Opinie o Astral Sp. o.o. w Rzeszów

Astral Sp. z o.o. jest współwłaścicielem sieci sklepów pod logo Media Expert – największej sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astral Sp. o.o. w Rzeszów

ewolt

da się w astralu chociaż 2 tys na miesiąc wyciągnąć?? czy jendak tylko najnizsza?

aa
@ewolt

w większości przypadków najniższa, za wszystko obcinają.

romek

wszedzie jest tak samo czy to Astral czy to Terg byłym to wiem dobrze płacił tylko Mix i Domex pozdrawiam

astrsltozlodzieje

PI to regionalny :)

Maciej

Nie zatrudniać się w Rzeszowie, już w Biedronce lepiej płacą, a nie ma planów sprzedaży typu gwarancje, Orange, itp. Potrącają kasę nawet za przebyte szkolenia, które sami organizują dla pracowników, za odzież w której się chodzi jeśli chcesz się zwolnić. Teraz pracuję w czerwonej konkurencji i wiem że zarabiam. Nie polecam. Odradzam. Lepiej sobie nerwów oszczędźcie.

Kierownik Sklepu

Jeżeli chodzi o rekrutacje w astralu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i się przeraziłem ze rozmowy może się odbywać w takich warunkach, rozmowa odbywała się na ciemnym magazynie bez światła z kosza obok dyrektora wypadały śmiecie, sklep bez klimy bo zaduch był nie do wytrzymania, rozmowa była przerywana kilkukrotnie ponieważ osoba rekrutująca bodajże dyrektor bo tak się przedstawił odbierał ciągle telefony. Powiem jedno zero jakiegokolwiek profesjonalizmu, rekrutując na stanowisko sprzedawcy gazet rozmowy są bardziej kompetentne.

Pytania z reguł ogólnikowe, zarobki, co chce robić za 5 lat, największy sukces zawodowy. Generalnie zero poziomu zarobki na kierownika podstawa około 1500zł.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
oookejka x2

witam. czy ktos aplikuje do dębicy?

PAN

Jeden wielki problem. Firma jedzie na plecach TERGu i powinna ich po (usunięte przez administratora) całować, że pozwalają im żyć. Astral bawi się w wielką firmę i chcę stawiać warunki. Każdy z nich się śmieje. Od pracowników po partnerów biznesowych. Kupują 10 pralek, a chcą mieć cenę jak za 1000 sztuk. Na sklepach kierownicy chodzą jak smród po gaciach. Nie wiadomo o co im chodzi. Zarobki są fatalne. No chyba, że dla kogoś 1750 brutto to coś WOW. Traktują jak cię jak (usunięte przez administratora) każdego 10 dnia miesiąca się o tym dowiadywałem. Na szczęście 3 miesiące mi wystarczyły, żeby przejrzeć na oczy. Dziś robię kasę w TERGu i jestem szczęśliwym pracownikiem. To cud, że się tam dostałem bo te kur... blokują takie przejścia ASTRAL - TERG. Odwrotnie raczej nie było :D. Uciekać od tej sekty z daleka, trochę szacunku do samego siebie.

@PAN

P I. jakie ma stanowisko?

modo

Pracowałem w firmie Astral przez 5 lat i jedno co moge powiedziec to to że było to najgorsze pięć lat w moim życiu. Cały zarząd jest po prostu nienormalny a prezesi w szczególności... Jedno wielkie oszustwo i mobbing. Pamiętam, dzień w którym się zwolniłem to było coś cudownego zero telefonów oraz presji ze strony dyrektora. Najgorsza(usunięte przez administratora) w tej firmie to P.I

załamany

Witam,powiem jednym zdaniem .Porażka !!!!!! Praca w astralu to jedna wielka porażka.A wielka Pani dyrektor czepia się dosłownie wszystkiego,a chodzi jak paw po sklepie i szuka gdzie kogo(usunięte przez administratora).Zarobki bez komentarza,dobrze że żona pracuje bo musiał bym wyjechać za granicę aby utrzymać rodzinę.Ludzie jak tylko macie okazje to dawajcie do Terga.Tam przynajmniej traktują pracownika jak człowieka i normalne zarobki.Jakby tak przyjęli wszystkich z astrala do tergu to byłby to najszczęśliwszy dzień w moim życiu,widziałbym wtedy miny tych zadufanych dyrektorów i prezesa jak trząsą portkami i obudzili by się wtedy i pomyślili a czabyło dać więcej na wypłate i traktować normalnie jak ludzi a tak zostaliśmy na lodzie i trzeba szukać studentów którzy chcą zarobić na piwo lub się sprzedać tergowi,ZENADA.

a_g_d@o2.pl

szukam chętnych z działu agd do współpracy. Piszcie na maila który jest w nicku.

Xavi

Jeśli chodzi o Astral To totalna MASAKRA. Zabierają pieniądze za wszystko.. Pracowałem tam chwile i mogę powiedzieć ze pracownika mają za nic,nawet jak wykonuje swoje plany to i tak dostaje najniższą ponieważ kierownik ma zarabiać 3 tys i z podziału kierowniczego idzie wszystko dla niego. Zarząd to totalne amatorstwo niby się bawią w "dużą firmę" pod logiem Media Expert a nie potrafią dostosować cen do konkurencji oraz odpowiednio za towarować sklep w produkty które są na topie a każą Ci sprzedawać rzeczy które były x lat temu na topie Ha HA Ha Jeśli chodzi o samą komunikację to totalna klapa :) Na każdą odpowiedz jest ze zgodnie z procedurą chociaż czasami nawet sami nie wiedzą jak postąpić :D:D A jeśli chodzi o dni wolne to istny mobbing :D:D:D Nie ma dnia wolnego żeby nie dzwonili do Ciebie po 15 razy z pierdołami :):) Dlatego podziwiam osoby które tam jeszcze pracuje i nadal są wyzyskiwani :) A osobom które chcą się zatrudnić odradzam takiego ruchu ,chyba że chcą się przekonać jak to jest pracować za najniższa krajowa,i być molestowanym telefonami oraz w pracy coachingami przez ludzi którzy kompletnie nie maja pojęcia o handlu. Amen

nikita

Firma Astral była porzadną firma ale 2- 3 lata tamu teraz to nic się nie da zarobić, otwierają sklepy w podupadających galeriach Plaza Kraków, Galeria Grafika, Hangar w Katowicach, pracownicy innych sklepów muszą się zrzucać na czynsz dla tych odgniatów, durnowate procedury, brak wypisanej umowy orange -100zł, Tajemniczy klient w tej firmie kosztuje az -600zł, dziwne mrożenia ktorych się nie da odzyskac 200-500zl dla pracowników ktorzy nawet wykonali swoje plany, efekt jest taki ze ledwo wyplaca ci podstawe z bulami, bo podaczas wypłat slyszysz ze firma musiala do ciebie dołożyć mimo tego że wykonaleś swoje plany... Jeżeli ktoś szuka pracy, lubi być demotywowany co miesiąc to polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o Astral Sp. o.o. - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astral Sp. o.o.?

Kandydaci do pracy w Astral Sp. o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astral Sp. o.o.
2.4/5 Na podstawie 65 ocen.

Astral Sp. o.o.