Opinie o Astral Sp. o.o. w Rzeszów

Astral Sp. z o.o. jest współwłaścicielem sieci sklepów pod logo Media Expert – największej sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astral Sp. o.o. w Rzeszów

Goscinniesiewypowiem

Jak sie nie pokazalo żadne ogloszenie? Wejdz na strone sobie astrala w zakladce rekrutacja ciagle 40-50 ogloszen na rozne stanowiska. Firma ktora zatrudnia 300 osob liczac z biurem,kierowcami, magazynem a 50 osob sie wymienia tylko w dziale sprzedazy to cos jest nie tak. Prawda jest taka ze ludzie ktorzy pracuja w malych miejscowosciach typu gorlice, kanczuga, limanowa pracy sie trzymaja bo u nich niema gdzie pojsc ale w wiekszych miastach typu Katowice, Bielsko, Krakow, Rzeszow z takimi wyplatami pracownika nie utrzymasz bo najnizsza krajowa to otrzymasz za sprzedaz paczkow nie majac planow i ciaglych telefonow z pracy i odpowiedzialnosci materialnej! I nie chodzi o to ze czy ktos jest leserem czy nie tylko adekwatna zaplate za wykonana prace.

YYT

to zależy czy bedziesz dobrze sprzedawał i robił plany na jeakiej placówce jestes.ja jestem na dobrym sklepie i jest ok.

QQQQ

coś jest na rzeczy bo nawet przedstawiciele mówią ze zle sie dzieje w Tergu.

zzzzz

a dlaczego Terg nie ma najnowszych tv Samsunga?

Kierownik Sklepu

Jeżeli chodzi o rekrutacje w astralu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i się przeraziłem ze rozmowy może się odbywać w takich warunkach, rozmowa odbywała się na ciemnym magazynie bez światła z kosza obok dyrektora wypadały śmiecie, sklep bez klimy bo zaduch był nie do wytrzymania, rozmowa była przerywana kilkukrotnie ponieważ osoba rekrutująca bodajże dyrektor bo tak się przedstawił odbierał ciągle telefony. Powiem jedno zero jakiegokolwiek profesjonalizmu, rekrutując na stanowisko sprzedawcy gazet rozmowy są bardziej kompetentne.

Pytania z reguł ogólnikowe, zarobki, co chce robić za 5 lat, największy sukces zawodowy. Generalnie zero poziomu zarobki na kierownika podstawa około 1500zł.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Słupsk
Gosc

wszystko to upadnie zobaczycie bedzie Domex2 tylko kto to kupi???hehehe

pawe

cos dziwnego dzieje sie w ME kierownicy. dyrektorzy z Tergu przechodza do Astralu cos sie szykuje oby nie to w Domexe.

dejw

nie polecam pracy w tym kurniku, wszystko robione minimalnym nakładem a wymagają od pracownika jakby to była poważna korporacja. Wynagrodzenie oczywiście najniższe krajowe praktycznie cały rok, 2 miesiące w roku jest trochę lepiej ale tylko trochę. Inwentaryzacje tak jak przedmówcy trzeba płacić i to nie małe pieniądze.

fantom

dziwne jeden komentarz o 10.58 a drugi o 11.00 Marny astralu ratujesz się jak możesz pisząc bzdury w internecie. Już nic wam nie uratuje opini na wasz temat. Potwierdzam firma która żeruje na pracownikach i nikim innym. Co jak co ale podstawy są wszedzie wyższe niż w Astralu nawet dla słabych. Lepsi pracownicy porostu odchodzą z firmy chyba że mowa o miastach gdzie poprostu niema innej pracy typu Gorlice.

tom

Ja pracuje w Astralu juz 3 lata i nie jest tak zle.w Nowym sączu 4 osoby poszły do Tergu ale szybko wróciły a miało byc tam tak dobrze.w Katowicach tez jest podobnie.w Bielsku powstała nowa ekipa bo towar znikał ze sklepu na potege.w każdej firmie są lepsze i gorsze sklepy,my mamy dobre obroty jako sklep i dobrze zarabiamy.jak sie jest dobrym to sie zarabia a jak sie jest słaby to nikt nie zapłaci.

fff
@tom

masz racje !!!! tez tak mysle

Xxx
@tom

Prawda jest taka że wróciły 2 osoby Pierwsza dlatego, że my nie chcieliśmy za nią nosić pralek, druga prawdopodobnie przez brak wiedzy potrzebnej aby zostać faktycznym zastępcą kierownika. Kierownik wyleciał, bo jego metody zarządzania wyniesione z astrala, a polegające na ciągłym gnojeniu i obcinaniu wypłat powodowały osiąganie wyników jakoś tak na poziomie 50% tych obecnych Pozostała trójka pracuje i cieszy się wypłatami w okolicach 3000 netto Tak że życzę powodzenia w sprzedaży z pustych półek i czekam na bliski moment kiedy zostaniecie przejęci przez Terg i ogarniecie że wcale nie musiało być przez tak długi czas (usunięte przez administratora) wo ale stabilnie :)

Ks
@Xxx

Jeśli nie wiesz dlaczego zastępca sam zrezygnował z pracy to myślę żebys nie pisał swoich domysłów na forum, wszyscy macie do mnie numer i możecie po prostu zadzwonić i zapytać. Obie firmy uważam za uczciwe wobec pracowników i nie mam zamiaru granic ani jednej ani drugiej jak to się dzieje na forum. Moja rezygnacja z pracy miała tylko i wyłącznie podłoże osobiste. pozdrawiam Krzysiek

xxx1
@Xxx

Jak się nie realizuje planów, to się nie dostaje premii.... ale o tym to chyba wie każdy handlowiec :) A pewnie dlatego że nie dostawałeś premii to nadrabiałeś to w inny sposób (mniej uczciwy)

Msa
@tom

4 osoby wróciły ?? Jesteś pewien ??

kokoloko

Firma (usunięte przez administratora) nie polecam chyba ze faktycznie nie masz innej ofert pracy. Cała odpowiedzialność leży po stronie pracownika za wszystko kary finansowe, ciągle płacenie z inwentaryzacje na sklepach, brak funduszu inwentaryzacyjnego co działa we wszystkich innych sieciach tego typu. wypłata to praktycznie goła podstawa a za te podstawę wymagają od Ciebie jakby płacili 2500zł. ta firma powinna się nazywać "u Żyda"

goniec

Jako były pracownik mogę się wypowiedzieć rzetelnie na temat firmy Astral. To nie jest firma dla ludzi którzy chcą zarabiać normalne pieniądze spłacać kredyty, utrzymywać rodziny nie liczyć grosza od dziesiątego do dziesiątego. 80% sklepów tej firmy to sklepy w których zarabia się 1350zł czasami +/- 100, 150zł, z czego na inwentaryzacji na przyjście kolejnego pracownika bo kolejny sie zwolnił trzeba oddać od 100 do 300zł nieraz co miesiąc lub co dwa a czasmi i 2 razy w miesiącu. Generalnie firme polecam dla osob które chcą zdobyc jakie kolwiek doswiadczenie w pracy bo i tak was przyjmą, ponieważ nikt niechce w niej pracować.

digajson

Do salonu w bielsku białej w sferze zapomnijcie tam rekrutować nie na dramo zwolniła się tam cała załoga i to nie pierwszy raz. Generalnie firma Astral jest firmą upadająca zobaczycie już niebawem.

anula

a kto wie jak jest w media expercie w bielsku bialej?

Don Pepe

Pracuję w Astralu od 8 miesięcy. Jest to stanowisko sprzedażowe. Kierownik mnie wnerwia, ale może mi skoczyć ponieważ w sprzedaży biję go na głowę. Dyrektor przyjedzie i znowu mi się kłania, gdyż mam wynik sprzedażowy. Praca nie wymaga super zaangażowania lecz błyskotliwości. Błyskotliwości brakuje zdecydowanie dyrektorom, którzy przyjmują miernoty handlowe - tragedia. Popracuję jeszcze parę miesięcy i tak dadzą mi awans, ale wcześniej pewnie zwolnią kierownika. Wypłaty są na czas.

asd
@Don Pepe

haha co Ci Dadzą? wolą zatrudnić kierownika z ulicy niż awansować najlepszego czy pracownika z najdłuższym stażem to Ty chyba dla tergu robisz i nie wiesz o tym xD

toja
@Don Pepe

Mateusz nie bądź taki pewny siebie

Mała wredna

Astral jest udziałowcem Mediaexpert, podobnie jak Terg. Co do wynagrodzenia - minimum nakładu pracy i chęci, to i minimum zarobków. Nie widzę w tym nic złego, bo niby dlaczego pracodawca ma utrzymywać lenia i nieroba? Prywatna firma to nie MOPS ani Caritas. Ja pracuję tu już dwa lata i jestem zadowolona, rozwijam się i umiem walczyć o swoje. Jak ktoś jest leniem i przyglupem, który nie potrafi zoptymalizować swojej pracy i wywiązać się z podstawowch obowiązków, to niech się nie zdziwi, że go zwolnią (bo zwolnią wszędzie poza budżetowka, gdzie liczą się "plecy"). Jaka praca, taka płaca. pozdrawiam wszystkich ogarniętych :-)

Mała wredna

Sprzedawca

Firma dno...

Media expert co to jest w wykonaniu astrala jakaś kpina zarząd kierownictwo żerują na nowych. Urobisz dobra kasę a potem przelicza ja 10 razy i kierownik podziali wszytko wedle swojego uznania i sam z winsoku sobie przypisze kasę paranoja. Nie polecam pracowałem w kilku dużych firmach ale co to sie tam wyprawia ......... Dlatego jeśli ktoś tam szuka pracy to lepiej pojechać za granice niż tych darmozjadów dorabiać lub pomyśleć o konkurencji gdzie przynajmniej zasady są jasne.

ole

słyszałam,ze w tej firmi podniosły sie wypłaty tak mówił mi znajomy,ktory pracuje w Krakowie.sama sie zastanawiam nad praca bo fajna jest tam atmosfera

johny
@ole

Wypłaty zostały podniesione dla osób, które same sobie wywalczyły albo dla tych którzy przez okres minimum trzech miesięcy osiągnęły bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Istnieje ponoć również coś takiego jak w Orange "Masz za staż"" :) Odrębną sprawą jest fakt o którym było już wcześniej napisane na tym forum, że to z jakim wynagrodzeniem zaczniesz zależy od twoich umiejętności negocjacji na rozmowie kwalifikacyjnej.

olek
@johny

to nie tak.taka zasada jest w Tergu tak ja miałem jak tam pracowałem.

Witajcie. W 2016 roku w Rudzie Śląskiej Astral ma otworzyć swój sklep Media Expert. Czy ktoś wie w który miejscu będzie dokładnie ten sklep i kiedy jest planowane otwarcie?

Zostaw merytoryczną opinię o Astral Sp. o.o. - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astral Sp. o.o.?

Kandydaci do pracy w Astral Sp. o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astral Sp. o.o.
2.4/5 Na podstawie 65 ocen.

Astral Sp. o.o.