Opinie o ReinH Group S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ReinH Group S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ReinH Group S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ReinH Group S.A w Łódź

Agnieszka Nowy wpis

@hgy piszesz, że firma ReinH Group S.A to oszustwo. Dlaczego tak uważasz? Na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

He Nowy wpis
@Agnieszka

jak ma jakiej postawie oszukali setki ludzi na pieniądze i to nie małe bo pracujac za granicą mówili że wypłaca Po powrocie po 2msc nawet nie otrzymał nikt zl

polo Nowy wpis

no i ja teraz też zastanawiam się czy nie potrzebua nawet kogoś teraz do pracy do nich na magazy, bo skoro to przedsiębiorstwo wielobranżowe i to niewyspecjalizowane to powinni mieć jednak troche tych ofert jeszcze.

ogu Nowy wpis

ludzie nic z tym nie robicie tak nie może byc ktos musi odpowiedziec za to niema winnych tylko oszukani pomoge wam w tym

hgy

oszust to mało powiedziane jak można być takim bezdusznym czlowiekiem

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ReinH Group S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
ugu

byly sobie swieta i ludzie czekali

Alfa

Pracowałem! Nie polecam!

iks

konfitury zapewne otrzymywali kase

wiekar

oszusci wiele ludzi oszukali upadek firmy (usunięte przez administratora) oni wszyscy z tej firmy upadli na glowe i muzgi im sie przegrzaly sk yny

AS
@wiekar

Mnie się dobrze pracowało choć nie całe wynagrodzenie otrzymałem ale jeśli ktoś nie miał pojęcia o swojej pracy to na co liczył!

jot

zlodzieje na potege

cala prawda

Nie Wy tylko zostaliscie oszukani wiele innych osob I kierownikow ktorzy zalatwiali prace to są zlodzieje jak piszecie zawsze cos im nie pasuje,ludzi nawet na swieta nie wyplacili i odeszli i dobrze zrobili bo firma krzak.to ludzie zarobili i dzieki pracownika dostaja kontrakty

zlodzieje

To prawda tez pracowalem w tej firmie to są zlodzieje ,kazali zakładać firmy i nie wyplacali wynagrodzenie za zalegli po 3miesiace a na spotkaniu kokosy oferują zlodzieje !!!

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Praca w Niemczech na budowie (bez ULAK). Szkoda czasu i nerwów. Do tej pory firma nie wypłaciła wynagrodzenia za wykonaną pracę w poprzednich miesiącach. Nocleg załatwiony przez firmę lecz co kilka tygodni trzeba było się przeprowadzać z powodu nieopłacenia rachunków za mieszkanie. Totalna porażka. Oby nikt nie dał się nabrać na wspaniałe zarobki oferowane przez firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o ReinH Group S.A - Łódź

ReinH Group S.A
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Plac Wolnica 13/10
    31-060 Łódź