Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Sonia

Praca spoko ale wymagająca szybkiego tempa. Na zlecenie da się fajnie zarobić. Gorzej z ludźmi. Stałe pracownice nie nawidzą ludzi z agencji, nie ważne czy jesteś Polką czy z Ukrainy, wręcz nami gardzą i dają to bardzo odczuć. Brygadzistki z czekoladziarni nie są pomocne mimo, że to ich obowiązek. Krzyk i wyzwiska są na porządku dziennym. Złą atmosferę da się odczuć już w szatni. Obgadywanie przy pracy czy na stołówce to norma. Ciągle tylko słychać, że muszą zapie......ć na pracowników agencyjnych i Ukraińców. Nie ważne czy się przyuczasz czy pracujesz kilka miesięcy. Dla nich jesteś tylko obiektem drwin. Jesteś nikim. Najsmutniejsze jest to, że kobieta kobiecie jest wilkiem. Jedna drugą by utopiła w łyżce wody mimo, że pracują ze sobą po kilkadziesiąt lat. Są to fałszywe osoby dla każdego. Ludzie z zewnątrz są bardzo niemile traktowani. Jesteśmy dla nich jak wrzody. Dzisiejsza młodzież ma więcej kultury i obycia niż te kobiety. Kobiety w tej firmie na prawdę są podłe. Oczywiście nie wszyscy są tacy. Są wśród nich nieliczne osoby, które bardzo pomogą i nauczą. Szczerze nie polecam pracy w tej fabryce

Dudi
@Sonia

Ile da się zarobić we firmie?

Ktoś kto pracował

Witam Szczerze odradzam firmę, jeżeli ktoś startuje na stanowiska managerskie. Firma ma mentalność z głębokiego PRL'u, zarządzana przez osobę o niskim zaufaniu i braku szacunku do podwładnych i będącą mikromanagerem, uważającą się za kogoś lepszego niż reszta firmy, otaczającą się "zaufanymi" bez kręgosłupa moralnego i bez własnego zdania. W firmie wyczuwa się "wrogą" atmosferę, ma się wrażenie że nie można nikomu ufać. Są oczywiście też sympatyczne osoby, lecz jest to mniejszość. W firmie panuje bałagan proceduralny - niby są procedury ale nikt ich na oczy nie widział, obłożone szeregiem papierologii i wariacji "w przypadku". Brak decyzyjności - wszystkie decyzje i tak finalnie podejmuje p. Prezes. (sukces jak je podejmie w przeciągu 2 tygodni). Jeżeli ktoś lubi: siedzieć cicho, kiwać głową i "odcinać kupony" to firma dla niego....

@Piotr

Mnie też stawka na stanowisku kierownika zmiany interesuje. Słyszałeś, że szału nie ma ale mniej więcej jakieś widełki ktoś Ci podał? Stała wypłata ok rozumiem ale może do tego jeszcze jakieś dodatki za sprawowaną funkcję, czy to już wszystko jest tylko w podstawie i nic więcej nie ma? Tak trochę chcę więcej szczegółów poznać.

Pracownica

Uwaga na Anię W .kablara która za wszelką cenę chcę się pnąć wyżej. Uważaj żebyś przypadkiem nie spadła bo takie też już tu były.

@Pracownicaa

Dobre. Kablować dwie różne definicje .Rozumie że kablować na tych co nic nie robią a kablować na tych co robią a popełniają błędy to coś innego .Ale to już nie ważne .Karma wraca i to z dwojoną siłą .Pani Sylwio N,Pani też nic nie lepsza nie ładnie tak bronić .Ale jak kto się mówi rączka rączkę myje .Z tego co mi wiadomo kiedyś się już tam pracowało i odeszło i przyszło na stare śmieci .Trochę to słabe Panno Sylwio .

Zwrociłem uwagę, że w ogłoszeniu na Elektromechanika w sekcji, gdzie normalnie często piszą o benefitach itp, to tam tylko takie ogólniki typu praca "pełna wyzwań". Żadnych konkretów o premii czy stawek. Panowie, poza podstawą dadzą coś w ogóle?

Co jest z tymi zwolnieniami? Temat się uspokoił po nowym roku? Zastanawiam się nad aplikacją Na elektromechanika. Jak tam chłopaki, zadowoleni jesteście ? W ofercie nie ma widełek, ile można zarobić ? Tak plus/minus? Mówią, że oferują zwiększenie kwalifikacji. Co tam ciekawego mają?

Dzień dobry, oceniając aktywność firmy na LinkedInie, trochę się chyba u was dzieje. Szkoda tylko, że nie pod względem naborów. A tak już bardziej poważnie, może macie informacje o przyjęciach na stanowisko Kupca ds. zakupów technicznych i inwestycyjnych. Bardzo podpasowała mi ta oferta, nie chce zapeszać, ale wydaje mi się, żebym się sprawdził. Niestety już wygasła. Podobno wynagrodzenie jest ok, szanse na rozwój/awans są, praca hybrydowa, elastyczny czas pracy. Jeśli coś się nie pokrywa jednak z rzeczywistymi warunkami, to mnie poprawcie :)

Bombel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam serdecznie Jak praca w Koperniku, jako Mechanik ???? Na czym ta praca polega, Jak wyglądają zmiany Dziękuję serdecznie

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Brak pracy = zwolniona

Całe szczęście zakończyłam już współpracę z tą pseudofirmą. Zatrudniają ludzi tylko na chwilę, zwalniają nowych DOBRYCH pracowników, a starzy, leniwi mają zagrzane krzesełka. Nie chęci do pracy są tu najważniejsze, a to jak gadasz z kierownikiem i jak dobrze cie zna i wchodzisz mu w (usunięte przez administratora) Zmiana w zarządzaniu pewnie dobrze by zrobiła tej firmie. Krzyki na produkcji to codzienność, jakby ktoś z niby wyższym IQ (stanowiskiem) myślał, że to coś pomoże. Dodam że przydałoby się dobrze posprzątać. Dezynsekcja i deratyzacja dobrze by zrobiły produkcji

Cześć, chciałbym do nich aplikować na Kierownika ds. planowania i prognozowania, ktoś powie czy warto, bo opinie tutaj podzielone. Trochę się martwię jak wdrożeniem w pracę u nich skoro piszecie, że przełożonych nie ma, jeżeli pracownik ma jakiś problem...czy mam przygotować się na to, że będę wrzucony na głęboką wodę? :) Z ogłoszenia wynika, że wynagrodzenie jest dwuskładniowe podstawa plus premia, podacie kwoty?

Monika R.

Nie polecam tam pracy .Złe traktowanie ludzi pracujących tam przez takie coś nabawiłam się choroby .

Julek
@Monika R.

Możesz podać przykłady tego złego traktowania? Przełożeni się nieodpowiednio odzywają czy po prostu zawalają robotą? Napisz jakie miałaś doświadczenia żebym wiedział zanim wyślę CV.

@Julek

Kto chce ten pracuje kto nie chce ten bąki będzie zbierał i chodził na zwolniwnia ,taka prawda .Przepracowałam tam i jestem na zasluzonyn wypoczynku i jak słyszę że nie tylko w kooerniku przychodzą i odchodzą to znaczy że bida ich jeszcze nie dopadła .Co do atmosfery to zawsze tak było i będzie. Pozdrawiam i życzę wiary w lepsze jutro .A tym co poszukują cały czas pracy marzeń wyrtwałosci .

Monika R
@Julek

Przełożeni tak naprawdę nie istnieją wtedy kiedy ich potrzebujesz .Możesz mówić pisać a odzewu zero .Poj.......ludzie tam pracują .Jak nabawić się chcesz choroby to idź tam .

Boguśka

Firma poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko Ustawiacza maszyn pakujących. Znalazłam tę ofertę na stronie internetowej firmy. Pracodawca oczekuje gotowości do pracy w systemie zmianowym. Ile w takim razie jest zmian i w jakich one są godzinach? Co więcej, mógłby mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób można zdobyć dodatkowe kwalifikacje, o których mowa w ofercie? Odbywają się jakieś szkolenia, kursy? Jak często? Czy każdy może starać się o takie dodatkowe kwalifikacje?

@Boguśka

Jak zaproszą na rozmowę zapytaj z którego roku są te maszyny, DTR kopiuja z muzeum.

tomi3356

@Pracodawca negatyw za ogłoszenie do statystyk na kraków 3.07.23 Aplikacja nie została otwarta mimo ze kandydat idealny z profilem stanowiska. Rekruterzy do wymiany ????

Pracownica 2
@Pracownica

Żal ci tylek ściska bo młoda dziewczyna po studiach i znowu zaproponowali jej coś innego niż praca na produkcji. Nikt nikomu nie broni się uczyć i awansować ale wam lepiej tylko kogoś obgadywać za plecami i wymyślać ploty

@Pracownica 2

Nikogo nic nie ściska .Pnąć się można ale nie kablowaniem na swoich ludzi z którymi się pracowało i pracuje .(usunięte przez administratora)

Optymistka
@Pracownica

Nie wiem co wy od niej chcecie fajnie się z nią pracuje dziewczyna cały czas się uczy. Każą jej obejmować nowe stanowiska i zawsze jest puszczona na głęboką wodę i daje rade sprawdza się. Dziś widziałam jej zainteresowanie po mimo że ma się uczyć interesuje się exportem i ściąga do nas technologie aby być pewnym że wszystko jest dobrze oklejane. To wy kobiety weźcie się tak za robotę jak ona a zakład zacznie w końcu zarabiać i może dostaniemy podwyżki. Może nie jestem tak zwaną starą wyzeraczka jak wy ale pracuje już chwilę i widzę co robi. Pozdrawiam fale hejtu. Ania jesteś super podziwiam Cię nie podawaj się

Pracownicaa
@Pracownica

To może pracuj tak by nie było na co kablować:)

@Pracownicaa

Hej, czy jest tutaj ktoś na forum z działu IT? Wrzucili ofertę na Specjalistę ds. IT. Pisaliście, że zarząd się zmienił, czy za tą zmianą coś się zmieniło w firmie na korzyść pracowników czy nie bardzo? Czy w ogóle mam szanse na lepsze wynagrodzenie, jeżeli znam się na konfigurowaniu domen AD, DNS, DFS, CA? Bo jest to u nich mile widziane i oczywiście interesuje mnie, czy pieniądze są płacone na konto? bo wspominaliście, że są pod stołem, a to nie bardzo jest dla mnie do przejścia...

K.

Czy przyjmują teraz zleceniowców? Czy pracuje jeszcze pani Mariolka?

Ktos

Czy w tej firmie naprawdę jest aż tak zła atmosfera podczas pracy jak tutaj piszą???

Czemu zwolnili zarząd? Musiało się chyba stać coś poważnego skoro aż takie zmiany w kadrze kierowniczej. Powiesz co? Podwyżki były obiecane i nic z tego? Ile mieli dać więcej?

@ pracownik produkcji

Zwolnili bo być może za dużo chcieli dać cholera wie a podwyżki dali tylko co z tego że niekazdy pracuje tak samo jedni są lepsi jedni troszkę słabiej, ale to niby ktoś ustalał pewnie kto wie jak kto pracuje zrobili zaszeregowania hahaha jak nie powiem gdzie dajcie spokój robić za takie pieniądze, a zresztą taki zaklad jak ktoś się pyta jakie mamy zapomogi to nikt nie chce wierzyć, przyjdz przekonaj się a zobaczysz jak jest kolorowo kto dostaje pod stołem to dostaje nie ma równości, tu panuje obłuda, fałsz i kłamstwa na każdym kroku szkoda ze tylko co niektórym nosy nie rosną od tego bo pinokio jak kłamał to na momencie było wiadomo hahaha bo plan trzeba wykonać to i może premia będzie. Była pani prezes to i nawet o dzieciach pamiętała dali na Dzień Dziecka , były talony widocznie za dobrze traktowała pracowników dlatego juz nie ma wogole przez tyle lat nie było socjalu i nie będzie przez następne lata dopóki ktoś nie zrobi z tum porządku albo niech najlepiej sprzedadzą zaklad bo oni to nie umieją zarządzać tylko o stołki walczą

Były pracownik FC KOPERNIK

W Same sedno .Drzwi są otwarte ,nie pasuje to odchodzisz szukasz coś lepszego a nie plotkujesz dookoła.Wieczne narzekanie.Pamietam czasy gdy się tam pracowało ,kobiety wiecznie miały coś do powiedzenia ,gdy była praca to mówiły ŻW nie będą tak charować i buntowały inne .Gdy pracy nie było to knęły że jej nie ma ,wieczne prętesie .Teraz czytam że jak była P .prezes to było lepiej bo dzieci miały na dzień dziecka talony ,a jak talony się dostało to afera że mało .Nigdy nikomu się nie dogodzi ,ja zmieniłam pracę i mam się dobrze ,a Wy kobiety tylko umiecie narzekać wprowadzać do bani atmosferę,naprawdę nie trudno jest odejść i poszukać sobie czegoś innego .Tylko gwarancji na lepszą kasę niestety nie ma .Co do wypowiedzi jednego pracownika wobec Ani W .niestety się zgadzam,trzeba być kimś podłym żeby kablować na swoich by pnąć się wyżej i nie chodzi tu tylko o nią ale też o inne młode dziewczyny .Nie będę wymieniać po imionach ,bo o to nie chodzi .Dlatego każdy niech pilnuje się z kim i oczym rozmawia .Pozdrawiam .

@ pracownik produkcji
@Były pracownik FC KOPERNIK

Niestety ale talony jak były to dostaliwszyscy niewyszczegonione osoby jak w zeszłym roku bo co bo chodziyjqk był sezonw soboty i niedziele ale przepraszam za darmo tegonie robiły dostawały pieniążki a tu niby jeszcze nagrody w kopertach No proszę trzeba było oficjalnie na wigilia dać a Ni po kątach i cichaczem ,żeby nikt nic niewiediali

@@ pracownik produkcji

Co za bzdury ja nie dostałam po kątach. Chyba nie wiesz co piszesz albo nie ten zakład .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Ktoś kto pracował

Iwona
@Ktoś kto pracował

No tu to w tych opiniach to rzeczywiście jakieś plotkary działają jak na targu. Ja tam plotkami się nie zajmuję tylko pracą. Interesuje mnie ile zarabia kierownik zmiany i czy można dorobić nadgodzinami, sobotami itd?

@Iwona

Hmmm z tego co wiem to szału nie mają ,kierownicy nie chodzą na nadgodziny mają stałą wypłatę.

@Piotr

Ss

Co ty człowieku opowiadasz za bzdury miałeś dwie lewe ręce do pracy i teraz się mścisz pisząc bzdety.Z tego co mi wiadomo żadna praca ci nigdzie nie odpowiadała i co miała by odpowiadać właśnie tu .Powodzenia w szukaniu pracy marzeń ale chyba nie w tym życiu .

Dante
@Ss

Oj coś zabolało co Nie muszę się mścić nie mam takiej potrzeby chce ostrzec tylko ludzi szkoda czasu na taką firmę jak ta Piszesz jak byś mnie znał a wątpię Akurat zasuwałem i nic to nie dało nie za te pieniądze Z tego co widzę to mało wiesz po Koperniku znalazłem sobie pracę i już 6 lat w niej pracuje Prace marzeń he he mam akurat pracę za godne pieniądze i nie traktują mnie w niej jak (usunięte przez administratora) A ty wejdź na swoje konto bankowe i zobacz jak masz fajnie byłe do wypłaty Nie zaprzeczysz mi chyba że tak się nie robi z ciastem i że są robaki Życzę Ci przyjacielu żebyś zmądrzał i znalazł sobie lepsza pracę Powodzenia

Honorata
@Sonia

piszesz że na zleceniu da się zarobić. a jak się ma już umowę o pracę to się nie da?

@Honorata

Tego nie wiem. Tam jest duży przemiał ludzi. Więc chyba nie ma kokosów.

Mała
@Sonia

Oj Sonia byś się podpisała normalnym imieniem po prostu psycha ci nie wytrzymała Dorotko No i za każdym facetem na dziale się sliniłaś nie ładnie opisywać i uciekać

@Mała

Ewelinko Ty też podpisz się swoim prawdziwym imieniem .To ty gonisz za facetami, lecz się .Ciekawe co na to twój mąż tzw Jeleń Oj mogło by się pisać o niektórych .

Ryszard
@Sonia

A skąd tak duża rotacja?

Mała
@Ryszard

Kochany a skąd ta niby Sonia ma wiedzieć skoro pracowała zaledwie parę miesięcy do tego bardzo niesympatyczna osoba pierw by się zajęła sobą a nie opisywała cały zaklad łącznie z brygadziskami bo pewnie BRYGADZISCI FACECI byli super z podejściem do niej samej jak jej się nie podobała atmosfera to mogła po 2 lub miesiącu odejść ale po co jak łatwo można było zarobić kosztem innych a co pisala ze są osoby tez mile to pewnie te kademki co wszystkim wspolczoja szok nic dodać nic ująć same oh ah a za plecami ci (usunięte przez administratora)obrobią pozdrawiam

N.

Zgadzam się w 100%

@Mała

Piszesz tak jakbyś była lekko zazdrosna. To z facetami miała lepszy kontakt niż z paniami w zespole? To chyba nic złego, co?

On
@Mariusz

Penie że nic złego.

Paulina
@Sonia

Ale z jakiego powodu tak podchodzą do ludzi z agencji? Oni mają jakieś przywileje czy lepsza kasę? Z czego to wynika?

Nikt
@Paulina

To wynika z beznadziejnej polityki kadrowej firmy. Zgodnie z Kodeksem Pracy § 11 ust. 5 rozporządzenia, instruktaż stanowiskowy przeprowadza wyznaczona przez pracodawcę osoba kierująca pracownikami lub pracodawca, jeżeli osoby te posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz są przeszkolone w zakresie metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego. Wiec powinna być osoba w firmie, ktora wprowadza nowego pracownika w zakres obowiązków. To nie należy do obowiązków brygadzistów. Brygadzista jest odpowiedzialny za nadzorowanie pracy wykonywanej przez zespół pracowników. Osoba pełniąca tę funkcję wyznacza obowiązki poszczególnym pracownikom, kontroluje sposób ich realizacji z uwzględnieniem zasad BHP. I to są ich obowiązki. A teraz wyobraź sobie, ze na 10 pracowników w zespole, dostajesz 5 nowych, w tym z agencji, obcokrajowców mówiących roznymi językami, często nawet nie rozumiejacych po polsku i teraz każdemu z osobna wytłumacz, co ma robić i jak, ale jako brygadziste obowiazuje cie norma do wyrobienia, a każde 5 minut czasu to strata, ktora trzeba nadrobić. Bo z tego ich rozliczają. Do tego obsługują i prowadza maszynę. Jak to maja pogodzic? Stare pracownice mówią, ze ta (usunięte przez administratora) sytuacja trwa juz kilka lat. One po prostu maja dosyć tej sytuacji. To się odbija na nowych pracownikach, to prawda. Ale brygadzista powinien dostać juz przeszkolonego pracownika do zespołu, przynajmniej w podstawowym zakresie. I moc się z nim porozumieć po polsku. Nie bronie ich, ale rozumiem ich sytuację i sytuacje nowych pracowników, bo też po mnie jechały.

Polka
@Sonia

Nic dodac, nic ujac,czysta prawda.

Fojo
@Sonia

Ile da się zarobić we firmie gdy jest się nowym pracownikiem i zatrudnionym przez agencje?

Dudi
@Sonia

Ile da się zarobić we firmie?

Pracownica

Czy ktoś wie czy Ania z magazynku będzie teraz naszym kierownikiem bo widać chodzi z kierowniczką jak by się uczyła, która się niby zwalnia czy nie ma bardziej doświadczonych osób jak obecni majstrowie? Dlaczego tak młoda osoba mało doświadczona z krótkim stażem pracy ma dostać taki awans?

Stend nowa
@Pracownica

Cześć jestem na stedach i jak nie było pracy w ich obszarze trafialiśmy do Ani lub Agnieszki na rezerwe o ile ta pierwsza pochodziła i kilka razy tłumaczyła ale jak ktoś dalej robił źle to zaczynała krzyczeć to było wiadomo że nie ma wszystkich ale mieliśmy zrumiec że dalej robiny źle. Nigdy nie pokazała kto robi źle tylko mówiła ogólnie więc nikt nie był poniżony przez nią i to ją wyróżnia od kierownika Bartka oraz Agnieszki ani razu nie pokazała że ktoś jest slabyszy tylko dawała do zrozumienia ze jest ktoś i wszyscy mamy się ogarnąć bo jesteśmy zespołem. Ci drudzy wybierają i pokazują słabe ogniwa gdzie gdybym to była ja czuła bym się bardzo źle ze wszyscy na mnie patrzą. Lubię jej praktyki pracy kiedy po tym jak nas upomina znowu przychodzi się uśmiecha do nas. Szczerze mówiąc mialalam wrażenie że czasami kierowniczka nie ogarnia tych standów jak byliśmy w nisinie najgorszy był brak towaru do pakownia, Ania zawsze wiedziała co pakować i jak mam nadzieję że na stenach też da radę życzę jej powodzenia i trzymam kciuki

Mariusz

Nie polecam pracy przez agencję AAEuro. Umowy zawierane cyklicznie na dwa tygodnie, a teraz pracuję,a raczej chyba pracowałem,bo mocno rozważam czy jutro pójść do pracy,na podstawie smsa o tym że mi umowę przedłużono.Czyli de facto na czarno.Umowę ,której dotyczy sms natomiast będę mógł podpisać dopiero w przyszłym tygodniu bo... w biurze agencji jest remont. To rzutuje też trochę na opinię o firmie Kopernik,która takie praktyki stosowane przez swojego kontrahenta toleruje. Coraz bardziej skłaniam się do tego, że ja też jutro zacznę " remont"

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza