Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Anulka

jakaś senna jestem to chyba zmęczenie idę spać. a pozatym ciemno się robi i gwiazdki już widać i księżyc już powoli wychyla się za chmurki. do jutra. pa. dobranoc wszystkim .

eryk

Witam czy są u was w zakładzie przyjęcia i na jakie stanowiska przyjmujecie, z góry dziękuję za odpowiedź

syn

bardzo dobre rozwiązanie że pijesz z butli ""jestem za """ tak trzymać!!! " niedaleko pada jabłko od jabłoni " u nas w pracy na naszej zmianie też większość osób udaje że coś robi zwłaszcza te osoby co mają dobre wtyki - i jakos z tego afery nie robię """ po prostu tak już jest że niektóży muszą zasówać żeby inni mnieli lżej ''' pogódź się z tym gościu-niekażdemu dogodzisz. a pozatym jak ci się ta praca nie podoba, za mało ci płacą, jesteś niezadowolony, nie masz siły już udawać że pracujesz, nie lubisz swojego szefostwa i swoich współpracowników"""" to może czas się zwolnić na twoje miejsce się napewno nie jedna osoba z chęcią przyjdzie do pracy:)))

loczek

Ja akurat piję prosto z butelki. Chodzi o to, że te plastikowe kubki które w hurcie kosztują kilka groszy za sztukę to nie jest żadna oszczędność dla firmy, a tylko pokazuje jaki jest stosunek nowego szefostwa do nas. Synu i zapamiętaj, że nie każdy kto mówi po włosku to twój SZEF i PAN :). Nie chodzi mi o to, żeby właściciel tu przyjechał, bo jest kryzys, więc niech sam olej wybiera z maszyn. Chodzi mi o to, że nowy dyrektor sprowadza tu swoich dobrych kolegów, których cała praca polega na udawaniu, że coś robią, a przez większość dnia to nawet im się udawać nie chce. Myślisz, że tych pajaców wyplata jest taka sama jak twoja?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
syn

etam bedzie premia to będzie , niebędzie to nie bedzie ``` ważne że pracujemy ``` dużo ludzi nie ma pracy - my cieszmy się że pracujemy ```` a włosi to nasi pracodawcy i nie muszą nic robić``` a ty co NIE możesz sobie kubka z domu przynieść ja swój kubeczek noszę do pracy i nie żebram za kubeczkiem :)

loczek

Zdziwicie się za tydzień jak po nowemu premie dostaniecie. Włosi szukają jakiś pseudooszczędności na ludziach. Te ich oszczędności to przecież śmiech na hali. Np. na rezygnacji z zakupu kubków jednorazowych oszczędzą jakieś 4 złote dziennie :) To jest dopiero oszczędność! A ile nas kosztują dziennie te włoskie darmozjady co nic nie robią przez cały dzień? Jak mechanik może chodzić w białym swetrze? Jeśli cała jego praca polega na mieleniu kija od miotły w młynku to może. Czy on zarabia 1600 zł brutto? Chyba nie? Czy jest do czegoś potrzebny tutaj? Na pewno jest przekonany, że bez niego cały ten zakład by się zawalił.

dragoon

ja myślę że możesz cały czas robić wszystko źle a premię i tak dostaniesz - brygadzista(ka) się wstawi za tobą i kierownik Ci przyzna :)))

Ojciec

Viola za mało ci w jakości płacą?

tryskająca wtryskarka

aza - 2013-05-30 12:00:00 A w innych działach ile zarabiają napiszcie ..Napisz ile być chciała zarobić to ci powiem czy masz szansę

tryskająca wtryskarka

Dodatek za godziny nocne musi być, bo wynika on z kodeksu pracy. Parę postów wyżej ktoś pisał, że w Rosie go nie dają. Dają! W roku 2013 dodatek za pracę w nocy wynosi coś koło 2 zł za godzinę. Ktoś tu pytał ile godzin trzeba przepracować w nocy na miesiąc. To zależy jak ci się zmiany ułożą, my pracujemy systemem 3-2-1 czyli w jednym tygodniu nocki, potem 2 zmiany a potem pierwsze. To znaczy, że masz w miesiącu jeden albo 2 tygodnie nocek. Socjalu nie ma, dojazd we własnym zakresie, premia obecnościowa jest pewna jeśli masz 100% frekwencję, premia produkcyjna ma być teraz na nowych zasadach tzn. ty możesz robić wszystko OK, ale Włosi stwierdzą, że jest kryzys i dadzą ile zechcą. I jak ktoś boi się gorąca to niech się tu nie wybiera. W lecie przy wtryskarkach jest masakra.

yoł yoł

a czy organizujecie dojazd do pracy bo ja bym poszedł tam do was do pracy tylko że mieszkam na drugim końcu oławy - a to trochę kilosów jest :-(((

cxcvxvx

właŚNie wróciłem z 2 zmiany to ci odpowiem - na nockach za darmo robisz nie ma żaDNych dodatków, chyba że dodatkiem twoim będzie obsługA 3 maszyny :))))

dzięki dobry człowieku ;-( .. ale jednak nie złożę tego podania 3 zmiany są męczące , chyba że indywidualnie dla mnie zrobicie 1 zmianę :-)

dafne

I - 6-14 II - 14-22 III - 22-6

eret 21

heloł.. mam zamiar złożyć podanie do rosy i chciałem się dowiedzieć czy w zakładzie jest lekka praca i czy macie jakieś fajne osoby w pracy miłe i przyjane i pomocne.

mam pytanko kiedy przeprowadzacie szkolenia na wózki widłowe i robicie nabór pracowników magazynowych

Ja mam taką propozycję dla najlepszego pracownika konsola sony playstation vita 3G , a dla słabszych konsola overmax ov-gamer 111

siemka; czy z tej kasy co uwas się zarabia da się urzymać 4 osobową rodzinę? dostajecie wczasy pod gruszą? jakieś wyjazdy szkolenia dokształcające organizujecie? jakieś nagrody za dobrą pracę dostajecie?

yoxamino

czy jest u was na zakładzie Fiona?

szczęśliwy pracownik rosy

ja pracuję w tym zakładzie już 3 lata - -dla mnie jest spoko w tym zakładzie , mam 2 przerwy po 20 minut, a moje maszyny kilka razy dziennie się zatrzymują a zanimktoś zdecyduje się je włączyć to 15 minut sobie siedzę i czkam na nich , dzięki temu sobie odpoczywam i tak leci dzień za dniem

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o