Opinie o Quest for English w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Quest for English. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quest for English o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quest for English w Warszawa

Mario

Warto. Profesjonalizm i praktyczne życiowe wskazówki. Dużo przydatnych ciekawostek również. Polecam z czystym sumieniem.

Bajka

Quest for English to doskonale opracowany i realizowany program nauki spoken English,czyli języka mówionego, żywego,współczesnego, a nie 'podręcznikowego'. Pan Krzysztof i jego zespół lektorów to ludzie z temperamentem, pozytywną energią i poczuciem humoru. Potrafią zainteresować, zmotywować i świetnie wytłumaczyć różne zagadnienia gramatyczne od strony praktycznej, w oparciu o konkretne przykłady użycia w komunikacji codziennej, bez zagłębiania się w teoretyczne zawiłości językowe. Warto skorzystać z tych lekcji i materiałów edukacyjnych ❣????

Jarek

dobrze przekazana wiedza mnóstwo porad wyjaśnień tak powinny wyglądać lekcje

Wanda

Od kilku miesięcy biorę udział w webinarach. Podoba mi się sposób wykładania tematu. Więcej się nauczyłam przez ten czas niż przez całe życie, kiedy próbowałam sama dojść do jakiegoś poziomu. Nadal niewiele potrafię ale bardzo dziękuję, ponieważ teraz wiele rozumiem. Wcześniej byłam kilka razy w Londynie u syna i trudno mi było np. robić samej zakupy :) Dałam jednak sobie radę. Teraz nie jest łatwo zdecydować się na wyjazd ale gdy to będzie możliwe, na pewno będzie mi już o wiele łatwiej. Quest for English to wspaniały program do nauki języka. Panie Krzysztofie, bardzo, bardzo dziękuję i pozdrawiam. Wanda ze Szczecina

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quest for English. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Bywalec

To droga na skróty, ale kurs SixPack szybko prowadzi do celu tych, którym zależy na praktycznej znajomości języka angielskiego, a nie na zdawaniu testów.

kupię sixpack

Dzień dobry, odkupie sixpack czerwony. W okolicach 800 zł. Chciałabym żeby ktoś mógł wystawić na allegro, pozdrawiam.

BlokSi

Skończyłem żółty poziom tego kursu i uważam, że jest świetny. Gramatyka wytłumaczona najprościej jak chyba to możliwe a do tego sporo plików audio z krótkimi lekcjami. Jeśli ktoś byłby chętny to mam do sprzedania pakiet żółty. Wystawiłem na allegro wystarczy wpisać SixPack English. Cena 799 zł Pozdrawiam

Tadeusz

Witam, Wspaniały pod każdym względem zespół ludzi... Zrobiłem tam wiele zakupów po przystępnych cenach nawet, można kupować materiały na raty...! GORĄCO POLECAM !

Jerzy

Z waszych kursów jestem bardzo zadowolony. Mam zakupiony od zera do mastera,oraz sprint poliglot. Uczestniczę też w webinar.Pozdrawiam wszystkich prowadzących i dalej tak trzymać.

@Jerzy

Wnuki sa zadowoleni z lekcji z Viki

Tadeusz

Wspaniały pod każdym względem zespół ludzi... Zrobiłem tam wiele zakupów po przystępnych cenach nawet, można kupować materiały na raty...! GORĄCO POLECAM ! Tadeusz Wenda

Jakie narzędzia pracy zapewnia Quest for English? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Mirek

Mozna korzystac po godzinach pracy. Mozna liczyc na telefon. Zapewnia mowienie,czytanie pisanie.

Mirek

Metoda ta jest bardzo dobra, elastyczna nauka, zrozumiala. Polecam Wszystkim ktorzy chca sie nauczyc angielskiego.

Andrzej NY

Jestem z wami od dwoch lat. Jestescie profesjonalni. Dziekuje

wojtek

Witam. Posiadam na sprzedaż sixpack żółty i zielony, proszę pisać na e-mail wojtek.bor12@interia.pl

Mirek

Ja tylko Was obserwuję. Wielu osobom podalem waszą stronę. Ostatnio podałem pani Magdzie z Lęborka i zakupiła speaky freaky Viki dla synów.To co słyszałem są bardzo zadowoleni. szkoda że nie ma pendrajwa. Życze powodzenia w dalszej pracy zawodowej.

Dana

Juz niedowierzalam,że angielski język mogę sobie przyswoić....Jednakze napotkalam w internecie webinaria z Panem Krzysztofem,ktore bardzo polubilam i regularnie w nich uczestniczę.Nabylam juz Speaky Freaky dla wnuków, sama korzystam z SixPacka, na razie żółtego , a nauka jezyka angielskiego stala sie moim nowym hobby na emeryturę.????????

Maria

Nie jestem systematyczna, poza tym jestem starszą panią więc moje efekty są takie sobie. Ale jak wyjeżdżam nie boję się odezwać do obcych i jak musiałam to samodzielnie jeżdzilam po Hiszpanii i dałam radę, a w końcu głównie o to chodzi. Słówek też przybywa bez bólów. Warto korzystać z kursów Quest.

D

Podziękowania uprzejme - Zespołowi - Quest for English - Warszawa... za wspaniałą ,cenną pracę w temacie nowatorskich metod w nauczaniu języka angielskiego. Pozdrawiam - Danuta

Zostaw merytoryczną opinię o Quest for English - Warszawa

• Jak się pracuje w Quest for English?

Zobacz opinie na temat firmy Quest for English tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quest for English?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quest for English
4.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Ostródzka 53
    03-289 Warszawa