Opinie o Flavon Group Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flavon Group Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flavon Group Polska Sp. z o.o. w Kraków

Rekrutowany

Rekrutacja w tej firmie leży i kwiczy. Na rozmowie prezes mówi po niemiecku, obok niego tłumacz i kilka innych osób w niewiadomym celu, tylko siedzą i słuchają. Pytania owego prezesa na rozmowie rekrutacyjnej to totalna abstrakcja, np. - „Jakim samochodem jeździsz?” - „Z kim i gdzie mieszkasz?” - „czym się zajmują twoi rodzice?” Uzasadnienie tych pytań to „chcemy zweryfikować czy kandydat umie być wobec nas szczery.” I oczywiście bełkot typu „jakim zwierzęciem jesteś”. O niczym innym nie myślałem tylko o tym, żeby wyjść i nie uczestniczyć w tej chorej rozmowie… Rekrutacja się zatrzymała na latach 90-tych

Gie
@Rekrutowany

Cześć, A możesz napisać na jakie stanowisko aplikowałeś? Były jakieś bardziej konkretne pytania, rzeczowe ?

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Flavon Group Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista. Może ktoś planuje aplikować?

Maja Nowy wpis

W starym ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Obsługi Klienta pisano w wymaganiach o znajomości języków obcych. Dokładnie jakich bo to już nie zostało określone a ogłoszenie dodane 5 lat temu. Na przestrzeni lat powstała możliwość pracy zdalnej?

Olga Nowy wpis

Wiecie, po co asystentowi księgowej jest bardzo dobry poziom angielskiego? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się, co trzeba robić w codziennej pracy w tym języku? I czy firma pracownikom pomaga dalej doszkalać język? Jak znam go na poziomie B2, to firma sfinansuje kurs na C1??

Były pracownik Nowy wpis
@Olga

Nie, nie robi żadnych szkoleń dodatkowych z języka angielskiego. zarobki marne, atmosfera jeszcze gorsza. (usunięte przez administratora) pełną gębą że strony kierowniczki Krakowskiego biura. Nie polecam

Rekrutowany

Ewelina
@Rekrutowany

Ale ciekawe. A czy jeszcze przed rozmową kandydat jest informowany o tym, że właśnie rozmowa jest po niemiecku, czy to taka niespodzianka, jak kandydat przychodzi?

Gie
@Rekrutowany

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. na stanowisko Asystent Księgowego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Firma (usunięte przez administratora) ludzi, nie polecam szkoda cennego czasu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Flavon Group Polska Sp. z o.o.?

Abcdefg

Gorzej niż źle

Danuta
@Abcdefg

widziałam opinię, że podobno każą tutaj źle odnosić się do nowych. To prawda? Nic wobec czegokolwiek się tutaj nie zmieniło?

Alalla

Firma Flavon Kraków - bardzo niskie zarobki, kierowniczka wprowadza dziwną atmosferę w miejscu pracy. Nie jest to miejsce godne polecenia.

Danuta
@Alalla

Te wspomniane zarobki to w ogóle zmieniają się jakkolwiek w czasie? Bo ktoś już w 2019 na nie narzekał i się teraz zastanawiam... Ile konkretnie wynoszą?

Jacek

Ostatnio narzekaliście na niskie zarobki, czy teraz coś się poprawiło? Warto aplikować?

S.K.
@Jacek

Jest coraz gorzej. Prywatny folwark kierowniczki. Rotacja ludzi ponad normę. Pracownicy uciekają.

Adaa
@Jacek

Wieczne obietnice bez pokrycia...

Grzegorz
@Adaa

Oznacza to, że pracodawca obiecuje podwyżki, a nie ma to pokrycia w rzeczywistości? Często w firmach są także inne możliwości podwyższenia wypłaty na przykład pracując w nadgodzinach lub starając się o premie. Ciekawi mnie, czy jest możliwa taka opcja.

S.K.
@Grzegorz

Premia raz w roku,z tym że co roku mniejsza. Za nadgodziny nie płacą

Janek
@Jacek

Nic się nie poprawiło, kiepskie pieniądze

To_jakis_zart

Biuro we Wrocławiu to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Atmosfera pełna fałszu. Kierowniczka, która mówi wprost, ze pracownicy maja dać odczuć „nowemu”, ze jest niechciany :D odczuwalna rywalizacja między biurem krakowski, a wrocławskim. Pani kierownik z Wrocławia nie kryje się z opinia, ze ludzie bez wyższego wykształcenia nie powinni mieć prawa zasiadania na kierowniczych stanowiskach :D jedna z pracownic z Wrocławia pani „K” to osoba, która nienawidzi życia, ludzi ani nie potrafi współpracować z innymi, a taka firma zatrudnia ja na obsługę klienta i uważa, ze jest dobrym pracownikiem :D to miejsce to jeden wielki zart.

Monik

Jestem w trakcie badania próbek produktów w laboratorium. Wynik przedłożenia na forum

Monik

Proszę o wskazanie badań potwierdzających działanie.

Ukryty

Nie polecam nikomu tej pracy. Jeżeli szanujesz się człowieku to po prostu odpuść. (usunięte przez administratora) w tej firmie to chleb powszedni. Kierowniczka zamyka się u siebie w biurze i zajmuje się tylko zamawianiem ubrań i plotkowaniem przez tel. zajmuje jej to ok 6h dziennie po czym jedzie do domu. :D (za hajs męża baluj :D) obrażanie byłych pracowników oraz klientów, to również nic nadzwyczajnego dla pań, które tam pracują. Mam nadzieje, że w końcu ktoś zamknie to pseudo przedsiębiorstwo.

El Ca

Nie jest to godny polecenia pracodawca. Słabe zarządzanie firmą, zresztą rotacja pracowników najlepszym dowodem na to,że niewielu chce tu zostawać na dłużej niż kilka miesięcy. Desperaci chyba

Irena
@El Ca

@El Ca, pracujesz obecnie w firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. lub jesteś ich byłym pracownikiem? Rozumiem, że nie polecasz tej firmy, ale chciałabym się dowiedzieć więcej na temat warunków pracy w tym przedsiębiorstwie. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać, jakie są zarobki oraz atmosfera w tej frimie?

Dlaczego polecacie zmienić ta firmę. Napiszcie jakieś konkrety. Dzięki.

Marqo

Witam, Prosze o kontakt osoby ktore zechcą podzielić się ze mną swoimi dokładnymi historiami związanymi z pracą w biurze Krakow. Jestem dystrybutorem Flavon-u i niestety z uwagi na piętrzące się problemy z tym biurem i ich brak współpracy chciałbym to zgłosić do Biura na Węgrzech i w końcu to zmienić na coś co funkcjonuje. Myslę że nikt jak dotąd tego nie zrobił a już czas. (usunięte przez administratora)

Dociekliwy

Mam pytanie do osób, które napisały komentarze: Jak długo pracowaliście w tej firmie??

Aaa
@Dociekliwy

Za długo

Abcd
@Dociekliwy

Na tyle długo żeby pomyśleć o zmianie

Grzegorz
@Abcd

To znaczy, że nie jest to przyjazne miejsce pracy? Napiszcie coś więcej, bo aktualnie trudno się domyślić, co sądzicie o tym pracodawcy. Podajecie bardzo tajemnicze informacje, których do końca nie rozumiem.

Wrocław

Jeżeli do pracy we Flavonie to tylko do Wrocławia. Nasza kierowniczka dba o swój team!

Adaa

Odnosząc się do jedynego pochlebnego komentarza pragnę potwierdzić informacje co do wysokich zarobków, dotyczyło to tylko dwóch osób, pani kierownik i pani księgowej, które dbały tylko o swoje interesy. Syty głodnego nie zrozumie. A jeśli chodzi o pieniądze pod stołem to nie ładnie tak kłamać, oj nie ładnie...

Aaa

Jadziu piękny komentarz i bardzo cenny czekamy na więcej ????

Obiektywny

A ja uważam, że to jedna z lepszych firm. I mam porównanie. Przede wszystkim zatrudniają uczciwie. Żadne tam najniższe na umowie, reszta pod stołem w zależności od widzimisię właściciela czy kierownika. Są dodatkowe benefity (opieka medyczna, obiady). Jest premia roczna i podwyżki też są...i kasa naprawdę dobra. Rotacji nie ma zbyt wielkiej, bo ludziom dobrze się pracuje i nie chcą się zwalniać. Awansów wielu nie ma bo ta firma zatrudnia do 15 pracowników, to jeśli ktoś oczekuje, że przy takiej obsadzie będą sami kierownicy, to nie ma pojęcia o działalności!!! To wszystko można sprawdzić w sprawozdaniu firmy! Nie trzeba być jakimś wielkim detektywem...Co do wykształcenia kierowniczki, to zastanowiłabym się nad jednym na miejscu osób, które stawiają te zarzuty: czy lepiej mieć wiedzę i doświadczenie czy papier, za którym nic nie idzie, i można się nim podetrzeć....Niestety zawiść ludzka nie zna granic...Atmosfera jest taka jaką stwarzają ludzie w niej pracujący, a byli tacy którzy swoje osobiste niepowodzenia przynosili do pracy...teraz już nie pracują tylko straszą innych jak tam jest źle. A ja napisze obiektywnie: Ta firma zawsze zaprasza na dzień próbny, i wtedy obie strony mogą się poznać i zobaczyć czy praca im pasuje, i to jest uczciwe bo nie zabiera niczyjego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Flavon Group Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Flavon Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flavon Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flavon Group Polska Sp. z o.o.?

Flavon Group Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Nowosądecka 68
    30-683 Kraków

Flavon Group Polska Sp. z o.o.