brak logo

Inter-Porto Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hieronim Rachel

Gniezno

Opinie o Inter-Porto Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hieronim Rachel

Longer 3425 2011-09-20 03:57
Odradzam pracę w tym przedsiębiorstwie chyba że ktoś pilnie potrzebuje kasy. Szef sam nie wie czego chce, na okrągło ma jakiś problem, wszędzie są kamery przez które obserwuje pracowników, mało tego że podgląda to podsłuchuje. Ogólnie atmosfera jest do bani, moje słowa mogą potwierdzić regularnie ukazujące się ogłoszenia o pracy w prasie. Zazwyczaj po okresie próbnym mówi że dziękuje i do widzenia, choć ludzie sami odchodzą po miesiącu. Co jak co ale pan Hieronim powinien zmienić trochę podejście do pracowników.
Sławek 2011-11-21 12:59
Optymistycznie przez pierwszy tydzień, później tak jak wyżej. Właściciel trochę z innego świata (dosłownie) - nie przemawiają do niego racjonalne tłumaczenia i fakty. Przepracowałem dwa tygodnie (!!!) jako przedstawiciel, po czym zostałem zwolniony bo \"nie robiłem obrotu\". Porównywanie wyników sprzedaży z innymi latami to dla mnie debilizm a nie profesjonalne podejście doświadczonego i \"miłego\" pracodawcy. Ktokolwiek zacznie tam pracę musi liczyć się z ciągłym podpatrywaniem i podsłuchiwaniem. Inni pracownicy są spoko, choć kilkoro to rodzina szefa.
tomasz x 2011-12-07 13:41
Pracuję w INTER-PORTO od 2000r jako przedstawiciel handlowy i niewiem o czym pisze Pan (usunięte przez administratora) czy Pan drwal o 3-ciej nad ranem.DOBRANOC BO JUTRO DO PRACY
byly 2011-12-10 13:24
Zgadzam się z poprzednikiem (tomaszem x)pracowalem tam kilka lat i dobrze wspominam tą firme. Wiem też,że najlepszych pracowników Pan (usunięte przez administratora)wysyłał na zagraniczne wakacje z całymi rodzinami.Za wyniki odpowiednie TRAKTOWANIE nic dziwnego.Polcam pracę w INTER-PORTO
życzliwy 2012-03-04 10:27
Ja również pracowałem w Inter Porto jakiś czas temu. Powyższe pozytywy napisał albo sam p.(usunięte przez administratora) lub pracownik, który mu o tym oznajmił by nałapać plusa.
sam początek współpracy - fenomenalny. Idealna kadra, z którą można porozmawiać o wszystkim i nawet się pośmiać. Po dłuższym czasie trzeba zważać na to z kim i o czym się rozmawia.(usunięte przez administratora) Jeżeli naprawdę potrzebujesz pieniędzy to możesz się do nich zgłosić. Dają szansę każdemu nawet bez większego doświadczenia, lecz nie wierz w bajki o podwyżce lub jakiejkolwiek premii. Nieważne jakbyś się starał wynagrodzenie za Twą pracę jest niezmienne. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie pochwalam ani też nie bojkotuję, lecz praca tam kosztowała mnie naprawdę sporo nerwów.
były2 2013-11-23 13:37
Firma rodzinna-nie ma do kogo się odezwać! Wszędzie kamery,płaca wręcz śmieszna nie polecam no chyba ,że nie cenisz swojej wartości i lubisz pracować za pół darmo!
były 3 2013-12-14 14:12
Pracowałem w tej firmie w 2010r. i nie przypominam sobie przedstawiciela Tomasza, także komentarz z palca wyssany.
Ogółem nie najgorzej. Do pracy idzie się pracować, a nie leżeć. Płaca delikatnie za niska.I ważne!!! Pracujesz 3 lata czy 3 miesiące to pieniądze te same.
Humory szefa i obgadywanie za plecami strasznie nie do zniesienia.
Sprawiedliwy 2015-02-06 06:07
Ale tu smutno?
Były 2015-04-17 09:00
Bardzo dziwna firma.Na pierwszy rzut oka niby wszystko ok ale jak popracuje sie dluzej-wystarczy miesiac to juz widac prawdziwe oblicze(usunięte przez administratora) Możesz bardzo rzetelnie pracowac ale doceniony nie bedziesz.Płaca bardzo niska !(usunięte przez administratora) Ale jest takie piekne przysłowie"Każdy mierzy swoja miarą".Z mojego doswiadczenia bardzo nie polecam!
były 2015-04-20 19:25
Niestety musze przyznać 100% racji Panu Odważnemu szczera prawda.Szkoda ,że ludzie trafiaja do takich firm i maja nadzieje na normalna prace a tu wielkie rozczarowanie.
były@ 2015-05-05 08:51
Bardzo nie polecam pracy w tej firmie ,płaca bardzo niska ,brak mozliwosci rozwoju.Cały czas uwagi i co gorsza za plecami nigdy prosto w oczy.Baaaaardzo nie polecam.
thu 2016-05-12 14:43
Firma tragedia, szef jeszcze gorszy. Zarobki na smiesznym poziomie, jeszcze noz w plecy wbija.
Zostaw swoją opinię o Inter-Porto Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hieronim Rachel - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Porto Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hieronim Rachel