Opinie o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. na stanowisko Monter? Pojawiło się 13 września na Praca.gov.pl. Planujecie na nie aplikować?

Grażyna Nowy wpis

Hej, a jakie Maik oferuje stawki na stanowisku specjalisty ds. realizacji? :) W ofercie pracy nie widziałam niestety wzmianki na ten temat a jestem ciekawa. Czy wynagrodzenie składa się z samej podstawy czy również jakichś dodatków? Jeśli tak, to jakich i czy każdy może na nie liczyć?

Szef Nowy wpis
@Grażyna

Witam i dziękuję za zainteresowanie. Jeżeli interesuje Cię oferta to poprosimy o przesłanie CV. Ewentualna rozmowa kwalifikacyjna określi oba aspekty pracy i wynagrodzenia. Zapraszam na stronę www.maik.pl , rekrutacja@maik.pl

Czy urlop w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. jest płatny 100%?

Maik Nowy wpis
@Pytanie

Pytanie raczej retoryczne firma Maik działa zgodnie z kodeksem pracy a zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę ale dziękuję za zainteresowanie

Marcel

A czy oferta pracy dla Specjalisty ds realizacji jest jeszcze aktualna? Dużo dobrego o firmie słyszałem i fajnie byłoby się załapać.

@Marcel

Zapraszam do złożenia aplikacji szczegóły na stronie www.maik.pl/praca

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MONTER URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.? Chcę aplikować do pracy jako Pracownik Administracyjny, dodali 4 lutego kilka fajnych ogłoszeń na Praca.gov.pl.

@Pytanie

Miło mi ale rekrutacja na to stanowisko zakończona Dziękuję i pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Firma Maik zawiera ze wszystkimi pracownikami umowy o pracę w wyjątkowych przypadkach jeżeli nie ma pewności że dana osoba zachce pracować na danym stanowisku zawieramy wstępną umowę zlecenie na 1 miesiąc celem zapoznania się z pracownikiem a pracownik ze stanowiskiem . Potem 3 miesięczną umowę o pracę na okres 3 m-cy kolejna na 1 rok i na czas nieokreślony

Czy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

W Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp. k. problemy zgłaszane przez pracowników zarówno do kierowników poszczególnych działów, jak i bezpośrednio do Zarządu firmy są rozpatrywane w indywidualny sposób. Każdy pracownik otrzymuje rzetelne, zweryfikowane i potwierdzone informacje w jaki sposób problem może zostać rozwiązany.

Kazik

@MAIK czyli jeśli nie mam doświadczenia, ale na rozmowie zauważycie we mnie potencjał jeśli chodzi o stanowisko handlowca (mam dużą swobodę w przemawianiu i ogólnie komunikacji) toi tak mam szansę na zdobycie posady?

@Kazik

Witaj Kazik Rozmowa kwalifikacyjna to następstwo analizy przesłanej aplikacji która to powinna określać wykształcenie zgodne ze stanowiskiem umiejętności chęć rozwoju i choćby podstawowa wiedza o firmie w której deklaruje się swoją pracę i zaangażowanie. To na wstępie a potem rozmowa która umożliwia bardziej precyzyjną weryfikację. Swoboda wypowiedzi handlowca to zbyt mało aby móc pozyskać klienta i jego zlecenia . dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam

lubel

Czy firma ma oferty pracy dla grafików komputerowych?

grafik
@lubel

Zapraszamy do złożenia swojego CV wraz z LISTEM MOTYWACYJNYM oraz PORTFOLIO na adres rekrutacja@maik.pl :-);-):-)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

@Pytanie

Doświadczenie to jeden z elementów oczywiście mile widziane ale najważniejsze są umiejętności i chęć pracy w naszym zespole i w nim zdobywane doświadczenie. Pozdrawiam

Dariusz
@szef

Na czym polega proces rekrutacji i gdzie należy szukać aktualnych ofert pracy? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

@Dariusz

Bardzo dziękuję za zainteresowanie . Stałym kanałem informacji jest zakładka Pracuj z Nami na naszej stronie poniżej link. http://www.maik.pl/new/index.php/praca korzystamy również z ogłoszeni o pracę w miejscowych biurach pośrednictwa ,na portalach pracuj.pl, OLX, praca.pl itp.

Marta

Czy rozmowa na stanowisko handlowca jest trudna? Jak się przygotować? Czy trzeba posiadać duże doświadczenie?

MAIK
@Marta

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Mile widziana jest znajomość branży oraz doświadczenie, przy czym nie są to warunki konieczne. Firma stawia na otwartość Kandydata i chęć do ew. nauki nowych rzeczy oraz budowanie i rozwijanie relacji z klientami. Przełożeni działów oraz Koledzy poświęcają odpowiedni czas na przyuczenie nowych pracowników tak merytoryczne, stanowiskowe, jak i pod kątem świadomości panującej kultury organizacyjnej. Co do przygotowania – im większe ze strony Kandydata, tym lepsze wrażenie, sygnał, że Kandydatowi zależy na zatrudnieniu. Zakres do przygotowania na rozmowę może obejmować m.in. kanały komunikacji marketingowej, branżę outdoorową, wydruki wielkoformatowe. Kandydat może spotkać się z zadaniem dokonania wyliczeń w arkuszu kalkulacyjnym już w trakcie pierwszego spotkania. Może zostać także zorganizowany etap drugi praktyczny obejmujący przygotowanie i przedstawienie prezentacji na zadany zakres dot. branży.

@wjn

podły hejt !!! ,,konkurencji" lub niekompetentnych byłych pracowników Jak nie mają argumentów to sięgają po dyskredytację

wjn

Cześć. Polecam podjęcie pracy na stanowisku "handlowca" w tej agencji reklamowej. Zalety: - nie trzeba nic umieć - nie trzeba się na niczym znać - jeśli klient wymaga czegoś skomplikowanego(technicznego), potrzebuje objaśnienia techniki wykonania, montażu itp, to śmiało możesz zrzucić to na osoby techniczne w firmie- pamiętaj ty nie musisz się na tym znać. - jeśli masz tylko dwa zlecenia w miesiącu a kolega obok około stu lub więcej

- jeśli masz tylko dwa zlecenia w miesiącu a kolega obok około stu lub więcej

- jeśli masz tylko dwa zlecenia w miesiącu a kolega obok około stu lub więcej

Anna

Może dlatego, że jest dyscyplina w firmie to ma ona dobre opinie. Teraz żeby to utrzymać trzeba pilnować wszystkiego

Julita
@Anna

Jaką dyscyplinę masz na myśli? Mogłabyś rozwinąć swoją opinię i wytłumaczyć, co miałaś na myśli? Jeśli jesteś pracownikiem firmy Maik Agencja Reklamowa, napisz o dodatkach do wynagrodzeniach takich, jak premie lub szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Czy takie benefity obowiązują w tej agencji reklamowej? Czekam na Twoją opinię.

Łowca Murzynów

Witam, w tej firmie większość pracowników ( nie wszyscy) boją się tego renegata co jeździ na białym rumaku ulicami Lublina. Otóż ten jeździec co raz ma jakieś " genialne" pomysły które dla normalnego pracownika są poprostu żałosne, niesety kadra kierownicza oraz osoby które z nim blisko współpracują boją się powiedzieć mu wprost że te jego pomysły są do bani, dlatego też ten owy dyrektor myśli że jest nie wiadomo kim. Można również stworzyć taką śmieszną wizualizację że, gdyby owy prezes(dyrektor zarządzający), renegat zwołał wszystkch pracowników, stanął przed nimi, odwrócił się, zdjął spodnie i wypiał się w ich stronę, włożył by sobie w kakaowy pierścień "szklane oko" i powiedział by do nich - " widzę was" większość pracowników ( nie piszę że każdy) uwierzyła by mu. Ba mało tego, większość oddanych do krwi pracowników zapewne chciała by mu polerowac to szklane oko ???? Moje sugestie dla Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.: ............... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.
2.6/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Inżynierska 8P
    20-484 Lublin
  • NIP: 7122681186 KRS: 0000707915
Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.