Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Bezstronny

Nie oceniając nikogo, ale dlaczego wszyscy Ci, którzy tak ostro jadą po tej firmie, nie potrafią podpisać się z imienia i nazwiska? Przecież dopiero wtedy post takiej osoby staje się, choć trochę, wiarygodny...

kambodza
@Bezstronny

a czemu Ci co dzwonią jako life insurance też się nie przedstawiają z imienia i nazwiska ? i czemu ta frima chowa się pod nazwą nie istniejącej firmy :life insurance: ?

Stronny
@Bezstronny

Szczyt ironii, sam ukrywasz się pod jakimś nickiem, a rzucasz się, że nikt nazwiska nie używa xd Cały goldberg, po prostu śmieszny.

@Stronny

Nigdy nie pracowałem w tej firmie, chociaż miałem propozycję. Mam po prostu sporo znajomych, którzy nadal pracują i pracowali tam. Z boku wygląda to tak, że Ci co zostali pracują nadal bez narzekania, a reszta non stop m.in. tutaj na nich pluje. Skrajne emocje wywołuje. Sprawa mnie nie dotyczy, więc nie muszę się ujawniać z imienia. A taki zarzut, że muszę być z Goldberga bo w swoim komentarzu nie splunalem na tą firmę świadczy już trochę o jakiejś paranoi. Pracuję na budowie od 6 lat, ludzie! ;-)

Bezstronny

Nie wiem kim jesteś, ale żal mi Cię, naprawdę...

Wesoło

Ostrzec kogoś? A Ty to kim niby jesteś? Zorro? RobinHood? Zajmij się swoim życiem i nie komentuj jak nic nie wiesz... przepracuj w tej firmie kilka lat i wtedy się wypowiadaj a nie po kilku tygodniach czy miesiącach

Bobby123

Pomyśl sobie życzenie zanim zaczniesz! Weź kartkę i ołówek i zapisuj odpowiedzi. Będziesz ich potem potrzebował. To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym. Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejności. To tylko cztery pytania i jeśli przeczytasz je wcześniej, Twoje odpowiedzi nie bedą szczere. Odpowiedz na pytania zgodnie ze swoimi uczuciami. . . . . . . . . . . . . . . . . . Uporządkuj następujących pięć zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności (tak jak Ci się podoba). krowa tygrys owca koń świnia zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dla każdego z poniższych słów dopisz jedno określenie, które pierwsze przychodzi Ci na myśl w związku z nim (pierwsze skojarzenie - czasownik, rzeczownik, przymiotnik - cokolwiek np. koń - zły, biegnie) pies kot szczur kawa morze zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . Pomyśl o ludziach z którymi się znasz i porównaj ich z następującymi kolorami np. różowy - Piotr (nie można porównać tej samej osoby do dwóch kolorów) żółty pomarańczowy czerwony biały zielony zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . Na koniec zapisz sobie: Twoja ulubioną liczbę i Twój ulubiony dzień tygodnia. zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gotowe? Upewnij się, że Twoje odpowiedzi SĄ szczere i odzwierciedlają Twoje PRAWDZIWE uczucia! Ostatnia szansa na poprawę... Za chwilę przeczytasz interpretację Twoich odpowiedzi. Ale najpierw powtórz swoje życzenie! . . . . . . . . . . . . . . . . Pierwsze pytanie odzwierciedla priorytety w Twoim życiu Krowa: oznacza KARIERĘ Tygrys: oznacza HONOR, DUMĘ Owca: oznacza MIŁOŚĆ Koń: oznacza RODZINĘ Świnia: oznacza PIENIĄDZE Drugie pytanie Opis psa to TWOJA WŁASNA OSOBOWOŚĆ Opis kota to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO PARTNERA Opis szczura to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO WROGA Opis kawy to OPIS TWOJEGO SEKSU Opis morza to OPIS TWOJEGO WŁASNEGO ŻYCIA Trzecie pytanie Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni Pomarańczowy: ta osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela Czerwony: ta osobę naprawdę kochasz Biały: to pokrewna dusza Zielony: ktoś kogo będziesz wspominał całe życie Ten test pochodzi od Dalaj Lamy w roku milenijnym. Przekaż adres tego testu przynajmniej do tylu osób ile wynosi Twoja ulubiona liczba, a Twoje życzenie spełni się w tym dniu tygodnia, który jest Twoim ulubionym

Patrycja

@wkurzony, @śmiechu warte, przedstawiam jedynie fakty świadczące o warunkach funkcjonowania forum. Oczywiście komentarze są weryfikowane tak jak pisaliście, pod względem regulaminu, tak jak już wspominałam. Jeśli znajduje się w nich coś co narusza dobra osobiste, pomówienia, czy wulgaryzmy, serwis ma prawo je usunąć. Nie są to żadne moje wymysły i braki w mózgu, jak to ujęliście. Jeśli nadal moje wyjaśnienie jest niewystarczające zachęcam do kontaktu z administratorem, kontakt znajduje się na stronie www.gowork.pl.

Robert801

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

hahahah

Hahaha :D Widze , że jesteś bardziej poinformowany niż pracownicy firmy :D

Trzeźwo_myslacy

Co do ostrzeżenia uokik. Dotyczy ono nawet nie jednego procenta, a dosłownie ułamka procenta umów zawartych przez Goldberga. I najlepsze, sprawa dotyczy umów, które były one zawarte przez oszustów, których Tomek sam wyrzucił kilka lat temu bądź sami uciekli z firmy zakładając swoje "firmy" jak health finance od bikowskiego czy reliance chybowskiego. To głównie Ci ludzie powinni mieć sprawy sądowe za oszukiwanie klientów, a nie Goldberg, którego dobre imię przez to ponownie ciepri. Szczytem bezczelności jest teraz ostrzeganie przez nich innych osób przed Goldbergiem. Ale koniec koniec, takich zawsze karma dopada. Goldberg&sons ma i będzie mieć się dobrze a takie wydmuszki prędzej czy później upadną. Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią choć trochę myśleć.

ida

Naprawde ??!? Nie chce mi sie wierzyć w to jak ludzie mieszac . Nie podoba Ci sie praca w tej firmie to nie pracuj proste .... Zapewne większość tych ,, wypocin " jest pisana przez osoby które nie maja swojego zycia... Piszecie takie poj*ebane opinie a nie w każdym biurze jest tak samo .... Żalosne naprawde . Umowa zlecenie , co w tym dziwnego ??? I system prowizyjny .... Jak Cie nie interesuje jaki jest przelicznik - ile punktów masz spisanych , to skąd masz wiedzieć jaka będzie wypłata . Rozliczenia sa wysylane co miesiac do kazdego . Przynajmniej w moim biurze . Zabawne jest to , ze ktos pisze - ,, TU SIE NIE DA ZAROBIC" Oczywiście , że sie da ! I to całkiem fajne pieniądze .... A jesli chodzi o wyjazdy służbowe itp - na szczeście nie każde biuro musi w tym uczestniczyć . Pozdrawiam - pracownik Goldbergaaa :))

wkurzony

Dosyć ciekawe, opinie piszesz akurat w godzinach pracy - szefu w ogóle na takie coś pozwala? :D

wkurzony

Ale tak swoją drogą - widzę, że goldbergowie trzymają się wszystkich możliwych chwytów, by zatrzeć negatywną opinię. Uwierz mi, że ta droga nie działa. Jeśli jeszcze ktoś planuje podjąć pracę w tej pseudofirmie to zdecydowanie odradzam! Wystarczy, że poczytacie komentarze powyżej a dowiecie się dlaczego.

@wkurzony

Seriooo?? Zastanawiam sie jaki jest Twój cel . Bo ciagle sie powtarzasz i piszesz to samo . W jakim mieście pracowałes??

@ida

Tak, serio. Cel mój jest taki, żeby ostrzec ludzi przed podjęciem pracy tutaj. Poza tym, będę się powtarzał tak długo, jak długo będą kasowane moje komentarze.

@wkurzony

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie . Słabe jest to , ze oceniasz całą firme przez pryzmat jednego biura w którym pracowałeś . Wylewasz tu swoje żale - napisałeś jeden komentarz i ok . Ale widze , ze twoją rozrywka jest śledzenie tego forum . Podważasz moją opinie - nie wiedząc gdzie dokładnie pracuje i w jakim oddziale . Pozdro ;)

Patrycja

@Tomasz chyba jednak to nie działa tak, że każdy pracownik bez względu na polecenie firmy wykonałoby je bez żadnego zastrzeżenia. Abstrahując od tego - czy te polecenia naprawdę są tak absurdalne, jak skok z budynku? @wkurzony z forum mogą być tylko kasowane te wpisy, które naruszają jego regulamin. Być może naruszałeś nimi czyjeś dobra osobiste?

@Patrycja

Dziwnym trafem kasowane są komentarze moje lub użytkownika @goldberg jest śmieszny albo @goldberg to kabaret. Z tego co wiem, to komentarz najpierw jest 'weryfikowany' zanim pojawi się na stronie, prawda? Poza tym, dlaczego usuwane są wpisy traktujące o zarobkach (a raczej ich braku) czy ogólnej sytuacji w firmie a dalej 'wiszą' posty użytkowników @bibi albo @kasia23 zupełnie niezwiązane z tematem (jakieś horoskopy czy coś takiego)? Nie jest to co najmniej dziwne?

Boszzzz
@wkurzony

Patrycja - masz 9 stron pełnych komentarzy o tej firmie i dalej masz wątpliwości ,nie wiem czego nie zrozumiałaś .. idź i sprawdź , krzyżyk na drogę .

smiechu warte
@Patrycja

kolezanko, Ty bardzo powaznie naruszylas swoj mozg... wnioskuje to po tym co piszesz i jak piszesz. pozdrawiam.

Goldberg to kabaret

Ale musi ich boleć moja wypowiedź, skoro po raz kolejny jest usuwana, ojeeeej.. :D Bardzo dobrze, Goldbergowcy, niech w Was kipi od środka! Już widzę te tematy na panelach, że na forum piszą jedynie grubasy z brudnymi paluchami :D Otóż nie jestem grubasem - to raz, dwa - powiedziałbym właśnie, że mam czyste ręce, bo odszedłem z tej kur*wskiej firmy, podziwiam tych ludzi z Goldberga, za to, że mają sumienie walić tak ludzi, którzy mają rodzinę, swoje potrzeby itd.

Patrycja

@zbuku co masz na myśli, przez "opchną Ci zegarek"? Dlaczego uważasz, że firma jest sekciarska? A możesz w takim razie opowiedzieć coś konkretnego o stawkach?

Tomasz
@Patrycja

To znaczy, ze któregoś dnia twoj przelozony stwoerdzi, ze czas zebys kupila sobie zegarek bo juz wypada. A czemu sekciarska firma? Bo musosz robic wszystko co Ci kaza. Jakby t.sz. Albo b.k. Kazal skoczyc z okna to 3/4 tej firmy by skoczyla. A dlaczego? Bo nie maja wlasnego rozumu. Nie ma w tej firmie "stawek". Pozyskujesz klientow, wysokosc skladek jest przeliczana na punkty, a od punktów zależy wyplata.

Patrycja

Piszecie @kkk i @jaca o wynagrodzeniu, które jest niezgodne z dzisiejszym kodeksem pracy i kodeksem cywilnym. Na jakiej podstawie w takim razie Goldberg And Son zatrudnia pracowników? Oraz czy do podstawy są naliczane premie?

@Patrycja

G&S zatrudnia pracowników na zasadzie umowy o pracę. Natomiast nie ma tam czegoś takiego jak 'podstawa'. Co prawda, podobno kiedyś komuś ją zaproponowano, ale to odosobniony przypadek. Wynagrodzenie jest czysto prowizyjne i to do tego na niezbyt jasnych warunkach - w zależności od tego, ile punktów (naliczane w zależności od rodzaju umowy i wysokości składek) nazbierasz, oraz ile funduszy z tej umowy się 'spolisuje'.

@Patrycja

Moja pomyłka - oczywiście umowy zlecenie ;)

Porobiony
@wkurzony

Już się chciałem dziwić, że umowy normalne zaczęli dawać :D

tom

Niech ktoś napisze list do uwagi albo tvp info co oni wyprawiają bedzie sprawa dla reportera

Patrycja

Czy moglibyście wytłumaczyć o co dokładnie chodzi w waszych wypowiedziach @wkurzony? Wiele osób wchodzi tutaj po informacje dotyczące warunków pracy panujących w Goldberg And Son. A z wypowiedzi, które można przeczytać tutaj nic nie wynika.

Beep
@Patrycja

Chodzi o to, ze aplikujesz na stanowisko pracy "asystent biurowy" a okazuje sie ze jest to poprostu callcenter, a ich baza kontaktow jest np panoramafirm.pl i tym podobne strony. Z tych wypowiedzi wynika bardzo duzo, przede wszystkim to, ze nie warto tracic czas na prace tam. Wystarczy czytac ze zrozumieniem:)

@Beep

Nic dodać, nic ująć!

@Patrycja

Odnośnie warunków nieco wyżej napisałem dość długą wypowiedź, podobnie jak użytkownik "Goldberg jest śmieszny" więc nic tutaj dodawać nie trzeba. Wystarczy uważnie przeczytać.

Beka
@Beep

Nie no, czasem się wysilą i przekopiują do Excela :D

aaab

Ktoś zastanawiał się żeby to zgłosić do inspekcji pracy? Giodo? (Ochrona danych osobowych) ? Nagłośnić sprawę w mediach?

Dżimi
@aaab

Inspekcja pracy zajmuje się glownie miejscami, gdzie pracuje sie na umowe o prace, a tam kazdy albo pracuje na um. Zlecenie albo um. O wspolpracy, wiec oni sa czysci Ochrona danych osobowych? Fakt jest taki, ze oni maja tylko numery telefonow, czesto bez iminia i nazwiska, wiec to nie zadne dane. Goldberg jest cwany:)

cezarry
@Dżimi

Maja baze danych z której dzwonią zapisują sobie imienia i nazwiska kto ma polise i do kogo dzwonić

SprawdźSAM

Co zmieni się w Twoim życiu po odejściu z g...: 1. Poczujesz niesamowitą ulgę, serio. 2. Zobaczysz, że życie składa się z pracy i czasu poza pracą. 3. Poczujesz, że możesz więcej, bo będziesz wypoczęty. 4. Zaczniesz dostrzegać mainpulacje jakie Ciebie dotykały. Np. "Nie pracuje się dla pieniędzy tylko dla rozwoju". 5. Będziesz spełniał się w pracy, bo nie będziesz musiał kłamać Klientom prosto w oczy. 6. Poczujesz, że to co robiłeś do tej pory nie miało nic wspólnego z rozwojem. 7. Zaczniesz mieć znajomych. 8. Twoi znajomi zobaczą, że się zmieniłeś i będą chętnie polecali Ci klientów do współpracy. 9. Zaczniesz oszczędzać pieniądze zamiast kupować konia. 10. Ten punkt napiszesz sam :) Już dziś wręcz wypowiedzenie w centrali firmy i napisz jak zmieniło się Twoje życie. 10 najciekawszych odpowiedzi będzie tematami paneli przez następny rok :D

wrocilamdozycia

Pracowałam tam i cieszę się że już nie pracuje. Razem z mną zatrudniono jeszcze kilka osób. które wysypaly się stopniowa. Po moim odejściu odeszło 6 członków ekipy, dał których ta firma była ponoć sensem życia. Jak czytanie nie była bo odeszli ???? jak się zatrudnialam to umowy były jeszcze stare więc nie musieli podać stawki godzinowej. Na chwilę obecną minimalna stawka godzinowa to 13zl brutto (usunięte przez administratora) Zwolnilam się bo chciałam normalnej pracy w normalnych warunkach i takiej, w której będę się rozwijać. W g&s nie ma takiej możliwości. Pracując do 16 jesteś etaciarzem i nic w życiu nie osiągniesz. I jak ktoś powyżej slusznie zauważył ludzie, których nie mozna omotac ni będą zatrudniani lub szybko wyleca pod pretekstem ze nic nie wnoszą do firmy i nie pracują jak trzeba.

anna czartoryska
@wrocilamdozycia

Jak tam andzela nie wstyd Ci?

nick

A co to się stało, prezes tomuś kazał pokasować wszystkie komentarze z ostatnich 2 miesięcy ?? :D Czyżby nikt nie chciał już tam pracować i jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta" ?? :D

Patrycja

@przyjaciel jakie zatem są formy zatrudnienia skoro nie ma umów o pracę? Jeśli dostanie się jest tutaj tak trudne jak opisujecie i jest do tego czas wdrożeniowy to na pewno nie można liczyć na stabilne zatrudnienie? Wiele osób szuka tutaj pracy więc takie uszczegółowienie na pewno mogłoby pomóc im w dokonaniu wyboru.

@Patrycja

Dostaje się umowę zlecenie. A że na takich (według prawa) nie musi być podanej stawki godzinowej to nic dziwnego, że pracownicy się burzą (oczywiście tacy, którzy nie dadzą sobie sprać mózgów). Dostać się tutaj nie jest trudno, wręcz bym powiedział że jest niezwykle łatwo - biorą praktycznie każdego, tylko specjalnie robi się taką atmosferę wokół tego, byś czuł się 'wyróżniony'. A tak jak pisałem wyżej - nie dajcie się na to nabrać. Szkoda waszego cennego czasu!

wkurzony

Lepiej bym tego nie ujął!

Lobster

Z tego co czytam powinny tym się zająć organy ściągania!

kasia23

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.