Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

olaaaa

kiedy jakaś podywzka dla weekendowych ? :D

Versace

Afera o las

aferka

a co to za aferka w logistyce?

idzi

Tyrajcie sobie ile chcecie. Ja tam pracowalem i nie było tak źle. Pozdrowienia dla Całej LOGISTYKI :-) Idzi.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
kabelek

to se nie przychodźcie - znajdą nowych ludzi - hihihi

zainteresowany

a podwyżek jak nie ma tak nia ma. A może nie przyjdziemy w jeden weekend, zobaczymy jak beda spiewac

michal

a powiecie ile macie wypłaty? bo w Siewierzu jak nie pojdziesz w weekendy to dostaniesz 1300 z groszami i w tym jest premia obecnosciowa

nie

przejęta? przez kogo? związków nie mamy.

michal

macie zwiazki zawodowe w Oławie? czy slyszeliscie cos moze o fabryce w Siewierzu ze ma byc przejęta???

Aasa
@michal

A kto niby ja przejmie?

HeHeszkyyy

Witam czy mógłby mi ktoś podać Numer do Rosy ?

mk

tak bardzo dobrym słowem.... jak brudasy do pracy przyjść karzą 1 listopada. pozmieniało się na gorsze.

kuba weź nie rycz
@mk

Za przyjście 1 i 2 listopada dawali premię 500 zł. Chętnych było dużo a ty sie chyba nie załapałeś i teraz piszesz głupoty że kazali.

byłam tam i wszystko zalezy od zmiany i organizacji.. czaasami wszystko na (usunięte przez administratora) mac lecialo bo inaczej sie nie dalo.

vivus

konkretnie są to części przeważnie do pralek, a czasem do zmywarek i suszarek

ryba

Ale tylko dla Włochów :) Kiedyś były robione integracje w Siewierzu ale od czasu jak nastał nowy szef na takie rzeczy nas nie stać. Kasa idzie na inne rzeczy.

suwMiarkA
@ryba

a Kogo to obcHoDzi jakIEś waszE gUpiE inteGrAcje , posKaRż siĘ noweMu sZefowI tO Ci moŻe zrOBi integraCJę - I dO roboTy wĘź siĘ ryba Z twojEj paplAniNy nIc niE wynikA

ryba

Organizuje wycieczki do Włoch.

lucjan

czy wasz zakład organizuje jakieś wycieczki pracownicze dla pracowników

bolek

do pracy się wziąść a nie szukać przygód z panienkami, do pracy sie brać nieroby

felek81

jestem nowym pracownikiem, mozecie mi powidziec ktora z panienek mozna zachaczyc

różowa paleta 40
@felek81

jak zarabiasz z 4 tysiące to możesz o mnie zahaczyć , jażeli mniej to pa

Janek Maćkowiak

Zygmunt jest tu tak potrzebny jak krawat do ubrania roboczego...tylko tyle, że co jakiś czas pojedzie na miasto po śrubki i trytytki dla wujka. Jego główne zajęcie to pokazywanie obrazków z niedolaniami i podtykanie długopisu pod nos. Ludzie podpisują i zapominają, niedolania idą, naszyne zatrzymują, maszyna nie produkuje, nadgodziny są i interes się kręci...

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o