Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Michal

Tacy odpowiedzialni, a kliencie w wielu miastach zostali bez opieki... Trojmiasto napewno sie zwinelo, torun i bydgoszcz juz dawno, łódź tak samo... I to jest serwis?!

pracujetu

haahahahaaha co za pier****** wiekszosci ludzi tutaj! jak ktos szuka pracy to powiem tylko jedna rzecz! sa rozne gusta jednym taka praca sie mega podoba a innym nie i tyle w temacie! nie podoba ci sie to poprostu nie !!! goldberg jest specyficzy to fakt ale nie klamcie ze nie da sie zarabiac kasy albo ze ludzie sa zmuszani do czegokolwiek!! bzdury jakich malo, pracuje w chorzowie i wypowiem sie szczeze ze nie zarabiam kokosow ale sa tutaj ludzie w biurze ktorzy naprawde zarabiaja po 10-20 tys. i moze to kwestia kierownika ale nikt nie ma auta wypozyczonego z go69 kazdy ma swoje :) chlopaki maja kase i nie bieduja, jezdza na wakacje i maja swoje rodziny i jakos nie widze zeby byli czyimis niewolnikami czy pracowali w niedziele czy weekendy. jak chce wyjsc wczesniej czy cos zalatwic to jeszcze nigdy (!!!) mi sie nie zdarzylo zeby mi boss nie pozwolil... takze sory ale nie wiem kto to pisze.

Kris

Ktos kto umieszcza ogloszenie o prace i reprezentuje jakas firme, podpisuje sie tam Mckenzie Clark? Serio? Z kretynow robicie? Jaka porzadna firma pozwolila by sobie na cos takiego. Ten kto to umieszcza wstydzi sie swojego nazwiska?

Belfordziak

Belford jest Ok!!

Tom
@Belfordziak

Jeden pies... Niby rozne firmy... Ale maja wspolne korzenie...

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Maciej

Ale to bellford A nie Goldberg

odeszlamnajlepszadecyzja

Jakby ludzie nie zostali oszukani to by tu nie pisali. Polak ma w naturze, że jak coś złego mu się stanie to będzie o tym mówił na prawo i lewo. Tak jak w sytuacji pracy za marne pieniądze. Co do ich nowej spółki to nazwa kojarzy mi się z Belfortem czyli Panem o którym jest film Wilk z Wall Street. A ktoś pytał się o PIT jeśli kasę wpłynęła na konto bankowe to musisz dostać PIT.

Konrad

I nareszcie dotknęła ich sprawiedliwa ręka Boga :)

Ziomus

Hahaha widze, ze w Lublinie nie idzie sprzedaż Axa to trzeba sprzedawać obligacje na lewo :D za coś trzeba zatankować kota ;)

Byly

Akurat Cezary był z nich wszystkich najbardziej spoko.

wwalegia
@Byly

Sa w Warszawie, oferuja umowe zlecenie a po 3msc umowe o pracę. 3 etapy rekrutacji. Z tego co zdazylem zauwazyc przeniosla sie tam zaloga z Gdanska. Pokazywali jeszcze zdjecia i chwalili sie biurem tam. Rekrutacja jest ukryta na pracuj.pl wiec nie widać do jakiej firmy wysyla się CV.

Kruk's fan

Nie wierze... Ok, jakies inne miasta... Byc moze pozamykaly biura, ale Kraków? Kolebka Goldberga, niemozliwe:)

milo

bye bye goldberg :D :D nareszcie !!!!

Eva

Ponoc wyniesli sie z wroclawia i trojmiasta? To prawda?

Krzynówek - fan G&S
@Eva

Eva... z Krakowa tez:) koniec G&S?:)

janko

Bellford już też się wyniósł z Krakowa :)

Co wy, biedaki, wiecie o robieniu kariery, o rozwoju, chcielibyscie dostać dużo a nic od siebie nie dać. Tylko przed tv czy komputerem byscie siedzieli, a zeby pieniążki skapywaly. Motłoch! Tylko Goldberg się liczy! Nic więcej!

Krzysiek

wchodze tu raz na jakis czas i zawsze zastanawia mnie to,ze wszyscy siedza i wieczorem pisza jakies bzdety obrazajac innych, a samemu zazwyczaj nie majac nic do zaoferowania... zazdroszczac tym, ktorym w firmie udalo sie "dorobic" i osiagnac dobre wyniki. skoro wszyscy tutaj maja czas na chamskie i zlosliwe komentarze to ja jestem bardzo ciekawy jakie Wy firmy reprezentujecie? i co reprezentujecie soba, ze wypisujecie takie rzeczy? zeby,az tak dawac upust swoim kompleksom :D

Byly pracownik
@Krzysiek

Kolego, zawsze jest tak że kazde działanie dajr jakis skutek. I to ze jest tu wylewane duzo złości l, żalu, nie boję się też napisać żółci- a to wynika z tego, ze każdy kto to wypisuję został skrzywdzony przez ta firmę. I wiecie, najsmieszniejsze jest to ze oni twierdza ze są tacy wrazliwi, bo papugi, psy, koty, akcje charytatywne, tylko to wszystko tak naprawde jest po to zeby zamaskowac wlasnie brak tej wrażliwości. Kazdy kogo znam, kto pracowal dluzej w tej firmie, ponad rok, dwa, trzy... Wypruwal sobje żyły, rezygnowal z relacji z rodzina, ze znajomymi spoza firmy, byl na kazde skinienie... A jak w głowie sobie wszystko poukladal, ze chce innego zycia to zostal zmieszany z blotem, ze jest złodziejem... To jest przykre...

Slawek

Ciekawe co na to jego żona, ktora notabene jest w ciąży....

Cezary

Szczerze... Ktos kto stworzyl ta firme mial dobry pomyslunek.... Te pieniadze ktore tam zarabiasz i tak musisz tam zostawic... Jak samochod to tylko go69, jak jedzienie to ichnie cafe, jak gadzety to lfb, jak wyjazdy to tez tylko z nimi...

Agata
@Cezary

Dokładnie !!!! Nic bez nich i poza nimi nie możesz zrobić, nawet myśleć... Manager z Krakowa musiał się nawet oświadczyć swojej dziewczynie w ich firmowej restauracji :D Według mnie to już jest szczyt wszystkiego....

Ala

Toksyczni ludzie. Nic dodac, nic ująć.

Łukasz

Trzeba się tam ustawić ....pierwsze 3 miesiące to praktycznie zerowy zarobek lecz gdy uda ci się zostać negocjatorem to po pół roku pracy wypłata 10-15 tys miesiecznie na konto jest całkiem zachęcająca;) Nie wiem jak to wygląda u innych ale mi się udało....praca wymaga poświęcenia czasu....korpo to jednak korpo ;) jak ktoś lubi to to spoko jak nie to pracuje gdzie indziej ;)

@Łukasz

Nie zgodzę się z Toba... Nawet jesli jestes negocjatorem, to masz wyzsze koszty. Jako pseudo negocjator pewnie musiales zalozyc dzialalnosc, czyli zus, podatki spadaja na Twoja glowe, auto z go69, ktorym jezdzisz na spotkania utrzymujesz sam, benzyna za swoje plus oplata za wynajem dla go69 ponad 1tys w zależności od auta. Jakies gadzety z lfb, bo przeciez musisz zainwestowac w siebie... Wiec to 10-15 koła to i tak bardzo malo.

Dokładnie tak. Pracuje tam pewien Maks, Chłopak regularnie co miesiąc faktycznie ma te wypłaty 9-10 tys - niestety każdego tez miesiąca prosi kogo sie tylko da o pożyczkę. I na logikę - płaci miesięcznie Ok 1500 za sam leasing forda, do tego ponad 3000 miesięcznie schodzą na paliwo. A gdzie w tym wszystkim jedzenie i życie?

Kama

A ja wam powiem tak, pracowałam w G&S w Gliwicach od poczatku kwietnia do sierpnia. Przez cały ten okres miałam obiecywane (mimo spisanych punktów) ze dostanę podstawę 1000zl po pełnym przepracowanym miesiącu. No i tak przepracowałam 2 miesiące nie dostając dalej ani złotówki a jeszcze we wrześniu od znajomych którzy zostali dłużej, słyszałam ze śmieją sie ze mnie na panelach (które odbywają sie nota bene KAŻDEGO dnia o 8, czasem jeszcze wczesnej) ze jaka ja jestem żałosna hehe jak moge pytać co z moja wypłata hihi, przeciez nie mam prawa Do tych pieniędzy :)

DZIKI

Teraz słuchajcie - do firmowych papug, psów oraz kotów doszły... UWAGA... konie hahah już widzę miny i teksty "wkręconych" koleżanek oraz nowych pracowników typu "wooow, ale miazga! w innych firmach nie ma takich atrakcji! WKRĘTA!"

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.