Opinie o CD LIDL BYDGOSZCZ w Bydgoszcz Grunwaldzka 263

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CD LIDL BYDGOSZCZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CD LIDL BYDGOSZCZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD LIDL BYDGOSZCZ w Bydgoszcz Grunwaldzka 263

Załamana MS

Mam dość… muszę to opisać. To co jest w regionie bydgoskim od ponad roku to przechodzi ludzkie pojecie… od momentu gdy przyszła do nas jaśnie dyrektorka zaczęło się zmieniać wszystko i iść w bardzo złym kierunku. Pisze żeby ostrzec wszystkich którzy chcieliby pracować w lidlu na stanowiskach managerskich w sklepie… nie będziecie managerami tylko pachołkami… zbliżają się święta i wyobraźcie sobie ze dyrektorka zarządziła że wszyscy managerowie mają przed świętami pracować bez przerwy od 10 do 18… jak ja mam dzieciom wytłumaczyć że nie przygotuje im świąt? Jadę do sklepu ponad godzinę i ponad godzinę wracam to kiedy mam zrobić zakupy, sprzątnąć l dom czy święta przygotować co? Dyrektorka jak nie ma rodziny i jeździ po sklepach od 9 do 21 to za taka kasę co zarabia to pewnie kupi catering ale mnie na to nie stać… totalnie bez szacunku jak przyjeżdża na wizytę jak się raz pomyliłam z wynikami to wyśmiała mnie przewracając oczami przy swoich kompanach…przecież tak nie można traktować ludzi. Ostatnio poszłam z pomysłem do swojej KRS i usłyszałam że ona nie zgłosi tego bo się boi że dyrektorka ośmieszy ja w białych rękawiczkach… przed wizytą z prezesem w piątek w listopadzie zakazała nam robić zmiany ustawień sklepu chociaż mamy do tego prawo i dopiero jak skończyli pozwoliła nam to robić to wiecie o której kończyliśmy pracę? Na spotkaniu MS zawsze była zabawa integracja a teraz dyrektorka tylko siedziała i obserwowała a jak ktoś się wychodził bawić na zewnątrz to strzelała miny jakby jej się rzygac chciało… chce to zgłosić ale gdzie? Infolinia łączy z dziewczyną która jest pod nią to od razu będą Wiedzieli że kto zgłasza i mnie zwolnią a nie chce bo do momentu tej kobiety lidl był naprawdę pracodawcą na lata… jak chcecie pracować to nie w lidlu w tym regionie bo tu pokazuje sama najwyższa góra ze ludzi szanować nie wolno a już na pewno nie wolno im pokazać że mają prawo zarządzać swoim Sklepem

Magazynier
@Załamana MS

Bo Pani dyrektor w końcu traktuje wszystkich równo magazyn jak i sklepy i BS. A nie jak poprzednio że na magazyn mieli wszyscy poprzedni (usunięte przez administratora) byle wysłać towar kosztem siedzenia po niewiadomo po ile godzin. Pani dyrektor spoko pozdrawiam

Mr. Big Dick

Hmm, dostałem odmowę przyjęcia do pracy na magazyn. Mam średnie wykształcenie, lubię ciężką pracę fizyczną, mieszkam w pobliżu CD i zupełnie nie rozumiem odmowy...Czy ktoś ma jakąś wiedzę o co tutaj może chodzić? Bo nie dostałem nawet uzasadnienia takiej decyzji. Może dlatego, że jestem białym polakiem? Czyżby w kadrze decyzyjnej panowała dyskryminacja i rasizm? Może zainteresować sprawą muszą się właściciele w Niemczech, by wyjaśnili takie postępowanie?

@Mr. Big Dick

Prawdopodobnie nie potrzebna była większa ilość osób. Wystarczyło 5 osób na okres zimowy (oczywiście umowa na przynajmniej rok). Dyspozycyjność w nadgodzinach jest istotna, mimo że ich nie ma za dużo jak kiedyś. Może coś się nie spodobało kierownikowi działowemu

Chudy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam! Proszę o informację jak pracuje się Wam na Petersona w Bydgoszczy? Aplikowałem na stanowisko pracownika magazynu( zmiana 6-14 coś związane z kontrola wydawanych palet ), możecie mi coś powiedzieć na temat tej pracy. Interesuje mnie jaka jest atmosfera, przełożeni, na czym polega praca. Pozdrawiam

Centrum Dystrybucyjne Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Heja, chciałbym napisać odnośnie rekrutacji na stanowisko magazyniera w Lidl Polska Centrum Dystrybucyjne Bydgoszcz. Odradzam? To jest słabe określenie. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej łącznie trzy razy. Na różne stanowiska związane z magazynem. Powodem nie przyjęcia, no niestety nie wiem co było. Jeżeli ktoś lubi tracić swój czas na rozmowę z nimi to polecam, jeżeli niekoniecznie lubi tracić swój czas - to nie polecam. Rozmowa jest przewidziana na 2-3h. 1 etap to puszczenie prezentacji w której można się dowiedzieć jakie są warunki bla bla bla. Nadgodziny są, natomiast nie są na zasadzie "kto chce" tylko są obowiązkowe. Wynikają one z absencji jakiegoś pracownika, a normy jakby nie patrzeć trzeba zrobić. Kiedy pracownik dowie się, że zostaje na OBOWIĄZKOWYCH nadgodzinach? Z samego rana lub do godziny 12. Więc jeżeli, ktoś myśli że z rana nie będzie miał nadgodzin i skończy np. o 14:00 to bardzo się myli, bo nagle może być niespodzianka w postaci powiedzenia przez kierownika, że trzeba zostać ;). 2 etap rekrutacji to obejście magazynu, pokazują gdzie co jest itd, mówią jak to wszystko kolorowo wygląda. Zauważyłem, że pracownicy, którzy widzieli kierowniczkę to aż z miłą chęcią włazili do czterech liter. Czyżby strach przed utratą premii? Czyżby kierownictwo potrzebuje zapotrzebowania na aprobatę? 3 etap i ostatni to rozmowy indywidualne. Trzeba trochę opowiedzieć o sobie, o swoim doświadczeniu zawodowym itd. Na końcu mówią, że odezwą się do danego dnia. Oczywiście nie myślcie, że dostaniecie odpowiedź pozytywną. Jeżeli ktokolwiek nastawi się na to, że w potężnym Lidlu będzie miało się odpowiedź pozytywną to bardzo się myli. Nie polecam i odradzam tej firemki.

Nie marnujcie mi czasu Nowy wpis

Najpierw ogłaszają, że szukają pracownika, a po wysłaniu CV odmawiają i dalej szukają pracownika. Nie da się zaaplikować ponownie. Nie zawracajcie d@#€&. Szukasz pracownika to dawaj pracę, a nie wybieranki.

Załamana MS

Możepracownikmożenie
@Załamana MS

Każde słowo się zgadza, dużo można jeszcze dodać. Większość ma dość, tylko się boją odezwać. Nigdy nie było tu aż tak źle. To się skończy i jaśnie panująca dostanie zapłatę. To co praktykuje szanowna pani dyrektor ma swoją nazwę w kodeksie. Ludzie, ruszcie się, nie bądźmy ofiarami

Nadalpracuje
@Załamana MS

W końcu ktoś się odważył to napisa była u nas i kazała poustawiać stendy w alejkach bo mieliśmy ich dużo i żeby je pokazac klientom a dwa tygodnie później na innym sklepie zastępca dostał opierdziel że stendy nie stoją jak na planie. co to schizo jakieś ?sami daliśmy sobie znać że można bo się dyrektor zgodziła a potem co… Ludzie za Pana Jarka może o było oficjalnie ale zawsze z szacunkiem i człowiek wiedział jak ma pracować a tu co chwilę inne zasady sobie wprowadza. Niech ktoś nas usłyszy!

@pracownik
@Załamana MS

Czytając, można zauważyć, że Anna wniosła porządek i profesjonalizm do organizacji, a co ważne komunikację z każdą osobą, niezależnie od stanowiska, różniąc się od poprzedniego podejścia Jarosława, który sterował kadrę zarządzającą, wywierając presję pod swoje decyzje, często nie przebierając w słowach. Ta zmiana podejścia, to pozytywne zjawisko u Anny, że manager aktywnie angażuje się we wszystkie szczeble organizacji.

Magazynier Nowy wpis

Magazynier

Ładne wnętrza ,dobrze poprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Warunki zatrudnienia pozostawiają trochę do życzenia.

Rozmowa luźna pytania standardowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
On

Czy starzy komisjonerzy poodchodzili czy też zostali co niektórzy?

Damian

Witam Zastanawiam się nad powrotem do cd, napiszcie proszę czy nadal jest dwójka tych samych kierowników przy rekrutacji, czy nadal pracuje taki facet o ksywie lemar ? Czasami jest tak że człowiek nie z każdym się dogaduje dlatego Proszę o info Pozdrawiam

Battlefield

Czy planowana jest rekrutacja niebawem na kompletacji?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Juan

Cześć, jak oceniacie pracę obecnie na kompletacji? Polepszyło się coś? Jest nowe kierownictwo? Czy zupełnie do bani ta praca?

@Juan

Mniej nadgodzin. Zmniejszyły się o 80%. Kierownictwo część starej gwardii i wiele nowych osób. Obiadki darmowe i prawie darmowa opieka medyczna (1zl /mc)

Jakie godziny pracy obowiązują w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Zbigz

6-14 lub 14-22 lub 17-1 w zależności od działu Nie można chodzić na różne zmiany chyba że kierownik cię puści na inne godziny za twoją zgodą.

Mr. Big Dick

extremalniedoswiadczony
@Mr. Big Dick

Witaj Mr. Big Dicku!! Dlaczego Cię nie przyjęli? Odpowiedź jest następująca. W momencie gdy złożyłeś cv magazyn miał zbyt wiele zakontraktowanych pracowników nie wliczając Ukraińców na umowę zlecenie. Niestety magazyn do którego aplikowałeś woli zdecydowanie zatrudnić tych "drugich" gdyż można Ich się pozbyć z dnia na dzień jak zapewne wiesz. Myślę że ten proceder będzie zdarzał się coraz częściej że takie miejsca jak Lidl i cała reszta niemieckich firm w Polsce będzie zatrudniać ludzi na umowę zlecenie korzystając z agencji pracy która może "dostarczyć" nieskończoną liczbę pracowników. Nasi nie chcą już pomału pracować w takich miejscach bo z zewnątrz wszystko wygląda pięknie ale dopiero gdy podejmie się tam pracę, rzeczywistość staje się zupełnie inna. Stajesz się(usunięte przez administratora)

pracownikk
@Mr. Big Dick

Cześć, od niedawna pracuje na magazynier w Lisim Ogonie w Aldi i musze przyznać praca ciężka ale sprawiedliwa, jak pracujesz rzetelnie jest możliwość dostania premii. Zachęcam

Niki

Hej ktoś się orientuję przez jakie agencje zatrudnia Lidl? Czy jest to during ?

LENA

Napiszcie jak się pracuje cd w Bydgoszczy ? Ciężko jest ? Istnieje norma przy kompletacji ?

Abc
@LENA

Miło jeżeli osiągasz 200 kartonow na godzinę na wysokim składzie, na chłodni 300. Oczywiście to są jedynie sugerowane wydajności.

Czy CD LIDL BYDGOSZCZ organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Abc

Czasami organizuje

Przemek

Pan kierownik Jarek i Pani Karolina podchodzą do klienta z sympatią i zrozumieniem ,sa pomocni w załatwieniu sprawy

Yozek
@Przemek

W jakim banku Lidl ma konto ?

Lidlak

Jest szansa na wypłatę dnia dzisiejszego ?

Joanna
@Lidlak

Nie wiem czy była, ale ciekawa jestem czy się ziściło? ;)

Janes
@Lidlak

W jakim banku mają konto firmowe do wypłat?

W

Witam,Interesuje mnie praca jako operator wozka widlowego,Prosze o informacje na temat tego stanowisku(godziny pracy,placa,atmosfera)

@W

A myślisz, że jaka jest sensowna stawka teraz w ogóle? Mnie by interesowało nie tylko, jak płacą, ale czy jeszcze to wypada okej na tle okolic. Zwłaszcza, że przez to zamieszanie z inflacją powinny trochę podskoczyć wypłaty raczej.

Madzia

Witam po przeczytaniu wszystkich komentarzy aż się boje a we wtorek idę na rozmowę do Lidla na grunwaldzka i tak dla mnie lipa bo jak są te zmiany na 4.30 to nie mam jak dojechać a na taxi mnie nie stać poradzicie czy wogle się w to pakować

Joanna
@Madzia

No jakbyś miała ładować w taksę to bez sensu chyba. No chyba, że poznasz tam kogoś z kim będziesz mogła ewentualnie dojeżdżać?

N

Znalazłam pracę pod kątem swojego wyuczonego zawodu. Bylabym wdzieczna za informację na temat ekwiwalentu

@N

Chodzi Ci o ekwiwalent za urlop czy jaki?

Rafał

Cześć wszystkim. Mam pytanie do wszystkich którzy pracują jako kierowca dla Lidla. Chciałbym pod koniec lata, albo na początku jesieni wrócić do polski. Od 14 lat pracuje jako kierowca dla Lidla w Irlandii i znam ten tryb pracy. Szukam takiego przewoźnika, pracodawcę która nie (usunięte przez administratora) i normalnie dba o kierowcę. Możecie podesłać nazwę firmy z którą mógłbym się skontaktować ? Pozdrawiam Rafał

Zostaw merytoryczną opinię o CD LIDL BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Zobacz opinie na temat firmy CD LIDL BYDGOSZCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CD LIDL BYDGOSZCZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CD LIDL BYDGOSZCZ?

Kandydaci do pracy w CD LIDL BYDGOSZCZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CD LIDL BYDGOSZCZ