Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Paulina

Hej. Firma szuka obecnie kogoś jako Kierownik Działu Finansowo-Księgowego. W benefitach piszą o prywatnej opiece medycznej. Wiecie czy to tyczy się pracowników, czy też rodziny pracownika? Kogo to obejmuje?

@Paulina

Porozmawiaj z pracownikami na LinkedIn... Własne zdanie zostaw w domu, wiedzę przekażesz osobie przy korycie... Grinch na rozmowie jest tak autentyczna jak pogoda w TVP, ale nadal eksperymentuje z atmosfera...

Sam w sobie

Szczególnie d!is na popoludniu same wipy Kinga , Gosia i jakas inna tez prowadząca te co niby nie chodzą haha zawsze jak potrzeba ich jest pełno i ta krzykliwa z samego przodu od wejścia chyba Monika do końca życia Ti będą robić

Ukrainka

Masakra to co się dzieje tam to szok te stare wyzeraczki ciągle tylko dra ryje i kasa się u nich liczy , aż się yrzesa masakra uciekajcie jak możecie

Pracownica

Ale gdzie ????

@Pracownica

Jak to gdzie na dziale szczególnie te brygadzistki ryje jak pelikany i myślą że świąt zwojują one myślą że mu nie rozumieju a my ich dobrze paimaju (usunięte przez administratora) każdemu robią a ta brygadzistka Ania chyba ma tak na imię wszystkim się intersuju wilka dama szneki wali

@Ukrainka

Ta Ania co tera ma popoludniu u majstra rafala hehe on chociaż nas panimaju

Ktos
@Ukrainka

Teraz to wy panimaju ale jal się mówi podnieś kartony z podlogi posprzątaj po sobie wynies makulature to wy nie pani maju. Te pracownice z Ukrainy co przyszly do pracy przed wojną to przyszly pracować i pracują a teraz to co tu przychodzi to masakra i jeszcze łaskę robi że musi pracować. I najlepsza wymówka jak się coś mówi to jest tylko nie znaju i nie panimaju. W toaletach to jest tragedia co tam można zastać a stoliki na stołówce wiecznie brudne po sobie zostawiają jak ukraincy nie pracowali to w zakładzie było częściej a teraz (usunięte przez administratora) i chlew ale om nawet (usunięte przez administratora) po sobie ciężko wynieść. Polacy to nie chcą tam robić bo ukraincow w tym zakładzie jest więcej niż Polaków.

Patryk087

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w fabryce jako portier rewident ? Jakie obowiązki i jakie zarobki? W ogłoszeniu niby praca na umowę o pracę

Cesar
@Patryk087

Portfel rewident to robisz jak sama nazwa wskazuje.

@Cesar

No tak ale pracowałeś wiesz dokładnie jak w tej firmie to wygląda wiesz jakie wynagrodzenie jest

Patryk087

Jesteś nienormalny człowiek się pyta a otrzymuje idiotyczne odpowiedzi inteligencja nie grzeszysz

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Anonimowo

Jak wygląda praca na magazynie?

Ludmila

Prosi o pomoc czy można w fabrice pracować trzysta godin w miesiącu. Tu w piernikach tile pracujemy .Jesteśmy zmusiani przychodzić w wekend ,zero odpocinku.Jestiśmy zmęvzeni .Prosimy pomoc inspektor pracy.

Ryszard
@Ludmila

Pracujecie po 300 h miesięcznie? Przecież to chyba niezgodne z kodeksem pracy? Na jakiej umowie jesteście zatrudnieni? Aż trudno uwierzyć ...

Ktos
@Ludmila

Ale wy jesteście zatrudniani przez agencje nie przez kopernik i bez przesady kto chce to wychodzi po 8 godzinach do domu nikt nikogo siła tam nie trzyma kto chce to zostaje dłużej kto nie chce to tez nie przychodzi w weekendy.

@Ktos

Czyli ludzie robią dobrowolnie nadgodziny i tylko ci co są zatrudniani przez agencje? Jak jest stawka jak się zostaje po godzinach? Wyższa?

Lucyna
@Mariusz

Zostają tylko ukraincy bo polaki nie chcą pracować za takie stawki.

@Lucyna

Doprecyzuj, że Polacy mają stawki niższe, niż Ukraińcy. Bo podwyżki obiecują od roku i nic z tego nie wyniknęło.

A.A

Poszukujemy mężczyzn na produkcje! Miejsce pracy Toruń (Grębocin). Pikowanie włókniny. Stawka min. 3500 brutto. 3 zmiany od poniedziałku do piątku. Możliwa praca w godzinach nadliczbowych oraz premia uznaniowa. Tel.kontaktowy +48-784-373-016; +48-664-014-789 400 złotych za polecenie znajomego!! „Boryszew HR Service Sp. z o. o.” Nie tylko w Koperniku tak się dzieje ,gdzie się nie patrzy wszędzie takie ochłapy

@A.A

To całkiem dobre warunki. A jaka stawka za nadgodziny? Płacicie setki czy stawka jest po prostu procentowo podwyższana?

kaka

Widzę na fb, że szukają studentów do pakowania pierników w Ostaszewie i Toruniu. Czy jest to na dłuższy okres? Na jaki okres jest umowa? Jest możliwość pracowania po 2-3 h dziennie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Er

Siema, sluchaj robiłem tutaj jakis czas, jesli chodzi o atmosfere to na wszystko potrzeba czasu, nikt nie mowil ze będzie łatwo ale uwierz mi ze jak wytrzymasz ciezki początek, to potem naprawdę jest spoko, nie boisz się pracy i ludzi to nauczysz sobie z nimi radzić szybciej niz myślisz, pozdro.

PK

Damulka chodzi jakby ziemi nie dotykała z pozoru miła a wredna fałszywa . Niszczenie psychiki innym to chyba jej hobby Zero szacunku dla innych pracownic i to nie tylko nowych Zadać jej pytanie to jak podpisać wyrok na siebie bo będzie jeździć na tobie jak na łysej kobyle Zdecydowanie odradzam znajomość z ta osoba bo to bardzo toksyczna persona Dziwne ze nikt do tej pory się jej nie przyjrzał i jej praktykom Może czas najwyższy Praca ciężka ale da się wytrzymać k głównie za sprawa majstra który jest miły empatyczny i wyrozumiały Zawsze udzieli pomocy gdy się poprosi i jest osoba bardzo pozytywna Pozdrawiam majstra Marcina PK

Katarzyna
@PK

moje odczucia co do zakładu ... to totalny wyzysk ludzi, zwłaszcza tych którzy potrafią samodzielnie myśleć i radzą sobie na każdym stanowisku ! Szkoda, że nikt tego nie widzi. Może wreszcie czas docenić ludzi, którzy nie stoją jak przysłowiowy wazon i nie robią za sztuczne tło. Praca nieadekwatna do wypłaty niestety. Stawka 16.60 brutto to w sumie dobra stawka, życie można sobie za to nieźle urządzić ... atmosfera zależy od brygadzistek, które często humorzasto zaczynają zmianę i cisną na normę. Człowiek to człowiek, nie automat. Są też osoby, którym wydaje się że potrafią zdziałać cuda np. na trzech lub czterech kademach, a w rzeczywistości towar jest mokry, niedolany itd. zanim puścisz kobieto towar, upewnij się że jest z nim wszystko ok ;D zaoszczędzisz sobie biegania. Dużo by pisać o takich przypadkach zakładowych. Ogólnie atmosfera pracy ... ciężka do zdiagnozowania. Są też osoby z , którymi bardzo dobrze się pracuje :) młode dziewczyny ze zmiany majstra Marcina :) jedyna nadzieja w was, żeby zmienić ten zakład na lepsze. Pozdrawiam panią Gosię z kademy ;D równa babeczka, panią Basię i Anetkę oraz Ewelinkę, nie jest taka zła jak o niej piszą .

Sonia
@PK

Oj dokładnie Damulka , mało wie a chce dużo zrobić myśli że jak prowadzi automaty to jest najlepsza we wszystkim popędza i szneki strzela , oczami kręci i wymyślą co to nie ona do HRABINI JEJ daleko

Mira
@Katarzyna

Skoro wyzysk to po co tam siedzisz.Siedzisz bo nigdzie cię nie chcą ????????????po pozdrowieniach widać kim jesteś taką samą patolą jak i one .

PK

Trafiłaś

Sonia

Bo tam pracowałam

Nie polecam

Pracowałam tam 2 tygodnie, praca na zlecenie. Atmosfera tragiczna, stara , gburowata, szczególnie konfliktowa kierowniczka cały dzień docina wszystkim pracownikom bez szczególnego powodu o jakość ich pracy. Reszta kierowniczek też nie lepsze. Myślą, że po awansie wolno im wszystko, nie chcą pomagać innym pracownikom a jedynie stoją nad innymi donosząc o wszystkim szefostwu. Nie polecam

Gabriela
@Nie polecam

No i nie nudzi im się taka praca jak po tyle godzin stoją i donoszą tylko?xd Gdzie tu jakiś rozwój osobisty dla nich? No 2 tygodnie to naprawdę źle świadczą tak szczerze. Ale to Ty zdecydowałaś się odejść czy jednak dopomogli trochę?

Witam jakie macie opinie o pracy w utrzymaniu ruchu?

Koper Nick

Odnośnie ruchu to najważniejsze żeby był ruch w interesie a nie interes w ruchu...

Ja może z innej beczki czy wiecie jaką datę maja pierniki w czekoladzie tzn na jak długo maja datę ważności? Zakupiłam większą ilość i są bardzo twarde i maja datę do września. Ktoś pomoże

PH

Jak do września 2021 to mogą być twarde...

Czy pensja w wysokości 5500 w mieście Toruń jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Specjalista ds. Marketingu?

D

Pracujemy za darmo

Sisi
@D

To poszukaj gdzie dadzą więcej i na dodatek się nie narobić to z chęcią pójdę z tobą .W toruniu graniczy z cudem .

Mała

SZOK SZOK SZOK NOWE ETATY , NOWIY KIEROWNIK , NOWY DYREKTOR , PODWYŻKA 1 ZŁ I W DODATKU BIAŁY PAPIER W TOALECIE DO WYCIERANIA (usunięte przez administratora) NORMALNIE REWELACJA SIE TU DZIEJE POZDRAWIAM SZEFOSTWO ZA USZCZESLIWIANIE NAS KAZDEGO DNIA

????????????????
@Mała

Podziękuj osobiście tu nie ma sensu bo nie czytają a my wszystko wiemy Fajna ksywa .Pozdrawiam .P.S.Jak gadasz na dziale to troszkę ciszej i pamiętaj komu bo możesz zaliczyć wtopę .

Szok

Weźcie tego dziada,, nowego kierownika" z tego zakładu tylko chodzi szpieguje i donosi że tu leży papierek że paleta nie w tym miejscu że to mu się nie podoba na niczym się nie zna a płacą mu chyba tylko za chodzenie po dziale i dzwonienie to się nazywa optymalizacja kosztów. Napewno na tym stanowisku zarabia więcej niż 3 tys a my musimy pracować na jego pensje bo to kolega i dostał się tu po znajomości. Szok

Uuuuu?

szukają nowych zielonoludow? Ida zmiany

Szok2
@Uuuuu?

za kazdy papierek ma 5taka

Jeszcze raz Szok
@Szok

Tam nie tylko ten (usunięte przez administratora) kabluje ,jeszcze uważajcie na dwie dziewuchy które z produkcji poszły wyżej to są dopiero (usunięte przez administratora) ale co się nie robi dla sławy tylko niech uważają żeby się w tej sławie nie utopiły .Takim mendom mówimy (usunięte przez administratora) offf .

O rety
@Szok

Teraz jeszcze sprawdza stołówkę czy nikt nie siedzi I czasem kanapki nie je przed przerwą śniadaniową bo to nie jest czas na jedzenie no różnie bywa ktoś musi wziąść tabletkę a (usunięte przez administratora) bedzie przeganiał ze stolowki. Może jeszcze toalety będzie sprawdzał czy nikt nie siedzi. No tragedia i taki kierowniczek napewno zarabia Ok 5 za szpiegowanie i spacerki po dziale bo nic innego nie robi

Nowa
@O rety

Słyszałam jak dziś dyrektor dziada (usunięte przez administratora) za to chodzenie chyba zblirza się jego koniec

Vvv
@Nowa

Jaka z ciebie nowa.Nie wytrzymam Śniech

Ono
@Szok

Haha x 3 tys On spokojnie ma 5 tys a tobie dadzą podwyżkę 1.2 brutto i mówią ze masz się cieszyć

Zainteresowana

A jak praca w biurze? Jaka atmosfera? Można "noramlanie" pracować? Dyrektorzy, kierownicy normalni?

Hahaa
@Zainteresowana

W biurze już się biurka nie mieszczą co do dyrektora to nikt nie wie nic czy bexize lepeuj czy gorzej tylko jeden kierownik od lat jest w porządku a nowa ekipa lepeuj się nie zbliżać bo znajdą jakiegoś haka żeby na ciebie donieść

John
@Hahaa

Znacie taki program.śmiechu warte .Wy tak się zachowujecie .Na diabła piszecie takie bzdety .I co to wam to da .Widzę że macie w sobie tyle energi jeszcze po pracy i zajmujecie się bzetami .Ja odeszłam bo nie podobałp mi się tam a wy po cholere tam siedzicie .

On
@Hahaa

Kierownik wporzadku , ja się dziwie ze on przez tyle lat tam się utrzymał. W końcu jest jakiś normalny detektor i będzie to jakoś wyglądać. Przez tyle lat nie było nic na swieta i wystarczyło ze prezes zmarł i nagle pieniądze się znajdują na wszystko

Katarzyna R.

Witam serdecznie.Chce bardzo przeprosic za ten wpis a w szczególnosci pwene osoby mianowicie Lucynę i Anie.Dzieki nim nim to bardzo sie nauczyłam.Tak więc przepraszam z całego serca .Teraz chcę bardzo przeprosić Lucynę i Anie i chce podziekowac za wszystko.Tak więc przepraszam jeszcze raz z całego serca.Przepraszam jeszcze raz.Dziękuje Wam dziewczyny za wspaniałą wspólprace,I życze wszystkim Wesołych Swiąt.

Xxx
@Katarzyna R.

Ogarnij się kobieto i nie pisz głupot bo się pogrążasz .

@@@@
@Katarzyna R.

Pracowałam tam przez długi czas i akurat byłam na zmianie majstrowej Nie powiem.podnosiła czasami głos ale to chyba norma pracując z taką dużą załogą i z różnymi charakterami i z różnym nastawieniem ludzi do pracy .Dla mnie kobieta odpowiednia na danym stanowisku .Stanowcza bezpośrednia która wypełnia obowiązki jak umię najlepiej.Nie rozumię krzywdzących opini ale tyle ile ludzi tyle gustów .

Ona ona
@@@@@

Hmm wszyscy tak piszecie że Pani Ewa zła itp... Kto pracował dobrze Pani Ewa nie czepiała się nikogo... Bywały wyjątki że ktoś się (usunięte przez administratora).to już nie było miło.

####

Firma to jedna wieka porażka,pracowałam miesiac temu jeden wielki wyzysk a obok maszyn gruba krowa ktora tylko krzyczec potrafi nie polecam

Sisi
@####

Skoro porażka i skoro o niej tyle piszą negatywów to po co tam pracowałaś .Nie sądzę żebyś nie czytała o niej prędzej .A może raczej tam jeszcze pracujesz i pisząc wczoraj ten komentarz akurat wyszłaś z popołudniowej zmiany.Wstydz się kobieto bo z tego co wiem o tobie też dobrze nie gadają hmmm raczej o wszystkich .Pozdrawiam

Majster
@####

Czas już na emeryturę… „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść” Majstrowa już nie ogarnia ,samym krzykiem i wyzwiskami ludzi się do pracy nie zmusi.

@Majster

Takie zachowanie to faktycznie jest słabe. Myślałem, żeby się przyjąć ale odstraszyłeś mnie trochę taką atmosferą. Nie można się z tą majstrową dogadać?

On
@Mariusz

Nie słuchaj, majstrowa jest w porządku pracuje tam już bardzo długo i nigdy nie słyszałem aby majstrowa kiedyś krzyczała

Katarzyna R.

Zapomniałam napisać że chcę także przeprosić moją byłą koleżankę Magdę O.Przepraszam z całego serca.Wesołych Świąt!

Witam.Chce wszystkich przeprosic z aten wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza