Opinie o Capital Innovation w Poznań

Capital Innovation – Kancelaria Finansowa stworzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów, w dziedzinie świadczenia usług finansowych. To, co nas wyróżnia, to to, że jesteśmy firmą niezależną kapitałowo, od instytucji finansowych, co gwarantuje Państwu obiektywizm w proponowanych przez nas rozwiązań. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, wybierając najbardziej korzystne rozwiązania dla naszych klientów. Najważniejsi są dla nas ludzie – ci z którymi pracujemy, jak i ci dla których pracujemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, konstruując ofertę skrojoną na miarę jego potrzeb.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Innovation w Poznań

Ciekawa

Witam Proszę napisać czym dokładnie ta firma się zajmuje? I jak w rzeczywistości wygląda praca managera? Interesuje się ponieważ zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Z góry dziękuję

Bizneswoman

Capital Innovation zajmuje się zwykłą sprzedażą ubezpieczeń. Do tego trochę inwestycji i już. Firm tego pokroju na rynku jest dużo. Naprawdę niczym się nie wyróżniają. Przemyślana strategia marketingowa sprawia, że tworzą wokół siebie wrażenie "profesjonalnej kancelarii". Litości... Mogłabym dużo napisać. Niestety regulamin serwisu na to nie pozwala.

Zena
@Bizneswoman

Hej, możesz podać mi więcej danych (priv)?

Kandydaytka

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na stanowisko Doradca klienta czy może ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja, oraz jak wygląda w ogóle praca Doradcy Klienta w Capital innovation?

maja

Nie no, jak to pracownicy nie chcą umów? Przecież dla każdego liczy się na pewno stabilne zatrudnienie z tego co wiem, a tutaj podobno też Telemarketer / Konsultant może zarobić nawet 4500 zł na ręke.

Doradca Finansowy

Przebieg rekrutacji był śmieszny. Prezes opowiadał, że firmia jest od kilku lat na rynku i że w finansach można osiągnąć wiele. Okazuje się, że musisz wpłaicć kaucję i na produkty naciągnąc znajomych.

Jak Pan sprzeda mi drzwi do lasu? WIe Pan dlaczego to pytanie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Monia

Podbijam pytanie wyżej. Byłam wczoraj na rozmowie dot. tego stanowiska i chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda.

@Monia

A czy ktoś z Was zastanowił się dlaczego tutaj brak negatywnych opinii? Nie, że ich po prostu brak tylko firma tego pilnuje

Heja

Witam Czy ktos z Was ma informacje na czym konkretnie polega praca doradcy klienta?

Jean

Ja współpracuję od samego początku i wiele widziałam , praca fajna dla osób które chcą pracować. Jeżeli komuś się nie chce i ciągle pisze to znaczy że jeszcze roboty nie znalazł. Można zarobić naprawdę dobre pieniądze ale trzeba się naprawdę napracować , nic za darmo. Atmosfera świetna. Ludzie bardzo fajni zawsze uśmiechnięci. Jeżeli chodzi o proces rekrutacyjny to manpower teraz oni się tym zajmują. To jest praca dla ludzi z żyłką przedsiębiorczości , którzy chcą działać i się rozwijać a nie siedzieć i czekać i mieć tryb roszczeniowy. Polecam w 100 %

Keraj

Rekrutuja na stanowisko doradcy. Własnie wrocilem z pierwszego etapu. Jutro jest prezentacja i wiecie czego można się spodziewac? Wiem ze bedzie jakis test, ale czego on dotyczy. Jakie zarobki sa przewidywane i czy jest podstawa?

polo

Wydaje mi się, że niedawno widziałem ich ogłoszenie w jakies gazecie, ale nie pamietam jaka to była.

bikini3

Ja również zostałam zaproszona na rozmowę. Mało jest tutaj opinii osób pracujących w tej w firmie, większość osób chciałyby tam pracować. Dziwi mnie jedno, że potrzebują tylu aż pracowników skoro widzę posty z sierpnia, że ktoś ma rozmowę na stanowisko kierownika.

ziemianin

Czy Kancelaria Capital Innovation rekrutuje przedstawicieli handlowych do salonów samochodowych?

Kama

witam, czy ktoś może sensownie określić na czym polega praca kierownika zespołu i czy można spodziewać się wynagrodzenia powyżej 2 000 zł netto?

Noname

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną. Powie mi ktoś jak to wygląda? Może ktoś ma jakieś wskazówki? Był bym wdzięczny za pomoc.

Versooz

Witam. Właśnie dostałem ofertę pracy w tej firmie. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko kierownika zespołu. Ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, obowiązki na tym stanowisku, zarobki oraz atmosfera?

Hutacz
@Versooz

Versooz na kiedy zostales zaproszony?

@Versooz

Czy ktoś pracuje jako kierownik zespołu w tej firmie? Na jakie wynagrdzenie można liczyć i co do obowiązków należy?

tub
@Kasia

Jestes agentem oni obojetnie jakie daja ogloszenie czy manager czy doradzca to jezt jedno i to samo agent

Jak wygląda prezentacja na stanowisko doradcy?

aha

To skoro zapewnione są odpowiednie narzędzia pracy @maja, to łatwiej się wykonuje swoje obowiązki i zadania.

gość

Hej, a są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

Oli

Naprawdę polecam z czystym sumieniem.Praca z klientem może nie każdemu odpowiadać ale ja to uwielbiam. Fajni ludzi Fajna atmosfera i Fajne imprezy ;)

Alka

Wiedza w zależności gdzie wcześniej pracowałaś lub jaką uczelnie skończyłaś. Jeżeli chodzi o szkolenia to one w Capital są od podstaw więc nie trzeba się niczym przejmować.Tym bardziej z tego co pamiętam cały czas pracuje się razem z managerem który wspomaga prace oraz indywidualnie tez uczy. Dużo ćwiczeń i wiedzy praktycznej. Na moim szkoleniu jak zaczynałam to była osoba która miała większą wiedze niż ja ale szkolenia i tak były od samych podstaw ,ponieważ oni uczą co jest potrzebne do tego konkretnego zawodu.Oczywiście trochę wiedzy swojej też się przyda :)

Interesant

Jaka wiedza jest potrzebne w obsłudze klienta/handlu aby swobodnie pracować na takim stanowisku? W ofertach jest spora rozbieżność wykształcenie średnie albo wyższe. Czy wymagana jest perfekcyjna znajomość rachunkowości albo tematów pokrewnych w ofertach nie ma o tym wzmianki ale być może osoba która pracuje na podobnym stanowisku może coś podpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Innovation - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Innovation?

Kandydaci do pracy w Capital Innovation napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Innovation
2.9/5 Na podstawie 473 ocen.

Capital Innovation