logo Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza

Toruń

Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza

kandydat 2017-02-27 16:17
Jakie są zarobki na produkcji?
Zuzanna 2017-03-02 09:21
@Ciasteczko długo pracowałaś w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza? Co jeszcze możesz nam opowiedzieć o warunkach pracy w firmie?
Ciasteczko 2017-03-06 10:22
Pracowałam 1 rok i 6 miesięcy. Pracuje się ok
było ciężko z wymianą towaru po terminie
Duże ciśnienie na wykonanie planu mało towaru
Gratisowego do zwiększenia sprzedaży, drogi produkt słabo ratujący że względu na cenę.
Nie są się w tej pracy obijać trzeba ostro pracować i wtedy nikt się nie czepia.umowa o pracę i można prywatnie jeździć samochodem 250 km w mc
Zuzanna 2017-03-08 10:51
@Ciasteczko dziękuję za dodatkowe informacje. A czy firma zapewniała pracownikom szkolenia/możliwość rozwoju?
Ciasteczko 2017-03-09 12:09
Mówią o szkoleniach ale ja nie miałam.
Jeździłam jeden dzień z ph z innego regionu i to było takie szkolenie.w jeden dzień człowiek nie nauczy się nic .potem samemu do wszystkiego się dochodzi metodą prób lub podpytuje się innych
Ph jak rozwiązać lub załatwić sprawę
Zuzanna 2017-03-09 12:58
@Ciasteczko rzeczywiście jeden dzień to mało na poznanie tajników pracy. Czyli dobrze rozumiem, że inni przedstawiciele handlowi byli pomocni? Można w pracy polegać na ich doświadczeniu i radach?
Na szczescie były ph 2017-04-10 08:15
Radzę omijać szerokim łukiem. Na rozmowie mówią jedno, a w rzeczywistości jest inaczej. Totalne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sklepy pozadłużane, brak deputatu i pomocy z góry. Regionalny ma związane ręce bo kolo nad nim na nic nie pozwala. Praca na żenującej podstawie. Ludzie w lidlu maja większą podstawę. Oczywiście podczas rozmowy nikt nie powiedział, że dostaniesz swoją premie tylko wtedy gdy regionalny zrealizuje sprzedaż do dystrybutora na poziomie 80%. Zero benefitow. Zero opieki medycznej. Jak przyjmujesz się do firmy to za psychotesty sam płacisz- nie zwracają pieniędzy. A jak się odezwiesz to jedna wielka awantura. Ktoś wyżej napisał, że pracownicy to jednostki. Tak zgadza się. Nawet nie jednostki a numery w tabelce. Wprowadzona z nowym rokiem polityka zarządzania to dowalic ph karę finansową za wszystki. Za nie zrobienie odpowiedniej ilości zamówień, za rysę na samochodzie, za przekroczone kilometry albo jak nie wykonasz zadania nie dostaniesz wypracowane premii Jak masz auto zastępcze bez gps to flota siedzi i sprawdza na google maps czy przypadkiem za duzo kilometrów nie zrobiłeś. Ludzie są tak podminowani, że powolutku fala zwolnień się zacznie.
bystry potok 2017-04-11 23:28
chyba nie skorzystam z zaproszenia do pracy na region slask.... z tego co tu czytam to moga z tego wyniknac same problemy..... pytałąm u durała o warunki dla kopernika i nie ma co sie interesowac.. najkpierw niec hsie posplacaja potem niech szukaja ludzi... nie mam zamiaru markowac tej firmy swoimi ukladami na sklepach bo tylko starce. poczekam poszukam na pewno cos znajde.. ale powaznie daja 2300 brutto czy to tylko zart.?
Fuck Black 2017-04-12 07:21
Jedna wielka porażka. Najlepsi ph już odeszli w 2016. Zostało tło i banda kolesiów z krajowym nieudacznikiem.
Zuzanna 2017-04-12 09:04
@Fuck Black dlaczego tak oceniasz firmę? Co uważasz za porażkę?
stick 2017-04-12 17:56
a na jaki konkretnie terenie miałaś pracować??
były 2017-04-12 17:59
Myślę, że to co się dzieje w firmie. Zarabia tylko jeden region Toruń, reszta Polski leży.
Zuzanna 2017-04-13 09:01
@były wiesz może co jest powodem takich różnic?
Fuck Black 2017-04-13 09:37
Klimat...
Dystrybutor 2017-04-17 20:45
W Toruniu nawet jak kupę zapakujesz w opakowanie kopernika to się sprzeda. Niestety jak pokazują wyniki reszta Polski nie jest aż tak chłonna na nowości. Wprowadzili w zeszłym roku nowości, które wszędzie się przeterminowały. Począwszy od kulek przez niesamowicie drogie pierniki do kolejnych nadziewanych. Idealnym przykładem jest teren Częstochowy i okolic. Najważniejsze sieci w 90% z zaległościami. Obecny ph przyjeżdża i tylko się odbiją. Szkoda chłopaka. Firma oczekuje, że przyjdzie nowy PH i cudem zacznie kręcić biznes nie dając NIC na zaległości. Kariera na tym terenie to max 3 miesiace. Jeżeli ktoś Wam odradza pracę w tej firmie to nie bez powodów.
Kordek 2017-04-18 18:30
Tak 2300 brutto
Ph 2017-04-28 09:07
Prawda jest taka, że fala zwolnień ph juz się zaczęła. Ludzie mają już dość ciągłego poniewierania sobą i robienia z siebie idiotów na sklepach. Jeżeli nie masz noża na gardle i możesz posiedzieć na l4 to odradzam Ci pracę w tej firmie.
Zuzanna 2017-04-28 09:17
@Ph piszesz o fali zwolnień. Co przez to rozumiesz? Jak dużo osób zrezygnowało z pracy w obecnym czasie? Wspominasz o poniewieraniu pracowników. Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?
Uszy 2017-05-03 19:57
Radzę omijać szerokim łukiem. Banda oszustów, a podkładanie swojej osoby dla tej firmy nie jest warte tych beznadziejnych pieniędzy.
on 2017-05-04 13:00
Firma żenada. Króluje tu kolesiostwo.
Nikt nie ma nic do powiedzenia. Banda pionków. Możesz żyły wypruć, to mało. Zwolnią Cię jak tylko będą mieć takie widzimisię. Szkoda czasu i energii. Nikt nie wie o co chodzi, nikt nie słucha, nikt nie ma czasu.. A później wypad z baru. Ah.. I to słynne: #nie teraz #- odbijać się o drzwi możesz całe dnie i tygodnie. A później twoją prace oceni największy autorytet -# księgowa # mało inteligentne dziewczę
Ph 2017-05-08 09:25
No proszę w ciągu 2 tygodni wypowiedzenie złożyło 5 ph hahahahaha jednostki odchodzą
Justyna 2017-05-08 21:07
Dobry pracodawca.
Obecny ph 2017-05-09 08:26
No pewie tak dla tych co pracują na terenie Toruń i okolice... nie wiesz co jest na innych terenach nie komentuj. Żenada i tyle. Ludzie jeżdżą i się ośmieszają na sklepach. Towar w setkach tysięcy leży przeternimowany na sklepach. Towaru Krajowy nie daje a tylko napierdziela maila mi jakimi to jesteśmy szmatami...
Zuzanna 2017-05-09 11:07
@Obecny ph rozumiem, że w zależności od rejonu może inaczej wyglądać praca w firmie, a tym samym postrzeganie firmy jako pracodawcy. Jednak każdy z użytkowników ma prawo do własnego zdania oraz wypowiedzenia się na forum. Takie informacje będą właśnie cenne jak sam zauważasz dla osób z terenu Torunia i okolic.
@Justyna co sprawia, że Kopernik S.A. to dla Ciebie dobry pracodawca? Jeśli możesz to podaj również w jakim dziale pracujesz. To również będzie ważną informacją dla osób szukających informacji na temat pracy w firmie.
KANDYDAT NA HP 2017-05-16 20:40
jeśli wyzebrasz dobry towar od firmy bo zdarza sie ze dostajesz w deputacie 2 tygodnie do konca terminu lub po terminie. i na sklepach nie masz zbyt wielu długów to cos cie sie uda podzialac... i zarobic.. ale na sklepach jestes postrzegany jako klamca bo sprzedajesz pakiety na ktore masz dostac gratisowy towar, a dostajesz na pakiety i na długi ilosc nie wystarczajaca. szkoda czasu i nerwow na prace dla tego pracodawcy ktory nie szanuje osob dzieki ktorym istnieje. jest kasta przdstawicieli w toruniu oni zarabiaja dobrze majac realizacje na poziomach 150% miesiac w miesiac... reszta ph z polski jak zrobi 100% to sie cieszy i zarabia 2500pln...
BuBa 2017-05-16 20:46
firma szkoli w zakresie " jak omijac pytania na temat długowi jak radzic sobie z nie rozliczonymi promocjami" sa w tej dziedzinie mistrzami. wyszkoli cie tez jak nie nalezy sie zachowywac jako ph. reszta ci nie potrzebna i tak zostaniesz wywalona po pol roku.
Fuck Black 2017-05-17 08:13
Czy się tam zatrudnisz czy napiszesz sobie na czole " Jestem smieciem" to na jedno wyjdzie.
wawa team specjalist 2017-05-20 01:11
nie do konca .... cenie swoja osobei mam szacunek do ludzi ktorzy mnie szanuja.. a szczegolnie zaufanie jakim mnie obdarzaja na sklepach. to podstawa w pracy jako przedstawiciel handlowy. bez tych autorytetow jestes nie warty nic. widze ze kopernik i kilka innych firm jest potencjalnym zagrozeniem dla mojej pozycji i osoby. popytam na sklepach o ta firme jak jest w rzeczywistosci. i podejme decyzje. czy warto aplikowac na w/w stanowsiko.
Narodowy stadion 2017-05-20 01:18
wawa nie pytaj bo jeszcze w( usunięte przez administratora )j zarobisz za dlugi po leszczach. tylko leszcze tam tyraja za 1700 na reke... h ha ha ha ha smiech na sali jak sobie przypomne te chwile w koperniku. jedna wielka parodia . az mnie smiech zbiera jak moglem w tym gównie pracowac za te smieszne pieniadze wiedzac ze dzieki mnie zarobilili trzy razy tyle. a i niech mi oddadza za badania psychologiczne ktore musialem sam oplacic.
videook 2017-05-20 01:23
sa jednostki ktore wygladaja jak dwie jednostki ! ... były i juz ich nie ma ! ale potrafia tylko narzekac.
fuck black 2017-05-20 01:31
Zuziu praca w warunkach komuny ! nie moze byc efektywna. ciągłe obietnice załatwienia produktu na długi pozostaja obietnicami. a panie na sklepach nie interesuje fakt ze nie masz . ona za to zaplacą jak im zabraknie lub maja po terminie a tego jest duzo. nie godze sie na to bym ciagle tylko obiecywala ze oddam. bez piernikow kopernik sklepy egzystuja i nie mozna wiecznie obiecywac. bez tego nie zrobisz sprzedazy i nie zarobisz. a dla marnych groszy tylko szkoda czasu i swej reputacji.
jeden z wielu 2017-05-25 08:34
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja się cieszę, że zakończyłem karierę w tej firmie. Jednostka nad jednostkami niech się uderzy w swoją nażelowaną główkę może wtedy zacznie sie normalnie zachowywać- może nawet myśleć bo nie będzie to stać na skarpetki za 200zł. Dla takiego bura-ka nie warto pracować za marne 1700zł. Zero kultury, lecą tylko qr*Y ch*je itp. A jak jesteś na pseudo konferencji twierdzi, ze to nie miejsce na dyskusję tylko miejsce na przyjęcie informacji do wiadomosci. Ciągła rotacja ph dziś jesteś jutro Cię nie ma. Temat rzeka, ksiazke mozna napisać.
obserwujący pracodawcę 2017-05-25 09:41
Gratuluję poziomu. Ocenianie pracowników poprzez ich wygląd jest co najmniej żenujące i prostackie. Świadczy tylko o braku klasy oraz szacunku osoby zarządzajacej działem sprzedaży.
Dobo 2017-05-25 09:52
Żelem go...Nie mówcie, że on tam jeszcze jest. ..
billi 2017-05-29 18:51
W ogłoszeniu jest napisane atrakcyjne wynagrodzenie plus premie. Czy stawka 2200b. i 2400b po okresie próbnym to atrakcyjne wynagrodzenie? Chyba upadli na głowę! Hahahaha, ktoś ma dobre poczucie humoru. Przecież w Biedronce mają większą podstawę. Jestem w szoku. Dobrze, że zasięgnęłam opinii u dystrybutorów i nie poszłam na rozmowę.
Valdi 2017-06-02 13:36
Witam, może ktoś cos konkretnego w temacie Regionalnego Kierownika w tej firmie ?
ku czci przelozonoego! 2017-06-08 00:16
konkretnie ... kolo walczy z trendem ... uzywajac psychotechniki na najnizszym poziomie . ale bardzo skutecznie odsiewa ziarno od plew. niestety nie raz jego honor i ambicje znacznie odstaja od rzeczywistosci. myslenie metoda 2+2=4 w warunkach kopernika staje sie malo realne. krajowy nieudacznik jak ktos tu go okreslal nie potrafi zrozumiec zasad handlu przez co jego podwładni staja sie nieudacznikami. kolo tworzy teorie oparte o dane ktore nijak nie pasuja do rzeczywistosci wmawiajac podwładnym nierealne zadania. np wprowadzenie do sieci typu pss 6 nowych smakow dwa miesiace po wprowadzeniu trzech innych nowych smakow.. oczywiscie za darmo nie placac ani grosza za indeks. i odrazu tworzac zadanie warte 500brutto za obecnosc na 60%sklepach. brak spelnienia tego warunku powoduje kare nie wyplacenia premi za sprzedaz . to jest przyklad jeden z wielu jakie mozna w tej firmie zobaczyc. na rejonie warszawy w standardzie wizyt (20) dziennie masz miec srednio 75 zamowien wyslanych w tygodniu brak tego warunku powoduje utrate 150pln za kazdy tydzien ! ciezko miec 10 jak sie nie ma na oddanie za przeterminy na sklepach. dodatkowa zacheta moze byc zrobienie 7 zdjec z polek na sklepach z trasowki dziennej. a po pracy musisz zliczyc czas jaki spedziles na sklepie i czas dojazdu do sklepow. do tego zaplanowac sprzedaz na kazdy tydzien a na koniec dostaniesz 1700 na reke bo sie nie ualo zrealizowac planu zakupowego rejonu. baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo goraco polecam ta firme . po niej nic juz nie jest trudne lub nie mozliwe .
Yareck 2017-06-11 14:11
Brawo ,wielki szacun ! Trzeba ich uczyć...2300 brutto...nosz Q.wa jałomużna..a jakie wymagania przeczytałem w ogłoszeniu.Cieszę,że z takich "firm" odchodzą ludzie.Proszę Państwa małymi krokami nadchodzi czas pracownika,kończy się epoka "więcej za mniej" panowie pseudoprezesi,quasikierownicy s.ający w pory ze strachu I wszechmocne panie księgowe.
Zaprezentujcie nam się z dobrej strony to być może zechcemy u Was pracować,nie harować za dwa trzysta brutto...pracować .Rynek jest bardzo dynamicznie się zmienia ,nareszcie rynek pracy również.Jeśli tego nie pojmiecie szanownie panujące zarządy to reprezentować was będzie w rynku co najwyżej jaś fasola...no I potem wizja syndyka masy upadłościowej ????...pozdrawiam serdecznie
the end 2017-06-28 18:40
Dziś jesteś, a jutro Cię nie ma. Jesteś dostępny 24h na dobę. Urlop, L4 nie interesuje krajowego ty*rana. Dzwoni, o której mu się podoba nie zważając na Twoje prywatne życie. Nie polecam. Nawet najmocniejszy psychicznie wysiada.
E. 2017-08-29 23:31
Tez się zastanawiam .. ;)
Zuzanna 2017-09-06 09:58
@the end czy rzeczywiście praca wymaga ciągłej dostępności? Czy też ta kwestia jest zależna od kierownika i rejonu w jakim się pracuje? Rozumiem, że miałeś takie doświadczenia. Ktoś z pozostałych pracowników firmy miał podobne? Piszesz również, że jest to praca mocno wykańczająca psychicznie. Co jeszcze sprawia, że ma ona aż taki negatywny wpływ?
Sandra89 2017-09-06 11:28
Wy wszyscy nadajecie się do pchania karuzeli a pensje to żenada. Miałam dość i teraz za to samo dokładnie mam 2x tyle.
Zuzanna 2017-09-15 09:50
@Sandra89 mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem Kopernik S.A.. Nie jestem z tą firmą związana. Czy Ty również pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Mogłabyś powiedzieć, czy też masz takie doświadczenia, o jakich wspominał @the end?
MotoCross 2017-09-28 21:37
Pracowałem.
Sam odszedłem... szkoda kariery na taki przystanek. Hipokryzja maksymalna. Coś innego jest mówione i robione itd

Tylko dwa powody dla których nie warto:
1. Niskie zarobki (zdecydowanie za niskie)
2. Niczego sie nie nauczysz. (niczego)

Kto chce to spróbuje ale szkoda czasu. Tam czas sie zatrzymał wraz ze słońcem...
Zuzanna 2017-09-29 08:46
@MotoCross możesz powiedzieć w jakim dziale firmy, czy też na jakim stanowisku pracowałeś? To będzie ważna informacja dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji o potencjalnym miejscu pracy.
MotoCross 2017-09-29 09:07
Zuzanna,
Odpowiem częściowo na Twoje pytanie:
pracowałem w sprzedaży wystarczająco długo aby być pewnym tych dwóch powodów!

Oczywiście temat jest szerszy ale szkoda czasu na rozwijanie tematu ;-)
Julietixx 2017-10-11 12:37
Cześć, czy ktoś ma opinię na temat pakowacza w tej firmie?
Sonya 2017-10-11 17:26
Pakuj manatki i dzida stamtąd.
Julietixx 2017-10-12 08:01
A mogłabyś trochę opisać jak praca tam wygląda?
wazka 2017-10-12 16:19
Mnie też interesuje praca pakowaczki może ktoś coś
Zostaw swoją opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza