Opinie o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa MTS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa MTS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

PH

Ja również pozwolę sobie zostawić opinię. Jeśli ktoś chce - niech wierzy, jeśli nie - niech nie wierzy. Pracuje w MTS pod marką Vente. Moje zadania są zlecone, nie mniej pracy mam dosyć. Nie będę wchodził w zbędną dyskusję, moje zdanie jest takie: jak w każdej firmie raz jest lepiej, raz jest gorzej, ale w trakcie mojej kariery trafiałem na pracodawców oszustów i na własnej skórze poznałem co to znaczy. W tej firmie nie spotkałem sie z takimi zachowaniami i mam nadzieje ze sie nie spotkam. Co wiecej, zamierzam sie tu pracować dłużej, bo praca mi odpowiada i co rzadko bywa - sprawia przyjemność.

wawa

Sam się lecz, jak ty i twoje denne kumpelstwo wypisuje brednie to jest dobrze, ale jak pojawiają się opinie pozytywne to oczywiście pisze je p. Mateusz

S.

Edward nie będę Ci się tłumaczyła. Pracowałam jako hostessa przy evencie i było lepiej niż myślałam, a z pewnością lepiej niż w przedstawionych tu komentarzach!

wawa

I co Edwarciku oszuściku? Boli wychodzenie na debila? Pewnie w realu jesteś takim samym idiotą jak na forum

Czy po rozmowie w Grupa MTS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
S.

Potwierdzam opinię mysi. Naprawdę wysoki poziom. Polecam!

mysia

Pieniądze dostałam zaraz po pracy tego samego dnia dodatkowo gifty po evencie, więc w dalszym ciągu polecam tego pracodawcę!

mysia

Wielki pozytyw za dzisiejszą rozmowę rekrutacyjną. Polecam tego pracodawcę!

x

Chyba z sosnowca

wawa

Moze dlatego ze mój dziadek pochodzi z bytomia?

Merch

Tomek - nie chcesz, nie wierz, czytaj dalej bzdury. Firmę znam z przesłanych prezentacji

Dzięki Merch. Tylko zastanawiam się czy te pozytywne komentarze są prawdziwe? Bo wydaje mi się dziwne, że po jednej wizycie aż tak się udzielasz. Na tak krótki staż masz bardzo dużą wiedzę o firmie więc nie obraź się ale nie za bardzo w nie wierzę. Wolałbym komentarz od kogoś kto pracuje jakiś dłuższy czas. Na czym polega praca i jaki charakter pracy. Apropo dlaczego tutaj tyle negatywnych komentarzy?

Merch

Tomku ja pracuję krótko, zrobiłem zaledwie jedną wizytę merch, ale jak pisałem wcześniej: zero problemow. Najpierw umowa, pozniej dokładne zlecenie, raport i kase miałem wczoraj na koncie. Te niektóre opinie nie maja nic wspólnego z rzeczywistością - sam sie o tym przekonałem. Jak sie zagłębisz w temat to bedziesz wiedział o co chodzi Czy dla pewności mogłaby sie wypowiedzieć osoba, która pracuje dłużej w MTS?

Merch

Tomasz zadzwoń sobie na centralę i poproś o połączenie z działem sprzedaży, bądź poproś sekretarkę o bezpośredni kontakt z Witoldem, Rafałem, Piotrem lub ewentualnie bezpośrednio z Mateuszem.

wygooglowałem firmę Grupa MTS i zastanawiam się czy znajdzie się praca dla człowieka bez doświadczenia. Nigdy nie pracowałem a chciałem się gdzieś zaczepić na początek.

wawa

Fiordy mam nadzieje, ze nie masz pretensji do mnie. Starałem sie jak najobiektywniej przedstawić sprawę. Sam czytałeś z kim miałem do czynienia w dyskusji :(

wawa

Kolejny post cholernego OSZUSTA! Człowieku idź na zmywak i realizuj sie w tym do czego jesteś stworzony!

Merch

Wg obietnicy - wizyta zrobiona, licząc czas od wyjścia z domu wejścia z powrotem stawka wyszła dokładnie 15 zł/h. Raport wysłany, kasa juz do mnie idzie :) pozdrawiam wszystkich niby oszukanych ;)

wawa

Dziekuje, ale tobie przyda sie bardziej :) kolejny dowód ze nie ma "cwaniaka nad warszawiaka"

wawa

I jeszcze dodam: NIGDY, POWTARZAM: „NIGDY” nie doszło do sytuacji, w której miałbym uczucie pomiatania mną, czy nieszanowania. Zleceń mi przybywa, a nie ubywa, pieniądze takie, że można się już tylko z nich utrzymać bez konieczności traktowania pracy w MTS jako dodatkowej i dlatego innych trafia szlag

wawa

OSZUŚCIE tobie naprawdę się wydaje, że ludzie nie mają nic innego do roboty tylko pisanie pozytywnych komentarzy?! Skoro „szlak”, a nie „szlag” cie trafia ;) to idź sobie pobiegaj :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MTS Sp. z o.o. - Katowice

Grupa MTS Sp. z o.o.