Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

obserwator

Czytam na bierząco opinie oraz odpowiedzi i wnioskuje że skoro ktos twierdzi że ktos kłamie bądz pisze półprawde to co stoi na przeszkodzie aby to zweryfikować. Po co wymyślać obelgi wystarczy to zgłosić i prawda wyjdzie na jaw. Skoro ktos twierdzi źe receptura jest fałszowana to co stoi na przeszkodzie aby to sprawdzić w bezstronnym laboratorium i wtedy można okreslic kto zadaje kłam

pozdro

Oby wszyscy mieli takie warunki na produkcji jak tu, to by było extra. Fajne produkty, fajni ludzie i ogólnie fajnie.

@zbulwersowany

jakie to uczucie zadawać samemu sobie pytania i na nie odpowiadać. Moim zdaniem to głupota.

Kaka

Trzeba być wyjątkową kreatura , ale mam nadzieję, że dopadnie cię sprawiedliwość, albo trafisz na takiego pracodawcę który w końcu da ci szkołę. Głupio pokazywać się pod różne Niki, pisać pytania i samemu na nie odpowiadać, ale to pokazuje,uje, że z psychiką czy coś nie w porządku Żebyś nie wiem co pisał, to i tak nie zaszkodzisz, bo prawda i jakość obronią się same.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kontrola jakości

@xyz Są granice łżenia, ty je przekroczyłeś. ja dopuszczam kosmetyki do obrotu na podstawie badań + laboratorium zewnętrzne i zapewniam, że spełniają wszystkie wymagania i są wysokiej jakości. Informuję cię, iż tym razem to ja jako pracownik zwrócę się do portalu o wyjaśnienie, kto pisze taka opinię, poinformuję również jutro dyrekcję, aby wyjaśnić sprawę może przez organy ścigania. Kosmetyki zdobywają liczne nagrody, wyróżnienia, a firma patenty i granty naukowe i dlatego należy cię ukarać. Trzeba było pracować, a nie nie przychodzić do pracy, trzeba było rozliczyć się uczciwie z zakładem, a nie teraz wylewać zapiekłe frustracje zabarwiając je chorą wyobraźnią. WSTYD.

gaga

Lubię tu pracować bo ciągle coś nowego. Mogę też używać kosmetyków , których sama bym pewnie nie kupiła bo za drogie.

xyz
@gaga

Najlepszy dowód, że cena nie świadczy o jakości. Nadal jak zabraknie surowców zastępuje się je wodą i gliceryną?

zbulwersowany

Czy za prace w nad godzinach ,przysługuje dodatek bo w centrum medicum Poland tego nie ma

Ktos
@zbulwersowany

Nie ma , i znając tą firmę NAPEWNO NIE BEDZIE

kika

Pracuje dużo ludzi, na samej produkcji ponad 30 osób, i co tak źle, że wszyscy chcą pracować i się nie zwalniają. Powiem szczerze gdybym ja była dyrektorem to sama bym zwolniła takich , jak gucio, co nic nie potrafią i wszystko im przeszkadza. Tacy ludzie powinni odejść i nie psuć krwi. Człowieku nie masz żadnych kwalifikacji i gdzie zarobisz tyle co tutaj. ja ci powiem nigdzie. Nie truj i nie mów za innych, bo nie masz do tego prawa. Ja nigdy nie powiem nic złego na ten zakład. Można dostać zaliczkę, można załatwić wszystko, ale nie można być naciągaczem i leserem.

@gucio

To co robisz, to tchórzostwo. Sam mówisz o dyscyplinarce, a więc potwierdzasz, że oczerniasz zakład, bo za takie zachowanie jest paragraf 52.

Gucio
@@gucio

Nie oczerniam i nie szkaluje pisze swą opinię a jak jest każdy z pracowników wie tylko nie pisze o tym bo się obawia ze zostanie zwolniony.Jak już napisze to tylko gdy już odejdzie z pracy .Ma pewność że ma czyste papiery a nie z paragrafem

@ gucio

A może by tak zgłaszać uwagi podpisując się z imienia i nazwiska. Tylko 4, czy 5 osób ma nadgodziny do wypłaty i była informacja, że będą wypłacone w dniu jutrzejszym. Skoro tak źle, nie płacą i ogólnie fatalnie, to po co pracujesz. Masochista z ciebie bąku, czy co. Miej odwagę i podpisz swoje żale wymyślone

gucio
@@ gucio

Po co mam podpisywać się z imienia i nazwiska chyba po to by z automatu dostac dyscyplinarke , a tak mam podgląd co sie dzieje i opisac to i dziwne praktyki

Gucio

29 przemija a ekwiwalentu za nad godziny niestety nie ma

marina
@Gucio

Standard za każdym razem ten sam numer potem obraza majestatu

maja

Pracuję i jest super.

gucio
@maja

A w jakim sensie jest super

@ja

Dziwne, że osoba pisząca z takimi błędami ortograficznymi ma się za "znawcę" gramatyki.

iga

Nowoczesny zakład, produkują fajne kosmetyki, wysokie pensje dużo powyżej minimalnej, dobra atmosfera, ogólnie polecam.

@ja

Pismo jest odzwierciedleniem duszy, patrząc na twoje, można śmiało powiedzieć, że ma ona liczne skazy. Trubo wierzyc człowiekowi, który nie potrafi poprawnie pisać.

@@ja

Własnie widzę tutaj tez są skazy gramatyczne wiec po co te wywody

mara

Porządny zakład, dba o ludzi.

Za nie obecnosc badz chorobowe to mozna zabrac premie frekwencyjna a nie pod wyszke która jest fikcją

Ktoś

Wydaje mi się że pracodawca nie może z dnia na dzień zrobić obowiązkowej Soboty , nadgodziny do odbioru i urlopy trzeba się prosic ciągle

@pracownik

Naucz się pisać poprawnie, to po pierwsze. Po drugie wszyscy, którzy przepracowali pełny miesiąc -luty, dostali podwyżkę od marca, jak ja i wiele innych osób. Tylko ci , co mieli nieobecności, to nie dostali podwyżki i taka była umowa z dyrekcją. @ pracownik musiałeś mieć nieobecności i dlatego nie dostałeś kasy. Zresztą jak ci tak źle to po co się męczysz, droga wolna.

aga

A może nowy pracownik napisze, że sobota pracująca, bo popełniono na produkcji błąd w oznakowaniu i trzeba było wszystko przeglądać i poprawiać i dostarczyć do odbiorcy w poniedziałek . Moim zdaniem nie ma co dyskutować, zostało żle zrobione przez niechlujstwo i tyle. Jak ktoś ma oto pretensje to powinien się leczyć. Nie chcesz pracować, to nie pracuj, a nie zganiaj na koronawirusa. Nadgodziny nie ma ich wcale teraz, bo pracuje dużo osób i nie ma takiej potrzeby, więc nie ma o czym pisać. Jeśli jest źle mimo tego, że wszyscy dostali podwyżki w wysokości 300 zł netto do pensji, nawet nowi pracownicy, gdzie pensje są dużo wyższe od najniższej krajowej, to trzeba szukać lepszej pracy. Jeśli jest źle, że można dostać nieodpłatnie kosmetyki z produkcji, to trzeba szukać dalej "lepszej "pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź