Goldberg And Son Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o.

KupujZegar 2017-05-16 09:00
Mam kilka nagranych, załóż jakiś nowy mail i go podaj to Ci wyśle
Tezja 2017-05-16 09:01
Wiem, ze chłopaki z Warszawy maja tez nagrane spotkanie z Barktkiem K. Jak obiecuje im kasę. Zgłosili to do Państwowej Inspekcji Pracy, ale to chyba nie przeszkadza żeby takie coś tez Tobie wysłać, w sumie im więcej osób to ma tym lepiej. Wiem tez, ze chłopak, który pracował kiedyś we Wrocławiu ma nagrania z Chorzowa. Można to pozbierać.
blablabla 2017-05-16 09:36
blablabla.blablablaa@pisz.to

Ślij śmiało.
Burmistrz 2017-05-16 10:48
Wyślij na tego maila: goldbergi666@o2.pl

Jeśli ktoś też ma jakieś nagrania to chętnie przyjmę. Dzięki!
White 2017-05-16 12:28
Powalająca logika - Twoja wypowiedź ma 1 kciuka, pewnie od Blacka, i chcesz mi powiedzieć, że w goldbergu ostały się 2 osoby?

Cały goldberg - zero logicznych argumentów, tylko odwracanie kota ogonem i odbijanie pałeczki. Niemówienie całej prawdy nie tylko klientowi, ale i samym zrekrutowanym to cała tajemnica działania tej firmy. Tak naprawdę tylko T. Szczygielski ew. z Krzynówkiem wiedzą co się z kim będzie działo, a wszyscy bez myślenia robią to co on im powie. Spróbujcie od razu powiedzieć już na rozmowie kwalifikacyjnej, jeżeli w ogóle tak można to nazwać, że praca polega na dzwonieniu w godzinach 9-21 plus robienie bazy klientów z internetu po godzinach, i też bez gwarancji żadnego zarobku, bo podstawy nie ma, tylko kasa z punktów, które nota bene Bóg jeden wie jak są rozliczane. Przynajmniej nie będziecie mogli mieć pretensji, że komuś to nie odpowiada, a zostaną tacy, o których wam chodzi. Bo wciskanie kitu, że to praca pn-pt w godzinach 8-16, i do tego stricte praca biurowa, kserowanie dokumentów, obsługa programów, "czasami" telefoniczny kontakt z klientem czy wysyłanie maili, i do tego tworzenie otoczki poważnej firmy, poprzez 4-o etapową rozmowę, tylko po to, żeby komuś stworzyć obraz "nowoczesnej" firmy, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, jest jawnym krętactwem. Potem stopniowo ujawniacie co tak naprawdę się dzieje i jesteście zdziwieni, że ludzi odchodzą (oczywiście na panelach hejt, że ktoś "pakuje plecak i ucieka pomimo takiej szansy, jaką daje firma").

Chociaż sam system jest niemalże genialny- zakładacie jakiś produkt, powiedzmy plan elastyczny AXA, przy zakładaniu już mówicie, że oczywiście jak tylko będzie coś "lepszego" to od razu przyjedziecie i ponowną aktualizację przeprowadzicie. I w taki sposób przez rok (bo przez taki okres czasu dostajecie od AXA premię) doicie klienta na kasę, potem przyjeżdżacie z "aktualizacją", co tak naprawdę jest nowym produktem, i przez kolejny rok macie profity - i tak do momentu, aż klient sam się zorientuje, bo niestety innego wyjścia dla niego nie ma. Dlatego generali z powrotem weszło, i dlatego Agata, czy ktokolwiek inny, przepisuje klientów na nowe umowy,bo to niekończące się źródło kasy :) Mówię niemalże, bo jedynym kto tutaj zyskuje to jakże hejtowany agent, aka "sweter", którym jest każdy negocjator, no i oczywiście sam goldberg, a niestety klient już niekoniecznie.

Jestem ciekaw kto będzie następny po Cezarym :)
Tom 2017-05-16 14:58
Co za wierutne bzdury...

Kazdy w tej firmie jest mamiony, ze robi duzo dobrego, ze pomaga oszczedzac, zabezpieczac rodziny...dopiero jak po jakis czasie zorientuje soe, ze chodzi tylko i wylacznie o zgarnięcie jak najwiekszej kasy za danego klienta to albo odchodzi... Albo jesli ktos juz zaszedl za daleko, ma zoobowiazania, dlugi itp to zostaje.
Antywhite 2017-05-16 15:23
Cezary, skup się na rozwoju swojej firemki. Chyba, że już ją zwijasz, skoro połowę czasu siedzisz tu na forum. Osobiście znam wielu byłych pracowników, więc nawet po charakterze wypowiedzi Was poznam. Mimo wszystko, pozdrawiam wszystkich
Blink 2017-05-16 16:34
Chciałeś zabłysnąć to się było brokatem posypać
White 2017-05-16 17:57
Strzelaj dalej :)

Swoją drogą goldberowej logiki ciąg dalszy - hejt na etaciarzy, nacisk na interesowanie się swoją osobą i celem jaki się ma i tak dalej, ale o godzinie 15:23 sam siedzisz na forum i jednak odpowiadasz. Hipokryzja aż się przelewa...

dupja 2017-05-17 07:46
kloccie sientu dalej zamiast robic cos ciekawego w zyciu i pracowac nie wazne gdzie ale dla siebie :)
pozdrawiam biednych i zawistnych ludzi z duza iloscia czasu ;X
Tomek 2017-05-17 09:34
Bo ty tu nie siedzisz?

Nie piszesz?
I nie czytasz?

Gwoli ścisłości 2017-05-17 11:23
Firma dostała karę właśnie za działania takich osób jak podopieczni Bikowskiego, Żaka czy Chybowskiego. Na szczęście ich już nie ma, więc firma ma spokój. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Pozdrawiam
Zagubiony 2017-05-17 12:41
Grubas437@gmail.com
Krzysiek 2017-05-17 12:41
Raczej watpie,
Zreszta cezary przeciez byl wychowalany przez prezesa jeszcze do 2016 roku... A kary byly wczesniej.
Wracajcie do pracy goldbergi.
My lamusy, etaciarze mozemy tu siedziec i pisac, wy nie, bo prezes wam zabrania:)
Zagubiony 2017-05-17 13:26
To powoedz ile zrobiłaś po pierwszym miesiącu
M 2017-05-17 14:34
Tak bo Cezary przepisywal wszystkie wniochy na siebie bo kasa mu potrzebna na wesele.... Wszyscy wiedzą jaka była sytuacja z Hutą z Krk i wszyscy wiedzą czu teraz jest w Warszawie
Kickbass 2017-05-17 14:41
A co niby z tym hutą było nie tak? Miał byc negocjatorem, chodził na spoty w wawie, potem w krk.
Takaprawda 2017-05-17 15:53
Ja już słyszałem tyle bajek, ze przepisywał na siebie, ze przepisywał na inne firmy... Prawda jest taka, ze gadacie tutaj jakieś odrealnione rzeczy bez pokrycia... jak można przepisać coś na siebie skoro Goldberg pracuje z jednym towarzystwem? Przepisał z axa na axa. Spryciarze.pl normalnie... Koniec tematu, bo już te argumenty robią się żenujące... wszyscy coś wiedza? Kim są wszyscy? Czy ktoś tu ma urojenia? "Wszyscy już wiedza!", "każdy zna prawdę!", "koniec świata jest blisko!" Tak brzmią te pierdoly... Raz piszecie, ze firma nie płaci kasy, a innym razem, ze ktoś zbiera na wesele.. to jak w końcu jest? Prawda jest taka, ze nikt już nie ma ochoty rozmawiać o tej małej firemce, która ma jeden z najgorszych w kraju współczynników sprzedaży polis i spaprana markę.. nikt prócz może 40-60 osób, które nadal tam pracują... Wielcy doradcy finansowi, którzy musza kłamać klientowi zeby sprzedać mu ubezpieczenie za 100 zł.. nie dziwie się 0 merytoryki, co widać po waszych komentarzach. Argumenty z dupy... nie dziwie się, ze nawet brat Bartka z warszawy chce odejść z tej firmy, bo mu wstyd... najbardziej mnie śmieszy komentarz "firma ma spokój" ale mówię tu przede wszystkim o słowie "firma", bo ta firma już od dawna nie istnieje... to tylko zlepek zadłużonych, młodych ludzi, którzy wierzą w to, że kiedyś będą kierownikami...
Ehhhh 2017-05-17 15:57
skoro Cezary był takim strasznym złodziejem i oszustem to dlaczego nie został wyrzucony od razu?
Jego kradzieże i oszustwa wyszły dopiero po jego odejściu czy firma trzyma i jest dumna z takich ludzi? co z pozostałymi? Była jakaś selekcja? Czy wszyscy złodzieje sami sie pozwalniali?
Jak firma szkoliła pracowników skoro sama przyznaje, ze utrzymywała ludzi, którzy naciągali ludzi?
Teraz jest wygodnie obsmarować i tym samym siebie wybielić ale z tego co wiem, Cezary i wszyscy "złodzieje" którzy odeszli z pracy przeprowadzali szkolenia :) ludzie przeszkoleni przez oszustów nadal pracują?
Nic sie tutaj nie trzyma kupy- Cezary nie jest oszustem, nigdy nikogo nie oszukał, wręcz odkręcał bałagan zrobiony przez innych :)
Osa 2017-05-17 16:05
Mnie Cezary oszukał !!! Na początku obiecywał 1500zł za pierwszy miesiac, a potem po 2000 zł i umowa o pracę od 4 miesiąca. I co? I nic, tyle widziałem tą kase...
PozdrawiamHejtera 2017-05-17 16:10
A obiecywał Ci ktoś, ze jak skończysz studia to będziesz kimś? Widzisz? Skończyłeś i nadal jesteś nikim... jesteś tylko trollem, który pisze komentarze na polecenie Swojego Prezesa :) w sumie kot do niego pasuje ;)
Rwp797 2017-05-17 16:15
Hahahahahaha to jest mistrzostwo świata :D
Twierdzisz, ze ktos Ci coś obiecał? A jak podpisywałeś umowę to ją czytałeś? Sprawdziłeś co jest napisane? To może zastanów się dlaczego nie uwierzyłeś w to co jest napisane czyli wynagrodzenie prowizyjne tylko mówisz, ze ktoś Ci obiecał kasę... stary... to jest tak jakbyś napisał, ze w sklepie Cię oszukali, bo nikt Ci nie powiedział, ze ten jogurt jest bez owoców, a Ty chciałeś z owocami! Ale to jest sklep samoobsługowy! Sam wziąłeś go z polki! Każdy wie, ze Goldberg to tylko umowa zlecenie na działaności i prowka. Każdy to wie, chociażby z tego forum :D ale jesteś dla mnie mega zajebisty ziomus! Argument jak ta La La :D hehe
AG 2017-05-17 16:24
Tak samo klientom "obiecywał" mega wkręcające umowy bez kosztów hahahaha
Xxx 2017-05-17 16:32
To jest forum firmy Goldberg and Sons czy Cezarego Chybowskiego?
Musiał byc kimś bardzo ważnym w firmie skoro takie zamieszanie jest po jego odejściu i wszyscy sie tym tak przejmują- pytanie czy nie warto skupić sie na tych, którzy zostali a nie opłakiwać kogoś, kogo juz nie ma :D
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Zastanawiajace 2017-05-17 16:33
Tak się tylko zastanawiam. jak można sprzedać ubezpieczenie "bez kosztów" skoro ubezpieczenie jest kosztem samo w sobie? Tak się zastanawiam tylko jaka firma została wynajęta do pisania postów, bo chyba żadna co miałaby cokolwiek wspólnego z branża ubezpieczeniowa.
pozyjemyzobaczymy 2017-05-17 21:00
cezary byl i bedzie zwyklym leszczem ktory bawet nie umie spojrzec w oczy bo sie poprostu boi :) maly tchorzek ktory sam zaczal ta gownoburze piszac pozytywne komentarze na swoj temat i negatywne na temat firmy gdzie pracowal kilka lat :) jedno jest pewne, nigdy nie przyjdzie i nie powie tego w twarz bo jest ciota :) pozdrowki cezary i do zobaczenia!
Bartek 2017-05-17 22:02
Samo ubezpieczenie jest kosztem.

Ale sprzedawanie typowego ubezpieczenia z minimalnym oszczedzaniem... To zupelnie co innego...
Graża 2017-05-17 22:07
Ahahaha

Juz widze cezarego ktory siedzi i pisze o sobie pozytywne komentarze.

Przestancie sie osmieszac. Macie straszny bol d**y, ze kazdy madrzejszy z tej firmy odchodzi, i niewazne czy pracuje w tej samej branzy czy robi cos innego.

Metody ktore stosuje sie w tej firmie sa nie do przyjecia, a to czy sprzedaja polisy, parasole, odkurzacze czy inny badziew to nie ma znaczenia.
E 2017-05-17 22:21
hohohooo juz sie nawet nie kryją ze swoimi charakterkami, zostaw sobie takie słownictwo na panele i przestań sie ośmieszać publicznie!
Cezary to bardzo mądry człowiek skoro potrafił odejść z tej firmy!
Żałosne!
Maciej 2017-05-18 06:53
Impreza sie rozkręca :D
Musialbyc bardzo wazny dla was ten cezary:D
nick 2017-05-18 11:33
Napewno jest bardzo mądry skoro dopiero po 5 latach odszedł. I jakoś przez ten czas te "metody" goldberga mu nie przeszkadzały, on ubóstwiał Szczygielskiego jak cała reszta tej bandy :)
Obeznany 2017-05-19 11:41
Fakt, że jest się prezesem nie świadczy od razu o tym, że zna każdy krok każdego swojego pracownika. Tak samo jest w przypadku Cezarego, pewne jego odchyły prezes tolerował, ale w końcu odwalił taki numer, że go wywalił, co nikogo nie powinno dziwić, bo to jest taki wieśniak i fałszywiec jakich rzadko się spotyka. Słyszałem, że z goldberga poszły za nim jakieś osoby, więc nic tylko pokazać im krzyż na drogę. Pozdrawiam
White 2017-05-19 15:28
Kolejny goldbergowiec... może, tak dla odmiany, zamiast sypać takimi tekstami, że coś "odwalił", to powiesz co dokładnie. Dzięki tym panelom potraficie tylko przytakiwać na to, co wam powiedzą, ale nie potraficie czegoś samodzielnie wydedukować. Z resztą, po co komu własne zdanie w takiej firmie, skoro jak tylko się odezwiesz, to od razu jeb panelem dokładnie o tym samym. Pytasz o godziny pracy? Panel o tym, że trzeba pracować intensywnie a nie tylko po 8 godzin jak etaciarz, bo nic nie osiągniesz. Pytasz o wypłatę? Panel, że nie można być roszczeniowym.

Do młodych pracowników - sprawdźcie sami. Pogadajcie o dosłownie czymkolwiek z "kierownikiem", dziewczynami czy kimkolwiek innym. W ciągu dwóch, max 3 dni panel o tym, że to jest słabe, niezależnie co by to nie było. Jak Goldberg mówi, że ma być zielone, to ma być zielone. Masz pomysł na niebieskie? Panel, że niebieski jest ch*jowy. I oczywiście wszystko poparte takimi argumentami jakie ma Obeznany, czyli żadnymi.

Tak mnie tylko za każdym razem śmieszy brak logiki, co można nawet na takim forum zaobserwować. Mówisz, że goldberg robi coś nie tak (nie wypłaca kasy, oszukuje pracowników i klientów etc.) - goldbergowiec nie zaprzecza, tylko odwraca kota ogonem, ale nie zaprzecza... co nie Black?
Antywhite 2017-05-20 01:40
Przecież wiesz Cezary jak było i jest. Napiszę, choć już tu raz było o tym mówione - z czego firma ma zapłacić komuś, skoro ten nie zrobił żadnego wyniku? Od zawsze zasadą firmy było zero socjalu i 100% prowizji. Ciekawe jak Ty będziesz w nowej firmie werbował ludzi, bo w Goldbergu potrafiłeś bajeczki niezłe opowiadać. Sam jestem ciekaw ;-)
Megi 2017-05-20 02:21
Akurat prawda jest taka, ze pan prezes wie wszystko.
Kto z kim, o ktorej, dlaczego.

Nie rozumiem o co chodzi z tym cezarym, nie mozecie tego przezyc???

Znam ta firme od 2014 roku i zawsze jak ktos odchodzil to robilo soe z niego tego "zlego". Bez wzgledu na to jaki byl prawdziwy powod zerwania wspolpracy.

Wiec moze przestancie uswiecac ta firmę, bo swieta nie jest, nie byla i kazdy to wie.

Firma bez wartosci i bez zasad... Choc oczywiscie pozuje na taka ktora takowe posiada i wyznaje. Tak naprawde naciaga i wymysla nowe, interpretuje jak chce, kiedy jest taka potrzeba.
Paweł 2017-05-20 07:08
Kupiłem popcorn i colę i obejrzałem z ciekawością odcinek o niejakim Cezarym ale tylko do połowy. O kim będą następne części, bo zaczynam się nudzić? Zrozumcie, że aby serial był ciekawy, potrzebne są nowe postaci. Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z was scenarzyści.
Xxx 2017-05-20 08:52
Cezary, Cezary, Cezary... dajcie juz spokój...

Lepiej napiszcie, co słychać u waszego wielbłąda- czy wiecie, ze GS to jedyna firma zajmująca sie finansami posiadająca wielbłąda i koniki?
Rozbawiony 2017-05-20 09:09
Moze ktos kota? Psa?
Z dobrych hodowli!
Ktos cos?
Dowóz gratis.
Ahahahaha
Tomek 2017-05-22 23:19
I to jest właśnie fakt jak działa Goldberg a nie gadanie ze nijaki Cezary cos odwalił tylko nikt nie mowi co a tu czarno na białym prawdziwa informacja!!!
KNF 2017-05-23 11:56
a czy to prawda że niektórzy pracownicy goldberga nie mają licencji z towarzystwa a mimo to podpisują wnioski z klientami?
haha 2017-05-23 12:13
Prawda że nie mają licencji, nie wszyscy? na 5 osób ma 1 osoba :)
karmen 2017-05-23 12:36
na jedno biuro licencje ma max 2- 3 osoby. a jak nie to" podpisuje" ktoś z innego miasta. tzn wpisana jest jego licencja;)
KNF 2017-05-23 13:35
czy w takim razie jest to legalne?
ściema 2017-05-24 10:00
Z punktu widzenia dokumentów - jak najbardziej, bo można zidentyfikować agenta po numerze licencji, a przecież nie wiadomo, kto był u kogo w domu, patrząc jedynie na wypełnione dokumenty. Dlatego w przypadku nowych sweterków aka negocjatorów, wypełniają oni wszystko, poza miejscem na numer licencji - a ten z kolei jest wypełniany przez kogoś, kto takową posiada. Stąd też, tak jak ktoś już wcześniej napisał, nie wiadomo jak te całe punkty są rozliczane, skoro inna osoba idzie do klienta, a inna jest na wniosku. Zwłaszcza, jeżeli już wiadomo, że jakaś osoba i tak wyleci, to nawet się nie dowie, że wniosek został spisany :)

Naprawdę, "wkręta"...
bejbe 2017-05-24 10:59
weź długopis i kartkę ;p
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone – zobacz poniżej:

Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony – twoje życie jest pełne miłości.
Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń – Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik – grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
goldber fuj k****wa 2017-05-24 13:17
goldberg to od poczatku do końca - ściema i jawne oszustwo . od momentu zatrudnienia - jako niby asystent.., później naciąganie na telefonie , po samo spotkanie i nie informowanie o opłatach ( i wywalanie umowy z innego t.u) ,serwisy ktorych nie ma , sobota serwisowa - smiech na sali bo do ludzi z problemami i pretensjami juz sie nie oddzwania ;) ... a kończąc na wypłacie cos sie nie spisalo , cos nie weszlo, komus pkt przepisali , pseudo zaliczki, jak swinia niebo - nie zobaczysz , albo nie calość ;)

syf kiła i mogiła
Relajans&Ciasteczka 2017-05-24 16:51
Cezary, pochwal się za to ilu twoich nowych/starych współpracowników ma licencje ;-)
bartoń 2017-05-24 18:20
Zostałeś wybrany przez Zioma co oznacza, że jesteś fajnym Ziomalem!
Będziesz miał szczeście przez dwa lata jeśli wyślesz to do 8 osób lub wiecej.
A jeśli wróci to do Ciebie wtedy będziesz wiedział, że jesteś zejebistym Ziomkiem...
Musisz to przesłać dalej w ciągu 5 minut, albo Twoje Ziomalstwo zniknie jeżeli wyślesz tą wiadomość do 11 osób, na Twoim monitorze pojawi się mały film. Nie pytajcie, jak to działa, ale działa naprawde!
Ciekawy 2017-05-24 20:58
A co, szukasz pracy?
Tim 2017-05-24 23:27
Ahaha...
Typowe goldbergowe....
Zajmijcie sie soba, swoimi przekretami, oszustwami.
Zostaw swoją opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.