Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

dużo szkoleń kiepska wiedza

tych z jakości też by trza wyszkolić bo ostatnio sami nie wiedzą czy te smugi i niedolania mieszczą się w ich granicach wyobraźni - trenerowi też się przyda 50 szkoleń

raport śpiocha

jak macie już przyjętych kilka ciamajd to teraz czas przyjąć garganela i klakiera do ściągania oleju

zastępca trenera paraolimpijczyków

są wyszkoleni. mam podpisanych 30 szkoleń od karzdego

szreder

widocznie tacy ludzie są nam bardziej potrzebni i na nich zasłużyliśmy, inni ludzie napewno gdzie inndziej już pracują ... musimy se ciamajdy wyszkolić :-D Albo za nich robić :-D

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Zmywarka

Same ciamajdy teraz przyjmują nie to co kiedyś...

ureforiusz

a kiedy zwolnienia bo coś nas dużo

Lisie kąty

Wraca johny, chowajcie telefony!!!

S rosa do wieśniak

Nie warto się przyjmować! Nawet na chwilę. to zapewne jedna z najgłupszych firm z wyjątkowo głupim szefem i szefostwem, nie piszę tego z nienawiści-zemsty tylko dla dla ostrzeżenia was.

Duży wujek

W okolicach czerwca

nosorożec

A kiedy zacznie się sezon?

Szara Sahara

Obecnie pojedyncze przyjęcia są, ale jak zacznie się sezon to pewnie będą przyjmować

Jola

Przyjmują do was na weekendy?

angela

to tak marnie płacą że trza dorabiać jeszcze, i trza zasówać sobotę i niedzielę. to nieźle was tam cenią

Popracujesz tam trochę i się zwolnisz jak większość! żadnej umowy tylko śmieciówki! Spróbuj się oburzyć! (usunięte przez administratora)Jest gorzej niż jesteś wstanie sobie to wyobrazić!

brak wyobraźni
@brak

może cos optymistycznego - ktoś lub coś by napisał- np: dają super premie, ludzie z chęcią biegną i wracają do tego zakładu - a nie same smuty ... co to ma być...

ogar

Do utrzymania ruchu przyjęcia są cały czas. Najważniejsze wymagania to umiejętność odpowiedniego planowania awarii czyli maszyna ma stać tak długo, żeby można było przyjść do pracy w weekend na setki, ale na tyle krótko żeby nie zatrzymać Electroluxu z powodu braku detali. Na wózkowego też czasem przyjmują, ale tu trzeba bardzo dobrze umieć manewrować wózkiem, bo drogi są tak wąskie, że ciężko się minąć dwoma paleciakami, a jak wózkiem jedziesz to po bokach zostaje ci jakieś 10 cm. Do jakości chyba nie potrzebują. Wszystko co robimy jest świetne. A nawet jak nie jest to wystarczy owinąć to żółtą taśmą, kilka dni postoi i już jest dobre.

magik

mnie interesuje praca w jakości czy są jakieś wolne etaty, a może potrzebujecie nowych liderów z nowymi pomysłami i zangażowaniem

bezrobotny

sa przyjecia w waszej firmie? niepogardze zadna praca. doswiadczenie mam wiec najbardziej interesowala by mnie praca w utrzymaniu ruchu albo jak magazynier, ale jesli sie nie da to moze byc produkcja. jakie sa zarobki? zalezy mi na czasie wiec prosze o szybka odpowiedz. dzieki

Wujku, maszyna nr 7 prawie działa

11 złotych na rękę, z czego 6 zyli podstawy i 5 zyli premii. Jeśli nie przyjdziesz na pierwszą zmianę w niedzielę, to prawdopodobnie premii Ci nie zabiorą. W weekendy pracujemy na dwie zmiany: sobota i niedziela od 6 do 18 i od 18 do 6.

Ola123456

Ile jest za godzine?

haha

ieograniczone zarobki – nieważne, że dobicie do średniej krajowej wymagałoby przepracowanie w miesiącu 5000 godzin, lub wciśnięcia badziewnego towaru za kilka tysięcy złotych każdemu mieszkającemu między Odrą a Bugiem Polakowi w wieku produkcyjnym. Dla chcącego nic trudnego. możliwość rozwoju zawodowego – bo każda nowa pozycja w CV oznacza progres. dużą niezależność w pracy – ponieważ dajemy umowę o dzieło, która teoretycznie zapewni pracownikowi, pardon, „zleceniobiorcy” niezależność w wyborze czasu oraz miejsca pracy, a także brak bezpośredniego kierownictwa. W praktyce jest to normalny etat, tyle że firma przyoszczędzi trochę na kosztach pracy. konkurencyjne wynagrodzenie – płacimy dokładnie tyle samo co konkurencja. bezkonkurencyjne wynagrodzenie – płacimy znacznie mniej niż konkurencja. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o