Opinie o Gestio S.A. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gestio S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gestio S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestio S.A. w Tychy

Darek - 2009-11-21 11:59:19 byłem w podobnej sytuacji chyba w 2006 roku (rok po współpracy z Gestio) ... ZUS kazał mi zapłacić za 12 miesięcy z odsetkami, ale jakoś to mój znajomy pomógł mi po prostować odpowiednimi dokumentami w zusie. Nie zapłaciłem ani złotówki. po tej sytuacji dostałem nawet na moje rządanie zaświadczenie o niezaleganiu wobec ZUS na potrzeby otrzymania kredytu hipotecznego, wszystko odbyło się pomyślnie. także ta kwestia u mnie pozytywnie się zakończyła. Jedynie to co ..Gestio oszukało mnie i nie zapłaciło mi za ostatni miesiąc obowiązywania umowy (luty 2009) ..tj. wtedy gdy Gestio wysyłało na płatny urlop (miesięczny). Byłem w PIPie i powiedzieli mi że pod PIP to nie podlega, muszę iść do sądu pracy...natomiast nie wiem czy to ma sens. GESTIO jest w upadłości i z bardzo pewnego źródła wiem że oszukali tysiace ludzi na około 1,5 miliona zł. Jeżeli udało im się wyprowadzić majątek ze spółki to małe szanse na odzyskanie sowich należności gdyż płace są na końcu kolejki u syndyka. Witaj Darku. Bardzo proszę Cię o kontakt pod nr gg:142710.Pilna sprawa. Mirek

krzych

czyżby na forum wypowiadają sie prezesi firmy gestio???

nail

no odzywają sie sami i jeszcze na was zarabiają. A właściciele GESTIO współpracują z nimi i sami sie u nich radzą. Tak na marginesie w marcu br sad oddalił wniosek o upadłośc tej firmy. Wiec formalnie firma dalej istniej.

Gestianin

No, może nie prezesi, ale osoby zatrudnione w Gestio.Na jedno wychodzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gestio S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Mariusz

Człowieku jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj, istnieje jeszcze coś takiego jak dobra osobiste a takimi wypowiedziami je naruszasz, a tak jeśli chcesz zdobyć trochę wiedzy to weź KRS GESTIO i sprawdź iniciały zarządu a potem pisz bzdury bo nie masz o tym zielonego pojęcia!!!

gestianin

Gestio upadło, ale panowie prezesi wykombinowali w zamian dwie firmy: SAST ( inicjały z imion i nazwisk) i AMC (assets market counseling). Proponują m.in.: budowanie piramidy finansowej, "zatrudnienie" na Litwie lub oddanie firmy pod ich zarząd na podstawie pełnomocnictwa. A więc nic nowego i rewelacyjnego. Beznadzieja i radzę nie zawracać sobie nimi głowy. Stać ich na zakładanie dziwnych i podejrzanych firm z kapitałem założycielskim 10 000 zł ( wielka mi kwota), a nie stać na rozliczenie się formalne i fizyczne!!!

Darek

Słyszałem o firmie Optigen, zatudnienie w UK na podstawie dyrektywy Unijnej, ale trzeba lecieć do Angli i podobno nie wracają druki E101 potwierdzające ustawodastwo w zakresie ubez. społecznych. Podobno bardzo dobre rozwiązania ma firma SAST z Tychów, już kilka razy w internecie o niej słyszałem. Ktoś pisał, że jedne z lepszych jakie spotkał na rynku, ale tak naprawdę to nie wiem co oni proponują.

Witam mam pytanie, słyszałem o podobnej firmie, która nazywa się Optigen. Oni proponują nie płacenie ZUS-u na podstawie ''niby'' zatrudnienia na etat za granicą. Tak naprawdę zostaje się w kraju, a opłaca się składki w innym. W Polsce się nie płaci wtedy ZUS-u wcale. Słyszeliście o tym? co myślicie?

kar

witam byłem w gestio 3 lata czy ktos jest po rozprawie ? jakie sznse na umorzenie zusu ??

Prawda

Do Darka. Oj Gościu, Gościu. Skąd twój język pochodzi? Chcesz walczyć z Gestio? O ile? 100 zł, 150 zł, 200 zł? A może tą energię przeznacz na walkę z ZUS, z tym całym chorym systemem, który powoduje że przedsiębiorca, który legalnie wybrał tytuł ubezpieczenia i płacił niższą składkę dziś ma ogromne problemy, a ZUS się śmieje w kułak i "z taśmy" wydaje negatywne decyzje. Sądy? Nie żartujmy sobie. Sądy wykonują robotę za ZUS. Poczytaj sobie posty na www.zlikwidujzus.com, a zorientujesz się szybko kto tak naprawdę jest twoim wrogiem, bo szukasz go nie tam gdzie trzeba.

Prawda

Moi Drodzy Forumowicze. Wy nie macie problemów ani przez Melkator ani przez Gestio. Macie problemy, bo nasz kraj jest krajem bezprawia. Sądy Ubezpieczen Społecznych nie są niezawisłymi sądami, a wydziałami egzekucyjnymi ZUS-u. Bo kto w państwie prawa widział, aby działanie legalne, zgodne z obowiązującymi przepisami uznawać za bezprawne? Kto "nagina" prawo, aby udowodnić że przedsiębiorca, który legalnie (art.9 ust. 2 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych) wybrał możliwość płacenia niższej składki, jest oszustem i naciągaczem? ZUS i tylko ZUS. I Melkator i Gestio proponowało całkowicie legalne rozwiązanie. Nie miejcie do nich pretensji i nie udawajcie, że ktoś was do czegoś zmusił. Sami podpisaliście wszystkie umowy. I bardzo dobrze! Nikt jednak nie przewidział bezczelności działania ZUS-u i sądów. Taki pech. Myslę jednak, że gdyby wszyscy poszkodowani przez ZUS bezprawnymi decyzjami potrafili się skrzyknąć, to mieliby sznaśe na sprawiedliwość. Chocby w Strasburgu.

Prawda

Ja też pracowałem dla gestio. Bzdury tu piszecie. Ile trzeba mieć nienawiści w sobie, żeby takie głupoty pisać! Prawda jest taka,że to nie gestio okradło, ale zostało okradzione. Przez tych wszystkich "uczciwych", którzy korzystali z oferty , a nie zapłacili faktur na ponad 1 mln zł. Taka jest prawda!

estera

Zbierajmy sie do kupy i walczmy o swoja kase: zapraszam na forum ludzi, którzy zostali oszukani jak WY: (usunięte przez administratora)

A.

Mój mąż też dostał właśnie wezwanie z ZUS o przedstawienie dokumentów i wyjaśnień dotyczących zatrudnienia w firmie Melaktor. Czy możecie napisać jak teraz się zachować, co zrobić??? Pewnie ZUS będzie kazała zwrócić zaległe skalski,. Jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć?

Mariusz

jak masz pytania to pisz lub dzwoń !!! mariuszk-ce@wp.pl 602 603 271

Aro

Powiedzcie czy ktoś z Was korzystał z Kancelari Adwokackiej P. Smolarek z Częstochowy bo Oni sami się odzywają po niekorzystnej opinii ZUS dot. wyłączenia płatnika z okresu płatności składek społecznych. Nie wiem czy warto płacić im za prowadzenie tej sprawy, czy to będą kolejne pieniądze wyrzucone w błoto i czy przypadkiem to nie jest kolejne wyłudzenie pieniędzy.

Aro

Ja też jestem chętny do nawiązania kontaktów z osobami co mają podobny problem z ZUS przez Gestio czy Melkator.

Darek

nie wiem czy zrozumiałaś mnie dobrze, ja jeszcze nie podjąłem decyzji czy ich podam do sądu, gdyż zastanawiam się czy to ma sens, nie mam za bardzo czasu na latanie po sądach.

Zostaw merytoryczną opinię o Gestio S.A. - Tychy

Gestio S.A.
2.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Metalowa 3
    43-100 Tychy