Opinie o CD LIDL BYDGOSZCZ w Bydgoszcz Grunwaldzka 263

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CD LIDL BYDGOSZCZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CD LIDL BYDGOSZCZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD LIDL BYDGOSZCZ w Bydgoszcz Grunwaldzka 263

N

Hej Pracowałam na sklepie przez okres 2 miesięcy, złożyłam wypowiedzenie, orientujecie się czy należy mi się ekwiwalent za urlop jeśli umowa była na 12 miesięcy. Pozdrawism

@N

A czemu tak szybko się zwolniłaś? Co ci nie pasowało?

Niko

Ile zapłacą za 10 dni pracy w cd ?

@Niko

A na jakim stanowisku można pracować tyle, ile dni się chce?

Lena

Napiszcie jak się pracuje cd w Bydgoszczy ? Ciężko jest ? Istnieje norma przy kompletacji ?

NINA

Jakie wynagrodzenie netto na komisjonera w Bydgoszczy w godz rannych? Dużo osób ucieka czy raczej zostają na dłużej?

Magazynier

Ładne wnętrza ,dobrze poprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Warunki zatrudnienia pozostawiają trochę do życzenia.

Rozmowa luźna pytania standardowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
M

Napiszcie proszę jak się pracuje w centrum dystrybucji w Bydgoszczy na stanowisku komisjo era na ranna zmianę.Czy kobiety sobie radzą. Bylabym wdzieczna za wiadomość. Jakie jest orientacyjne wynagrodzenie netto

Jak jest z pakietem medycznym w CD LIDL BYDGOSZCZ? Można dołączyć rodzinę?

Tak

Multisport też tu dają? No i te pakiety medyczna w pełni są opłacane przez firmę?

Coś jeszcze do tego dokładają czy to już wszystko?

Nik

Jest tego w pyte

Koks
@Andrzej

W opór rzeczy dają

Koks
@Andrzej

Opłacają legancko

Masz rację Borys to niebywałe miły i sympatyczny gościu mega szanuje pracowników z właszcza ze potrafi im zorganizować cały dzień od 6 do 18 i nie musisz się już martwić co z twoim życiem prywatnym bo cLy dzień spędzasz super w pracy. Do tego jak zostajesz dłużej w pracy to zostajesz za to wynagrodzony nie taka lipa jak w innych firmach czyli zapłat za godziny nadliczbowe tyło żółwik od kierownika. Po prostu aż się chce chodzić do pracy.

Czy urlop w CD LIDL BYDGOSZCZ jest płatny 100%?

Niko

Wypoczynkowy tak

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CD LIDL BYDGOSZCZ?

Kot z magazynu.

-czy zna pan swoje prawa ? -nie -to świetnie ! Jesteś przyjęty.

Alicja

Czy w CD LIDL BYDGOSZCZ studenci także mają szansę na pracę? Jeśli tak to na jakich zasadach i jak bardzo dyspozycyjnym trzeba być? Pytam ponieważ chciałabym się dowiedzieć czy studenci dzienni także mogą liczyć na zatrudnienie w firmie.

Kot z magazynu.
@Alicja

Daj sobie spokój. Szkoda zdrowia i nerwów.

Ja bym dymal kierownika na zapleczu za premie .

Kalisz

I co w tym takiego nadzwyczajnego?

Normalny

Witam. Na jakie zarobki może liczyć kierownik sekcji w centrum dytrybucji? Z góry dziękuję za odpowiedz

Normalny

Dzięki za info. Czyli typowe korpo. Kary, ostrzeżenia i wielkie wow jak pracodawca coś niby da?

Zagrożony

Czy pracując w CD Lidl Bydgoszcz na danym stanowisku, można czuć się bezpiecznie? Czy istnieje gwarancja że za swoją dobrą pracę i frekwencję nikt Cię stamtąd nie zwolni? Jak to tak naprawdę wygląda? Ktoś, coś? Pozdrawiam

kiler
@Zagrożony

Zero Jurek, żadnych gwarancji, pieniadze "siuuu" wyrzucone w błoto.

kiler kilerów
@kiler

Czyli nie ma gwarancji na kontynuację zatrudnienia? A co z tymi co mają umowę na stałę? Mogą czuć się bezpieczni?

kiler kilerów kilerów
@kiler kilerów

Chyba w żadnej firmie nie mozesz być pewny zatrudnienia nawet jesli masz umowe na czas nieokreślony.

Ale BeKa

Daj znać jak ta chodząca BeKa bedzie miała dobry humor bo ja takiego nie pamiętam , tzn pamiętam udawanie dobrego humoru ale po tym przychodziły równie BeKowe pomysły których nie da się zrealizować

Czy często w firmie CD LIDL BYDGOSZCZ zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zwykły

Sprawdzaj oferty w intranecie. Od jakiegoś czasu oferty pracy wewnętrznej wymagają 2 lat doświadczenia na obecnym stanowisku. Sam pracuję dłużej i ciągle przeglądam oferty wewnętrzne aż pojawi się coś na co się nadaję. Widziałem przypadki, którym się udało i też bym chciał z komisjonowania awansować.

@Zwykły

Kolego po fachu- żeby awansować w naszym magazynie to musisz być "Niezwykły" a nie tylko Zwykły :D Musisz starannie przykładać się do lizania du** lub jak to się mówi sprzedawać tych co np. jedzą kiełbasę. Jeżeli jesteś dobrym komisjonerem a zakładam że tak jest to próżno szukać u Ciebie awansu. Dlaczego? Powód jest taki, że jeśli dobrze za__erdzielasz na jakimś dziale, szczególnie jako komisjoner to oni nie chętnie wypuszczą Cię gdzieś wyżej. Jak tylko pojawia się jakieś nowe stanowisko wewnątrz magazynowe na które każdy mógł by aplikować to zazwyczaj jest tak, że oni już z góry mają na nie wybranego kandydata a rekrutacja się odbywa dlatego bo to wymóg i polityka Naszej firmy. "Lidl! Więcej na radość z życia" Pozdrawiam

Jakiś tam

Ktoś wie jak wygląda sprawa jeśli chciałbym się przenieś z magazynu w UK na magazyn w Polsce?

Limbo
@Jakiś tam

Daj sobie chłopie spokój. W Bydgoszczy szkoda nerwów na prace w CD. NIE POLECAM !

4403on

Witam, Czy ktoś podzieli się opinią na temat pracy w Lidlu opinie na temat pracy na stanowisku specjalista do spraw technicznych?Otrzymałem ofertę pracy oj tam się zastanawiam...

@4403on

I jescze jedno pytanie, o co chodzi z tymi nie płatnym narodzinami,bo podobno za 34 nie płacą, czy to jest zgodne z prawem?

@4403on

O jakich nie płatnych narodzinach piszesz?

@Gość

Podobno 34 godziny w miesiącu nadgodzin są wliczone w pensję, jeśli zaistnieje taka potrzeba mogą Cię zostawić po godzinach ale oczywiście nie muszą

Aaa... nadgodziny :)

@4403on

To jest ryczałt za nadgodziny, stały dodatek oprócz pensji. Wyrobisz te godziny albo i nie to i tak dostajesz tą kasę

@Gość

Ale ten ryczałt jest zawarty już w pensji jak rozumiem?

@Gość

Mi powiedziano że do 34 godzin (usunięte przez administratora) za nadgodziny jeśli by były dopiero powyżej, chyba ze weekend to od razu,tylko że nie na stanowisko magazyniera więc może inne sytuacja

@4403on

Nie ma u nas czegoś takiego jak niepłatne nadgodziny, nieważne na jakie stanowisko, coś źle zrozumiałeś, może lepiej dopytaj tego kogoś kto Ci pokazywał warunki na umowie

@Gość

@Gość nie ma takiego czegoś jak nie płatne nadgodziny w CD Lidl Bydgoszcz? Hahaha Zajrzyj sobie w komputer i zobacz ile wypłaciłeś a ile przeniosłeś tych nadgodzin swoim pracownikom. A no i jakie "zejście z nadgodzin" zrobiłeś. Jesteście bandom (usunięte przez administratora) i tyle. Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu.

@Prawdomówny

Wolne za nadgodziny jest płatne

@Gość

Hello "Lidlaki" jesteście tu? @Gość..panie kierowniku a co z setkami;)? Czy nie idą w łeb jako pierwsze? No i co nam po takim "nadgodzinowym zejściu" skoro nie mogę sobie wybrać dogodnych dla mnie dni tylko to wy dyktujecie warunki. Czy to nie jest tak że to My jesteśmy dla was? - Nie! To wy jesteście dla Nas. Powinniście się cieszyć że dla was pracujemy. Na szczęście nie jesteście ostatnią firmą w tym mieście. Pazdrawiamy panie "B.K"

@Prawdomówny

Dobrego dnia Ci życzę, a z tym B.K. to nie trafiłeś :))))

Ale BeKa
@4403on

Nadgodziny w "ryczałcie" są owszem na stanowiskach kierowniczych, z tego co wiem specjaliści (jeszcze) nie maja w umowach. Odnośnie tych nadgodziny... jest tak że co kwartał muszą je wypłacić bo to wynika z okresu rozliczeniowego, poza tym to jest wolna amerykanka. Najczęściej jeśli mogą to Ci zjadą z tych nadgodzin jak mogą - oczywiście wszystko zależy od Twojego bezpośredniego przełożonego a jeśli aplikowałeś do Bydgoszczy to szedł bym jak w ogień bo tam kierownikiem działu jest najlepszy człowiek na wyższym stanowisku kierowniczym jakiego poznałem, reszta tak naprawdę to dno do którego jak coś wrzucisz odbija się takim echem że na magazynie posadzka pęka.

Witam, z informacji jakie uzyskałem to nadgodziny płatne są co kwartał... Czy są sytuację, że nie płacą na nadgodziny tylko np dają dzień wolny albo puszczają wcześniej z pracy? Dziękuję za wszelkie informację

Falcon

Zawsze robią wszystko żeby wypłacić jak najmniej i oczywiście co kwartał Ci co mają najwięcej nadgodzin często mają wolne.

joł joł
@Falcon

Falcon widze ze duchem wciaz jestes z nami ;) Osobiscie odczuwam brak Twojej persony w naszym lidlowym gronie :)

Praca

W jakich granicach są zarobki dla nowym pracowników na zmianie 14 22 lub 16 24?

OWWWWW
@Praca

Na OW (ciezka robota), czyli 16.00 - 24:00 masz: 1 rok - około03000 netto 2 rok - około 3150 neto 3 rok - około 3400 netto od 4 roku - okolo 3600 netto a na 14:00 do 22:00 czyli pakowanie rzeczy chłodzonych to : 1 rok - około 2600 netto 2 rok - około 2800 neto 3 rok - około 2950 netto od 4 roku - okolo 3100 netto Tak mówią przynajmniej

Ambiwalentny
@OWWWWW

Proszę być nie zakrzywiać rzeczywistości. 16 - ( 2:00, 3:00) 14 - ( 00:00, 1:00) Albo inaczej : 16-? 14-? Bo na tym magazynie, to nigdy nie wiadomo, kiedy się wyjdzie z roboty : D

OWWWWW
@Ambiwalentny

To prawda, ze nigdy nie wiesz kiedy skończysz, ale tak jest na każdym magazynie Lidla...... Kasa która napisałem jest za cały etat miesięczny, a Ty sugerujesz ze wszyscy kończą zawsze później, co jest nieprawdą. Gdybys napisał : 16 -? ( 23:00, 24:00, ...... 01:00, 03:00) 14-? ( 21:00, 22:00, ........ 24:00, 01:00) to wtedy jest to prawda;) Często zdarza się ze praca jest poniżej 8h również .............. Raz się kończy wcześniej raz później...........

Mayhem

Co do samej pracy, jak i warunków zatrudnienia, nie mam nic przeciwko, no może oprócz kar w postaci ucięcia premii za L4 i UŻ. Rozumiem, że to zabezpieczenie przed tymi, którzy ciągle lubią iść na zwolnienie bo mały katarek, ale niestety przez to obrywają również ci, co naprawdę ich potrzebują. Dostaniesz kontuzji/złamania/dziecko chore? Masz po premii, ale to nie jest w sumie najgorsza rzecz. Najbardziej rażące są braki w kompetencji kierownictwa, choć nie wszystkich, żeby nie było. Dla nich liczą się przede wszystkim sztywne literki i cyferki w statystykach, jak typowi urzędnicy. Za dobrą wydajność nie chwalą, ale za tą gorszą, bo np. masz gorszy dzień, to choćby połamali nogi, to biegną już od razu ci to zgłosić. Często też mylą się w rozdysponowaniu ludzi na poszczególne działy, co często skutkuje tym, że jedni kończą pracę szybciej niż drudzy. Zdarzały się nawet przypadki, gdzie jeden dział kończył przed 8 godzinami pracy, a drudzy walili nadgodziny. System nadgodzin to jakiś smutny żart. W każdej, normalnej pracy są one opcjonalne. Tutaj nie ma, że pytają się czy chcesz, tylko informują cię że musisz zostać, i tyle. Pół biedy, gdyby pieniądze za nie były wypłacane co miesiąc, ale nie. Tutaj są one płacone KWARTALNIE, przez co zdarzają się sytuacje, że puszczają cię tam godzinę szybciej, tam pół, tam dwie, aż zjadą ci do zera nadgodziny. Niby też fajnie, ale dzieje się tak w losowe dni, a nie wtedy, kiedy tego potrzebujesz lub po prostu kiedy chcesz. A no właśnie, gdy serio potrzebujesz wyjść szybciej, bo np. idziesz do lekarza, to są z tym SPORE problemy, nawet jeśli poinformujesz ich kilka dni przed. Owszem, nie zawsze tak jest, ale niestety najczęściej. Raz złożyłem wniosek o dzień urlopu, bo nagle wypadła mi wizyta u lekarza. Oczywiście dostałem odmowę. Zamiana dni też nie wchodziła w grę, więc musiałem rzucić urlopem na żądanie. W ogóle UŻtki tutaj to poezja. Odważ się tylko ją zgłosić, nie daj Boże jeszcze w weekend, to zaraz masz lawinę telefonów z pytaniami i monologiem, pomimo że dzwoniąc wcześniej już podałeś powód. Ponadto, wracając do pracy biorą cię na osobność i karuzela znów zaczyna się kręcić. Reasumując, sama praca, jak i umowa spoko, ale kierownictwo do porządnego przeszkolenia, zarówno z wiedzy zarządzania, jak i poluzowania pasa w kontakcie z pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o CD LIDL BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Zobacz opinie na temat firmy CD LIDL BYDGOSZCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CD LIDL BYDGOSZCZ?

Kandydaci do pracy w CD LIDL BYDGOSZCZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CD LIDL BYDGOSZCZ