Opinie o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

oni

"To nie" To nie prawda, że z firmy Maik ODESZŁO tyle osób, raczej większość została ZWOLNIONA z tego co nam wiadomo. To nie prawda, że na tym forum wylewają swoje żale osoby które zostały akurat ZWOLNIONE lub osoby im bliskie :-P To nie prawda że, w Maik zarabia się 6 tyś. na rękę ( tak mało? ) proponujemy napisać 20 - 30 tyś. na rękę :-) będzie zabawnej i śmieszniej :-):-P:-D

@oni

Maik faktycznie jest się czym chwalić?Zwalnianie pracowników ma być powodem do dumy? Toniecie.

vox populi
@oni

"z tego co nam wiadomo" "proponujemy" chyba odezwał się jakiś przedstawiciel wszystkich pracowników, że się tak ładnie wypowiada w imieniu całego ludu :)

S.W.
@vox populi

Ten, kto zamknął się w nienawiści, już się skończył!

Ty
@S.W.

W nienawiści zamknęli się właściciele firmy maik. Nienawidzą i nie szanują ludzi, którzy na nich pracują.

Bob Marley

"Niektórzy ludzie są tak biedni, że jedyne co mają to pieniądze."

Velvet

A może jakieś konkrety jakie oszustwa , chętnie poczytamy bo same obelgi to niski poziom .

Wlasnie Lidl zrozumial. Widac ze nie czytasz gazet. Polecam. Chociaz raz na rok

odp. dla "Ja"

Więc teraz możesz iść do Lidla i zarabiać tam 4000zł - droga otwarta.

Firma Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MONTER - ELEKTRYK URZĄDZEŃ REKLAMOWYCH. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Puk

Właśnie czy ktoś coś może powiedzieć o grafikach? Widziałem ich reklamy na mieście nie powalają ;/

Mariusz

Widze, ze chyba sie trzeba tam zatrudnic :p ... Z tego co czytam firma jest moc. Ale na pikniki bede chodzil i na choinke ( czekolade dadza ). Sam fakt ile razy juz widzialem, wasze ogloszenia... ciagle szukacie pracownikow. non-stop grafikow. Wiele slyszalem o atmosferze ;)

ja tam robie

robota do bani. istny kolchoz juz lepiej isc do Lidla - pensja to 4tys zl. A w tym dziadajewie po tylu latach na pensja to jaja. Szef powinien sie leczyc, serio nagrac go i do TV. Ale by bylo..... moze tak trzeba zrobic. A czesc wypowiedzi jest pisana przez szefa lub/i na polecenie szefa. Co widac po formie.

@ja tam robie

czyli to co piszą o tych piknikach dla dzieci i choince to twoim zdanie ściema ?!??!? czy poprostu pracujesz u konkurencji i żal ci d... ściska

poczytaj opinie Lidl i zarobki
@ja tam robie

zanim coś napiszesz poczytaj troszkę - TO SIĘ NIE OŚMIESZYSZ - pocztaj na Gowork o zarobkach w Lidl około 1250zl plus premia 190zł za non stop nadgodziny. Widać że twoja opinia jest żalosna. Ps. pozatym przecież nikt ci nie każe pracować w Maik skoro w Lidl zarobisz 4000zl. :-P

małżeństwo

tak to prawda że firma jednak dba o pracowników i ich rodziny. co roku organizują też DZIEŃ DZIECKA / PIKNIK RODZINNY dla wszystkich pracowników i ich rodzin (wycieczki do zoo, parków rozrywki, grill itp) to u prywatnych przedsiębiorców naprawdę teraz rzadkość - jak ktoś ma wątpliwości można spytać każdego kto tam pracuje

ona

jednak firma zapewnia wsparcie socjalne - co roku jest organizowana choinka dla WSZYSTKICH dzieci pracowników z biura oraz fizycznych, była super impreza ( dodatkowo firma sponsorowała przent dla każdego dziecka + dużo słodyczy), mąż pracował w innej podobnej firmie gdzie można było tylko pomarzyć o takim wsparciu

JM

Nie ide tam do pracy. 2 gwiazdki i taka opinia?? Haaaa Co z wami robi ten kurdupel? Nie macie swojego zdania, ze wami jakis koles poniewiera? Zalosne w 2 strony.

Ja i Ona

Szef?

ONaa

Ten mały krasnal wreszcie pojął, że działa na szkodę firmy i się zwolnił. Teraz wreszcie będzie można normalnie pracować!! Bez mobingu...

asx

hej no jezli chodzi o zatrudienie to maja teraz sporo ofert kazdy moze cos dla siebie znalezc..np. widze ze szukaja korrdynatora transportu w miejscowosci Wiązowna mile widziania jest odstawowa wiedza w zakresie organizacji transportu międzynarodowego

hawk

Po co jest ta strona...? Skoro widac, ze szczere i wystawiane przez pracownikow opinie sa usuwane? Sama opinia pracodawcy swiadczy o nim. "Ocena pracodawcy 1/6"

Mirek

Widze, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem... NA SERIO NIE ZROZUMIALES? To moze latwiej: 1200 gwarantowane 800 uznaniowe Aaaa wieeec: jedno plis drugie daje 2000. Tyle, ze wynagrodzenie jest UZNANIOWE. Wiec mozna uznac :), ze Ci sie nie nalezy te 800zl. No a wtedy to chyba .... umiesz odejmowac

Mirek

Widze, ze macie problem ze zrozumieniem, wiec tlumacze i objasniam - miesiecznie dostaje sie tam miedzy 2tys a 2,5. Ponad dwa jesli pracuje sie pare lat. To ponoc maksymalny prog. Jesli chcecie zarobic wiecej , to zdecydowanie Lidl da wiecej, bez tej kreatywnosci. Co najwazniejesze, nikt nie drze ryja jak w Agencji Reklamowej Maik Sp.J Pozdrawiam kolezanki i kolegow z MAIKa, co sieja tu lipe. Ale propaganda

ktosio

Własnie jaka stawka jest dla grafikow? Proszę o konkrety! poniżej 3000 zł netto czy można liczyc na wiecej?

@ktosio

2tys -> z tego 800zl to uznaniowe, jesli podpadniesz to masz na chrupki. Tan kurdupel tak potrafi ukarac...

Jurek
@ktosio

hahahahahaahhahahahhah no dobre. Powiem tak: MNIEJ ;)

DobryN

@fondi Miałeś doczynienia z tą posadą? Też się nią zainteresowałem. Jakieś konkrety?

ona

Zgadzam się z opinią @realisty. Wynagrodzenie powinno być większe, chyba kierowca autobusu zarabia więcej.... Co do atmosfery w pracy, to @ddd chyba tam pracujesz ;) Widzę małą propagandę ;p Ale firma uczy życia, oj tak.

realista

Firma Maik, to porazka. Zbiera mi sie na wymioty jak widze ogloszenie: .. KREATYWNY! Jaka kreatywnosc. Wiekszosc reklam, to kopia innych! Jezdzac po okolicy widze FOTOLIE! Pamietam ktorys tam ich kalendarz: to bylo super ;) Napisali na zdjeciu wlasnie z fotolii: KREATYWNOSC ( znowu to slowo ) I ROK. Jesli chodzi o prace, to porazka! Wymagania jak w Unieversal Pictures a kasiora smiszna! Szef to typowy "polanski" nowobogacki typek. Sadze, ze ma nerwice! Traktuje pracownikow, jak dno i plebs. To super przyklad, jak wyglada sytuacja naszego kraju. Wiec jesli ktos chce byc orany jak wol za marne grosze i za zrobiona ciezko prace dotowac wycieczki zagraniczne, chalupy, motocykle - to prosze bardzo. BO ZA TAKA ROBOTE POWINNO DOSTAWAC SIE DWA RAZY TYLE! Kierownik dzialu graficznego: to typowy kowal moze tapicer. To jest PERLA MIJAKA, czy jak to sie nazywa ten TWOR! Koles ktory uprzykszy zycie kazdemu ;/ Chlopek, ktory uwiesi sie na pracowniku - trzesac portkami co GURU ( szef ) powie na temat projektow. GURU to wyrocznia grafiki - ponoc po jakiejs szkole rolniczej wydzial reklamy -> to dobre jest. I tak to wszytko sie extra sklada, ze pracownik vel robol -> dostaje batem po tylku. Kurcze na koniec taka konkluzja: NIE SADZE, ZE CHCIALBYM TAM ROBIC NAWET ZA 4000zl. NIE WARTO! Jest duzo firm w Lublinie takich jak MAIK, ale solidnie pracujacych i majacych mega wyniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

• Jak się pracuje w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.?

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.
2.6/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Inżynierska 8P
    20-484 Lublin

Maik Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Sp.k.