Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

john

Jeszcze wczoraj 460 opinii, dzisiaj już 429... Boicie się prawdy Goldbergi? :)

bartoń

Zostałeś wybrany przez Zioma co oznacza, że jesteś fajnym Ziomalem! Będziesz miał szczeście przez dwa lata jeśli wyślesz to do 8 osób lub wiecej. A jeśli wróci to do Ciebie wtedy będziesz wiedział, że jesteś zejebistym Ziomkiem... Musisz to przesłać dalej w ciągu 5 minut, albo Twoje Ziomalstwo zniknie jeżeli wyślesz tą wiadomość do 11 osób, na Twoim monitorze pojawi się mały film. Nie pytajcie, jak to działa, ale działa naprawde!

Relajans&Ciasteczka

Cezary, pochwal się za to ilu twoich nowych/starych współpracowników ma licencje ;-)

Ciekawy
@Relajans&Ciasteczka

A co, szukasz pracy?

bejbe

weź długopis i kartkę ;p 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
haha

Prawda że nie mają licencji, nie wszyscy? na 5 osób ma 1 osoba :)

KNF
@haha

czy w takim razie jest to legalne?

I to jest właśnie fakt jak działa Goldberg a nie gadanie ze nijaki Cezary cos odwalił tylko nikt nie mowi co a tu czarno na białym prawdziwa informacja!!!

Kupiłem popcorn i colę i obejrzałem z ciekawością odcinek o niejakim Cezarym ale tylko do połowy. O kim będą następne części, bo zaczynam się nudzić? Zrozumcie, że aby serial był ciekawy, potrzebne są nowe postaci. Do (usunięte przez administratora) z was scenarzyści.

Maciej

Impreza sie rozkręca :D Musialbyc bardzo wazny dla was ten cezary:D

pozyjemyzobaczymy

cezary byl i bedzie zwyklym leszczem ktory bawet nie umie spojrzec w oczy bo sie poprostu boi :) maly tchorzek ktory sam zaczal ta gownoburze piszac pozytywne komentarze na swoj temat i negatywne na temat firmy gdzie pracowal kilka lat :) jedno jest pewne, nigdy nie przyjdzie i nie powie tego w twarz bo jest ciota :) pozdrowki cezary i do zobaczenia!

Zastanawiajace

Tak się tylko zastanawiam. jak można sprzedać ubezpieczenie "bez kosztów" skoro ubezpieczenie jest kosztem samo w sobie? Tak się zastanawiam tylko jaka firma została wynajęta do pisania postów, bo chyba żadna co miałaby cokolwiek wspólnego z branża ubezpieczeniowa.

Bartek
@Zastanawiajace

Samo ubezpieczenie jest kosztem. Ale sprzedawanie typowego ubezpieczenia z minimalnym oszczedzaniem... To zupelnie co innego...

Xxx

To jest forum firmy Goldberg and Sons czy Cezarego Chybowskiego? Musiał byc kimś bardzo ważnym w firmie skoro takie zamieszanie jest po jego odejściu i wszyscy sie tym tak przejmują- pytanie czy nie warto skupić sie na tych, którzy zostali a nie opłakiwać kogoś, kogo juz nie ma :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

AG

Tak samo klientom "obiecywał" mega wkręcające umowy bez kosztów hahahaha

Rwp797

Hahahahahaha to jest mistrzostwo świata :D Twierdzisz, ze ktos Ci coś obiecał? A jak podpisywałeś umowę to ją czytałeś? Sprawdziłeś co jest napisane? To może zastanów się dlaczego nie uwierzyłeś w to co jest napisane czyli wynagrodzenie prowizyjne tylko mówisz, ze ktoś Ci obiecał kasę... stary... to jest tak jakbyś napisał, ze w sklepie Cię oszukali, bo nikt Ci nie powiedział, ze ten jogurt jest bez owoców, a Ty chciałeś z owocami! Ale to jest sklep samoobsługowy! Sam wziąłeś go z polki! Każdy wie, ze Goldberg to tylko umowa zlecenie na działaności i prowka. Każdy to wie, chociażby z tego forum :D ale jesteś dla mnie mega zajebisty ziomus! Argument jak ta La La :D hehe

Osa

Mnie Cezary oszukał !!! Na początku obiecywał 1500zł za pierwszy miesiac, a potem po 2000 zł i umowa o pracę od 4 miesiąca. I co? I nic, tyle widziałem tą kase...

PozdrawiamHejtera
@Osa

A obiecywał Ci ktoś, ze jak skończysz studia to będziesz kimś? Widzisz? Skończyłeś i nadal jesteś nikim... jesteś tylko trollem, który pisze komentarze na polecenie Swojego Prezesa :) w sumie kot do niego pasuje ;)

aasd
@PozdrawiamHejtera

Nikim to sa osoby ktore wypowiadaja sie tak jak ty, wiele osob po dobry studiach jest kims i ma perspektywy nieporownywalnie wieksze niz w waszym............... Tak samo jak mowicie o lechtaciarzach - moim zdaniem to ludzie ktorzy pracuja na takich umowach jak wasze i nie moga zlechtac konca z koncem

Obeznany

Fakt, że jest się prezesem nie świadczy od razu o tym, że zna każdy krok każdego swojego pracownika. Tak samo jest w przypadku Cezarego, pewne jego odchyły prezes tolerował, ale w końcu odwalił taki numer, że go wywalił, co nikogo nie powinno dziwić, bo to jest taki wieśniak i fałszywiec jakich rzadko się spotyka. Słyszałem, że z goldberga poszły za nim jakieś osoby, więc nic tylko pokazać im krzyż na drogę. Pozdrawiam

Antywhite

Przecież wiesz Cezary jak było i jest. Napiszę, choć już tu raz było o tym mówione - z czego firma ma zapłacić komuś, skoro ten nie zrobił żadnego wyniku? Od zawsze zasadą firmy było zero socjalu i 100% prowizji. Ciekawe jak Ty będziesz w nowej firmie werbował ludzi, bo w Goldbergu potrafiłeś bajeczki niezłe opowiadać. Sam jestem ciekaw ;-)

Kickbass

A co niby z tym hutą było nie tak? Miał byc negocjatorem, chodził na spoty w wawie, potem w krk.

dupja

kloccie sientu dalej zamiast robic cos ciekawego w zyciu i pracowac nie wazne gdzie ale dla siebie :) pozdrawiam biednych i zawistnych ludzi z duza iloscia czasu ;X

@dupja

Bo ty tu nie siedzisz? Nie piszesz? I nie czytasz?

Gwoli ścisłości

Firma dostała karę właśnie za działania takich osób jak podopieczni Bikowskiego, Żaka czy Chybowskiego. Na szczęście ich już nie ma, więc firma ma spokój. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Pozdrawiam

Antywhite

Cezary, skup się na rozwoju swojej firemki. Chyba, że już ją zwijasz, skoro połowę czasu siedzisz tu na forum. Osobiście znam wielu byłych pracowników, więc nawet po charakterze wypowiedzi Was poznam. Mimo wszystko, pozdrawiam wszystkich

Blink
@Antywhite

Chciałeś zabłysnąć to się było brokatem posypać

Ziomek black'a

Okej fakty, 100% negatywnych komentarzy tutaj napisali byli pracownicy. Najwyżej "punktowany" post miał 8 kciuków. Można założyć, że jest Was tu ośmiu w takim razie, max dziesięciu. Przy tylu osobach, które były i są zatrudnione, jest tylko 10 śmierdzieli. To jest taki margines, że na miejscu prezesa też miałbym w**ebane w to. Firma prosperuje dobrze, Ci co mieli zostać zostali. W ramach przypomnienia, nikt wam (zwolnionym byłym pracownikom) nie kazał oszukiwać klientów, po prostu w inny sposób nie potrafiliście tego zrobić by zarobić. I fakt, że robicie to samo w innych firemkach nie czyni z Was nagle uczciwych sprzedawców. Pozdrawiam

blablabla

blablabla.blablablaa@pisz.to Ślij śmiało.

Zagubiony

Grubas437@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.