiele razy próbowałem zabrać się za sensownĄ naukę tego jezyka , ale bez satysfakcjonujących kogokolwiek rezultatów ;(. Wczoraj, pierwszy raz, obejrzałem ( i wysłuchałem do końca!) wystąpień (usunięte przez administratora) na yt i ... rewelacja, oczarowanie, brawa, fanfary i aplauz...! Super przejrzyście, komunikatywnie, do tej pory nikt nigdy tak do mnie (?) nie mówił :). Zastanawiam sie nad zakupem kompletu materiałów, a (usunięte przez administratora)GRATULUJĘ UMIEJETNOŚCI UCZENIA!

Zostaw merytoryczną opinię o Quest for English - Warszawa

• Jak się pracuje w Quest for English?

Zobacz opinie na temat firmy Quest for English tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quest for English?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quest for English
4.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Ostródzka 53
    03-289 Warszawa