Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Czarek

Czy firma wyjaśniła już swoje działania?

Mozna z kims skontakowac sie prywatnie ? Z kims kto pracowal w tej firmie ?

tomek

w call center sie płaci u goldberga ty płacisz że możesz im nabijać pieniądze to (usunięte przez administratora)

Avivak

Grzes to nie liczacy sie leszcz, a(usunięte przez administratora). dopadnie sprawiedliwość.

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
HalamaAllianz

Halo Eu4Ya/Goldberg/OnTime/Symphony - żyjecie? Czy jest w tej firmie ktoś jeszcze??

Pukpuk85
@HalamaAllianz

Tylko kruk z grubą chyba zostali...

Sosin
@HalamaAllianz

Nie, jeszcze jest czeszący się do przodu :D

Andrzejek Gej
@Sosin

:))))) Czyżby nicki się przyjęły??? :))))

Berta
@Andrzejek Gej

Kim jest czeszący sie do przodu ?

Wojtuś
@Berta

Taki jeden cwaniak z Chorzowa.

Apik

Przesłanie dla lemingów: "pracujemy po to by żyć, a nie żyjemy po to by pracować" :)

Zabawne, że najbardziej pomocne opinie są usuwane.

wkurzony

Genialne!

Andrzej K.

To nie jest nowa spółka. Już dawno ją założyliśmy na wypadek problemów. I tym razem to jestem prezesem, a nie Tomasz.

Hahah
@Andrzej K.

Hhahahha

To ja
@Andrzej K.

W razie jakich problemów ?:D

Xdxdasd

Mam pytanie, jak mogą t być zarobki. Od paru miesięcy w tym momencie mój były partner tam pracuje. Zostawił nas, swoją rodzinę z dzieckiem dla pracy. Doslownie jakby z nimi się związal i to oni decydowali. O jego życiu i naszym.

True

Jakiś fake. W goldbergu nikt nigdy nie mial umowy o pracęxD

@True

Jako pracownicy biurowi mieliśmy umowy o pracę 2014rok.

Pomarańcze

Właśnie byłych, co wiedza jak tam było ! ;D ale faktycznie , skoro tam jest tak bosko , to pytanie czemu goldberg to już On Time ?? Kłamcy kłamcy kłamcy ;-)

Zdecydowanie nie

Co za bzdura, osoby ktore odeszly z Cezary to osoby ktore były tam najbardziej uczciwe. Ja nie pracuję l, juz w branży, ale utrzymuje kontakt z tymi ludźmi i to co sie dzieje w goldberg to jakas patologia. Nic dziwnego, ze ludzie uciekają z tej firmy. Apropos pana Cezarego... Z tego co wiem to ten pan w tych latach co piszesz jeździł po całej Polsce, zeby sprzątać (usunięte przez administratora) ktory narobił inni "negocjatorzy".

Kłamczuszki

Firma, która w swojej ofercie ma odzyskiwanie opłat likwidacyjnych nie informuje klientów o tych opłatach? Co za bzdury..

A kuku

Co źródełko wysycha ?:D Proszę o podanie rzetelnych informacji - jakie obligacje , z jakiej firmy ? Bo „zazygiwac „ i klamac prosto w oczy zarówno klientom jak i prcownikom ,to wy potraficie najlepiej , to akurat wszyscy wiemy :D Także proszę się liczyć ze słowami , bo pomówienia maja swoj paragraf ;)

coffeebrothers

Nihil novi. Ich bezkarność jest przerażająca.

łysek

to racja niektóre biura były normalne i ludzie tam też całkiem spoko. Ja też nie pracuje już w Goldbergu ani u Cezarego, weźcie się ludzie za Prace a nie wylewacie tu swoje żale i pretensje jak by to coś wam dało. A nie zmarnowałem 2 miesiące życia zmarnowałem rok i tak dalej. jak patrze to mi się ulewa. https://www.youtube.com/watch?v=xS73v-y32IQ

szaman

Ja tam sobie chwałę przez przeź 4 miesiące nic nie zarobiłem ale dużo sie nauczyłem.teraz pracuje w Anglii ale jak wrócę to mam jakieś doświadczenie.

a kto ma pisać jak jest w firmie jak nie byli pracownicy ? każdy kto odszedł czyli jakies kilka tysiecy osób pracuje u Cezarego tak? szacun dla tej korporacji :) Tylko winni się bronią :D

leszcz

przypomniało mi sie fajne stwierdzenie jak na jednym z "paneli" Tomek mówił o tym ,że musi nas wszystkich zresetować i zaprogramować od nowa... nic nie trzeba dodawać więcej.

leszcz

Szkoda czasu na tą firme, śmieszni ludzie, śmieszne zarobki, śmieszne udawane życie...

Goldbergtoontime

Uwaga Goldberg And Sons funkcjonuje teraz pod nazwą On Time! Proszę uważać - fo są ci sami ludzie!

son

Zarobisz pieniądze które wydasz w firmie. Tomasz S. Wymyslił to w bardzo sprytny sposób, brudne pieniądze zarobisz i 70% wydasz w firmie. Samochody, Zegarki, Biżuteria, Ubrania , garnitury, jedzenie, wycieczki zagraniczne, i wiele wiele innych. To wszystko kupisz w firmach rodzimych. Spróbuj kupić zegarek z Apartu . zapienili by się . Naucza Cie wydawać pieniędzy na swoje rzeczy tylko po to żebyś sie niby dogadzetował. Prawda taka że musiusz sie spłukać żeby zarobić dalej i robić obrót. Chora atmosfera , pozbędziesz się znajomych rodziny. smieją sie ze nazywają ludzie tą firme sektą, ale można to bez problemu porównać. A za rok może dwa przjdzie komornik bo nabierzesz kredytów żeby utrzymać "życie na poziomie" puk puk kto tam ? my po jaguara :D

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.