Magic Agencja Wydawniczo-Reklamowa

Lublin

Opinie o Magic Agencja Wydawniczo-Reklamowa

ppp

Firma Magic, zatrudnia "na czarno" osoby przy bieżącej produkcji, a pracownicy zatrudnieni na stałe mają połowę pensji wypłacanej "pod stołem". Jak to możliwe, że taka firma dostaje dotacje UE i nikt się tym nie interesuje - skarbówka, ZUS, PIP?

Nicka
@ppp 22.11.2013 10:58

Czy to nie jest firma która realizuje zlecenia dla Urzędu Miejskiego? Co na to Włodarze?

Zostaw opinię o Magic Agencja Wydawniczo-Reklamowa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magic Agencja Wydawniczo-Reklamowa