Edis Biuro Rachunkowe

a więc pomagam kandydatom: uciekajcie stamtąd póki możecie
Nick 2012-11-28 00:53:47
ja - 2012-08-04 10:04:26

a więc pomagam kandydatom: uciekajcie stamtąd póki możecie
Dopowiem od siebie: przeczytajcie również opinie o drugiej filii w Tychach...a potem uciekajcie stamtąd póki możecie...
Ala 2014-09-17 10:14:05
....dramat! Wlasciwie, to tragedia i horror.
Reklama 2015-09-25 16:34:15
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
Reklama 2015-10-26 13:17:48
Danka 2016-05-23 11:10:51
Polecam, zdobyłam doświadczenie na stażu, nie powiem starałam się bardzo ale za to dostałam dobre referencje i nie miałam problemów ze znalezieniem pracy po stażu.
Zostaw swoją opinię o Edis Biuro Rachunkowe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edis Biuro Rachunkowe