Art Agencja Artystyczna Grzegorz Kowalik

Lublin

Opinie o Art Agencja Artystyczna Grzegorz Kowalik

Bartoszycki Dom Kultury

W tamtym roku firma obsługiwała Dni Miasta, do tej pory nie rozliczyła się z nami. Sprawa znalazła swój finał w sądzie. Brak kontaktu, arogancja właściciela, zmusiła nas do tego kroku. Nie polecamy nikomu firmy, jeżeli nie chcecie się znaleźć w podobnej sytuacji.

Zbyszek_włodawa

Witam Pracowałem dla tej firmy przy ogródkach piwnych i wypłatę dostawałem zawsze w dniu imprezy. Byłem zadowolony ze współpracy tak jak i moje koleżanki i koledzy. Mam nadzieje ze w tym roku też będziemy mogli sobie dorobić ;)

Zainteresowany

Witam Jestem podwykonawca tej firmy i bardzo zdziwił mnie ten wpis. Uprzejmie proszę o opisanie okolicznosci a nie tylko czyste obelgi bez pokrycia... My zrobiliśmy z Grzegorzem ponad 100 imprez od 2004 roku i zawsze została usługa rozliczona. powiedzcie dziewczyny komu tych dziesiątek tysięcy nie zapłacił!!!

necr

Wielce nierzetelna firma, zalegają z płatnościami. Brak kontaktu

Kinga Gruszecka

Nie mam pojęcia jak się pracuje w tej firmie, ale ja z kontaktu z agencją jestem wysoce niezadowolona. Pracownicy są nie doinformowani, event w ramach którego MIELIŚMY współpracować uważam, że był źle rozplanowany i mam nadzieję, że już nigdy nie spotka mnie taka nierzetelna firma.

Kasia_Lublin

Agencja wykonaLła dl nas już kilka imprez i z pełną odpowiedział oś kawą można ją polecać. Wszystkie referencje które otrzymałam zrobiły piorunujawące wrażenie a jeszcze lepsze sama realizacja naszego Eventu.

Zostaw opinię o Art Agencja Artystyczna Grzegorz Kowalik - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Agencja Artystyczna Grzegorz Kowalik