Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Edward

Ale jakim cudem oni mogą zawierać takie umowy bez stawki godzinowej???!!! wtf przecież to niezgodne z prawem, umowa musi zawierać stawkę godzinową,miesięczną bądź za całość wykonanej usługi. Że też nikt ich nie podał do sądu i nie puścił z torbami za takie praktyki :)

@Edward

Nieprawda, nie musi. To jest umowa zlecenie. Zlecone jest pozyskanie klienta za ktorego otrzymasz prowizje. Stawki godzinowę czy miesięczne charakteryzują um. o prace. A takiej umowy w tej firmie nie uswiadczysz nigdy. Pozdrawiam.

Maja92_libertów

a czy ja musze sie podpisywac prawdziwym imieniem? akurat pracuje tam kilka dziewczyn, m.in ja :) a czy sonia czy monia, co za roznica :D nie wiedzialam, ze nick znaczy wlasciwe imie. jakos Ty tez nie podpisales sie z imienia i nazwiska cwaniaku.

Ang
@Maja92_libertów

A więc witamy Sarę!!! ;-) Proszę Państwa - Sara pracuje w Gliwicach od lipca, swoje pierwsze 400zł dostała po 3 miesiącach pracy. Brawo Sarka, wkręta!;-) Już od kilku osób słyszałem o tym przypadku. Dostała 400 zł w 4 miesiącu pracy ale wszystkim na około ze swoich nawet bliskich podobno ostro kłamie ze ma stałą stawkę - co się więc dziwić, że zakochana w firmie nawet w internecie wypisuje bzdury. Jakie szczęście że uciekłem kilka miesięcy temu - Wam radzę to samo, bo aż głowa boli

Z trojmiasta napewno nie, bo tam juz nie ma biura. Zwineli sie, ale pewnie pani Agata jest teraz w Warszawie.

DZIKI

Najlepsze było to, jak pewna puszysta Pani menager zrobiła kiedyś panel o tym że musimy po pracy chodzić na siłkę i być fit. Wg niej nowocześni biznesmeni są wysportowani i są lepsi od innych bo mają zajawkę. Myślałem że to jakiś żart wiedząc o tym, że za miesiąc pracy dostałem 200 zł i trenować na siłowni to mogłem, ale CJem w GTA.

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maciej

Ja miałem taką sytuację, że jadąc na długi weekend majowy na kilka dni na małą wycieczkę zagraniczną powiedziałem o tym "kolegom z pracy" i managerowi(co było moim błędem), oczywiście mówili, że super opcja, życzyli odpoczynku itp. a po powrocie, pierwszy dzień po tym weekendzie panel, że wszyscy którzy jeżdżą na takie długie weekendy to lewaki, nieroby, że nie powinno być takich świąt jak 3 maj czy inne(nie będę cytował dokładnie słów jakie zostały użyte ale jednym słowem zostały oplute wszystkie nasze święta narodowe, wyśmiane itp.), że powinienem siedzieć w domu i robić bazę do dzwonienia... zostałem zbesztany mimo tego, że przed wyjazdem manager poklepał po ramieniu i pogratulował wyjazdu...

Zależy czy to szlo faktycznie pod stolem, czy bylo to w rozliczeniu. Jesli bylo w rozliczeniu to napewno Ci wysla.

ranik

A swoją drogą to mogę liczyć na PIT od nich ? Pracowałem tam 3 miesiące i dostałem do ręki kilka stów.

Zgadzam się po stokroć z tym co napisałeś. Sam pracowałem tam jeszcze miesiąc temu i odeszedlem. Umowa to jakaś kpina. Na początku zaproponowano mi 3 warianty: Stalą stawkę Stalą stawkę w wysoko 900 zł plus prowizję Sama prowizja Tekst szefa :nie namawiam żebyś wybrał samą prowizjie ale jak pomnożyć swój wynik na tablicy razy 5 to na miesiąc będziesz zarabiać 5000zl. Figa z makiem. W umowie nic nie pisze o wariantach a jedynie o samej prowizji... Co do godzin od 10 do 18 przy czym nikt w biurze o 10 nie pracował tylko wszyscy zaczynali dzwonić o 12. Mieliśmy otrzymać bazę klientów też kłamstwo przez miesiąc się o nią upominalem i co dostałem w odpowiedzi? Dzwoń z olx albo z panoramy firm wtf? I tak nie mogliśmy mówić że dzwoniłeś z g&s .. czy to jakaś tajemnica?

Jakub

To tez dobre, wmawiaja tym biedym telemarketerom, ze są mediatorami, a akwizytorzy ktorzy jeżdżą na spotkania negocjatorami. Ludzie nie obrazajcie prawdziwych mediatorow i negocjatorow!

Mediator

Dobrze, że zmyli się z trojmiasta. Szkoda tylko klientów, ktorzy dali się naciągnąć i zostali bez obiecanego serwisu.

Najgorsze jest to ze oni wmawiaja ludziom, ze to jest normalne, ze na zachodzie to norma. Ze tak sie pracuje, ze traktuja Cie jak przedsiębiorcę. A tak naprawde traktuja Cie jak niewolnika. Mój przyjaciel ma duza firme budowlana, dziala w polsce, w niemczech, w norwegi i jak mu odpowiedziałem jak dziala firma, to najpierw zrobil duze oczy, zasmial sie, a potem sie przerazil. Tak nie zachowuja sie przedsiebiorcy, takie zachowanie jest nieetyczne, na zachodzie nie dopomyslenia! To jest niewolnictwo, a nie rozwoj.

Krzysiek

No tak, jak maja zlikwidowac umowy zlecenia to ta firma padnie bo nie jest w stanie wziac odpowiedzialnosci za praciwnika i zatrudnic na normalnych warunkach na um. O Prace. Tam wszyscy pracuja na umowe zlecenie albo umowe o wspolpracy.

szalik

Przyjdzie i na was czas goldbergi i zajmie się wami i innymi tego typu pseudo instytucjami finansowymi ustawodawca :))))

A

Maja92_libertów :) sam pracowałem - swietnie sie składa bo w Gliwicach nie ma dziewczyny o tym imieniu, ani takiej ktora pracuje 5 miesięcy :-)

Naszczescie predzej czy później takie firmy nie będą miały racji bytu, primo nikt nie bedzie chcial niewolniczo pracować, po drugie - prawo na to nie pozwoli.

Maja92_libertów

Jak dla mnie nie jest tak zle jak to opisujecie ;) pracuje 5 miesiecy w Gliwicach, ekipa super zgrana, ja pracuje do 17, czasem 18 jak mam wiecej pracy. Wyplata podstawa plus prowizja, zawsze na czas. Nie jest to do konca to co chce robic, ale poki studiuje zaocznie jest to spoko rozwiazanie :) Polecam i zapraszam do Nas do biura :D

@Maja92_libertów

W tej firmie nie ma podstawy + prowizji. Wiec moze nie klam.

Mikołaj

Wszystkiego najlepszego goldbergi! Wesołych świąt! Moze i wy dzis przemówicie ludzkim głosem! :*

Wniosek z tego taki, ze tego biura faktycznie nie ma w Trójmieście. Szkoda, ze probuje to ukryć,pewnie robia to po to zeby klienci sie nie dowiedzieli, ze sie zmyli.

Krzysiek

Zgadza sie, adres mail nie istnieje. Szkoda. Kolejne kłamstwo. Pewnie ten myslal, ze sie nie odezwe. Żałosne.

Maciek

Dokładnie, tak jak pisza przedmówcy goldbergi wyniosly sie z trojmiasta, wiec na jakiś czas mozns byc spokojnym jak ktoś szuka pracy:) Ale oni lubia wracac, wiec trzeba byc czujnym :)

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.