Opinie o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

szef

Doświadczenie to jeden z elementów oczywiście mile widziane ale najważniejsze są umiejętności i chęć pracy w naszym zespole i w nim zdobywane doświadczenie. Pozdrawiam

Dariusz
@szef

Na czym polega proces rekrutacji i gdzie należy szukać aktualnych ofert pracy? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

@Dariusz

Bardzo dziękuję za zainteresowanie . Stałym kanałem informacji jest zakładka Pracuj z Nami na naszej stronie poniżej link. http://www.maik.pl/new/index.php/praca korzystamy również z ogłoszeni o pracę w miejscowych biurach pośrednictwa ,na portalach pracuj.pl, OLX, praca.pl itp.

Czy rozmowa na stanowisko handlowca jest trudna? Jak się przygotować? Czy trzeba posiadać duże doświadczenie?

MAIK
@Marta

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Mile widziana jest znajomość branży oraz doświadczenie, przy czym nie są to warunki konieczne. Firma stawia na otwartość Kandydata i chęć do ew. nauki nowych rzeczy oraz budowanie i rozwijanie relacji z klientami. Przełożeni działów oraz Koledzy poświęcają odpowiedni czas na przyuczenie nowych pracowników tak merytoryczne, stanowiskowe, jak i pod kątem świadomości panującej kultury organizacyjnej. Co do przygotowania – im większe ze strony Kandydata, tym lepsze wrażenie, sygnał, że Kandydatowi zależy na zatrudnieniu. Zakres do przygotowania na rozmowę może obejmować m.in. kanały komunikacji marketingowej, branżę outdoorową, wydruki wielkoformatowe. Kandydat może spotkać się z zadaniem dokonania wyliczeń w arkuszu kalkulacyjnym już w trakcie pierwszego spotkania. Może zostać także zorganizowany etap drugi praktyczny obejmujący przygotowanie i przedstawienie prezentacji na zadany zakres dot. branży.

@wjn

podły hejt !!! ,,konkurencji" lub niekompetentnych byłych pracowników Jak nie mają argumentów to sięgają po dyskredytację

wjn

Cześć. Polecam podjęcie pracy na stanowisku "handlowca" w tej agencji reklamowej. Zalety: - nie trzeba nic umieć - nie trzeba się na niczym znać - jeśli klient wymaga czegoś skomplikowanego(technicznego), potrzebuje objaśnienia techniki wykonania, montażu itp, to śmiało możesz zrzucić to na osoby techniczne w firmie- pamiętaj ty nie musisz się na tym znać. - jeśli masz tylko dwa zlecenia w miesiącu a kolega obok około stu lub więcej

Firma Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MONTER - ELEKTRYK URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

- jeśli masz tylko dwa zlecenia w miesiącu a kolega obok około stu lub więcej

- jeśli masz tylko dwa zlecenia w miesiącu a kolega obok około stu lub więcej

wjn

Może dlatego, że jest dyscyplina w firmie to ma ona dobre opinie. Teraz żeby to utrzymać trzeba pilnować wszystkiego

@Anna

Jaką dyscyplinę masz na myśli? Mogłabyś rozwinąć swoją opinię i wytłumaczyć, co miałaś na myśli? Jeśli jesteś pracownikiem firmy Maik Agencja Reklamowa, napisz o dodatkach do wynagrodzeniach takich, jak premie lub szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Czy takie benefity obowiązują w tej agencji reklamowej? Czekam na Twoją opinię.

Łowca Murzynów

Witam, w tej firmie większość pracowników ( nie wszyscy) boją się tego renegata co jeździ na białym rumaku ulicami Lublina. Otóż ten jeździec co raz ma jakieś " genialne" pomysły które dla normalnego pracownika są poprostu żałosne, niesety kadra kierownicza oraz osoby które z nim blisko współpracują boją się powiedzieć mu wprost że te jego pomysły są do bani, dlatego też ten owy dyrektor myśli że jest nie wiadomo kim. Można również stworzyć taką śmieszną wizualizację że, gdyby owy prezes(dyrektor zarządzający), renegat zwołał wszystkch pracowników, stanął przed nimi, odwrócił się, zdjął spodnie i wypiał się w ich stronę, włożył by sobie w kakaowy pierścień "szklane oko" i powiedział by do nich - " widzę was" większość pracowników ( nie piszę że każdy) uwierzyła by mu. Ba mało tego, większość oddanych do krwi pracowników zapewne chciała by mu polerowac to szklane oko ???? Moje sugestie dla Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.: ............... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wynagrodzenie

Julita

@Realista, każda firma kieruje się jakąś filozofią i tak jak piszesz nie jest to powód do stawiania firmy w złym świetle. Jednak zastanawia mnie ten brak inwestycji w kadrę, ostatnio pytałam o otwartą rekrutację w Maiku i wspominali tam o ewentualnych premiach, w końcu to agencja reklamowa, czy wypłata nie opiera się tutaj na tym dodatku za wyniki?

Twój stary

Podobno na zakładzie reklamy pracuje niekajki chlopaczek M co ma brwi zrosniete. Ponoć trzeba uważać na niego

Realista
@Twój stary

Oj uważajcie, szczególnie ci wyznający zasadę życiową... żeby się nie orobic a zarobić

Realista

Maik jest typową małą firmą która ma głównie przynosić zyski dla właścicieli. Nie jest firmą która ma się rozwinąć w poważną i profesjonalną działalność, rozrosnąć się i zapisać w historii. Stąd też nie ma nakładów na kadrę i sprzęt, a tylko nastawienie żeby jak najwięcej zarobić jak najmniejszym nakładem kosztów. To widać już po kilku dniach pracy... więc jak ktoś uważa że zmarnował czas pracując ileś tam lat, bo myślał że będzie się rozwijał i coraz lepiej zarabiał...to gratuluję spostrzegawczości. A później pisze tutaj opinie wylewając wiadra pomyj na właścicieli, współpracowników itp...jak to było/jest źle w tej firmie. Potrzebna jest kasa to podejmuje się pracę w takiej firmie, a jak liczy się na coś więcej to powinno się zrezygnować po okresie próbnym. Czynić zarzut że właściciele sprofilowali firmę tylko na zysk.....no a co, nie mają prawa do tego? Ich sprawa, wybór, filozofia życiowa...nic pracownikowi do tego. Nie ma przymusu pracy w Maiku... chcesz to pracujesz nie chcesz to nie musisz...zwolnij się i szukaj wyzwań. Nie rozumiem tego nastawienia, że wypisuje się tutaj jak powinno być w firmie...tak czy siak..mam radę...załóż swoją własną firmę i sobie rządź nią jak zechcesz..a zarządzanie maikiem pozostaw jego właścicielom.

Julita

@Szybki temat - dziękujemy za pozostawienie opinii. Może jednak warto wspomnieć o warunkach pracy i BHP? Maik Agencja reklamowa na swojej stronie internetowej informuje o trwającej rekrutacji na stanowiska: Specjalista ds. Realizacji, Monter / Elektryk Urządzeń Reklamowych, Monter Urządzeń Reklamowych, Operator Maszyn Ploterowych oraz Informatyk/Webmaster - czy ktoś z obecnych tu na forum kandydował na te stanowiska i mógłby napisać jakie ma wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szybki temat

Tragikomedia to najlepsze określenie jakie pasuje do tej agencji. Po tych przepracowanych latach widzę, że firma przestała być ukierunkowana na to w czym się specjalizuje, a chwyta się każdej roboty, której nikt inny wykonać nie chce. Oczywiście można to tłumaczyć elastycznością i dostosowaniem do potrzeb klienta, lecz wiadomo, że jeśli coś jest do wszystkiego - to jest do niczego. Ma być ilość, a nie jakość, a klient twoim panem. Podstawowym błędem jest również brak jakiegokolwiek inwestowania w zespół. Aplikując na stanowisko pracy zapomnij o szkoleniach czy kursach. Dostajesz sprzęt - naucz się obsługi sam. Oszczędności doszukać można się wszędzie: od odzieży roboczej po materiały które w rękach podrzesz. Haniebnym faktem jest, że notorycznie zapomina się o osobach, od których zależy końcowy etap produkcji. „Szybkie tematy” przecież zrobią się same. I tak oto nazleca ci jedną z drugą wszystkiego na już, że nie wiesz w co pierwsze ręce włożyć, a później usłyszysz ile to ma ona/on roboty. Wiadomo - wystawianie faktur, jazda samochodem i siedzenie w ciepełku przed komputerem wyciska z człowieka siódme poty. Koniec końców widzisz później na portalu społecznościowym zdjęcia swojej roboty, gdzie w blasku jupiterów i otoczce sukcesu, ktoś opisuje żenującym komentarzem pracę, którą ty z wywalonym jęzorem musiałeś wykonać. „Kreatywność” i „elastyczność” jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze. Smutne. Oczywiście to kropla w morzu, o warunkach pracy i BHP wspominać nie warto. Jak jest każdy sam wie najlepiej.

Żbikowski

Firma szuka aktualnie grafika, wchodzę na stronę, wymaga wtyczek, patrzę na logo, myślę że szyld z nad sklepu na osiedlu pani Haliny. Może ktoś napisać lub opisać warunki i pieniądze jakie się tam dostaje? Szefostwo bywa różne, firmy nie tworzy jedynie szef a ludzie w niej pracujący, jak jest z pracownikami?

@Żbikowski

Czytales opinie? powiem tak: jaki szyld, taka firma. Szefostwo bywa rozne, ale jesli kierownik to czesiek....

jan

.............ale jazgot...............czy wy nie potraficie coś normalnego napisać, po to są te fora, jak chcecie sobie nawrzucać to może na fb, ...............................

Julita

@oni piszesz, że większość została zwolniona, a dlaczego tak się stało? @kustosz Obecnie szukają Informatyka / Webmastera. o zarobkach na pewno mowa na rozmowie, ponieważ zależy to od doświadczenia. W ofercie napisali, że trzeba znać programy graficzne, a także język HTML5, CSS3 I PHP. Gwarantują szeroki pakiet świadczeń socjalnych co jest plusem. Aplikujesz?

kustosz

Szukają znowu grafika komputerowego, animacje i znajomość DTP? Będzie robił animacje na wydrukach? Ciężko w Lublinie znaleźć pracę jako grafik, operator DTP, są szanse na godną pracę? Jak trzeba robić wszystko i nic to jest przegrana sprawa. Jak wygląda stanowisko takiego grafika i widełki zarobkowe na tym stanowisku?

stefan
@kustosz

Widząc po ogłoszeniu, to zarobki około 6tys. Jest to praca dla informatyka, programisty i kogoś kto ogarnia grafikę. Tylko czy ktoś płaci tyle - u nas w Lublinie? Jakoś się przyjęło, że zawsze jakiś czarnuch się znajdzie. Kwestia tego jak długo popracuje i czy się zna na tym ogromnym temacie? Wiele firm woli przyjąć kilku za śmieszne pieniądze, zamiast jednego - ale ogarniętego...

Zostaw merytoryczną opinię o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

• Jak się pracuje w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.
2.6/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Inżynierska 8P
    20-484 Lublin

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.