Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

Glen

(usunięte przez administratora) brygady 3. Kiedyś pracowałem na tej brygadzie. W moim dziale było ok, ale to, co się nasłuchałem o konfekcji to głowa mała! Liderowi przewijarek wpisali po znajomości wszystkie maszyny łącznie z transportem. Na miejscu transportowego bym się wkurzył. Wiecie, ile maszyn potrafi obsługiwać ten lider? DWIE! K05 i P01 jak miał, iść na inną przewijarkę to mówi, weź, się zamień, bo ja wolę na P01. Czy ten lider i jego brygadzista potrafią spojrzeć w oczy innym pracownikom, co maszyny zdobywali przez lata nauką, a nie w jednej chwili przez znajomości? Przecież to brak poszanowania przez brygadzistę innych operatorów! Drugi lider ma ogromne ego! Myśli, że wszystko wie i powinien być kierownikiem! On nic nie robi! Tylko je kebaby. Nie znosiłem chodzić, mierzyć ścianki, jak on był w kontroli! Klima na maksa z komputera bardzo głośno lecą stand-upy. Jak przyjdzie mu już robić na jakiejś maszynie, to potrzebuje kogoś do pomocy. Podsumowując, jak trafisz na 3 brygadę, to unikaj konfekcji, bo liderzy będą tylko zbijać bąki, jeść kebaby i dostawać maszyny za darmo!

Xxx
@Glen

Co myślicie o tym nowym brygadziście panu T .Na mieście o nim dobrze nie mówią. Opinie ma okropna.

??

wczasy pod gruszą, premie, dodatki, bony jest coś takiego tutaj?

@E

Prawo pracy w tym zakładzie nie obowiązuje od dodatków, wypłat po maile od kierowników z góry rozplanowanym planem urlopowym jaki pracownik musi sobie wypisać. W tym zakładzie pracy typowo spotykamy się z sytuacją gdzie pracownik traktowany jest jak (usunięte przez administratora)a wszystkie Excele (w przypadku pracownik umysłowych) oraz obowiązki są na pierwszym miejscu. Przykładem tego mogą być notorycznie zabieranie premie, dodatki oraz wyrównania inflacyjne. Jeden z gorszych zakładów produkcyjnych pod kątem relacji pracownik-zakład na Śląsku. Tutaj nie ma czego takiego jak Związki i walka o pracownika, tutaj jest układ Mirek-Związki :)

są jakieś przyjęcia aktualnie, nie szukacie kogoś?

no bardzo ciekawe

Rotacja występuje nie tylko wśród młodych, no ale zaczynając: - Brak odpowiedniego przeszkolenia: tutaj trzeba rozdzielić hale ale niestety na Vikingu nie ma czegoś takiego jak procedura szkolenia pracownika, szablon oceny progresu twojego szkolenia w której to brygadzista przychodzi i wraz z osobą która się uczy a także z osobą która szkoli wskazuje rzeczy które już się nauczyłeś lub też nie ( no bo po jak inaczej stwierdzić czy dana osoba może zostać już samodzielnym operatorem?). Poprzez dużą rotacje dochodzi do sytuacji w której to osobę szkoląca sie szkoli osoba która sama sie nie dawno szkoliła lub dalej sie szkoli (bo przecież obsada musi być). Takim osobom przekazywane są ZŁE nawyki które późniejszym czasie generują masę błędów których skutki widać na zabranej premii za karty braków. - 4 Brygadówka: Każdy kto pozna ten system zrozumie że praktycznie cały czas spędzasz w pracy. Płace też nie są jakie gigantycznie wielkie w porównaniu z kimś kto robi na 3 brygadówce i ma wolne weekendy. Jest także wiele innych rzeczy ale tutaj tylko zacytować Pana Stonoge "Szkoda strzepić r....)

Krzychu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.

pytanko, ktos 4 brygada jezdzi z okolic pszczyny? ja radostowice

Pytanie do pracodawcy

Czy pracownik któremu nie przdłużono umowy o pracę ma szanse ponowne przyjęcie po złożeniu Cv

Ogier Nowy wpis
@Pytanie do pracodawcy

No raczej nie, bo był jakiś powód że nie przedłużono umowy

Mała Nowy wpis

dzień dobry. chłopak będzie chyba szedł na tego operatora, na którego ogłoszenie z widełkami od 6 do 6,5 tys wisi. Na strat miałby szanse na te wyższe zarobki czy to jednak po jakimś czasie? posiada te dwa atuty z opisu – doświadczenie oraz prawo na wózki. Będzie miał gdzie później awansować?

Ogier Nowy wpis
@Mała

Czyli 4k na rękę

Możecie mi opisać pracę operatora maszyn kablowych? W ofercie piszą, że prowadzone są szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Zastanawiam się jak często są realizowane i czy można uzbierać jakieś certyfikaty?

bebok

Produkcyjni mają kilka w ciągu roku np. bhp, sep, widlaki i suwnice, wysokościowe... Jak nie masz to ci zrobią a jak masz to odnowią. Zależy też na jakim stanowisku pracujesz, nie wiem jak to w biurze wygląda

gnnK
@bebok

jak jest z takimi szkoleniami gdy potem chcesz zmienic prace?

SidLeniwiec

Podbijam pytanie wydaje mi się że uprawnienia zostają nawet jak się zmieni pracę ale teraz to już nie jestem pewny

nie no co wy, szkolenia przeciez nie tracą waznosci jak sie odejdzie z pracy

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
bradbit

czy myslicie ze firma odpowiada na kazde nadeslane cv?

Champion
@bradbit

Cieżko stwierdzić ale raczej nie chyba nie ma firmy która by odpowiadała na każde cv które dostanie

gryf
@bradbit

z tego co sie orientuje to dopiero po rozmowie dzwonią do kandydatów

@gryf

Czyli w zasadzie mogą na te cala rozmowę nikogo nie zapraszać jednak z tego co rozumiem. Wtedy nie dostaniesz sygnału czy cię chcą czy nie? teraz to myślę, czy jak minie miesiąc to już nie mam na co liczyć?

Dua

Jak miesiac temu wyslales CV to bym sie juz pogodzil ze raczej wybrali kogos innego, bo zazwyczaj wlasnie tyle wisza ogloszenia na stronach.

Brokuł
@Dua

Też bym sobie po miesiącu odpuścił i spróbował w kolejnej rekrutacji gdybym dalej chciał pracować

Urza
@Dua

No nie ma co tyle czekać świat się na jednej firmie nie konczy a oni raczej sprawnie te cv przegladaja wiec...

SidLeniwiec

Ja sobie zawsze tak około miesiąca raczej mniej niż pełny miesiąc ale coś w okolicach

Lili

Cześć, a taki HR Specialist jak teraz tu zarabia? nie widzę widełek w aktualnej ofercie, a zawsze lepiej mniej więcej wiedzieć. Podkreślono w opisie też pracę w systemie 4-zmianowym. Opiszecie go?

ZOOM

Co spowodowane jest tak duża rotacją pracowników w firmie ? Są oni zwalniani czy odchodzą sami ? I kto za to odpowiada ? Szukam pracy ,ale nie chcę źle wybrać ? Proszę o przemyślane odpowiedzi Dziękuję.

Brokuł

Ludzie zmieniają pracę z różnych powodów, to osobistych to np znalezienia pracy w której zawsze chcieli pracować i warunki im tam odpowiadają. Ja się zatrzymałem tutaj bo mnie tutaj akurat odpowiada, ale każdy szuka czegoś innego

żenada

nie wszyscy są zadowoleni, obecnie mało kto jest szczęśliwy biorąc pod uwagę co się w kraju wyprawia, ale praca jest porządna i już do niej jesteśmy przyzwyczajeni więc nie ma co narzekać po próżnicy

ZOOM
@żenada

Chodzi mi o to czy starzy doświadczeni pracownicy są doceniani przez firmę ? Jaka jest różnica zarobków między nowymi ? To będzie najlepszy wyznacznik kondycji firmy i poszanowania starych pracowników jeśli tego nie ma firma ,to nie firma

Grzegorz
@ZOOM

W tej firmie STARY pracownik zarabia 200 zł wiecej od takiego co dopiero przyszedł i nic nie potrafi -sam ocen

Dokładnie cała prawda. Uczniowie co nic nie potrafią, wszystkiego się uczą popełniając wiele błędów, start i reklamacji są finansowo bardziej doceniani niż fachowcy, mistrzowie nie najnowszych już maszyn, można powiedzieć - rzemieślnicy fachu kablowego, Tak nie ma nigdzie w cywilizowanym świecie

Dziękuję za mega wypasione bony oraz podwyżki

Borowik

Transportu tutaj nie organizują?

Zapytajka

Cześć czy ktoś z starych pracowników może się wypowiedzieć jak to wygląda z jubileuszem 5,10,15 lat. Czy jest cos takiego? Ile można dostać za takie jubileusze? Opłaca się zapuścić korzenie w tej firmie?

Zuch

ogólnie fajna sprawa niby aż 5 lat a jednak jakby się tak zastanowić to szybko z reguły zlatuje, ciekawe czy nagroda znaczaco rośnie wraz ze stażem

jubilat

a wiesz moze jakie sa nagrody za te jubileusze?

jubilat
@jubilat

albo powiedz chociaz czy ludzie w wiekszosci sa zadowoleni z tego

SzefKuchni

dla przykładu ja jestem taką osobą, szukam pracy w której dostanę godziwą płacę za pracę w pełnym tego słowa znaczeniu

SzefKuchni

orientujesz się czy tutaj można się na dłużej zatrudnić? nie będzie z tym problemu?

nikt nic nie wie
@jubilat

Wielokrotność minimalnego wynagrodzeniam, tyle tylko żę została ona zablokowana na poziomie stawki 1800 brutto ;) więc nie są to duże pieniądze.

rosan
@SzefKuchni

tak, zatrudnienia sa na stałe

Bend

macie teraz jakieś nabory? nabory tylko przez ogłoszenia czy przez jakąś agencję?

Kraster

Myślicie że na adres mailowy biura mozna i tak wysłać cv?

bradbit

oferty juz przejrzalem, cv wyslane teraz tylko czekanie pozostaje. czy ktos wie ile to moze potrwac?

Champion
@bradbit

Podbijam pytanie, sam jakiś czas temu wysłałem cv i nadal czekam myślicie że jest jeszcze jakaś szansa?

culen
@bradbit

do mnie się odezwali po około dwóch tygodniach jakoś

culen
@Kraster

myśle że zawsze warto spróbować, nawet wysyłając takie spontaniczne cv zawsze masz większe szanse dostać prace niż nie wysyłając w ogóle

Boa

Przechowywać pewnie przechowują ale wydaje mi się ze przy kolejnej rekrutacji spływają do nich nowe, bardziej aktualne cv i ci ludzie są rzeczywiście zainteresowani ofertą. Nie wiadomo czy ktoś kto aplikował pół roku wcześniej nadal jest zainteresowany wiec przypuszczam ze i tak łatwiej wybierać z nowych, chyba że potrzebują kogoś na cito to jest szansa że zadzwonią do kogoś sprzed dajmy na to 2 miesięcy

ekookna

Czesc, dostalem info, ze u was rozdaja podwyzki, podobno dostaliscie 800 zl. My w ekooknach nic zastanawiam sie nad przejsciem, wyslalem cv czy ktos z pracownikow moze mi doradzic?

@ekookna

Tak dostaliśmy spore podwyżki i jeszcze większe bonusy oraz premię. Tylko nie mów nikomu ????

Robol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

@ ruchy płacowe Czyli stawka godzinowa jest większa od minimalnej?

Robol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Są jakieś podwyżki ?????❤️

cv

mam pytanie odnośnie cv, ma być napisane w języku angielskim?

Bogus
@cv

A jak masz w ogłoszeniu napisane? Czy pytasz właśnie dlatego że ogłoszenie jest całe po angielsku?

Uryk
@cv

Jak nie wiesz co lepiej, to wyślij już po angielsku. Zawsze to lepiej wygląda bo od razu się pochwalisz, że umiesz język, więc ja bym tak zrobił

Vip
@cv

Ale jeśli ogłoszenie było w języku polskim to bym wysyłał raczej po polsku, ewentualnie dwie wersje.

cv
@Bogus

tak z tego powodu pytam, bo jednak no chyba po ang powinno starczyć

Icom
@cv

a jezyk angielski jest wymagany na wszystkie stanowiska??

Odpowiedź
@Icom

Tak wszyscy rozmawiają ze sobą na firmie po angielsku dobrze by było jakbyś umiał też mówić po duńsku bo maszyny mają menu obsługi w tym jezyku

jorwet
@Icom

z tego co kojarzę to nawet w ofertach nie ma wyszczególnionego języka angielskiego na każdym stanowisku .. ale sprawdzaj sobie po prostu tam

yeti
@Odpowiedź

CV wyslalem w wersji angielskiej, sam jezyk mam na poziomie b2, wiec raczej przejdzie, to ile sie czeka na odpowiedz z rekrutacji? tak mniej wiecej oczywisice

yeti
@Odpowiedź

i jak jest z tymi wszystkimi benefitami ktore sa tam powymieniane? na pewno mozna na nie liczyc? bo trzeba przyznac liczba zachecajaca

dd
@yeti

Nie wiem co tam jest wypisane. Ale wypłata zawsze przed czase, są: - bony świąteczne, -jeśli dobre wyniki to i premie. - średnio raz w roku impreza integracyjna, -możliwość do wyboru: dofinansowanie do karty multisport lub darmowe bilety do kina. -fundusz socjalny - wczasy pod gruszą + paczki/bony na dzieci

śledź
@dd

to brzmi jak fajne dodatki, a one przysługują w okresie próbnym?

śledź
@dd

i jeszcze zapytam o te wczasy pod gruszą, na czym to polega??

Giguk
@śledź

nie pamiętam wiesz jak to do końca było ale chyba nie... na pewno nie wszystkie prawie na pewno multisport był po okresie probnym aktywowany

Giguk
@śledź

dostajesz z socjala dodatkowe pieniądze na urlop

Masło
@yeti

Z tego co pamiętam ja czekałem ok tygodnia, spodziewałem się, że będzie dłużej, ale odezwali się całkiem szybko

lindor

zreszta wole benefity co serio wykorzystam bo multisporta np nigdy nie bralem jakos sie przekonac nie moge

czarnik
@Giguk

ile tych pieniedzy na urlop sie dostaje?

czarnik
@lindor

i jakie sa jeszcze benefity?

@czarnik

Omijaj szerokim łukiem jeśli lubisz pracować za 27.70 praktycznie każdy wikend święta iron to napewno nie pożałujesz

Starszy pracownik

Mnie ciekawi czy w każdym tak zakładzie jest że w biurowcu jest więcej ludzi niż co na hali robi cofamy się niestety pracując za.najnizsza krajową a wymogi i odpowiedzialność kosmiczna odradzwm każdemu pytanie uprzedzające czemu się nie zwalniam jest już dane wypowiedzenie

Macko
@czarnik

wczasy pod gruszą, bilety do kina albo multisporta, ubezpieczenie grupowe, plus bony na święta czy urodziny

rosan
@Macko

fajne mamy et benefity moim zdaniem szczególnie jak sobie porównam z moimi poprzendimi

Lew
@Macko

O bonach świątecznych słyszałem ale przyznam że o urodzinowych nie może ktos cos więcej o tym powiedzieć?

gryf
@Lew

a co cie konkretnie interesuje? bo w praktyce to wygląda tak że po prostu dostajesz bon urodzinowy w dniu urodzin i tyle

Dua
@gryf

Ciekawosc pewnie siega jeszcze dalej, bo najwazniejsze jest to ile daja. Niewazne ze nawet jeszcze sie tu nie zatrudnil.

Pracownik konfekcji

Jak tak kierowniki nasze podwyżki? Od dwóch lat wynagrodzenie wszędzie wzrasta a my dalej stoimy w miejscu! Była premia inflacyjna teraz już jej nie ma! Od stycznia kolejne podwyżki płac a my dalej w czarnej (usunięte przez administratora)Weźcie się ogarnijcie albo będziecie sami (usunięte przez administratora)! Wszyscy już mają dość! Bez żałosnego dodatku zarabiamy najniższą krajową. Wstyd! ????

viper
@Pracownik konfekcji

To co napisałeś kompletnie nie idzie w parze z rzeczywistością. Może potrzebujesz pomocy w odczytaniu kwitka z wypłaty? Podwyżki są co roku, a dodatek inflacyjny wypłacany jest nadal.

Maszyny stoją wiecznie na awarii, zero prac serwisowych, podwyżki jak nie było widać tak dalej nie widać, biurowcy wiecznie mają o coś problem. Mamy robić metry z niczego w dodatku na zepsutych maszynach. Zero pochwał a wieczne upomnienia wychodzą zobaczymy w marcu co wyjdzie z obietnic przełożonych :D

Jeśli będą podwyżki rzędu 50 groszy max złotówka to będzie ciekawie wszędzie od stycznia już były podwyżki około 500 zł brak słów atmosfera coraz gorsza nic tylko zwijać z tąd

Olcia

A na lipiec co planują? Wtedy znowu będzie przeskok i zastanawiam się czy są teraz stanowiska, które za te przewidywana kwotę teraz pracują? do tego tu u was nigdy nie proponowano chociażby wyrównania premia?

Doświadczony

Bo to działa tak: Ty masz mieć progres w robocie, a oni regres w wynagrodzeniu... A tak poważnie, to po prostu trzeba robić tyle, za ile płacą, czyli jaka płaca...

Kandydat magazyn

Witam! Aplikuję na stanowisko pracownika magazynu w NKT Warszowice. Proszę o info,jaka jest atmosfera pracy, jaka to praca ogólnie,czy brygadziści to ludzie z którymi warto normalnie rozmawiać?

Noname111
@Kandydat magazyn

Podbijam pytanie. Ja słyszałem dobre opinie, ale może się wypowiedzieć ktoś kto tu pracuje :D

Zlotowlosa
@Kandydat magazyn

Atmosfera w firmie wydaje się być dobra, nie brakuje otwartości i komunikacji między pracownikami, co bardzo ułatwia prace. Zalezy jak trafisz, ale raczej da sie dogadac z kazdym

Narcyz
@Zlotowlosa

Wszystko pięknie ale coś innego oprócz atmosfery też się liczy, a nawet bardziej. Np jak tam wypłaty - czy są na czas, nie ma żadnych opóźnień?

PrincePolo
@Narcyz

mnie tam się nigdy nie spóźnili z wypłatą, zawsze na czas, nie słyszałem też żeby się ktoś na to skarżył

stanek
@PrincePolo

ja to samo, nigdy zadnych akcji nie bylo, pod kątem wypłaty to praca stabilna

Mini

Zapraszam kolego do współpracy , bardzo dobry zakład wypłaty na czas i benefity

Lew
@Mini

Długo pracujesz skoro jest tak okej? można na umowie o pracę od razu zacząć?

yuo
@Lew

na początek jest umowa na czas próbny, później uop na czas określony - 9 msc, a dopiero po tym na nieokreślony

gral
@Mini

jakie benefity? wymienisz coś chociaż?

czechy
@gral

np czasy pod gruszą, multisport, ubezpieczenie grupowe, bony urodzinowe, dni zdrowia itd

Bend
@czechy

trzeba do tego coś dopłacać?

papaja
@Bend

multisport najdroższy w okolicy, duża kawa w automacie za 3.30. a podwyżek nie ma ! prywatnej opieki zdrowotnej też nie ma ! lepiej okna klepać w kornicach

Nkt

Na forum nic się nie zmieniło tylko potraficie pisać jak wam źle i się zwalniacie a dalej robicie jest tyle pracy za lepsza kasę po 8 latach pracy w nkt mam więcej po 12 miesiącach w nowej pracy pracy od poniedziałku do piątku 2 zmiany wikendy wolne jak ktoś chce dorobić to jedna sobota niedziela i mam podobną kasę co w nkt za premie do 4 brygadówki praca o wiele lepsza.

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.3/5 Na podstawie 602 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice