Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Xxxx

Ale was boli to jego odejście

raku

Do Krakowa przyjeżdżała Agata z Trójmiasta/Warszawy, żeby udobruchać klientów, naprawić z nimi relacje itp. Więc w Krk wcale nie było tak kolorowo :)))

M

Tak bo Cezary przepisywal wszystkie wniochy na siebie bo kasa mu potrzebna na wesele.... Wszyscy wiedzą jaka była sytuacja z Hutą z Krk i wszyscy wiedzą czu teraz jest w Warszawie

Teżbyły

Hahahaha Wy tak na serio z tym Cezarym? Mało który doradca robił takie przekręty jak On i właśnie dlatego większość klientów początkowo go lubiła. Bo wesoły, miły, a i umowy "piękne", bo bezkosztowe - jak zwykł je sprzedawać. A potem skargi na Goldberga... To samo robi teraz jako Reliance. Na szczęście twory powstałe przez wykolejeńców z Goldberg&Sons szybko upadają. Pozdrawia go jego były współpracownik. ps. wisi mi hajs

Maciej
@Teżbyły

Co za sklamstwa, pracowalem w trojmiescie, cezary przyjezdzal do nas co jakis czas, zeby naprawiac to co inni nabroili. Cos mam wrazenie, ze wcale nie jestes byłym pracownikiem, tylko caly czas tam pracujesz i probujesz oczerniac ludzi, zeby wyszlo na wasze- goldbergowe.

Mateusz
@Teżbyły

Oszukal, nie oszukal. Niewazne. Sami go pewnie tego nauczyliscie. Zreszta... Zeby oszust mial pretensje to innego, ze go oszukal.... To jakis kabaret.

Sprawdzcie sobie firme Reliance Polska(reliance24.pl), kto jest właścicielem i w jakich miastach ma oddziały :D

Maciek
@ja

Cezary:D I bardzo dobrze, juz wszyscy odchodza z gs, nawet on. Kazdy przychodzi po rozum do glowy.

Xxx
@Maciek

Z tym ze Cezary nie odszedl sam, oszukiwal pracownikow z Krakowa i za to zostal wywalony...

misiu
@Xxx

W jaki sposób oszukiwał ? nie płacił im ? Przecież to norma w tej firmie xD

Rob
@Xxx

Co za bzdura, nie pracowalem w krakowie, ale z tego co pamietam to cezary byl najnormalniejszy z nich wszystkich. A to ze ktos opowiada takie glupoty to nic dzownego. Przeciez kazdy kto odchodzi z firmy, jest oszustem i zlodzieje. Tylko pytanie... Jak mozna oszukac oszustów? Hahahaha

oj jak smiesznie
@Xxx

z tym,że masz kiepskie info ;D ale co Pan (usunięte przez administratora) mógł innego rzec w tej kwestii... kazdy kto nie pracuje tam to oszust ! haha :D

klient

Cezary to najbardziej uczciwy człowiek jakiego w życiu spotkałam... Normą jest obrażać kogoś i zwymyślać po odejściu, bardzo dużo stracili i chyba nie potrafią sie z tym pogodzić :)

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Krystian

Witam, wypowiem się jako były pracownik tej firmy. Myślę, że jako tako ta firma nie ma złych intencji, każdy chce zarobić. Ja akurat trafiłem do miejsca gdzie nikomu nie polecam, ciągle ta sama gadka, wiedziałeś co powie osoba zanim rozpoczęła wątek, codzienne słuchanie tego samego na prawdę się nudzi, wypłata porażka, nie dostajesz tego co Ci się należy za zrobioną pracę, umówisz 20 spotkań możne ze 2 się odbędą bo jest daleko do klienta itp. ciągle głupie tłumaczenia. Dla mnie totalne pranie mózgu młodej osobie. Możliwe, że w innych miastach jest inaczej ja akurat tego miejsca nie polecam.

Stach

Lubie tu wchodzic i czytać wypowiedzi, omotanych, pracowników tej firmy

Black

A Ty nie udawaj klienta, bo naprawdę nie trzeba się wysilać żeby się kapnąć, że to kolejny hejt w stylu byłego pracownika. Teraz gdzie pracujesz? Robisz to samo tylko gdzie indziej? Hipokryzja z tego forum aż się wylewa.

Black

Po Goldbergu jedziesz nie mając zielonego pojęcia o tej firmie i zero z nią styczności, więc może podaj nazwę swojej firmy, skoro taki kozak w internecie z Ciebie? Obsmarujemy ją ile wlezie i zobaczysz czy to takie fajne, jak opiniują Twoją firmę osoby, które z nią nigdy nie miały do czynienia. Czekam na odpowiedź, w końcu masz taką zajefajną firmę, że pewnie zaraz podasz nazwę.

Byly pracownik
@Black

Ahahahahahaha Wez gosciu wyluzuj, bo kazdy sie z Ciebie smieje jak to czyta. Ty jesli jestes zwyklym szarym pracownikiem to mimo to ze masz stycznosc z ta firmą to nie masz zielonego pojecia jak ona funkcjonuje. Pozdrawiam.

Mati
@Black

Black, czesto sie tu wypowiadasz. Czemu nie przedstawisz sie prawdziwym imieniem? Boisz sie? A może wstydzisz?

@Mati

Ja nie mam potrzeby ujawniania się, bo wypowiadam się można powiedzieć w obronie firmy. Ja się identyfikuję z tą firmą. To Ty tu jesteś anonimowym kozakiem. Wstydzisz się podpisać nazwiskiem, bo wiesz, że jesteś nieudacznikiem, który tylko potrafi w necie hejtować. Goldberg&Sons nie płaci, kiedy nie ma za co. Skoro u nas nie zarobiałeś, to wiadomo dlaczego, po prostu okazało się, że jesteś bezużyteczny. Może Ty pochwalisz się co takiego teraz robisz i podpiszesz to swoim nazwiskiem?

Mati
@Black

Wlasnie problem polega na tym ze zarobilem i bardzo tego żałuję. W pewnym momencie w koncu przejrzalem na oczy skad sa te pieniądze. Idz do lekarza czlowieku.

jacek

Nic dodać, nic ująć :)

Właśnie czytalem artykuł o najlepszym pracodawcy 2017 roku... PM. Goldbergowi mozna bylo by wręczyć nagrodę najgorszego. Chyba odchodzę :D

Black

Nawet osoby, które siedzą tutaj na forum po to by oczerniać firmę wiedzą, że wcale nie jesteś nowym pracownikiem i walisz ściemę, więc naprawdę możesz skończyć się wysilać...

roger
@Black

Nie kosztuje mnie to za grosz wysiłku. Za to jestem pełen podziwu dla wywiadu, który z tymi osobami musiałeś przeprowadzić. Ściskam.

White
@Black

Co za różnica czy jest nowym czy starym... Jest to trafione w punkt. Krzywe miny... (usunięte przez administratora)

Black

Większość opinii piszą tutaj byli pracownicy. Że firma beee, szef i kierownicy beee, itd. A co robią Ci byli pracownicy? Odchodzą i zakładają tak samo działające firmy, bardzo często wcześniej wykradajac bazy klientów! Hipokryzja level hard

Były

Klient jest klientem firmy Goldberg&Sons, a nie agenta, który wraz z zwolnieniem traci wszelkie licencje i nie może kontaktować się tymi osobami później jako agent innej firmy. Za to są wysokie kary prawnie uregulowane przez odpowiednie instytucje jak np. KNF. I niestety klient nie zawsze jest zadowolony, bo najczęściej z firmy wyrzucani są właśnie Ci "doradcy", którzy oszukiwali przy sprzedaży produktów (w inny sposób nie potrafili) i przez których wypisujecie tutaj złe opinie.

True true

Ponad 30 kulturalnych wypowiedzi zostalo usunietych. Dlaczego? Bo byly prawdziwe? Nie bylo w niech zadnego niecenzuralnego slowa.

Luuk

Czego to Wy nie wymyślicie...

Pzdr
@Luuk

Prawda jest taka, ze go work, byl (nie wiem czy dalej jest) w connecting business eu4ya... Wiec cos w tym jest:)

#Paweł

Słuchajcie, nie wiem kto to wszystko i pisze i z jakich powodow, ale ja znam chlopaka ze Slaska, ktory pracuje tam konsekwetnie od 4 lat. Kupil sobie auto.. uwaga ... poza firma ;) jezdzi na wakacje tez nie z firma .. ma czas po pracy na swoje hobby i dziewczyne. poszedl na studia zaoczne i wszystko fajnie laczy :) jak to mowia praca popłaca ;) pogodzcie sie z tym, ze bez zaangazowania i ciezkiej pracy nie ma rzeczy w zyciu za darmo, za to jest hejt na wszystko inne tylko nie na siebie oraz infantyle filozofie, ktore tutaj prowadzicie.

barry

Sorry, ale jakaś zgraja nieszczesliwcow pisze tu takiego glupoty, ze jak czytam, az glowa boli... rozumiem, ze nie pracujac w firmie Goldberg nie ma sie kredytow, leasingow ani kredytow konsumpcyjnych, tak? :D siedzi jakis nieszczesliwiec na forum i zza ukrycia pisze te farmazony... jesli ktos bierze w 20-30 lat kredyt hipoteczny na 30 lat to jak go nazwicie w takim razie? bo z tego co kojarze to co 2 osoba go bierze w Polsce ;) moze o tym popiszcie na forum :D a sorry... na kredyt trzeba miec zdolnosc..raczej ludzie, ktorzy wypisuja te pomyje go nie maja :D pozdrowka i wszystkim zycze dobrze!!! dla odmiany ;) haters gonna hate! wyssane bzdury niewiadomo skad ...

Black

Dobre jest to, że większość byłych pracowników zwalnia się, bo uznali, że "na swoim" będzie im lepiej, po czym robią to co robili w Goldbergu, czyli w imieniu firmy oszukują klientów. Niestety, jedyne co można zarzucić firmie to fakt, że za późno zauważają, że niektórzy pracownicy to oszuści. Nazwisk mógłbym tutaj wiele podać, ale co to da; wiem, że to przeczytają i pewnie wiedzą, że chodzi o nich. Niestety, dzisiaj łatwo jest oczerniać firmę, a szkoda, że nie można upublicznić nazwisk tych pseudodoradców, którzy oszukali setki klientów dla własnych korzyści.

barany

hahaahh co wy piszecie o tych prowizjach to nie moge xd prowizja w produkcie jest taka sama i koszty, nie wazne czy sprzedaje go goldberg czy axa. ktos tu juz tak nienawidzi ze az to smieszne jest

TheGreatfulOne

Witam. Piszę jako BYŁY pracownik firmy Goldberg and Sons. Pracowałem w kilku oddziałach firmy przez prawie 5 lat i mam bardzo dobre wspomnienia z tego okresu. Warunki w firmie są bardzo dobre a ciężar zadań, które wykonywałem ukształtowały moją " zawodową" osobowość. Większość ludzi narzekających na pracę w tej firmie po prostu nie rozumie czemu ona służy i nie są w stanie wyciągnąć z tego miejsca wartości, które są w nim najlepsze. Z góry zaznaczam, że nie zamierzam wchodzić w dyskusje na tym forum ani spowiadać się z faktu dlaczego już w tym miejscu nie pracuje, chce jedynie polecić to miejsce osobom, które faktycznie mają duży zapał do pracy, ale nie mają jeszcze odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

Maciej

Lepiej idz bezposrednio do axa, jak juz chcesz zmieniać... Mniej prowizji zgarną. Jesli w ogole jest koniecznosc zmiany, generali swego czasu sprzedawalo bardzo korzystne dla klienta produkty, oczywiście musieli je wycofac, bo malo na noch zarabiali.

@Maciej

I tu się popisales brakiem wiedzy. Agent axa zgarnie całą prowizję, a u pośredników dzieli się to na firmę i pracowników.

Klient
@Black

Nie nie nie... W produktach które sprzedaje goldberg jest tak, ze oplaty pobierane przez pierwsze dwa lata, bodajze jest to 50% tego co klient wplaci... Idzie do kieszeni goldberga, a jak ten sam produkt nabedzie sie bezposrednio w axa, to jak klient dotrwa do konca umowy, to te pieniadze dostanie spowrotem. Nie wprowadzaj ludzi w blad!

Fajnie

Rozumiem, że Ty połowę swojego wynagrodzenia oddajesz na potrzebujących? Bardzo szlachetnie... A teraz tak serio: skoro ta firma Cię tak wkurza, to czemu sledzisz ten wątek, czemu sprawdzasz ich facebooka i hashtagi na instagramie?! Gdyby istnienie tej firmy było Ci obojętne to wcale byś tu tego nie pisał

As

No ogólnie to gdzieś mam co wy sobie tu piszecie małe ścierwa, ale fakt jest jeden... Dopóki bedziecie tu siedzieć i wypisywać jakieś opinie nic nie zarobicie. Od tego pieniędzy i umiejętności wam nie przybędzie. Więc może czas ruszy (usunięte przez administratora) do jakiejkolwiek pracy nawet i na kasie w zabce.... 3majcie się

ETACIARZ
@As

piekne slownictwo, GRATULACJE

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.