brak logo

Budmar Judkowiak Sp.j.

Baranowo

Opinie o Budmar Judkowiak Sp.j.

Daniela 2012-06-18 21:43
Być może tak to wygląda z zewnątrz. Natomiast, z tego co wiem, to atmosfera zastraszenia wprowadzana przez hichondrycznego [usunięte przez moderatora] jest nie do zniesienia.
10
Paweł J. 2014-09-15 19:59
Właściciel , zatrudnia dyrektorów po to,żeby wyciągnąc z nich wszystkie dane klientów i nawiązac z nimi współpracę.Potem dyrektorów zwalnia i tak od kilku lat. Stąd omijajcie tą firmę z daleka,bo Hipohondryk wyciągnie z Was wszystkie dane , a potem wyrzuci na bruk, twierdząc, że firma nie robi zysków, Jego zona nie ma nic do gadania, więc nie wierzcie Jej.
19
Adam 2015-12-15 17:37
Wygląda na to, że firma się rozwija i zmienia swoje podejście do pracowników, bo z tego co mi wiadomo w firmie panuje przyjazna atmosfera i nie można się spotkać z jakimś zastraszaniem...
5
Jan 2017-08-17 11:17
Właściciel zatrudnia nowego przedstawiciela handlowego lub dyrektora, tylko po to,żeby objechał teren, nawiązał współpracę z klientami,których zna z poprzedniej firmy i podpisał umowę w imieniu Budmar.
Po nawiązaniu współpracy z nowymi klientami, dyrektor lub przedstawiciel firmy dostaje wypowiedzenie ( zostaje zwolniony) , słysząc z ust P.Judkowiaka,że firma ma kiepskie wyniki finansowe ( takie działania to standart w tej firmie) . Jego żona Mariola , nie ma nic do gadania, choć udaje,że jest inaczej. W firmie zajmuje się zamawianiem długopisów...
1
Zostaw swoją opinię o Budmar Judkowiak Sp.j. - Baranowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmar Judkowiak Sp.j.