Opinie o Astral Sp. o.o. w Rzeszów

Astral Sp. z o.o. jest współwłaścicielem sieci sklepów pod logo Media Expert – największej sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astral Sp. o.o. w Rzeszów

rrr

w Nowym Sączu zaczeły sie powroty z tergu do astrala a tak miało byc cudownie :-)

znamsie
@rrr

Bo ja się robić leserowi nie chce to wraca tam gdzie ma plażę i nikt od niego nic nie wymaga, można jarać szlugi i popijać redbule

kaa

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :-)

Marta1980

Astral i Media Expert (Terg) to dwie różne firmy, ja pracuję w Terg i nie mogę narzekać, o Astralu się nie wypowiadam, bo nie osobiście nie miałam okazji się przekonać jak jest.

ania

a ja pracuje i jest spoko,

Kierownik Sklepu

Jeżeli chodzi o rekrutacje w astralu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i się przeraziłem ze rozmowy może się odbywać w takich warunkach, rozmowa odbywała się na ciemnym magazynie bez światła z kosza obok dyrektora wypadały śmiecie, sklep bez klimy bo zaduch był nie do wytrzymania, rozmowa była przerywana kilkukrotnie ponieważ osoba rekrutująca bodajże dyrektor bo tak się przedstawił odbierał ciągle telefony. Powiem jedno zero jakiegokolwiek profesjonalizmu, rekrutując na stanowisko sprzedawcy gazet rozmowy są bardziej kompetentne.

Pytania z reguł ogólnikowe, zarobki, co chce robić za 5 lat, największy sukces zawodowy. Generalnie zero poziomu zarobki na kierownika podstawa około 1500zł.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
stokrotka

firma pomoże,ale narobić Tobie długów :-D na zwykłej inwentaryzacji nas okradają... nie liczą się w ogóle z pracownikami,zero motywacji,profesjonalnego podejścia. to nie jest prawdziwa firma Media Ekspert,to firma która żeruje na tej nazwie ;D

zgadzam się.zdarza się to już nie pierwszy raz. zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy,gdzie trzeba. wynagrodzenie powinno być wypłacone do 10go, już któryś raz z rzędu jest tak ze po 10tym zwyczajnie pieniędzy nie ma oczywiście wielka afera jak pracownik coś zrobi po czasie,wtedy upomnienia,groźby itp itd. oni chcą mieć wszystko na już,a nawet zwykłych przepisów nie potrafią przestrzegać. odradzam prace w tej firmie. nic,tylko potrafią wykorzystywać pracownika w każdy możliwy sposób .

zawiedziona

nawet wypłaty nie ma jak zwykle na czas

dx

w innych firmach są trzynastki i czternastki. Astral to jedyna firma co wypłaca ,,jedenastki'' : czyli dwunastej wypłaty nie widzisz:) smieszne-ale prawdziwe!

WS

nie ma co porównywać Terga z Astralem. Astral to kompletne franczyzowe badziewie. Wogóle dużo by się rozpowiadac na ich temat. A co do tergu to poprzeczka wyższa ponad stan. Według mnie to kwestia czasu jak astral upadnie, no chhyba że bedzie mial jelonków co będą charować za grosze.

wj

każdy może szukać lepiej znajdzie albo nie

ds

czyli nie jestem osamotniony w sytuacji. w Rzeszowie jest podobnie z Tergiem. super początek i przejście, teraz szukają wszystkiego bo nie ma sprzedaży

andrzej

podzielam to co napisało kilka osób wcześniej. Ani lepiej ani gorzej jest w astralu. byłem tym,który kiedyś jako pierwszy odszedł z astrala do tergu. było bardzo dobrze przez prawie trzy miesiące a później zaczęły sie górki. jestem w innej branży teraz ale wydaje mi się że nic nie dała zmiana astral na terg

wesley

dokładnie!

as

uwaga uwaga! jeśli chcesz pracować ,,harować'' dla astrala to: - płać za inwentarke nawet 700zł ( brak większej ilości kamer, brak adekwatnej ilości pracowników) - ciągłe dręczenie emailami przez dyrektora( namawianie na nic nie warte gwarancje, orange, oraz demotywujące emaile że jest się do niczego), - ciągłe obcięcia z funduszu sklepu za: TK, za ocenę sklepu, za braki w kompletacjach dokumentów) - wieczny mobbing - wiedzą że zawsze znjadzie się ktoś kto bedzie chciał pracować za 1300zł. Jednym słowem żenada! uwaga zwłaszcza na sklep w BIELSKU przy ulicy Mostowej 5.

Jan
@as

Pracowałem w sklepie astral 6 miesięcy i dostałem wypowiedzenie umowy, bo zapytałem czemu dostałem tylko podstawę skoro zrobiłem najlepszy w regionie wynik w sprzedaży abonamentów i gwarancji, jeśli ktoś chce wiedzieć jak było niewolnikom na farmach bawełny to polecam, doświadczenie prawie to samo. Jeżeli kogoś interesują szczegóły, bo zastanawia się nad pracą w tej firmie to chętnie opowiem wszystko co tam się działo. jestem dostępny na Skype Jan.Boski86.

james

skoro jesteś dyrektorem tej pseudofirmy i podajesz sie za pracownika to jest to SŁABE!

ek

Ja pracuję na jednym z najnowszych sklepów Astral i nie widze tutaj nic złego. Zarabiam całkiem ok, chociaż pracować trzeba

albert

hej. Własnie w bielsku-białej wszyscy sie zwalniają włącznie z kierownikiem. Ale jaja. Widać że takiej ucieczki dawno nie było. Uwaga na firmę ASTRAL ul. Mostowa 5 Bielsko-Biała. Tam ludzie boją się pracować. Z resztą jak w innych sklepach tej mega niedo**** firmy.

fy

Nie zwalniaja Bo by nie mial kto pracowac. Kazdy ucieka po 3 mies.

fy

Nie zwalniaja Bo by nie mial kto pracowac. Kazdy ucieka po 3 mies.

ewolt

a czesto zwalniają za słabe wyniki?

Zostaw merytoryczną opinię o Astral Sp. o.o. - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astral Sp. o.o.?

Kandydaci do pracy w Astral Sp. o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astral Sp. o.o.
2.4/5 Na podstawie 65 ocen.

Astral Sp. o.o.