Opinie o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Andrzej.

Jak to jest ze szefostwo firmy toleruje programu PPK i negatywnie patrzy na pracowników którzy chcą uczestniczyć w tym projekcie. Jest chyba za dużo złość ze pracodawca tez musi dokładać do tego...

@szef

Cześć. Właśnie mnie wpis Andrzeja zaniepokoił. To nie ma takiej atmosfery w tej firmie, że szef krzywo patrzy na osoby, które mają odmienne zdanie na jakiś temat? Co do wolnych wakatów. Tak mniej więcej średnio, co jaki czas ktoś jest tu poszukiwany?

Kora Nowy wpis

Składał ktoś do nich do administracji ? Widzę że są jakieś nagrody uznaniowe ale nie wiem jak to ma działać ? Obowiązki wydają się okej takie typowo biurowe i organizacyjne, tylko zastanawia mnie obowiązek posiadania prawka :p dużo jeżdżenia ?

Wciąż wymagają doświadczania? Chodzi o stanowisko Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej, nie mam gdzie poczytać aktualnych wymogów, a jak szukając pracy zajrzałam w ofertę z listopada to wtedy było napisane, że wymagają, tylko nie napisali ile, to też bym chciała wiedziec. Dzięki

Maik Nowy wpis

Witam i dziękuję za zainteresowanie. Chciałbym wyjaśnić że obecnie specjalistów komunikacji marketingowej mamy komplet, ale jest nabór na stanowisko specjalisty realizacji handlowca jest to stanowisko ze znajomością sfery technicznej urządzeń reklamowych i drukarni wielkoformatowej. Więcej na naszej stronie, zapraszam do aplikowania

Xxx

Cześć rozpoczęli rekrutację na Monter/Elektryk Urządzeń Reklamowych i zastanawiam się czy aplikować. Zastanawia mnie dlaczego chcą osoby niepalące? Taki wymóg mają w ogłoszeniu, to pracownik nie może wyjść na przerwę i zapalić, jeśli tak to dlaczego? Z tego co piszecie to premia jest, ale nikt nie wspomniał nic o benefitach pozapłacowych, mogę liczyć na opiekę medyczną? A ta nagroda uznaniowa, o której w ogłoszeniu wspominają to ta premia, czy jeszcze coś innego?

Maik Nowy wpis
@Xxx

Dziękujemy za zainteresowanie, co do wymogu związanego z paleniem to wymóg całej naszej załogi zatrudniamy 50 osób i nikt nie pali Zatrudnienie to obustronne porozumienie i po uzgodnieniu warunków podejmujemy współpracę

Gaba

hej, na stronie znalazłam u nich info, że poszukują pracownika do wsparcia działu administracyjnego. Głównym obowiązkiem z tego co widzę jest koordynacja działań Zarządu, czy istnieje szansa dostać u nich tak 4500-5000 netto? I mam pytanie odnośnie tej nagrody uznaniowej w benefitach, ktoś powie jaka jest forma tej nagrody?

Wazny
@Gaba

Na tym stanowisku pracy nie ma takiego wynagrodzenia. Premia jest uznaniowa jak się starasz to dostajesz zawsze tyle samo jak się nie starasz też, jeśli nie ma kasy w firmie to wszystkim premie są uwalone i zero wyjaśnienia powodu. Jak jest dobrze w firmie to zero wyrównania. Sytuacja odnośnie płac jest dość zamglona.

@Wazny

Na ten moment nie prowadzimy naboru na stanowiska administracyjne co do wynagrodzeń to widzę że ważna jest głównie zła energia ale za to trudno wynagradzać

Firma Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MONTER - ELEKTRYK URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Xyz

Dlaczego firma nie daje informacji zwrotnej odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej?

rekrutacja
@Xyz

na rozmowie kwalifikacyjnej zapewniono mnie że w ciągu tygodnia otrzymam odpowiedz zwrotną odnośnie rekrutacji. Szanując się wzajemnie uważam ,że skoro kandydat poświecił czas na spotkanie to miło było by rekrutujący również go znalazł by wysłać mi odpowiedz.... brak kultury i szacunku dla ludzi. Szanująca się firma zawsze odpowiada, że nasza kandydatura została odrzucona.

@rekrutacja

Witam i na wstępie wyjaśniam że proces rekrutacji bardzo się przedłużył, z założenia miał trwać jeden tydzień a wyszło ponad 5 tygodni i zanim dokonaliśmy wyboru żadna z kandydatur nie była odrzucona. Odpowiedzi z podziękowaniem za udział w naborze wyszły dzisiaj. Bardzo przepraszamy za opóźnienia niezamierzone a raczej spowodowane okresem wakacyjnym i powolnym napływem ofert współpracy. Mam nadzieję że wyjaśnienie sytuacji zmieni pogląd o naszej firmie.

@rekrutacja

Cześć. Na zaś zapytam, jak wygląda proces rekrutacji do pracy w tej firmie? Chcę się tego dowiedzieć, bo generalnie w przyszłości planuję startować i wyhaczyć jakąś fajną ofertę pracy. Robią jakieś testy umiejętności, czy to tylko taka luźna rozmowa i nie problematyczna w żaden sposób?

Jakiś czas temu firma Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. poszukiwała osoby na stanowisko Pracownik Administracyjny. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Andrzej.

Specjalista ds. HR
@Andrzej.

Uczestnictwo w PPK jest dobrowolne, każdy z zatrudnionych pracowników może oszczędzać w PPK i przystąpić do tego programu w dowolnym momencie. To pracownicy (nie wszyscy) nie przystępują do tego programu mimo szeroko zakrojonej wewnętrznej akcji informacyjnej. A jeżeli faktycznie napisane jest to przez pracownika, jest to oszczerstwo niezgodne z prawdą; NIK Andrzej nie wskazuje na pracownika tylko osobę postronną.

Grażyna
@Andrzej.

Negatywnie patrzy? Co to znaczy? Chciałabym tu aplikować, ale teraz troche się boję :P W mojej poprzedniej pracy też były takie sytuacje, miałam problemy z późniejszą podwyżką niestety. Myslisz, że tutaj może być podobnie?

szef
@Andrzej.

Czy kłamstwa i oszczerstwa powtarzane wielokrotnie stają się prawdą ? A może to tylko działanie konkurencji na zdyskredytowanie dobrze funkcjonującej firmy ? Życzę równie zadowolonych współpracowników i klientów pozdrawiam jb

szef
@Grażyna

Witaj Grażyna dziękuję za zainteresowanie ale nie prowadzimy obecnie rekrutacji a jeśli to w przyszłości. Co do wpisu Andrzeja który podaje się za pracownika to niestety mija się z prawdą . pozdrawiam jb.

@szef

Szymon

Widzę, że rozpoczęto rekrutację na stanowisko montera urządzeń reklamowych. Jestem zainteresowany, bo właśnie pracy fizycznej szukam. Interesuję mnie poznanie szczegółów, jeżeli chodzi o warunki pracy. Ile na rękę? Czy nagrody uznaniowe są każdego miesiąca? Bo w ofercie jest taka informacja. Ile godzin dziennie pracujemy?

@Szymon

Witaj Szymon dziękujemy za zainteresowanie, prosimy przesłać swoje CV na adres rekrutacja@maik.pl lub info@maik.pl

Julita
@Maik

Rozumiem że można wysłać CV ale fajnie by było dowiedzieć się na forum więcej o stanowisku i warunkach pracy przed aplikowaniem. Czytałam że to praca też w terenie. Jest wtedy do dyspozycji samochód służbowy? Jak często pracuje poza biurem?

Nikt ważny.

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Januszowi, ze przez okres mojej pracy w "firmie maik" pokazał mi w jaki sposób nie prowadzić nigdy firmy(tak jak on to robi). Z perspektywy czasu była to dobra lekcja.

Szef
@Nikt ważny.

Nikt Ważny? Każdy jest ważny a zwłaszcza ktoś kto podobno pracował kilka lat w firmie Maik. Odnosząc się do stwierdzenia (tu rozumiem złego prowadzenia firmy?) chętnie poznał bym bardziej szczegółową opinię, Nikt nie jest doskonały ale cieszy mnie to że mogłem choćby w taki sposób się przydać. Życzę sukcesów, pozdrawiam Janusz

Honorata

Widziałam w wymaganiach dla pomocnika drukarza informację o osobach niepalących... Chodzi tutaj o papierosy czy zamiennik elektryczny też odpada? Chciałam podpyta o bieżące stawki, pewnie podlegają negocjacji? Jeśli w w mile widzianych jest znajomość corela, a ktoś go dobrze zna to wstępnie na co może liczyć?

@Honorata

Witaj Honorato bardzo dziękuję za zainteresowanie, niestety nasza oferta na to stanowisko już nie jest aktualna. co do wymagań określonych jako osoba niepaląca to wyjaśniam, że wśród 49 zatrudnionych osób w naszej firmie nie ma osób palących dotyczy to również zamienników. Dziękuję i pozdrawiam.

Bożena

A można tu dostać informację czy trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie, czy w razie czego można liczyć na doszkolenie?

strata czasu
@Bożena

Wystarczy pusta głowa i brak szacunku do własnej osoby. A wkoponuje się pani idealnie w realia firmy.

klient
@strata czasu

Strata czasu zwłaszcza jak się tylko potrafi wylewać pomyje s pustej głowy

Honorata
@strata czasu

Ciekawa bym była na podstawie czego wystawiona została taka opinia. O co tak naprawdę chodzi?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Maik

Zadania realizowane w Maik Agencja Reklamowa nie są stereotypowe i nieomal na każdym stanowisku wymagają stałego rozwoju zapraszamy na naszą stronę maik.pl tam więcej informacji.

Grażyna

Hej, a jakie Maik oferuje stawki na stanowisku specjalisty ds. realizacji? :) W ofercie pracy nie widziałam niestety wzmianki na ten temat a jestem ciekawa. Czy wynagrodzenie składa się z samej podstawy czy również jakichś dodatków? Jeśli tak, to jakich i czy każdy może na nie liczyć?

Szef
@Grażyna

Witam i dziękuję za zainteresowanie. Jeżeli interesuje Cię oferta to poprosimy o przesłanie CV. Ewentualna rozmowa kwalifikacyjna określi oba aspekty pracy i wynagrodzenia. Zapraszam na stronę www.maik.pl , rekrutacja@maik.pl

Czy urlop w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. jest płatny 100%?

Maik

Pytanie raczej retoryczne firma Maik działa zgodnie z kodeksem pracy a zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę ale dziękuję za zainteresowanie

Marcel

A czy oferta pracy dla Specjalisty ds realizacji jest jeszcze aktualna? Dużo dobrego o firmie słyszałem i fajnie byłoby się załapać.

@Marcel

Zapraszam do złożenia aplikacji szczegóły na stronie www.maik.pl/praca

Czy można się dogadać z kierownictwem w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.? Chcę aplikować do pracy jako Pracownik Administracyjny, dodali 4 lutego kilka fajnych ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Maik

Miło mi ale rekrutacja na to stanowisko zakończona Dziękuję i pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. podczas okresu próbnego?

Maik

Firma Maik zawiera ze wszystkimi pracownikami umowy o pracę w wyjątkowych przypadkach jeżeli nie ma pewności że dana osoba zachce pracować na danym stanowisku zawieramy wstępną umowę zlecenie na 1 miesiąc celem zapoznania się z pracownikiem a pracownik ze stanowiskiem . Potem 3 miesięczną umowę o pracę na okres 3 m-cy kolejna na 1 rok i na czas nieokreślony

Czy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Maik

W Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp. k. problemy zgłaszane przez pracowników zarówno do kierowników poszczególnych działów, jak i bezpośrednio do Zarządu firmy są rozpatrywane w indywidualny sposób. Każdy pracownik otrzymuje rzetelne, zweryfikowane i potwierdzone informacje w jaki sposób problem może zostać rozwiązany.

Kazik

@MAIK czyli jeśli nie mam doświadczenia, ale na rozmowie zauważycie we mnie potencjał jeśli chodzi o stanowisko handlowca (mam dużą swobodę w przemawianiu i ogólnie komunikacji) toi tak mam szansę na zdobycie posady?

@Kazik

Witaj Kazik Rozmowa kwalifikacyjna to następstwo analizy przesłanej aplikacji która to powinna określać wykształcenie zgodne ze stanowiskiem umiejętności chęć rozwoju i choćby podstawowa wiedza o firmie w której deklaruje się swoją pracę i zaangażowanie. To na wstępie a potem rozmowa która umożliwia bardziej precyzyjną weryfikację. Swoboda wypowiedzi handlowca to zbyt mało aby móc pozyskać klienta i jego zlecenia . dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam

lubel

Czy firma ma oferty pracy dla grafików komputerowych?

grafik
@lubel

Zapraszamy do złożenia swojego CV wraz z LISTEM MOTYWACYJNYM oraz PORTFOLIO na adres rekrutacja@maik.pl :-);-):-)

Zostaw merytoryczną opinię o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

• Jak się pracuje w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.
2.6/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Inżynierska 8P
    20-484 Lublin

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.