Opinie o Capital Innovation w Poznań

Capital Innovation – Kancelaria Finansowa stworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów, w dziedzinie świadczenia usług finansowych. To, co nas wyróżnia, to to, że jesteśmy firmą niezależną kapitałowo, od instytucji finansowych, co gwarantuje Państwu obiektywizm w proponowanych przez nas rozwiązań. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, wybierając najbardziej korzystne rozwiązania dla naszych klientów. Najważniejsi są dla nas ludzie – ci z którymi pracujemy, jak i ci dla których pracujemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, konstruując ofertę skrojoną na miarę jego potrzeb.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Innovation w Poznań

Mała

A ja jestem bardzo zadowolona z pracy.Absolutnie nie żałuję żadnego dnia na szkoleniu.Dużo informacji ciekawych.Szkolenia produktowe z Dyrektorami z innych firm na bardzo wysokim poziomie co daje możliwość nauczenia się produktu faktycznie od podstaw. Jak można pisać że się żałuję że zdecydowało się podjąć prace a po tygodniu szkolenia nagle zrezygnować. To jest praca dla ludzi lubiących pracę z innymi ludźmi. To co jest pozytywne to na pewno atmosfera. Ja jestem zadowolona mam managera który zawsze pomaga, choć czasami jest bywa upierdliwy.

truskawka

Zaluje ze zdecydowałem sie przyjąć te prace. Nie polecam!

bubu
@truskawka

potwierdzam

kandydat

Jestem po pierwszym etapie rozmowy na stanowisko doradcy klienta, czy mógłby ktoś podpowiedzieć (usunięte przez administratora) Jak ta praca wygląda DOKLADNIE?? Z komentarzy typu "polecam" albo "nie polecam" bardzo mało można się dowiedzieć. Nie chcę tracić czasu na kolejne etapy jeżeli moja praca będzie tak wyglądać. Z góry dzięki!

ŚCIEMA

(usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

Doradca Finansowy

Przebieg rekrutacji był śmieszny. Prezes opowiadał, że firmia jest od kilku lat na rynku i że w finansach można osiągnąć wiele. Okazuje się, że musisz wpłaicć kaucję i na produkty naciągnąc znajomych.

Jak Pan sprzeda mi drzwi do lasu? WIe Pan dlaczego to pytanie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
kandydat 467

no zasadniczo fajna podstawa a do tego premie i prowizje dość spore, przy stosunkowo niewielkim (mogłoby się wydawać) nakładzie pracy. fajnie by było jakby sie wypowiedział ktoś kto pracuje/pracował tam dłuższy czas jak się ma to co mówią do teog jak w rzeczywistości jest

Kandydat 467

Czy to co mówią na rozmowach nie jest zbyt kolorowe?

ObiektywnyGracz
@Kandydat 467

Zdecydowanie przekoloryzowane....

Z czystym sumieniem mogę polecić

kasia

czy na drugim etapie powiedzieli dokłanie jak ta praca wygląda? czy praca kierownika zespołu polega na pracy w birze firmy czy trzeba chodzić do klientów i im coś wciskać? i jak wygląda wynagrozenie? stała pensja plus prowizja?

Ja również aplikowałem na stanowisko menagerskie. Z tym, że zaproszenie na drugi otrzymałem już po pierwszej rozmowie. Zaskoczyło mnie to, dlatego chciałem się dowiedzieć czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy nie?

asa
@Zainteresowany

nie, nie jesteś odosobnionym przypadkiem.

Justyna

Ja aplikowałam na stanowisko managerskie, ale zaproszenie na II etap dostałam dopiero po dwóch dniach. Kilka testów + prezentacja. Ogólnie mogę polecić.

Powiedzcie mi proszę, po jakim czasie od rozmowy dostaliście zaproszenie na drugi etap rekrutacji? Chodzi o stanowisko menagerskie. Pozdrawiam

nodi28

Kandydat jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

kandydat

Witam. Byłem dziś na rozmowie. Sprawia wrażenie profesjonalnej. No ale zobaczymy. Póki co jestem pozytywnie nastawiony. Ps. jak ktoś odchodzi po tygodniu z jakiejkolwiek pracy to się chyba do niej nie nadaje.

@kandydat

tak, tak. Przyjmij pracę to sam zobaczysz.

aga

odradzam, wszystko wygląda dobrze na procesie rekrutacji ale potem...

Becia

Mi tam się praca podoba, pracuje już 2 miesiąc, warunki zadowalające, bardzo mili ludzie i można się bardzo dużo nauczyć. Dostałam nawet komputer :-)

Odradzam

i tyle w temacie, odradzam jakakolwiek współpracę z nimi.

zzz

obrażają byłych pracowników na forum firmy.

Mała

Jakim cudem tam pracujesz 4 miesiące jak ludzie odchodzą od nich po tygodniu ?!

Tyyy

Firma sprawia wrażenie bardzo wymagającej.Czy palny są realne do zrealizowania czy zawyżane?Ważna dla mnie jest atmosfera w pracy.Mógłby ktoś, powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak traktowani są nowi pracownicy?

Arti

Ja pracuje w Capital od 4 miesięcy i nie mam się do czego doczepić. Rekrutacja 3 etapowa, na każdym etapie test sprawdzający różne cechy i doświadczenie. Średnio trudne. Trochę straszą na 3 etapie, że to wymagająca praca, ale jak bierzesz udział w szkoleniu i zajęciach praktycznych to nie ma się czego bać, zwłaszcza że z każdą sprawą możesz przyjść do swojego opiekuna cały czas, choć bywa też czasem wymagający. Tylko umowę o pracę dają dopiero po ukończonym szkoleniu. Myślę że mogę spokojnie polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Innovation - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Innovation?

Kandydaci do pracy w Capital Innovation napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Innovation
2.9/5 Na podstawie 473 ocen.

Capital Innovation