Opinie o Gestio S.A. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gestio S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gestio S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestio S.A. w Tychy

Jaśko

Witaj Jaro.Daj mi jakieś do siebie namiary to Ci opowiem jakie ja mam teraz kłopoty z Gestio.Pozdrawiam.

Jaśko

Człowieku jak najdalej od gestio.Jeżeli nie chcesz mieć problemów omijaj tę firmę z daleka.

remontpp@interia.pl

alex - 2009-11-20 10:37:47 poszukuje ludzi którzy byli zatrudnieni w firmie gestio s.a,płaciłam im dwa lata ateraz musze wyrównać długi w z.u.s wraz z odsetkami odezwijcie sie kto był w tej sytuacji ,to było w tychachWitam poszukuję ludzi którzy byli zatrudnieni w gesti

Sylwia

Darku jak udało się Tobie odkręcić sprawę w ZUSie?? Czy jesteś w stanie jakoś pomóc??? Proszę o kontakt na maila jeśli ktoś wie co dalej robić (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gestio S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
fajnadzaga

witam przeczytalam wiad o firmie gestio i melkator tez tam bylam i chcialam sie dowiedziec jak sie sprawa potoczyla u pani bo u mnie zus teraz domaga sie zaplaty dziekuje podam gg 5661795

ppppppppppp

już nie istnieje

poszkodowana

Witam mam pytanie czy ktoś wie gdzie znajduje się siedziba Gestio???

justyna

Witam wszystkich nie moge uwierzyc ze ta sprawa juz jest tak dawno problemem. Ja dostalam wczoraj z zus o zaplacenie składek za okres w ktorym pracowalam na umowe o prace nakladcze. co dalej mam zaplacic? dajcie znac (usunięte przez administratora).DZIEKUJE...

rena

Witam Do mnie też zus się przyczepił przez gestio. Księgowy zapewniał mnie, że wszystko jest jak najbardziej legalne, a teraz mam za to płacić? jak zakończyły się wasze sprawy. Jest szansa na wygranie tego? Renata

W podobnej sytuacji jest tysiące przedsiębiorców. Zobacz na www.zlikwidujzus.com

Gabi

Witam, mam ten sam problem z ZUS przez firmę GESTIO co większość tu wypowiadających się osób, moja sprawa znalazła swój finał w sądzie. Sprawę prowadziła kancelaria adwokacka z Częstochowy. Sprawa zakończyła się na moją niekorzyść, wyrok jest prawomocny sądu apelacyjnego który twierdzi iż podstawa od której były naliczane składki była za niska, z racji tego umowa o pracę nakładczą była pozorna. Jestem na etapie składania wniosku do sądu najwyższego o kasację wyroku. Adwokat zaznaczył, iż są marne szanse na pozytywne rozstrzygnięcie całej sprawy. Jeżeli może ktoś pomóc to proszę o kontakt g(usunięte przez administratora)

tychy

no tak (usunięte przez administratora)ynagrodzenia ,faktury kolejna! SP Z OO www.Power Clean Sp. z o.o.Tychy skalna 159 CZYNI CUDA JAK ZWYKLE !!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Weksel

Witam, osoby poszkodowane lub/i oszukane poprzez wystawienie weksla przez firmę Gestio informuje że Kancelaria Adwokacka Czesław Tic w Tychach przy ul Budowlanych 29/14 prowadzi postępowanie karne. Tel. 32 747-55-79 .

gestio

jak można się z toba skontaktować w sprawie gesto, bo ja dostałam dzisiaj pismo z zus.

kupiłam od GESTIO APARAT KOSMETYCZNY ZA KTÓRY ZAPŁACIŁAM W 2009 MAM ŚWIADKÓW ! A TERAZ OKAZAŁO SIE ZE JESTEM IM WINNA 118 TYŚ podpisałam weksel na ten aparat na kwote 73 oni go po prawie trzech latach wypisali na ..... sprawa już jest u PROKURATORA !

as

a ja powiem tak: was wszystkich do jednego wora i na Prokuraturę za(usunięte przez administratora)

Witam. Odnośnie GESTIO czy MELKATORA. Dużo każdy pisze a nic nie robi się w tym kierunku!!! Jestem jednym z poszkodowanych. Penie procedura jak u każdego więc nie będe opisywał. Proponuje konkretnie zająć się sprawą. Czyli jak wiadomo z naszym (usunięte przez administratora) samemu nic się nie ugra, wobec czego skoro jest Nas tysiące osób (usunięte przez administratora) przez Gestio i skoro jest luka w prawie pozwalająca na korzystanie z pracy nakładczej ale oczywiście zus ma swoją interpretację zbierzmy się się i wytoczmy sprawę przeciwko zusowi to jest raz i może też coś wskuramy przeciwko temu Gestio. Im więcej osób nas będze tym tańszy koszt wynajęcia odpowiedniej kancelarii a przynajmniej będziemy swiadomi że zrobiliśmy wszystko w tej sprawie. Kontakt do mnie 533 307 700 - Marcin Nie piszmy bzdur jak to każdy jest poszkodowany tylko weźmy się za konkrety. Pozdrawiam i czekam na zainteresowany osoby któe chcą wytoczyć sprawę przeciwko zus i jak się uda Gestio

Ela]

Witam Ja mam już rozprawę w sądzie w sprawie pracy nakładczej 1 ego marca 2011. Czy ktoś może mi coś mądrego doradzić? Czy sprawa jest na przegranej pozycji. Mój nr. to 0502203037. czekam na jakikolwiek sygnał, oddzwonię

anna

witam właśnie dziś dostałam takie samo pismo co mamy robić może do adwokata pomóżcie szybka odpowiedż pilne

ewela

proszę o kontakt w tej sprawie na email ewelinawachowiak@wp.pl tez jestem ofiara tych Firm i szukam ludzi którzy mogli by pomóc

Zostaw merytoryczną opinię o Gestio S.A. - Tychy

Gestio S.A.
2.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Metalowa 3
    43-100 Tychy