Opinie o CD LIDL BYDGOSZCZ w Bydgoszcz Grunwaldzka 263

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CD LIDL BYDGOSZCZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CD LIDL BYDGOSZCZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD LIDL BYDGOSZCZ w Bydgoszcz Grunwaldzka 263

Byly Komisjoner

Szczerze nie polecam pracy na magazynie w Bydgoszczy!!! Bardzo zla atmosfera wsrod pracownikow wszystkiego szczebla. Pracownicy którzy pracują 2 lata i więcej mają bardzo duże mniemanie o sobie i z pogardą traktują nowych- jak zło konieczne!!!

adam

Koledzy ile się zarabia proszę o rzetelne odpowiedzi i czy jest funkcja wysokiego składowania tylko taka funkcja mnie interesuje Pozdrawiam czekam na odpowiedzi

Witam, Czy moglibyście napisać coś jak wygląda aktualnie sytuacja na stanowisku pracownik magazynu ? Widziałem ogłoszenie... Na jak dział najlepiej się zatrudnić? Czy ciężko jest wyrobić akord i zarobić jakąś sensowna premie? A jak wyglądają grafiki / zmiany? 8?10 godzin? Tylko nocki czy ranne zmiany też są? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Praca pracownika magazynu zaczyna się od godz. 6:00, 10:00 oraz 16:00 w zależności od działu, najlepiej iść na 6:00. Nie ma akordu jedynie wydajność, którą trudno wyrobić na początku, z czasem bez problemu, jednak nie w sytuacji kiedy praca trwa dłużej z dnia na dzień - zmęczenie daje znać o sobie. Premie się dostaje za obecność w tym brak L4 oraz urlopu na żądanie. Wymagane aby towar był spakowany w danym dniu, od tego zależy ile będzie się siedziało 8h, 10h, 12h nie ma reguły. Nadgodziny są wypłacane różnie, główna zasada to co 3 mc, lecz często są odstępstwa i część nadgodzin wypłacają co miesiąc.

@Rolo

Czy przed podjęciem pracy np na rozmowie kwalifikacyjnej, pracownik jest informowany, że będzie musiał zostawać w pracy dłużej niż 8h? Czy dopiero przychodząc do pracy mówi mu się, że musi zostać nie 8, a np 10 lub 12h?

Pracownik magazynu

Na rozmowie kwalifikacyjnej rekrutujący informują, że często pracuje się dłużej niż 8 h. Wszytko wytłumaczą. Osobiście polecam pracę w Lidlu dla osób młodych i silnych tym bardziej, że praca do lekkich nie należy.

Rolo

Na mojej rozmowie o tym nie wspominali, nie wiem jak jest teraz. Takimi rzeczami raczej się nie chwalą.

@Rolo

A jakie działy zaczynają o tych konkretnych godzinach? 6/10/16? W sensie który na którą godzinę.? I te godziny rozpoczęcia pracy są stałe dla danego działu? A na jakie wynagrodzenie na poszczególnych działach może liczyć nowo zatrudniona osoba i do jakiego pułapu płacowego może maksymalnie dojść i w jakim czasie? Ile wynoszą premia za obecność? Jakie są takie realne zarobki dla osoby na początku pracy? Czyli dobrze rozumiem że nadgodziny to raczej rzecz "normalna" i że częściej są dni gdy zostaje się dłużej niż gdy wychodzi się zgodnie z grafikiem? A nadgodziny zawsze są wypłacane czy wysyłają na wolne za przepracowane nadliczbowo godziny?

Taki Ktoś ?
@Zainteresowany

Na 6:00 pracuje dniówka komisjonują zamówienia z pełnych palet lub kartonowe, chemia, alkohol, słodycze itp. ewentualnie mrożonki stawka około 2800 zł netto razem z premią. Skład mokry gdzie pakują jogurty, wędliny .... zaczyna o 10:00 i ma podobną stawkę. Owoce warzywa zaczynają o 16:00 lub 17:00 3000 zł netto. Mięso zaczyna o 16:00 stawka jak OW ale nie jestem pewien.

@Taki Ktoś ?

Te stawki to na początek, czy po iluś latach? A wysoki skład też tak samo pracuje?

NowywBydgoszczy
@Taki Ktoś ?

Hej. Ta stawka 2800 z premia to jest razem z jakimiś nadgodzinami czy podstawy? Dzieki

NowywBydgoszczy
@Taki Ktoś ?

Hej. To jest stawka razem z nadgodzinami czy za podstawowe godziny?

Mario
@NowywBydgoszczy

Podstawy . Ale radze ci ( odpuść sobie )

Fryderyk

Może podpowiecie czy warto aplikować, czy firma w ogóle potrzebuje ludzi?

Magazynier

Ładne wnętrza ,dobrze poprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Warunki zatrudnienia pozostawiają trochę do życzenia.

Rozmowa luźna pytania standardowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Tak niestety składałem 3 razy cv i nic zero odzewu

@Zainteresowany

A ogłaszają się na okrągło.

@Zainteresowany

Jako pracownik magazynu aplikowałeś?

@Zainteresowany

Zatrudniłeś się w końcu, czy dałeś sobie spokój?

Irek

Jak się dostać do pracy na magazyn, osobiście przyjechać i pytać?

Niestety ciężko dostać się do nich na magazyn

Próbowałeś?

Ktoś taki?

Co to stawka OW?

Taki Ktoś ?
@Ktoś taki?

Jest to stawka pracowników na dziale owoców i warzyw.

@Taki Ktoś ?

A te godziny pracy, to stałe na poszczególnych działach? Np.OW ciągle na 16 ?

Taki Ktoś
@Ktoś taki

Godziny pracy są stałe.

Ktoś taki

Powiedzcie jeszcze..ile dni w tygodniu się pracuje? Bo widzę, że praca w niedziele np. to kiedy są dni wolne?

Jo Anna

Czy ma ktoś informację gdzie i kiedy odbędą się rozmowy kwalifikacyjne na pracowników sklepu, który powstaje przy zajezdni MZK przy Inowrocławskiej? Wysłałam CV i czekam na odp.

J....na
@Jo Anna

Na OLX bylo

LIDLpracownik

praca może nie jest jakoś mega ale jak są chęci do pracy to na prawdę można zarobić normalne pieniądze. ja pracuję na kompletacji fakt że na stawce OW ale poniżej 3000 netto nie mam

Witek
@LIDLpracownik

Dodaj że codziennie robisz nadgodziny .

pomykaszdarmo
@LIDLpracownik

Taaa? Dziwne , jak wiemy tam jest 3600 netto, żeby było 3000 musieli by dawać ponad 4000 a tyle to może kieras

LIDLpracownik
@pomykaszdarmo

Po podwyżkach tyle jest na ostniej sztufie czyli po 3 latach pracy jest 4250 brutto+nadgodziny, na umowie OW.

Co to stawka OW?

Ira

Czy operator wózka wysokiego składu pracuje tylko na wózku, czy wykonuje też inne czynności?

@Ira

Prócz uzupełniania gniazd, ustawia towar na oddzielnej ścieżce, zwozi towar z przyjęcia.

@Rolo

Stawka na początek jaka, coś wiesz?

@Ira

Z rozmowy wiem że na początek koło 3000 PLN na rękę.

@Rolo

A jak się tam dostać?? Ty tam pracujesz?

saek

Tylko nie dystrybucja Lidl Zobaczysz volfa i jego marionetkę to szybko będziesz uciekał. Ludzi mają za nic!!!!!!!!!! np: wysoki skład

@saek

Raczej nie do końca jasne jest to, co właściwie chciałeś przekazać poprzez swój komentarz. Dobrze byłoby zatem, jakbyś zechciał to wytłumaczyć. Pracujesz w CD LIDL BYDGOSZCZ, czy wypowiadasz się jako jego klient? Bardzo liczymy na Twoją dalszą aktywność na tym wątku.

Zenek
@saek

Może jakieś szczegóły ??? Jak godziny pracy?? Jest jakaś norma??

Reach trucki?

Urszula

Może niektórych z Was zainteresuje to, że CD LIDL BYDGOSZCZ chętnie zatrudni nowych pracowników. Ciekawe jest to, iż możecie wybrać sobie swoją własną ścieżkę kariery. Macie bowiem do wyboru pracę w następujących działach: sprzedaż, magazyn i logistyka, ekspansja, centrala i biura sprzedaży, a także staże i programy rozwojowe. Wszystkie informacje znajdziecie na tej stronie: https://kariera.lidl.pl/pl/2649.htm Czy zatem znajdzie się tu ktoś, kto zechce rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową? Czekam na Wasze komentarze!

Brylant
@Urszula

Witam, Bardzo bym chciał u Państwa podjąć pracę złożyłem swoje CV do Państwa. chciałbym rozwija Się zawodowo u Państwa.

jola

Jakich zarobków można spodziewać się w CD na stanowisku specjalisty ds administracji?

Witajcie. Widziałem dziś ogłoszenie, że lidl poszukuje pracowników na magazyn. Mam pytanie, ile tak mniej więcej godzin w miesiącu wyrabia tam pracownik? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Zainteresowany

Zazwyczaj pracuje sie od 10-12 godzin dziennie , ale udaje sie tez wyjsc raz , dwa razy w miesiącu po ośmiu godzinach.

@Jerry

Oczywiście spowodowane jest to tym że na niektórych działach jest o połowę ludzi za mało. A wychodzisz z pracy jak wszystkie sklepy sa spakowane.

@Jerry

Trzeba przyznać, że masz dużą wiedzę na temat tego, jak dokładnie wygląda praca w CD LIDL BYDGOSZCZ. Dobrze byłoby w związku z tym, jakby opowiedział Nam trochę więcej o tym pracodawcy. Czy nowi pracownicy mogą tam liczyć na jakieś szkolenia, które przygotowywałyby ich do pracy?

@Urszula

Pracownik od samego poczatku dostaje instruktora , który przygotowuje go do wykonywanej pracy. Osobiście ciesze sie że już tam nie pracuje .

@Jerry

Trzeba zatem docenić, że CD LIDL BYDGOSZCZ zapewnia nowym pracownikom pomoc doświadczonej osoby. Nie zawsze jest to bowiem taka oczywista kwestia. A powiedz, czy każdy z pracowników ma tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? To bardzo istotna kwestia, więc liczymy na merytoryczną odpowiedź z Twojej strony.

INOWROCŁAW

NIESTETY PRACA W LIDLACH W INOWROCŁAWIU JEST TYLKO DLA WYBRANYCH. BARDZO TRUDNO SIĘ JEST TAM DOSTAĆ DO PRACY. DOŚĆ DZIWNE JAK NA NIEMIECKA FIRMĘ.

szkoda
@INOWROCŁAW

W Bydgoszczy jest podobnie zaczęła nawet krążyć opinia że znajomi znajomych wciągają człowiek z zewnątrz nie ma totalnie szans.

@szkoda

Stawiasz dosyć poważne zarzuty wobec firmy CD LIDL BYDGOSZCZ. Ale pamiętaj, może być tak, że w zły sposób interpretujesz niektóre sytuacje, mające tam miejsce. Sam ubiegałeś się tam o posadę i Twoja aplikacja została odrzucona? Zachęcam Cię serdecznie do dalszych wypowiedzi na tym wątku.

lasek

DO KIEROWCÓW CO WYBIERACIE SIĘ DO TEGO NĘDZNEGO lidla , SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ W MAGAZYNIE SIEDZĄ 2 PASKUDY WYJĄTKOWO NIE MIŁE JAK I NA POLKI WYJĄTKOWO OBRZYDŁE KU.... HU.... NA PORZĄDKU DZIENNYM . DZIW ŻE W TYCH CZASACH TACY LUDZIE DOPUSZCZANI SĄ DO KONTAKTU Z LUDZMI . JEZELI CHCA PRACOWAC W TYM lidlu TO TYLKO DO WORÓW JAK NAJDALEJ OD LUDZI DOPUKI DOPUTY NIE NAUCZY SZANOWAĆ INNEGO CZŁOWIEKA.

xxxl

parking beton wiatru zero oni w biurach z klimą a kierowcy jak psy na łańcuchu w budzie nigdy więcej tu nie przyjadę tak szanują ludzi nigdy nie zrobię u nich zakupów

Karla

Jak i gdzie mozna zlozyc CV do biur w centrum dystrybucyjnym w Bydgoszczy? Czy trzeba zawiesc osobiscie czy mozna wyslac na jakiegos e-maila?

Weh
@Karla

Przy braknie masz skrzynkę na cv lub e-mail. Rekrutacja.bydgoszcz@lidl.pl bodajże z dopiskiem stanowiska w tytule np. Pracownik magazynu.

Zostaw merytoryczną opinię o CD LIDL BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Zobacz opinie na temat firmy CD LIDL BYDGOSZCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CD LIDL BYDGOSZCZ?

Kandydaci do pracy w CD LIDL BYDGOSZCZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CD LIDL BYDGOSZCZ