Opinie o ArchiDoc SA w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ArchiDoc SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ArchiDoc SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArchiDoc SA w Katowice

Aska

czyli jest konieczność fizycznego przebywania w miejscu pracy na czas jego realizacji? nie ma możliwości np. pracy zdalnej?

Lyers

klara awans haha już to widzę każdy kto pracuje w firmie jest po studiach, albo studiuje a do awansowania mają kogo.

margot

Odpowiedź na pytanie - trak wypłaty były w terminie. Wszelakie profity dla ludzi zatrudnionych na umowę zlecenie/ umowę o dzieło - pączki w tłusty czwartek i paczka słodyczy na święta.

archiman

w chorzowie: szansa na umowę o prace praktycznie zerowa (chyba, że ktoś przyszedł na staż z PUP, to wtedy dostanie tę umowę, nie czarujmy się- na bank tylko na tyle ile muszą. Ale może komuś się uda i dostanie na dłużej...?). Reszta świata otrzyma umowę zlecenie stawka: 10zł brutto/godzinę. rekrutacja wygląda tak, że oprowadza się człowieczka po danym dziale i pokazuje na czym polega rejestrowanie, takie krótkie szkolenie, trwające do 2h. Wtedy człowieczek decyduje czy mu to odpowiada, czy da radę... podejmuje decyzje. nie czarujmy się praca jest nudna i spędza się te 7,5h przed kompem (30m przerwy). Ważna sprawa, pracuje się z poufnymi dokumentami, więc nie można mieć przy sobie telefonu. Zostawia się go w depozycie, ale można w czasie dnia tam zaglądać, Jeśli chodzi o zmiany można się dogadać, ale to też zależy od działu, do którego rekrutują. Aktualnie ludzie rezygnują z powodu niedostosowania się do 3-zmianowego systemu pracy (nocki). Plusy: m.in.ludzie są fantastyczni (no zdarzają się sporadyczne wyjątki), do tego firma oferuje karty multisport, umowa zlecenie dla studentów (większe zarobki) Minusy: m.in. stawka, umowa zlecenie, nocki (choć do wszystkiego można się przyzwyczaić)

Czy po rozmowie w ArchiDoc SA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Mms, 10zł brutto/h, szanse na zatrudnienie na umowę o pracę praktycznie zerowe - jakiś czas temu pozwalniali większość ludzi z umowami i teraz przyjmują tylko na zlecenie. Dobre dla studentów, bo można się dogadać z godzinami, ale ogólnie nie polecam. Bardzo ogłupiająca i monotonna praca, wieczny (usunięte przez administratora) bo rotacja personelu jest niesamowita, więc nikt nie wie co powinien robić. Wieczna walka o komputery, zdarzało się często, że komuś brakowało stanowiska.

mms

Jest jakaś szansa zatrudnie w Archidoc? Słyszałem od znajomych, że w Archidoc zarabia się 2500-3000 na rękę taka praca by mi odpowiadała.

Niepewny

Witam. Byłem na rozmowie o prace w ArchiDoc w Chorzowie na stanowisko rejestrator danych. Prawdopodobnie zostanę zatrudniony na umowę zlecenie. Proszę o jakieś wasze opinie, jak tam jest teraz, czy warto podpisać tą umowę zlecenie. Stawka jest bardzo niska, ale jako przejściową pracę może warto spróbować.

Może ja tak zwyczajnie trafiłem i może to był fart ale nie było źle, praca spokojna, prosta, czas pracy elastyczny. Tylko płaca mała i umowa na czas określony a tak to ok.

guest

ciekawe czy dalej zatrudniają na umowach śmieciowych (dzieło)

Misiek

haha prywatną opiekę medyczną dobre!

similar

Aaaaa to samo co w ajronie. Stare przyslowie ludowe mowi: "[usunięte przez moderatora] i mniej zarabiajta" Pozdro dla wszystkich którzy lubią byc nieszanowani i w kakao dmuchani ^^

galanonim

12 ł brutto pierwsze 2 tygodnie a potem na akord.. 3,5 za paczke, wiecej jak 2-3 na godzine sie nie da wiec zarobki marne. i umowy nie mas cały miesiac dopiero na poczatku nastepnego daja

rosita

qwerty: zarobki jakie cytujesz to wynagrodzenie w jefnej ze spółek grupy Archidoc - Call One :)

qwerty

Wcale nie takie poufne... Cytując ze strony AD: "OFERUJEMY: - zatrudnienie na umowę zlecenie, dla najlepszych w perspektywnie umowa o pracę - wynagrodzenie podstawowe: 9,73 zł netto/h + atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników"

Margot
@qwerty

Pracowałam tam dwa lata. Praca na dłuższą metę jest bardzo monotonna. Robisz w kółko jedno i to samo - jak robot. Jeśli ktoś nie ma wielkich wymagań i jest to jego pierwsza praca to spokojnie może aplikować. Studiujesz, chcesz tylko dorobić także polecam. Z całą pewnością nie liczyłabym na "możliwość" awansu i rozwoju zawodowego. Jesteś na każde pstrykniecie palcem, a jak nie ma pracy bo projekt się kończy to wywalają Cię na przymusowe bezpłatne wolne.

anonim1

zarobki to dane poufne

Tez jestem ciekawy to co kolezanka pyta. Jakie zarobki, jaka kadra kierownicza, jak atmosfera itd. ??

pracownik IM

A kolezanka zadawala takie samo pytanie na stronie Iron ??? czyzby konkurencja ?

Zostaw merytoryczną opinię o ArchiDoc SA - Katowice

• Jak się pracuje w ArchiDoc SA?

Zobacz opinie na temat firmy ArchiDoc SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArchiDoc SA?

ArchiDoc SA