Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

gorący kanał

PRZYPALONA TULEJA - 2013-08-29 12:29:51 OK włosi tak oszczędzają? To porównajmy koszty Polaków a Włochów: 1)wypłata 1642 zł brutto- 1800 euro brutto 2)premia obecnościowa 300zł- obecność Włocha 500 euro 3)premia produkcyjna średnio 400 zł- dla Włochów 800 euro 4)delegacja 0 zł- Włosi około 800 euro 5)innowacje wdrożenia 0 zł- Włosi 250 euro Czyli my zarabiamy średnio 2342 brutto- Włosi 4150 euro za przyjazd do Polski no i firma im stawia nocleg auto i bilety lotnicze. 2342 zł do 17430zł Gdzie tu jest sprawiedliwość????????????? My wypracowywujemy tyle godzin a oni spacerują po hali i w pimponga grają.Sprawiedliwości nie ma i nie będzie, na to nie ma co liczyć, zgodnie z powiedzeniem "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". W wyliczeniu zapomialaś jeszcze o wyżywieniu 2 lub 3 razy dziennie :) Nie po to otwierali fabryke w polsce aby dać nam zarobić, to my mamy robić dla nich.

ZDEFORMOWANA TULEJA Z NADLEWEM

Oby jak najwięcej blokad założyli jakościowcy. Zakład spadł na psy. SGP= Stado Głupich Paraolimpijczyków. [usunięte przez administratora] trenerze w jakim terminie przewidziana nowa PARAOLIMPIADA? Jaka duża grupa nowa będzie??? W czym będą zawody?? Rzut tacką do biura? Turlanie kółeczek na magazyn? Kto dalej rzuci G-22? Rzut muflerem do kartonu? Kto głośniej krzyknie HOP na hopperach? Kto najszybciej usypie zamek z granulatu? Dawać nowe propozycje rywalizacji!!!!

smuga z rozbłyskiem bez rysy

- 2013-09-14 16:01:41 WIEKSZEGO ROZ...DOLU W TEJ FIRMIE NIE BYŁO LUDZIE POODCHODZILI ZATRUDNILI STADO DZIEWCZYN Z SGP 40 NOWYCH LUDZI NA MASZYNACH Z KTÓRYCH ZOSTANIE PEWNIE Z 5 JAK DOBRZE PÓJDZIE WÓZKOWI WYWOŻĄ KÓŁKA NA PRASY ZAMIAST NA MAGAZYN MASZYNY STAJĄ Z POWODU BRAKU MATERIAŁU KTÓRY JEST ZATRZYMUJĄ MASZYNE BO NIE MA GDZIE STAWIAĆ ZABLOKOWANYCH DETALI CHODZĄ PLOTY ŻE CHCĄ WYDZIERŻAWIĆ TEREN OBOK PALARNI POD IZOLATOR WSZYSTKO DOBRZE ZORGANIZOWANE ZGROZAa mnie to nie rusza i nie wzrusza - najlepsze czasy i ludzi mamy teraz - nie nażekać - cieszyć się - świetować - być dumnym z postepów - cieszmy się że mało pojętnych ludzi zwolnilismy, a niektórzy sami pouciekali teraz mamy najlepszy skład i chetnych i pracowitych, obeznanych, nastawionych na sukces ludzi z którym daleko zajdziemy i podbijemy świat

?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
karta selekcji

kiedy jakieś podwyżki, awanse i kiedy zatrudnicie nowych sprytnych ludzi żeby nam było lżej

elktrozawór

no, u nas na linii jak jeździ, to wszysko jest na czas i pojemniki porozkładane

Wójku wójku

Duża wypłata jest,i jest dobrze co nie WÓJKU ??

ŻÓŁTA TAŚMA

TEN KOLEŚ TYLKO DORYWCZO A I TAK OGARNIA BARDZIEJ OD WIEKSZOŚCI

wygadana

ludzi coraz mniej, wózkowych ni ma tragedia, osttno był jakis w okularach jezdzi w bialej koszulce, ale dzisiaj juz go nie widzialam.

ANONIM

A PO CO WAM WOGULE JAKIEŚ SZKOŁY KOŃCZYĆ I PO CO WAM TE PAPIERY - NO LUDZIE NA CO TO KOMU? JEŻELI PRACA U WAS WYGLĄDA TAK JAK OPISUJE " xyz " TO CHODZĄC DO SZKOŁY BYŚCIE MARNOWALI TYLKO CZAS - SPANIA NIE TRZEBA UCZYĆ SIĘ W SZKOLE

jak wypracowujecie tyle godzin? przecież tam wyżej kilka postów ktoś pisze że tylko niektóży pracują a reszta siedzi w biurze i na necie siedzą śpią i się [usunięte przez administratora] :(

PRZYPALONA TULEJA

gucio

czy szykują się jakieś awanse z wyższych stanowisk na niższe ?

papa smerf

anonim - 2013-08-21 12:52:00 mogli by zwolnili jeszcze paru ludzi tu i tam to może dali by nam jeszcze podwyżkę 100.00 lub 200.00 zł , im mniej tłoczno w zakładzie tym lepiejA weź ty młotek i puknij się nim w główkę. Nawet jak zwolnią parę osób to nie myśl, że to co zaoszczędzą oddadzą tobie. A na pewno temu którego nie zwolnią przybędzie roboty. Pracuję tu już trochę i za moich czasów żadnej podwyżki jeszcze nie było.

małolat

witam ZAUWAŻYŁEM ZE W GAZECIE OŁAWSKIEJ jest ogłoszenie do rosy, np na operatora wtryskarek, na weekendy. Jak taka praca sie odbywa? Po 12h sobota i niedziela? Jaka stawka? Godzinowa? Nie wiem czy się ładować w taki układ

Wzorzec OK

To ja też dodam coś od siebie. Tu jest po prostu jeden wielki[usunięte przez administratora] na kółkach i to nie trzech, nie czterech kółkach a na tych kilku tysiącach owiniętych na żółto, które stoją sobie byle gdzie tylko nie na magazynie.

nadlew w otworze blokady

kto co ma a czego nie ma to ja nie wiem, ale widze to co widze. i myślę sobie trzeba szukać innej pracy i to szybko. bo lepiej to tutaj już było. odkąd przyjechałty tutaj te pajace codziennie robi sie gorzej i widać ze nikt juz tego nie ogarnia.

technolog

hihi haha a w tym zakładzie zakładzie nikt nie ma jaj zaczynając od pracownika produkcyjnego kończąc na kierownictwie - ten zakład to porażka pod kazdym względem

GWOŹDZIE W MATERIALE NA M12

No i kaska jest ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o