Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

luks

Mam bardzo ważne pytanie. Przeszedłem okres rekrutacyjny w ich biurze w Warszawie, potem przez tydzień chodziłem na te ich panele i wdrożenia do pracy. Podpisałem umowę. Dopiero jak mi zaczęli pokazywać że ta praca polega na call center, najzwyczajniej w świecie wyszedłem i następnego dnia już się tam nie pojawiłem. Stąd pytanie co w związku z tą umową? Coś mi grozi za jej niewypełnienie? Czy muszę iść jeszcze raz do ich firmy, narobić ambarasu i zmusić ich do anulowania umowy? Pisać jakieś odwołanie? Czy po prostu olać ich i nawet nie odbierać telefonu bo mi i tak nic nie zrobią? Bo to że otrzymam jakiekolwiek pieniadze za te kilka dni to i tak nie liczę. I czy moga jakoś wykorzystać dane które im podałem + zdjecia dowodu i legitymacji? Proszę rozwiejcie moje wątpliwości bo nie wiem co robić. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie! Nie popełnijcie mojego błędu. Straciłem tydzień chociaż jak teraz czytam opinie innych wiem że mogło być o wiele gorzej.

wiem o czym mówisz
@luks

również straciłem czas, półtora tygodnia jeździłem na ten etap wdrożeniowy i zrezygnowałem ponieważ pytając się o kwestie finansowe zawsze słyszałem taką samą odpowiedź " jeszcze nie wiemy za co bedziesz odpowiedzialny" już nie bede wspominał o warunkach panujących w firmie bo trochę tutaj już na ten temat jest. Zadzwoniłem do tego co mnie rekrutował i powiedziałem że rezygnuje i tyle w temacie. Umowę mieli wysłać do centrali czy jakoś tak ale powiedział że ją wsadzą do niszczarki i finał. Moja rada - szukaj nowej pracy Pozdrawiam

Zigzag

Jakie kłopoty masz na myśli?

bibi

Pomyśl sobie życzenie zanim zaczniesz! Weź kartkę i ołówek i zapisuj odpowiedzi. Będziesz ich potem potrzebował. To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym. Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejności. To tylko cztery pytania i jeśli przeczytasz je wcześniej, Twoje odpowiedzi nie bedą szczere. Odpowiedz na pytania zgodnie ze swoimi uczuciami. . . . . . . . . . . . . . . . . . Uporządkuj następujących pięć zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności (tak jak Ci się podoba). krowa tygrys owca koń świnia zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dla każdego z poniższych słów dopisz jedno określenie, które pierwsze przychodzi Ci na myśl w związku z nim (pierwsze skojarzenie - czasownik, rzeczownik, przymiotnik - cokolwiek np. koń - zły, biegnie) pies kot szczur kawa morze zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . Pomyśl o ludziach z którymi się znasz i porównaj ich z następującymi kolorami np. różowy - Piotr (nie można porównać tej samej osoby do dwóch kolorów) żółty pomarańczowy czerwony biały zielony zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . Na koniec zapisz sobie: Twoja ulubioną liczbę i Twój ulubiony dzień tygodnia. zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gotowe? Upewnij się, że Twoje odpowiedzi SĄ szczere i odzwierciedlają Twoje PRAWDZIWE uczucia! Ostatnia szansa na poprawę... Za chwilę przeczytasz interpretację Twoich odpowiedzi. Ale najpierw powtórz swoje życzenie! . . . . . . . . . . . . . . . . Pierwsze pytanie odzwierciedla priorytety w Twoim życiu Krowa: oznacza KARIERĘ Tygrys: oznacza HONOR, DUMĘ Owca: oznacza MIŁOŚĆ Koń: oznacza RODZINĘ Świnia: oznacza PIENIĄDZE Drugie pytanie Opis psa to TWOJA WŁASNA OSOBOWOŚĆ Opis kota to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO PARTNERA Opis szczura to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO WROGA Opis kawy to OPIS TWOJEGO SEKSU Opis morza to OPIS TWOJEGO WŁASNEGO ŻYCIA Trzecie pytanie Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni Pomarańczowy: ta osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela Czerwony: ta osobę naprawdę kochasz Biały: to pokrewna dusza Zielony: ktoś kogo będziesz wspominał całe życie Ten test pochodzi od Dalaj Lamy w roku milenijnym. Przekaż adres tego testu przynajmniej do tylu osób ile wynosi Twoja ulubiona liczba, a Twoje życzenie spełni się w tym dniu tygodnia, który jest Twoim ulubionym

Szogun

Żal mi Was naprawdę, tyle jadu co tutaj się wylewa nie widziałem nawet pod artykułami o wojnie po-pis...

Jakub

Wasz problem polega na tym, ze nic nie widzieliscie poza pseudo wycieczkami z goldberga. I wbrez pozorom wiekszosc normalnych ludzi podróżuje i wyjezdza za granice. Jak chcesz woedziec to ja rowniez. Ale zyj w swoim zamknietym, ograniczonym świecie. Pozdrawiam.

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bibs

Zainteresowałem się tą firmą, w sensie opiniami o niej, ponieważ rodzina pewnego goldbergowca szczyci się pod niebiosa sukcesami, pieniędzmi i podróżami owego goldbergowca. Na pewno nie wiedzą, że tak to wygląda.

Bibs

Czyli co, za te wycieczki po Europie czy swiecie płacą z własnych kieszeni? I robią to dla idei firmy? Nie pojmuję, jak można pakować się w długi (no bo jak inaczej) tylko by zadowolic szefa, bardzo nieodpowiedzialne.

Ocknięty
@Bibs

No wlasnie tak to jest... I zbutnio nie mozesz zdecydowac czy chcesz czy nie... A o kosztach zwykle dowiadujesz sie w trakcie/ na koniec wyjazdu Fajna opcja zwiedzania, nie fajne jest to ze nie mozesz wybrac. To znow firma decyduje za Ciebie. Poprostu chca sobie stworzyc roboty, a nie indywidualnosci.

Tomcio
@Ocknięty

W tej "firmie" nie można myśleć samodzielnie...

Bibs

To znajomi z dawnych lat, a wiem że tam pracują (facebook wszystko wie). Wrzucają zdjęcia z jakimiś kotami, końmi, zegarkami i pseudomotywacyjne regułki. A poza tym zdjęcia z wycieczek po świecie. Niby źle zarabiają, ale gdzieś mieszkają, coś jedzą, jakieś ubrania mają. Za 1000 zł to niemożliwe. A rodzice tych znajomych na pewno nie pomagają..

Bosz
@Bibs

Właśnie... Dostaja male przelewy, a za te wszystkie dobrodziejstwa placa. Wiec dlugi rosna. Goldberg jak nic.

Bibs

Tak narzekacie, a mam znajomych, co tam pracują i co rusz, to jakaś wycieczka, czy do USA czy po Europie. Przynajmniej pozwiedzają :)

Sama prawda
@Bibs

Fake - ludzie z goldberga nie mogą mieć znajomych poza firmą.

Gold
@Bibs

Pozwiedzają. Za kasę, którą zarobią dla firmy. Nikt im za to nie płaci. Wiem z pewnego źródła

Pikers

Widzę że Goldbergi byli w Chorwacji na wakacjach... dziwne że tylko stare twarze na fotach :) młodzi nie zdobyli odpowiedniej ilości punktów? :D czy może są za mało wkręceni? :D

@niewzburzony

@wzburzony idz szukac sensacji gdzie indziej... to forum jest wlasnie dla takich jak Ty kryjac sie pod nickiem-piszacym oszczerstwa za komputerkiem w mieszkaniu rodzicow.. szkoda pisac wiecej.

me

sio goldbergi do roboty :* bo pkt i i wielbłądów nie będzie :D

POZNAN

Czyżby zamieniał się w komuniste...?:) RELIANCE: pon.9:00 - 17:00 wt.9:00 - 17:00 śr.9:00 - 17:00 czw.9:00 - 17:00Czynne teraz pt.9:00 - 17:00 sob.Zamknięte niedz.Zamknięte

komunista
@POZNAN

Nie tak Cię tomasz wychował :D :D :D :D

plac bohaterów Getta

Nie dziwi was, że mimo ogromu osób które komentują i wystawiają najgorsze oceny na tej stronie dla Goldberga i z dnia na dzień liczba ta się powiększa to cały czas Goldberg ma 3 gwiazdki i nie można sprawdzić ile osób oceniało na jakie oceny?:))

Prawilny

Ale skrót "JKM" to Ty szanuj

demono89

@xxxxx osiagnelas o wiele wiecej niz mozna sobie wyobrazic i siedzisz pol h piszac komentarz, o tym co bylo 3 lata temu ? a moze tak naprawde wciaz jestes ciekawa co w firmie, bo czas kiedy pracowalas wspominasz z sentymentem, a na codzien tylko wmawiasz sobie jaka jestes pracowita? szczerze napisz ile konsekwencji nauczylas sie w tej pracy ;) ja pracuje w firmie od 3 lat rowniez, bylem w wielu miejscach, stac mnie na mieszkanie, auto i inne przyjemnosci, a rzeczy, ktore tu wypisujecie to kompletne bzdury... moze kolezanka @xxxxx to jakas Matka Teresa, ktora dzieli sie doswiadczeniami wypisujac dlugie monologi, ale ja tam bardziej widze jakies zlamane serce zwiazane z odejsciem, a nie trudy w pracy... hehehehe

rzal i bul
@demono89

Zabawne, goldberg psycholog... tym razem był panel o opiniach w internecie? Postaraj się bardziej, może powiedz coś swojego... a nie, chwila, w goldbergu nie można mieć swojego zdania. Jakoś nie widzę tutaj osób, które tęsknią za pracą w tej waszej firemce.

Cesar Hybowsky
@rzal i bul

Przypominacie trochę wyborców PO, bo tak jak oni, potraficie tylko szczekać. Szczekać na tych co w tej firmie zostali i którym się powodzi, bo większość z Was tak naprawdę pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że firma daje duże możliwości. Życzę Wam, mimo wszystko, powodzenia w dalszej karierze zawodowej jak i w życiu. Pozdrawiam, Goldberg od kilku lat.

Jaja

A możecie coś powiedzieć o rozwiązaniu umowy? Jakie problemy stwarzają? Gdzie trzeba wysyłać wypowiedzenie ? Ogólnie jak to tam wygląda

defis
@Jaja

Jakie wynagrodzenie kolego :D :D Tutaj nie ma czegoś takiego :D

Jaja
@defis

Wypowiedzenie, bo po komentarzach widzę że wynagrodzenia to nie ma za bardzo xD

Prawda

Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie odszedł z tej firmy

panjan

Nie wiem jak wy ale ja się rozwijam na kasie w żabce lepiej niż w goldbergu !

życzliwy

Już 4 czerwca 2017 wielkie otwarcie firmy reliance 24 Polska przy Al. Pokoju 1 w Krakowie !!! Wpadacie pokłonić się wielkiemu Cezarowi...ojć wybaczcie Cezaremu?

śmieszne
@życzliwy

Goldbergi tak spamujecie na panelach, żeby się skupić na swoim celu i nie patrzeć na innych, w tym nie na forach na ten przykład, a sami siedzicie tutaj częściej niż ktokolwiek inny :) Ludzie jeżeli szanujecie czas, a przede wszystkim siebie, nie poświęcajcie swojego czasu na pracę w tym miejscu. Chociażby dlatego, że nie ma po tym perspektyw, chyba, że inne call center. Na panelach sami mówią o tym, żeby jak najlepiej czas wykorzystać, i żeby go nie marnować. Do tego oczywiście dochodzi to, żeby się rozwijać. Sami oceńcie, czy siedzenie na słuchawce od 9:00 do 21:00 jest rozwojowe i czy w ten sposób ktokolwiek jest w stanie dobrze czas wykorzystać.

nicky99

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.