Capital Innovation

Poznań

Opinie o Capital Innovation

Justyna 2016-03-23 15:29:14
Ja aplikowałam na stanowisko managerskie, ale zaproszenie na II etap dostałam dopiero po dwóch dniach. Kilka testów + prezentacja. Ogólnie mogę polecić.
Zainteresowany 2016-03-24 07:51:08
Ja również aplikowałem na stanowisko menagerskie. Z tym, że zaproszenie na drugi otrzymałem już po pierwszej rozmowie. Zaskoczyło mnie to, dlatego chciałem się dowiedzieć czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy nie?
kasia 2016-03-24 10:04:02
czy na drugim etapie powiedzieli dokłanie jak ta praca wygląda? czy praca kierownika zespołu polega na pracy w birze firmy czy trzeba chodzić do klientów i im coś wciskać? i jak wygląda wynagrozenie? stała pensja plus prowizja?
asa 2016-03-24 17:52:26
nie, nie jesteś odosobnionym przypadkiem.
Kandydat 2016-05-04 15:09:22
Z czystym sumieniem mogę polecić
Kandydat 467 2016-05-05 19:07:25
Czy to co mówią na rozmowach nie jest zbyt kolorowe?
kandydat 467 2016-05-08 22:29:22
no zasadniczo fajna podstawa a do tego premie i prowizje dość spore, przy stosunkowo niewielkim (mogłoby się wydawać) nakładzie pracy. fajnie by było jakby sie wypowiedział ktoś kto pracuje/pracował tam dłuższy czas jak się ma to co mówią do teog jak w rzeczywistości jest
ŚCIEMA 2016-05-09 14:26:50
(usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem
kandydat 2016-05-19 23:05:45
Jestem po pierwszym etapie rozmowy na stanowisko doradcy klienta, czy mógłby ktoś podpowiedzieć (usunięte przez administratora) Jak ta praca wygląda DOKLADNIE?? Z komentarzy typu "polecam" albo "nie polecam" bardzo mało można się dowiedzieć. Nie chcę tracić czasu na kolejne etapy jeżeli moja praca będzie tak wyglądać. Z góry dzięki!
truskawka 2016-05-26 19:50:59
Zaluje ze zdecydowałem sie przyjąć te prace. Nie polecam!
Mała 2016-06-03 17:45:59
A ja jestem bardzo zadowolona z pracy.Absolutnie nie żałuję żadnego dnia na szkoleniu.Dużo informacji ciekawych.Szkolenia produktowe z Dyrektorami z innych firm na bardzo wysokim poziomie co daje możliwość nauczenia się produktu faktycznie od podstaw. Jak można pisać że się żałuję że zdecydowało się podjąć prace a po tygodniu szkolenia nagle zrezygnować. To jest praca dla ludzi lubiących pracę z innymi ludźmi. To co jest pozytywne to na pewno atmosfera.
Ja jestem zadowolona mam managera który zawsze pomaga, choć czasami jest bywa upierdliwy.
Interesant 2016-06-09 13:00:28
Jaka wiedza jest potrzebne w obsłudze klienta/handlu aby swobodnie pracować na takim stanowisku? W ofertach jest spora rozbieżność wykształcenie średnie albo wyższe. Czy wymagana jest perfekcyjna znajomość rachunkowości albo tematów pokrewnych w ofertach nie ma o tym wzmianki ale być może osoba która pracuje na podobnym stanowisku może coś podpowiedzieć.
Alka 2016-06-10 07:54:41
Wiedza w zależności gdzie wcześniej pracowałaś lub jaką uczelnie skończyłaś. Jeżeli chodzi o szkolenia to one w Capital są od podstaw więc nie trzeba się niczym przejmować.Tym bardziej z tego co pamiętam cały czas pracuje się razem z managerem który wspomaga prace oraz indywidualnie tez uczy. Dużo ćwiczeń i wiedzy praktycznej. Na moim szkoleniu jak zaczynałam to była osoba która miała większą wiedze niż ja ale szkolenia i tak były od samych podstaw ,ponieważ oni uczą co jest potrzebne do tego konkretnego zawodu.Oczywiście trochę wiedzy swojej też się przyda :)
Oli 2016-06-15 09:25:28
Naprawdę polecam z czystym sumieniem.Praca z klientem może nie każdemu odpowiadać ale ja to uwielbiam. Fajni ludzi Fajna atmosfera i Fajne imprezy ;)
gość 2016-07-22 21:37:17
Hej, a są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź
aha 2016-07-27 16:47:59
To skoro zapewnione są odpowiednie narzędzia pracy @maja, to łatwiej się wykonuje swoje obowiązki i zadania.
Marcin 2016-08-02 18:12:44
Jak wygląda prezentacja na stanowisko doradcy?
Versooz 2016-08-08 12:29:16
Witam.
Właśnie dostałem ofertę pracy w tej firmie. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko kierownika zespołu. Ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, obowiązki na tym stanowisku, zarobki oraz atmosfera?
Hutacz 2016-08-09 12:38:14
Versooz na kiedy zostales zaproszony?
Noname 2016-08-09 17:42:19
Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną. Powie mi ktoś jak to wygląda? Może ktoś ma jakieś wskazówki? Był bym wdzięczny za pomoc.
Kama 2016-08-16 17:40:59
witam, czy ktoś może sensownie określić na czym polega praca kierownika zespołu i czy można spodziewać się wynagrodzenia powyżej 2 000 zł netto?
ziemianin 2016-08-23 19:09:43
Czy Kancelaria Capital Innovation rekrutuje przedstawicieli handlowych do salonów samochodowych?
bikini3 2016-08-24 22:06:41
Ja również zostałam zaproszona na rozmowę. Mało jest tutaj opinii osób pracujących w tej w firmie, większość osób chciałyby tam pracować. Dziwi mnie jedno, że potrzebują tylu aż pracowników skoro widzę posty z sierpnia, że ktoś ma rozmowę na stanowisko kierownika.
ObiektywnyGracz 2016-08-26 14:58:39
Zdecydowanie przekoloryzowane....
polo 2016-09-09 15:30:50
Wydaje mi się, że niedawno widziałem ich ogłoszenie w jakies gazecie, ale nie pamietam jaka to była.
Keraj 2016-09-13 15:32:24
Rekrutuja na stanowisko doradcy. Własnie wrocilem z pierwszego etapu. Jutro jest prezentacja i wiecie czego można się spodziewac? Wiem ze bedzie jakis test, ale czego on dotyczy. Jakie zarobki sa przewidywane i czy jest podstawa?
Jean 2016-09-13 17:14:00
Ja współpracuję od samego początku i wiele widziałam , praca fajna dla osób które chcą pracować. Jeżeli komuś się nie chce i ciągle pisze to znaczy że jeszcze roboty nie znalazł. Można zarobić naprawdę dobre pieniądze ale trzeba się naprawdę napracować , nic za darmo. Atmosfera świetna. Ludzie bardzo fajni zawsze uśmiechnięci. Jeżeli chodzi o proces rekrutacyjny to manpower teraz oni się tym zajmują. To jest praca dla ludzi z żyłką przedsiębiorczości , którzy chcą działać i się rozwijać a nie siedzieć i czekać i mieć tryb roszczeniowy. Polecam w 100 %
Heja 2016-09-21 21:36:15
Witam
Czy ktos z Was ma informacje na czym konkretnie polega praca doradcy klienta?
Monia 2016-09-22 10:49:46
Podbijam pytanie wyżej. Byłam wczoraj na rozmowie dot. tego stanowiska i chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda.
Nick 2016-09-22 18:14:20
A czy ktoś z Was zastanowił się dlaczego tutaj brak negatywnych opinii? Nie, że ich po prostu brak tylko firma tego pilnuje
maja 2016-10-17 09:18:23
Nie no, jak to pracownicy nie chcą umów? Przecież dla każdego liczy się na pewno stabilne zatrudnienie z tego co wiem, a tutaj podobno też Telemarketer / Konsultant może zarobić nawet 4500 zł na ręke.
Kandydaytka 2016-10-24 13:51:30
Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na stanowisko Doradca klienta czy może ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja, oraz jak wygląda w ogóle praca Doradcy Klienta w Capital innovation?
Bizneswoman 2016-10-26 10:56:11
Capital Innovation zajmuje się zwykłą sprzedażą ubezpieczeń. Do tego trochę inwestycji i już. Firm tego pokroju na rynku jest dużo. Naprawdę niczym się nie wyróżniają. Przemyślana strategia marketingowa sprawia, że tworzą wokół siebie wrażenie "profesjonalnej kancelarii". Litości... Mogłabym dużo napisać. Niestety regulamin serwisu na to nie pozwala.
Ciekawa 2016-11-07 13:12:43
Witam
Proszę napisać czym dokładnie ta firma się zajmuje?
I jak w rzeczywistości wygląda praca managera?
Interesuje się ponieważ zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.
Z góry dziękuję
Kasia 2016-11-16 23:33:54
Czy ktoś pracuje jako kierownik zespołu w tej firmie? Na jakie wynagrdzenie można liczyć i co do obowiązków należy?
tub 2016-11-17 20:22:03
Jestes agentem oni obojetnie jakie daja ogloszenie czy manager czy doradzca to jezt jedno i to samo agent
Warzner 2016-11-21 10:59:51
Byłam na rozmowie - bardzo dużo konkretów ! polecam firmę jeżeli chodzi o zdobycie nowego doświadczenia oraz przygotowanie do zawodu.
Karol 2016-11-22 10:42:47
Witam, jutro mam rozmowe z prezesem .
Co mówili Wam podczas rozmowy telefonicznej?
Paweł 2016-11-22 12:40:12
Jak się ubrać na rozmowę ?
karolina 2016-11-22 17:56:25
jakie sa zarobki?
Zagadka 2016-11-26 14:40:11
Czy ktoś wie jak wygląda wynagrodzenie w czasie trwania szkolenia? Czy jest faktycznie tak, że jeżeli nie zrobi się wniosków na określoną kwotę to nie dostaje się nawet złotówki? mimo, że normalnie cały miesiąc się przepracowało?
Jakub 2016-12-07 12:23:49
Polecam w 100% dla osób które chcą zarabiac dobre pieniądze. Ja wcześniej byłem przedstawicielem i powiem szczerze że jestem mega zadowlony.
Kala 2016-12-14 20:50:31
Drodzy czytelnicy

Byłam na spotkaniu w tej firmie i pierwsze spotkanie wyglądało tak najpierw rozwiazanie testu, pozniej rozmowa była bardzo przyjemna proces rekrutacyjny odrazu dali mi szanse na 2 etap bardzo byłam zadowolona i ciekawa co bedzie dalej , wlasnie wrociłam z drugiego spotkania i podobało mi sie że osoba ktora prowadziła szkolenie była bardzo komunikatywna ,i ze to drugie spotkanie wyjasniło wszystkie moje watpiwości
Najpierw kolejny test do rozwiazania, pozniej rozmowa o firmie , nastepnie zadawanie pytania do osob z grupy, a pozniej zadawanie pytan , dalej przedstawienie zarobkow
I tu było ciekawie tylko szkoda że nie odrazu tylko po 10 tygodniach szkolenia .
Cezary 2017-01-04 12:08:59
Polecam z czystym sumieniem. Proces rekrutacji trochę trwał, ale udało mi się. Ciekawa praca z klientem
ostrożny 2017-01-04 20:28:33
Pytanko: jakie siano - podstawa? jaka fura służbowa?
Zena 2017-01-05 11:45:32
Hej, możesz podać mi więcej danych (priv)?
ARrczi 2017-01-05 12:58:59
Informację Niezbędne do wykonywania zawodu trenera. wykorzystam większość tych elementów na co dzień. Szkoda że tak późno zostało zrealizowane. Bardzo pozytywne wrażenia. Proces rekrutacji dość konkretny , mocno musiałem się zaprezentować + testy. Współpracuję i ogólnie polecam .Minus dwa rejony.
Nick 2017-01-05 13:00:44
,,Szkolenie pokrywa bardzo szeroki zakres materiału i wyczerpuje wiele zagadnień. Możliwość dostosowania omawianych tematów i tempa prowadzenia szkolenia pozwoliło na skupienie się na bardziej interesujących dla nas zagadnieniach i ich szczegółowe przedyskutowanie. jeden minus szkolenia na tabletach lub planerach trzeba trochę więcej ogarnąć. ,,100% wymagań = praktyczna formuła + ogromna wiedza + doświadczenie prowadzącego + praktyczny przekaz. pierwszy raz spotykam się z kreatywną zabawą na szkoleniu twardym ”
ciekawy 2017-01-10 06:59:48
Jakie najczęściej produkty sprzedajecie? Ktoś może przykładowo opisać dzień pracy? Bo nie wiele mi mówią te posty chwalebne.
Nick 2017-01-19 13:37:16
Byłam na rozmowie ponieważ pracuję tam moja koleżanka która bardzo zachwalała firmę i jak się okazuję faktycznie jestem zadowolona . Jestem w trakcie szkolenia produktowego – dużo informacji które są przekazywane w prosty sposób. Spotkania z klientem prowadzi również manager który pokazuje jak to się dokładnie robi .Na początku trochę się bałam czy ddam radę ale praktycznie nie ma takiego momentu żebym nie miała wsparcia. Jeżeli chodzi o szkolenie to odbywa się w siedzibie firmy. Opieka managera pełna – w zasadzie codziennie z nim współpracujesz a on na bieżąco tobie wszystko tłumaczy. Atmosferra pozytywna – imprezy. Wynagrodzenie podstawa + prowizja + premia.
No wiadomo trzeba działać nie jest to praca dla osób które szukają pracy dodatkowej. Dobrze można zarobić nawet powiem bardzo dobrze ale trzeba pracować bo to przypilnują . Polecam!!!
Zostaw swoją opinię o Capital Innovation - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Innovation