DIKOR TERESA TYMOSZUK

Lublin

Opinie o DIKOR TERESA TYMOSZUK

Irek

Chciałbym dostać się do pracy w firmie. Słyszałem, że mają opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy dowiem się coś od was w tym temacie? Tak dawno nikt nie pisał !!

Karolina

@Luki wiadomo, że każdy z nas oczekuje zamówionej usługi o umówionym czasie. Ale czy zawierała Pani z DIKOR umowę pisemną? To bardzo istotne przy opisywaniu sprawy, ze względu na to, że zapisy w umowie powinny regulować kwestię opóźnienia.

fart

Oczywiste jest, że branża rozwija się u nich cały czas @Mateczka, ale najważniejsze jest to, że każdy dba o niezłe zarobki, które są adekwatne do powierzanych kwalifikacji. Ciekawi mnie jednak jakie są u nich zarobki, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Luki

Pani robi bardzo ładne rzeczy, ale z dotrzymywaniem terminów tragedia. Miałam sytuację błędu w zaproszeniach i Pani odrazu stała się nie miła. Wszystko na ostatnią chwilę i do tego milion wymówek dlaczego akurat na ustalony termin nie udało się zrealizować zamówienia. Uważam, że jeśli nie jest w stanie wyrobić sie z czymś to albo pracownik, albo rezygnacja z zamówień i tyle.. Ogólnie jeśli ktoś nie lubi przekładania terminów itp to NIE POLECAM , bo ja tuż przed weselem najadłam się dużo nerwów przez tą Panią!! Ah i zapomniałam dodać, że jak już wszystko z łaską odebrałam, to Pani mnie podsumowała " Takich osób jak Pani to unikam jak ognia" - tylko, że jak wybierałam i miałam płacić to jednak jej moja osoba pasowała.. Jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!!!

Kamil K.

Zawsze niezawodna pomoc i przesympatyczna obsługa. Jedyna taka firma w tej branży - przepiękne kartki i zaproszenia. Pani Tereso - dziękujemy :)

biombiom

Właścicielka ma bardzo profesjonalne podejście, umie odczytać potrzeby klienta i świetnie trafia w gust. Zaproszenia są niebanalne, a co ważne świetnie wykonane, szczegóły doskonale dopracowane. Moi goscie byli zachwyceni! Pani Teresa ma mnóstwo zamówień, ale to tylko świadczy o tym jak jest dobra. Cena adekwatna do jakości usług. Serdecznie polecam!!

Zadowoleni

Zamawialiśmy zaproszenia w Dikorze. Największy wybór w Lublinie i fachowe doradztwo. Ceny? Wyższe są w internecie, więc nie wiem skąd żale. Pełen profesjonalizm ze strony Właścicielki i indywidualne podejście do klienta, a to bardzo cenne w dzisiejszych czasach. Gorąco polecamy!

Grzegorz

Piękne i estetycznie wykonane zaproszenia, duży wybór wzorów. Pani doskonale zna się na rzeczy, potrafi doradzić, zrealizować mój pomysł na wygląd zaproszeń, a to wszystko w umówionym czasie. Serdecznie polecam :)

Madzia

Jestem baaardzo zadowolona z zaproszeń, z resztą nie tylko ja, rodzina i znajomi też chwalili :) obsługa najlepsza, Pani bardzo miła i uprzejma, doradzała trafnie, co bardzo pomogło nam w wyborze zaproszenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy! Nie będziecie żałować!

Dorota W.

Jak najbardziej polecam. Bardzo profesjonalnie i fachowo wykonane produkty. Miła obsługa i wspaniałe doradztwo. Po obejrzeniu wielu propozycji zdecydowałam się tylko na tą i śmiał mogę polecić wszystkim, którzy cenią jakość i estetykę.

Wik

Profesjonalne podejście, Pani zna się na estetyce i stylistyce, potrafi świetnie doradzić. Można zrealizować swój projekt, który Pani Teresa pomoże udoskonalić, aby wyglądał jak najlepiej po realizacji. Wielu zadowolonych klientów, dużo zleceń i ciągły "ruch" świadczą najlepiej o kompetencjach. Szczerze polecam!

xx

Ceny zaproszeń z kosmosu wzięte ... i ogólny chaos a babka jedna i sie nie wyrabia ....nie polecam.

Dorota

Jedyna profesjonalna firma tej branży w Lublinie !!! Piękna , artystyczne rzeczy zaprojektowane i wykonane z niezwykłym pietyzmem . Terminowo , na wczoraj . Bardzo dziękuję Pani Teresie za porady i trafiony projekt zaproszeń .Polecam !

Klient

Szczerze nie poleceń. Szanowna Pani nie moze wyrobić sie w ustalonym terminie. Nie umie czytac dokładnie maili. Cena początkowa różni sie zdecydowanie od ceny końcowej oczywiscie na niekorzyść klienta. Jesli ktos chce zaoszczędzić nerwy i czas pronuje inne firmę.

Zostaw opinię o DIKOR TERESA TYMOSZUK - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIKOR TERESA TYMOSZUK